Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Blackvue: המסע למצלמת הדרך הטובה בעולם

Fraysa

פוסטים מומלצים

תודה על ההצעה, אבל החלטתי פשוט לקנות בשבועות הקרובים את הסוללה של Blackvue. זה משהו שתכננתי לעשות גם ככה, וזה נתן לי ״תירוץ״, אז ניחא.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חושש שבלי הפעולות הנ"ל לא תיפתר מהודעת התקלה, גם אם תנתק את המצלמה לחלוטין.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה מעולה, תודה על השיתוף.

חשוב לדעתי גם לציין שבסופו של דבר רכבי בנזין לא נועדו לצרכנים כאשר המנוע כבוי,

משמע שפעולת המצלמה בחניה לא באמת ריאלית.

כלומר מצב חניה יכול להיות טוב לקניות בסופר או אם עצרת באיזה מקום וכו',

אבל לא לחניה ממושכת של יום ומעלה, כי זה פשוט מרסק את המצבר [גם במצב חניה, ובמצב רגיל בכלל].

במצלמות שאני רכשתי לשתי המכוניות אצלנו, DDPAI Z50 4K, הפעלתי מצב חניה שמתנתקת במתח נמוך (11.8V), והרכב פשוט אחרי כמה ימים לא מניע.

אחרי זה העליתי ל 12.4V, והרכב אמנם מניע אבל המצלמה לא מצלמת יותר מכמה שעות.

אחד הפתרונות זה להוסיף מצבר נוסף וזה כבר להשתעבד לעסק הזה, ואני בשלב זה פחות מוכן לזה...

בטסלה לעומת זאת כאשר עובד הסנטרי מוד יש סוללה ענקית ממנה יורד מתח, ולא מהמצבר 12V.

• אהבתי 1

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, amosbmw כתב:

אני חושש שבלי הפעולות הנ"ל לא תיפתר מהודעת התקלה, גם אם תנתק את המצלמה לחלוטין.

אולי לא הייתי ברור, אבל ההודעה היא זמנית. זאת אומרת היא מופיעה ברגע שמניעים את הרכב על מסך המולטימדיה, וברגע שלוחצים ok היא נעלמת,

היא לא נשמרת כקוד תקלה או משהו כזה, לכן אני יכול לחיות עם זה עד שארכוש את הסוללה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נהניתי לקרוא, אתה כותב ברור ומפורט. מצרף קצת מהניסיון שלי עם המותג.

אני כבר 10 שנים רק עם מצלמות של Blackvue, היו לי כ- 7 מצלמות שלהם ויש לי הרבה ניסיון איתן. 

את הראשונה קניתי בתחילת שנת 2014, דגם DR550GW-2CH. נדלקתי על המוצר הזה מקריאה באינטרנט, מכאן הדרך לרכישה הייתה קצרה.

מצלמה בעיצוב גלילי שלא ראיתי עד אז, כל התפעול והצפיה נעשו דרך אפליקציה, תושבות לכיוון ושליפה מהירה של המצלמות, מצב חניה מובנה, 

שבב GPS מובנה שאיפשר תצוגה של המיקום על המפה של גוגל של כל סרטון שצולם, מהירות הנסיעה והכל הופיע מסודר באפליקציה שנכתבה במיוחד.

הקדמית צילמה ברזולוציה של 1080P, האחורית 720P. הגיעה עם באנדל עשיר באריזה, כל הכבלים, ספר עבה, מדבקות דו צדדיות איכותיות, קליפסים קטנים לחיווט,

מתאם Micro sd ואפילו כרטיס זיכרון בנפח 16GB הגיע באריזה. לשום יצרן לא היה מוצר שבכלל התקרב לקיט המושלם הזה, בטח לא מצלמה דו ערוצית במוצר בודד.

בזמנו קניתי אותה ב- Ebay, היא עלתה לי כ- 450 דולר, עוד מיסים כלשהם בארץ, המשלוח היה דרך FEDEX. היה רק מוכר אחד ששלח לישראל, האתר הרשמי שלח אז 

בתחומי ארה"ב בלבד. בחנויות בישראל בכלל לא שמעו אז על הדבר הזה. 

אחרי התקנה מושקעת שעשיתי לה ופירוק של  חצי רכב כדי להשחיל את הכבל למצלמה האחורית, התחלתי להתלהב ממנה. איכות התמונה הייתה ממש טובה, 

בטח בהשוואה לכל מצלמה אחרת שהייתה לי עד אז. כבר אז היה לה קבל שאיפשר את שמירת הסרטון האחרון אחרי כיבוי הרכב. גאוני. 

כל מי שראה אצלי את המצלמה הזו ממש התלהב, בטח כשהבינו שהכל מתחבר לאפליקציה ונשלט דרכה.

אך עם הזמן מצאתי בה גם חסרונות מעצבנים שלא פעם גרמו לי לתהות איך למצלמה במחיר כזה, יש בעיות כאלה:

אני זוכר שזה התחיל מבעיות עם התאריך והשעה שתמיד הוצגו על 31.12.2019 כשהיינו בשנת 2014. לפעמים זה קפץ לשנת 2030, חזר ל- 2019 וגם השעות השתנו מעצמן. 

הכיוון של התאריך והשעה היה אוטומטי דרך GPS ולא הייתה שום אפשרות לכוון את זה ידנית. בזמנו מצאתי מידע על זה באינטרנט, קרה לעוד אנשים בעולם.

בסוף יצא איזה כלי לכיוון ידני של התאריך והשעה, היה צורך להכניס את כרטיס הזיכרון למחשב ולכוון דרך הכלי הזה. עזר חלקית ולפעמים הבעיה חזרה על עצמה.

בהמשך המצלמה הייתה "קופאת", לפעמים באמצע הנסיעה שמתי לב שהיא לא מצלמת. לפעמים לא זיהתה את כרטיס הזיכרון וחזרה שוב ושוב עך הודעת שגיאה.

בהמשך הקבל הפנימי של המצלמה התנפח ומת, מה שגרם למצלמה לכבות מיד עם כיבוי הרכב ולא לשמור את הסרטון האחרון. יום אחד המצלמה פשוט לא נדלקה,

שזה קרה בשנת 2015. שנה אחת בלבד אחרי הקניה.

ואז, בלי לחשוב הרבה, קניתי את ה- DR650GW-2CH שהייתה שדרוג, אבל גם לה היו מחלות.  היו לי 2 מצלמות מהדגם הזה. הדגם הזה היה הראשון לקבל את אפשרות הענן,

לאחר עדכון גרסה של המצלמה וגם האפליקציה קיבלה עדכון גדול עם דגש על יכולות ה- Cloud שהתווספו. זה היה גאוני, קניתי מודם סלולרי נטען במיוחד כדי להשתמש בזה.

שוב, לא היה שום מוצר דומה שבכלל איפשר צפיה מרחוק, הורדת סרטונים ושינוי הגדרות. גאוני, על גבול הדימיוני. ממש אהבתי את זה.

אחריהן קניתי זוג קיטים DR-900S-2CH  בכ- 1,000 דולר ויצרתי לעצמי מצלמות היקפיות. שוב פירקתי את כל הרכב כי היה צריך לשנות את כל ההתקנה.

את המצלמות הקידמיות מיקמתי מקדימה ומאחורה ואת האחוריות התקנתי על החלונות האחוריים הצדדיים ובכך יצרתי מצלמות צד שתפסו לא מעט רגעים מעניינים 

שבמצלמה קדמית לא מועברים ברור או בכלל לא נראים. זה מוסיף משהו לחוויה. האפליקציה תומכת רק בקיט מצלמות אחד במנוי החינמי ושילמתי כ- 80 שקלים בחודש 

על תוספת הקיט השני וחבילת צפיה ללא הגבלה. מאוד יקר, בטח כשמוסיפים לזה את עלות המודם הסלולרי והתשלום החודשי על הסים הנוסף שמשמש אותי רק לזה.

המצלמות האלו עשו את העבודה שלהן בזמן אמת ותיעדו את התאונה שעברתי מכל הצדדים וזה עזר לי בבית המשפט כי הנהג השני טען שאני אשם ותבע אותי.

העברתי את המצלמות האלו לרכב הבא, סה"כ הן חיו 3 שנים עד שגם בהן התחילו בעיות מוזרות, הקבלים התנפחו וגם הן הפסיקו להידלק. 

אז קניתי עוד Blackvue מדגם DR770X Box ביחד עם המודם הסלולרי. זה כבר מוצר אחר, עם התקנה הרבה יותר ארוכה, יותר רכיבים ומצלמות. יכול להרחיב בהמשך,

גם ככה יצא לי ארוך.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על השיתוף, סופר מעניין לראות כמה עברת איתם!

ה-Box היא בהחלט תצורה מגניבה, אני גם שקלתי אותה, אבל לרכב שלי תצורת הגליל התאימה יותר. מה שכן, אהבתי שבגרסת ה-Box כן יש שלט אלחוטי

שמאפשר שמירה של הסרטונים בצורה ידנית, בדומה ל-DDpai שהייתה לי בזמנו, שמבחינתי זה פיצ׳ר מאוד שימושי.

אני שוקל לקנות את המוצר הבא מחברת BlendMount שמאפשר חיבור של המצלמה למראה הפנימית במקום על השמשה. המיקום הנוכחי שלה מתחת למראה

מעט משונה לי, משום שיש את הבסיס שלה שלוקח מקום די גדול ולא מאפשר לשים אותה צמוד למרכז המראה. בנוסף, אני קצת פדנט, אז אפילו הדבק הדו״צ מבחוץ

קצת חורה לי. שקלתי לקנות את ה-BlendMount ל-Uniden, אבל המצלמה יושבת שם - אז אצטרך לראות כיצד אני משלב בין שתיהן. בעיות עולם ראשון, אבל זה מה יש.

@Pavlik שקלת לקנות את הסוללה?

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 שעות, Fraysa כתב:

מה שכן, אהבתי שבגרסת ה-Box כן יש שלט אלחוטי

שמאפשר שמירה של הסרטונים בצורה ידנית, בדומה ל-DDpai שהייתה לי בזמנו, שמבחינתי זה פיצ׳ר מאוד שימושי.

זו פעם ראשונה שיש לי שלט כזה (10 שנים רק עם Blackvue), אצלי הוא שוכב בבית ואף פעם לא ניסיתי אותו.

לפני 6 שעות, Fraysa כתב:

שקלתי לקנות את ה-BlendMount ל-Uniden, אבל המצלמה יושבת שם - אז אצטרך לראות כיצד אני משלב בין שתיהן.

יש לי BlendMount ל-Uniden R7 שלי. מוצר מאוד איכותי, פרימיום אמיתי, אחד כמוך כנראה יעריך את איכות הבניה וההתאמה המושלמת שלו.

יש לו די הרבה כיווני זוויות ואורכים. גרמת לי לבדוק, שילמתי עליה 142 דולר באמזון בשנת 2021. הזמנתי אותה באותו יום עם ה- Uniden.

אצלי התקנתי כך, שהזרוע של ה-Uniden מותקנת על המראה ומורידה אותו מתחתיה, ה- Blackvue מותקנת בדיוק מאחורי המראה, כך שאני לא רואה אותה ממושב הנהג.

לפני 6 שעות, Fraysa כתב:

@Pavlik שקלת לקנות את הסוללה?

לא רק ששקלתי, אני חושב לקנות את הפתרון הזה כבר שנים, עוד לפני שהסוללה הספציפית הזו יצאה (היה אז דגם אחר). 

בעיניי זה חובה, מאפשר לציוד זמן עבודה ארוך בהרבה ולא משפיע על קיבולת המצבר ברכב.

כבר חודשים שעמוד המוצר פתוח אצלי באחד הטאבים. אבל אני רק חושב על לפרק שוב חצי רכב כדי להתקין אותה כמו שצריך...מתעצל.

• אהבתי 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Pavlik כתב:

יש לי BlendMount ל-Uniden R7 שלי. מוצר מאוד איכותי, פרימיום אמיתי, אחד כמוך כנראה יעריך את איכות הבניה וההתאמה המושלמת שלו.

יש לו די הרבה כיווני זוויות ואורכים. גרמת לי לבדוק, שילמתי עליה 142 דולר באמזון בשנת 2021. הזמנתי אותה באותו יום עם ה- Uniden.

אצלי התקנתי כך, שהזרוע של ה-Uniden מותקנת על המראה ומורידה אותו מתחתיה, ה- Blackvue מותקנת בדיוק מאחורי המראה, כך שאני לא רואה אותה ממושב הנהג.

מעניין, תוכל לצרף תמונה כיצד הדבר הזה עובד יחד? הבעיה העיקרית אצלי היא שה-DR970X בגרסת ה-LTE היא פשוט עצומה, אז אני לא חושב שה-BlendMount יהיה מסוגל להתמודד להוריד את ה-Uniden מספיק למטה. 

אני חושב שאני ארכוש BlendMount דווקא ל-Blackvue ואמצא פתרון אחר ל-Uniden. או שאולי אראה בתמונה שלך כיצד כל העסק עובד ביחד ואקבל רעיון אחר. 

לפני כשעה, Pavlik כתב:

לא רק ששקלתי, אני חושב לקנות את הפתרון הזה כבר שנים, עוד לפני שהסוללה הספציפית הזו יצאה (היה אז דגם אחר). 

בעיניי זה חובה, מאפשר לציוד זמן עבודה ארוך בהרבה ולא משפיע על קיבולת המצבר ברכב.

כבר חודשים שעמוד המוצר פתוח אצלי באחד הטאבים. אבל אני רק חושב על לפרק שוב חצי רכב כדי להתקין אותה כמו שצריך...מתעצל.

כן, מבין אותך. ב-BMW זה היה די סיוט כי המצבר יושב בתא המטען והבית הפיוזים לידו. יש פיוזים מתחת לתא הכפפות אבל הם קשורים למודול האלקטרוניקה הקדמי ובזמנו לא רציתי לגעת בהם. 

אני חושב שאתקין את הסוללה מתחת לכיסא, אחבר אותה בצורה קבועה לבית הפיוזים מתחת לתא הכפפות ואז רק אחבר אליה את המצלמה עם המתאם של החיבור מצת (ככה לא תהיה לה הרבה דרך לעבור כי זה מתחת לכיסא הנוסע).

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, Fraysa כתב:

מעניין, תוכל לצרף תמונה כיצד הדבר הזה עובד יחד?

מצרף תמונה שחתכתי מתוך סלפי, כדי לא לרדת למטה ולצלם את זה בחושך.

BlackvueBlendmount.thumb.png.e49cb4a430e5b471477aff055654de13.png

לפני שעתיים, Fraysa כתב:

כן, מבין אותך. ב-BMW זה היה די סיוט כי המצבר יושב בתא המטען והבית הפיוזים לידו.

במקרה שלי התקנתי את היחידה הראשית של המצלמות בתא המטען, אז אם המצבר שלי היה בתא המטען זה היה מאוד עוזר בהתקנת הסוללה הזו.

די בטוח שכדאי לפרוס בשבילה כבל פלוס ישירות מהמצבר בדומה למגבר או צרכן גדול אחר ולא מתיבת הפיוזים.

מתכלה מתחת לכיסוי:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Pavlik כתב:

נראה מעולה. המצב אצלך אידיאלי משום שיש רווח די בגדול בין כיסוי המראה לשמשה שנותן לה מקום לשבת. אצלי המצב בעייתי יותר,

לכן ה-Uniden יצטרך הרבה גובה כדי לשבת מתחת למצלמה, אז אני אצטרך לראות מה אני עושה עם זה.

לפני 11 שעות, Pavlik כתב:

די בטוח שכדאי לפרוס בשבילה כבל פלוס ישירות מהמצבר בדומה למגבר או צרכן גדול אחר ולא מתיבת הפיוזים.

זה דווקא בסדר, גם לפי Blackvue. אני לא מומחה סטריאו, אך אני חושב שהסיבה שמחברים את המגבר ישירות למצבר זה כדי למנוע הפרעות

או תנודות כוח כך שהוא יעבוד בצורה אופטימלית, אבל יכול להיות שאני טועה. בכל אופן, אני ככה או ככה מעדיף לחבר לתיבת הפיוזים מאשר להעביר

כבל בקיר אש, אבל אין ספק ששווה לעשות שיעורי בית.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Pavlik כתב:

BlackvueBlendmount.thumb.png.e49cb4a430e5b471477aff055654de13.png

במקרה שלי התקנתי את היחידה הראשית של המצלמות בתא המטען, אז אם המצבר שלי היה בתא המטען זה היה מאוד עוזר בהתקנת הסוללה הזו.

יפה!

אשמח ללינק לתושבת ליונידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת BlendMount כאן. עסק קטן אמריקאי שמתעסק בדיוק בדברים האלו, כל ה-reviews שלהם 5/5 ולא בכדי.

תוכל לחפש את המתאם שמתאים לרכב שלך ע״י החיפוש שלהם, אבל בכל אופן ממליץ לך לוודא איתם באימייל עם צילום של המראה שלך

שזה הדגם הנכון.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חבר!

מה זה המחירים האלו?

הרדאר עלה לי פחות מזה, לא ממש אך עדיין...

נ.ב. יש מענה לעדכון מפות ישראלי עדכני לא דרך היבואן המקומי (ששם המחיר פשוט גבוה מאוד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני קניתי בדיוק מהלינק הזה:

https://www.amazon.com/gp/product/B07W6TCML6/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o04_s00?ie=UTF8&th=1
אבל לפני 3 שנים.

מתכלה מתחת לכיסוי:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...