Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 :-).

גם המכשיר שלי לא עושה לי טובות, מחכה לו מה21/3 :-(.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחח וואלה בחיים לא היה לי כזה מזל נאחס, טוב נו לפי פדקס ב16 הוא אצלי :-) שיבוא ממצרים, שיבוא מסודן, אירלנד לא אכפת לי, העיקר שיגיע כבר.

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיף לישמוע, כניראה אנחנו הולכים לקבל יחד את הסינים שלנו - ראיתי עכשיו שלפי המעקב בדואר שבדיה המכשיר שלי נחת ארצה היום :-).

מי שהזמין את הDOOGEE DG350 מישהו כבר קיבל? השבוע אמורים לקבל לדעתי וכבר יש ביקורות מאנשים שקיבלו שמאוד מרוצים, יש רק באג אחד קטן שאפשר ליראות גם בסקירות וידאו שניראה כאילו שמסך המגע איטי באפליקציית המצלמה שלוחצים על כפתור הצילום, מיתברר שהבעיה באפליקציה ולא בחומרה, לכן מומלץ להתקין את אפליקציית המצלמה המקצועית של לנובו מכאן:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2427015

תהנו וחג שמח וכשר לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קיבלתי את המוטו g שהוזמן מbuy2usa, תוך עשרה ימים מהרכישה. כסקירה, הפלאפון מעולה. מסך איכותי, אמנם לא שיא הבהירות אך חד נקי עם צבעים יפים. הביצועים מדהימים יחסית למכשיר זול מאוד. אני אישית בעלים של htc one שהוא מהיר וחלק יותר מגלאקסי 4 למשל, והמוטו g (בעיקר כנראה בגלל הגוגל פליי אדישן) לא ממש נופל ממנו, שזה אדיר. הסוללה סבירה ומחזיקה יום שלם בשימוש סביר. אני ממליץ.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כ-3 חודשים עם Moto G אני מצטרף לחוות דעתו של אלון. הבעיה היחידה - צריך לכבות ולהפעיל בערך פעם בשבוע-שבועיים כיון שאחרי פרק זמן כזה הוא הופך איטי. כיבוי והדלקה משיבים את ימיו כקדם.

לגבי חיי הסוללה - אצלי (שימוש לא אינטנסיבי במיוחד) מחזיקה בין 24-36 שעות באמצע השבוע ל-72 שעות בסופ"ש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעלי ה-Moto G:

גם לכם קורה שהמכשיר מחייג בטעות לאנשים בזמן "מנוחה"? או שאבא שלי פשוט לא התרגל עדיין למסך מגע?

הוא אפילו אמר שפעם אחת המכשיר היה על השולחן והתקשר למישהו. יש סיכוי שהמכשיר מפעיל פקודות קוליות או משהו בסגנון בלי כוונה?

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא נתקלתי בבעיה כזו. מצד שני, אני עובד עם מסכי מגע כבר 20 שנה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...