Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שפל חדש לטויוטה עוצרים מכירות בארה"ב בגלל ליקוי מסוכן

dani12
שימו לב! השרשור הזה בן 5224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שכחת את העובדה שהסיטרואן והפזו הרלוונטיות הם אילו אשר יוצרו על הקו המשותף בו יוצרה ה איגו של טויוטה.

מעבר לדגמים הללו שהיו פרי שיתוף פעולה בין הקונצרנים , שום רכב אחר מתוצרת PSA לא סובל מהבעיה.

ד"א שירשורי שינאה לצרפתיות קיימים ברשת ולפעמים גם פה מדי שבוע.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 502
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לכל הג'וקרים שטענו שאני טמבל כשכתבתי מה בנאדם צריך לעשות אם הוא מגלה שדוושת הגז שלו נתקעה במצב של פול גז:

שימו לב ללשון ההודעה הרשמית של טויוטה מה לעשות במידה וזה קורה לך:

Toyota recommends taking one of the following actions:

If you need to stop immediately, the vehicle can be controlled by stepping on the brake pedal with both feet using firm and steady pressure. Do not pump the brake pedal as it will deplete the vacuum utilized for the power brake assist.

Shift the transmission gear selector to the Neutral (N) position and use the brakes to make a controlled stop at the side of the road and turn off the engine.

If unable to put the vehicle in Neutral, turn the engine OFF. This will not cause loss of steering or braking control, but the power assist to these systems will be lost.

If the vehicle is equipped with an Engine Start/Stop button, firmly and steadily push the button for at least three seconds to turn off the engine. Do NOT tap the Engine Start/Stop button.

If the vehicle is equipped with a conventional key-ignition, turn the ignition key to the ACC position to turn off the engine. Do NOT remove the key from the ignition as this will lock the steering wheel."

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה חדשות! ... אז מארגנים קבוצת רכישה לייבוא אישי של לאנד-קרוזרים וכיו"ב במחירים זולים? :p

נ.ב.

חבל שמשביתי השמחה לא מכלילים את לקסוס (למה להרוס לנו את החלום?! :evil:).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת את העובדה שהסיטרואן והפזו הרלוונטיות הם אילו אשר יוצרו על הקו המשותף בו יוצרה ה איגו של טויוטה.

מעבר לדגמים הללו שהיו פרי שיתוף פעולה בין הקונצרנים , שום רכב אחר מתוצרת PSA לא סובל מהבעיה.

ד"א שירשורי שינאה לצרפתיות קיימים ברשת ולפעמים גם פה מדי שבוע.

מה לדעתך עדיף? כשל בדוושת הגז או בדוושת הברקס?

לי התשובה ברורה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הג'וקרים שטענו שאני טמבל כשכתבתי מה בנאדם צריך לעשות אם הוא מגלה שדוושת הגז שלו נתקעה במצב של פול גז:

שימו לב ללשון ההודעה הרשמית של טויוטה מה לעשות במידה וזה קורה לך:

Toyota recommends taking one of the following actions:

If you need to stop immediately, the vehicle can be controlled by stepping on the brake pedal with both feet using firm and steady pressure. Do not pump the brake pedal as it will deplete the vacuum utilized for the power brake assist.

Shift the transmission gear selector to the Neutral (N) position and use the brakes to make a controlled stop at the side of the road and turn off the engine.

If unable to put the vehicle in Neutral, turn the engine OFF. This will not cause loss of steering or braking control, but the power assist to these systems will be lost.

If the vehicle is equipped with an Engine Start/Stop button, firmly and steadily push the button for at least three seconds to turn off the engine. Do NOT tap the Engine Start/Stop button.

If the vehicle is equipped with a conventional key-ignition, turn the ignition key to the ACC position to turn off the engine. Do NOT remove the key from the ignition as this will lock the steering wheel."

מה רצית שהם יכתבו ? שכל שנותר לך הוא להתפלל ? הלא הם שייצרו את המכוניות הללו והם תקועים עם צרה שאין להם מושג מאיפה היא הגיעה ולמרות החסידים השוטים שתמצא בכל מקום, כולל פה, המוניטין שלהם פגוע באופן שרק בסרטי אימה יפניים תוכל לראות דומה לו. ממך, שיש לך בעברך נסיון לא רע עם כלי רכב, לרבות כאלו נחשקים עד מאוד ואינך זר לתרבות נהיגה כנראה, ציפיתי אז לתשובה אחרת ולא כזו שיש בה משום גימודה של תקלה שגם היצרן עצמו רואה אותה כנראה כחמורה מאוד.

ההדרכה שלהם, נכונה ככל שתהיה וכך גם שלך, טובה ונאותה, אלא שלא תמיד יימצא הזמן לפעול לפיה, ודאי לא למי שמצוי במצב חרום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לדעתך עדיף? כשל בדוושת הגז או בדוושת הברקס?

לי התשובה ברורה.

דוקא פה לא עדיף כלום.

אישית - אני מעדיף ליסוע בגולף עם חלונות נופלים...

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף לנסוע בפיאט. גם ככה הן עוצרות לבד :D

בכל מקרה הריקול הזה הולך להיות מאוד יקר לטויוטה, ואני בעיקר שמח שיש פתרון לתקלה.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנפילה הזאת של המניות היא מצערת וצפויה אבל תאמין לי שטויוטה לא ממש מתעלפים מזה, יש להם קרב אדיר בחזית אחרת לגמרי.

מבחינתם הם עכשיו במצב חרום והם צריכים לעשות הכל, כולל שכירת חברות מיוחדות בכדי להתמודד עם המשבר בהצלחה, אנשי שיווק, יועצי תדמית, יועצי תקשורת, התנצלות פומבית ומצולמת של נשיא טויוטה (צריך להבין משהוא בתרבות היפנית בכדי להבין את גודל המעמד, היה חסר רק שהוא יעשה שם חרקירי בשידור חי) בכדי שאנשים ימשיכו לרכוש מכוניות חדשות.

עצירת מכירות יכולה להוביל למפולת שממנה חברה (כל חברה, לוא דוקא רכב או יפניות) לא קמה , זאת גם הסיבה שחרם צרכנים כמעט תמיד עובד. כל חברה יצרנית יכולה להתמודד עם הרבה מכשולים (עליית הדולר, שכר עובדים עולה, שביתת עובדים, מיסים חדשים) אבל עצירת מכירה יוצר גרעון אדיר שלא כ"כ מהר קמים ממנו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אומר שטויוטה מושלמת. הכשל שנתגלה כאן הוא כשל קולוסאלי ודרושות תשובות ומהר על מנת שהצרכנים יהיו

שקטים. מי שיעשה סיבוב בכבישי הארץ יגלה גם שיש מוסכי שרות ליצרן, ככה שהוא כן "רואה מוסך" (בניגוד לרנו ש"לא יראו מוסך"). יחד עם זאת ליצרן הזה יש מוניטין עצומים שנרכשו בשנות עמל ארוכות וזה לא יורד ביום אחד לטימיון.

עם כל הצער להרוגים שהיו, מדובר על פרומיל מהתוצרת והחשוב ביותר לדעתי הוא שעוד לא הוכח שיש קשר ישיר בין התאונות לחשש לתקלה בדוושה.

ההבדל הוא שטויוטה לוקחים אחריות בענק עוד לפני שהוכח משהו, ועצירת המכירה לא נובעת מבעיה שיש בכל הרכבים אלא

מכך שהם מעדיפים להחליף עשרות או מאות אלפי מכלולים כאלו שיתכן ויהיה בהם כשל, וזאת על חשבון עצירת הייצור עקב המחסור שיווצר כתוצאה מכושר הייצור של היצרן.

מנכ"ל טויוטה הגדיר את החברה כ"צעד אחד לפני מוות", לסבר את האוזן כמה קשה הם לוקחים את הפגיעה ואת האפשרות שאולי

עקב כך היו הרוגים.

כמו שאמרו לפני, כל הטררם נובע בעיקר מהתרבות היפנית. קצת קשה לי לראות נשיא מותג ארופאי או אמריקאי שהיה עומד

כך לפני מיליוני אנשים רק בגלל שאולי הכשל גרם לנפגעים.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לוקחים אחריות בענק עוד לפני שהוכח משהו"?

הוכח שהמכוניות ממשיכות להאיץ ללא שליטה. צריך יותר מזה?

מי שלוקח אחריות בודק טוב בתלונות הראשונות ולא מאשים את השטיח. אם הם היו בודקים כמו שצריך כמה אנשים לא היו נהרגים גם אם הקשר "לא הוכח" (וסמוך על בתי המשפט בארה"ב שיוכיחו את הרקשר בתביעות הפיצויים של משפחות הקורבנות).

תקלות יש לכל יצרן וטויוטה לא שונה בזה. מה שכן, להם לקח יותר מידי זמן לעלות על הבעייה ולהוציא ריקול.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לוקחים אחריות בענק עוד לפני שהוכח משהו"?

הוכח שהמכוניות ממשיכות להאיץ ללא שליטה. צריך יותר מזה?

"הוכח" גם שאוודי 5000 מאיצה כשאתה לוחץ על הבלם!

שנתיים אחרי זה, כשהמוניטין של אוודי בארה"ב רוסק לחלוטין והם פשוט הפסיקו לשווק רכבים בארה"ב הוכח בבית המשפט שלא היו דברים מעולם! :shock:

אז אל תגיד הוכח על כלום עד שה"גברת השמנה שרה".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...