Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Blackvue: המסע למצלמת הדרך הטובה בעולם

Fraysa

פוסטים מומלצים

לפני 33 דקות, אליהו שבת כתב:

תודה חבר!

מה זה המחירים האלו?

הרדאר עלה לי פחות מזה, לא ממש אך עדיין...

אני מסכים שזה מעט יקר, אבל המוצר שווה את המחיר לדעתי, ובסוף הוא מיוצר ע״י בית עסק קטן made-to-order ולא בכמויות ענקיות,

אז אני יכול להבין. יש פתרונות זולים יותר של חברות כמו RadarMount וכו׳, אתה לא חייב לקנות את הדגם הכי טוב (שזה הם).

לפני 33 דקות, אליהו שבת כתב:

נ.ב. יש מענה לעדכון מפות ישראלי עדכני לא דרך היבואן המקומי (ששם המחיר פשוט גבוה מאוד)

ממליץ לבדוק בשרשור הייעודי של Uniden למטה, חבל שנגלוש לנושאים האלה כאן, אבל בשתי מילים: היבואן הישראלי לדעתי הגזים. הוא לוקח פי 2

על המוצר והוא סה״כ מכיל FW עם קול בעברית ומפות עדכניות שניתן להשיג בדרך כזו או אחרת בזול.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אשכול מרתק וחשוב!

תכלס, כמה יעלה 'עד הבית' (לא כולל התקנה) מצלמה דו כיוונית כולל מודם וסוללה לשימוש בחניה?
ו....מה? האיכות פחות טובה מViofo...? נניח דגם A139

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.2.2024 בשעה 20:46, Fraysa כתב:

וזו גם גרסת ה-LTE,

זאת אומרת שבמצלמה יש מודם LTE מובנה שניתן לחבר אליו כרטיס סים פיזי ולהנות מיכולות הענן של חברת Blackvue, שעליהן אפרט בהמשך השרשור.

ראיתי בשרשור השני שהלכת על חבילה של 10 ג׳יגה לחודש. מהנסיון שלך עם המצלמה, האם זה מספיק או שעדיף לקחת חבילה יותר גדולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי של חודש עם המצלמה, שכללה כמה עשרות פעמים צפייה מרחוק, כולל פעמים אחדות של הורדות סרטונים באיכות מלאה (4K) ואפילו פעם אחת של בדיקה של ה-mobile hotspot והתחברות עם לפטופ, לא ניצלתי עדיין את מלוא החבילה - זאת אומרת שה-10 ג׳יגה מספיק מאוד.

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.3.2024 בשעה 12:24, Fraysa כתב:

מהניסיון שלי של חודש עם המצלמה, שכללה כמה עשרות פעמים צפייה מרחוק, כולל פעמים אחדות של הורדות סרטונים באיכות מלאה (4K) ואפילו פעם אחת של בדיקה של ה-mobile hotspot והתחברות עם לפטופ, לא ניצלתי עדיין את מלוא החבילה - זאת אומרת שה-10 ג׳יגה מספיק מאוד.

את החבילה ביצעת פשוט דרך אחת מחברות הסלולר? כמה בערך זה עולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לי יש סים רגיל של Wecom (we4g לשעבר) עם חבילה של 40GB, בשימוש רק עם המצלמות, אף פעם לא קרה לי שהחבילה נגמרה. לפעמים טוחן את ה- data סתם כדי לנצל קצת.

אני משלם עליו 29 שקלים בחודש, מחיר קבוע עוד משנת 2018.

• אהבתי 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Tal Barami כתב:

את החבילה ביצעת פשוט דרך אחת מחברות הסלולר? כמה בערך זה עולה?

נכון. כתבתי באחת התגובות, 20₪ לחודש עבור 10GB שלי שזה כרגע מספיק בול.

נראה שההצעה של @Pavlik משתלמת יותר, אולי אבדוק איתם.

• רעיון טוב! 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הלכתי על ״פלאפון״ משום שהפריסה של האנטנות שלהם באיזור שלי הכי טובה, והיא החברה היחידה שעובדת אצלי בחניון,

אחרת לא הייתי יכול לצפות מרחוק בחניון שלי בבית. החסכון של ה-10/20 שקלים האלה לא שווה לי את זה. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה ש-Blackvue קוראים את CarsForum, כי הם הקשיבו לאחת הטענות הכי גדולות שלי וסיפקו את העדכון הבא:

image.thumb.png.aa0b96b1f625a35991ab0f5adad1766d.png

מעולם לא הבנתי מדוע צריך להוריד את הסרטונים קודם למקום ייעודי באפליקציה ואז לשמור למכשיר - זה שלב מיותר.

מעכשיו, זה נשמר ישירות למכשיר.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כשאני התחלתי עם מצלמות ה- Blackvue זה היה נורמלי. הסרטונים נשמרו כולם בתיקיה בגלריה של הטלפון ולא היה צורך בהורדה לאפליקציה ובשלב הנוסף של הגיבוי למכשיר.

לפני כמה שנים משהו השתנה בהרשאות של מערכת האנדרואיד מול האפליקציה ו- Blackvue פתרו את העניין על ידי שימוש בהעתקה דו שלבית כזו.

או בקצרה: עד ללפני כמה שנים- הבעיה הזו בכלל לא הייתה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • חברי המעגל הראשון
בתאריך 10.3.2024 בשעה 21:16, Pavlik כתב:

@Pavlik שקלת לקנות את הסוללה?

עדיין לא נגעתי בה, אבל הערתי את השרשור😈

20240419_232548.jpg

עריכה אחרונה על ידי Pavlik
סודי
  • אהבתי 2
  • מעניין 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הופה, תתחדש! 

אכפת לך לשתף (אפשר גם בפרטי) אם ממש דפקו אותך עם המיסים? אני כנראה גם אזמין אחת בקרוב. 

כבר יש לך תכנון כיצד ואיפה להרכיב אותה? קצת מבאס שהאפשרות היחידה לחבר היא עם החיבור מצת נקבה, מה שמצריך חיווט מחדש למי (שכמוני) העביר כבר hardwire kit. 

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...