Jump to content

dani12

 • פרסום הודעות

  1,760
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

1 עוקב

אודות dani12

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  ירושלים
 • תחביבים
  קצת מהכל
 • מקצוע
  סטודנט
 1. מחלה ידוע באי 30 להחליף מנעול לחדש אין פתרון אחר
 2. הפלאג יבש השחור זה ממש המון פיח בגלל זה אני שואל אין ניתן לנקות את פנים תא הבעירה מכל הפיח הזה
 3. פתחתי רק בשביל לבדוק שבאמת הוחלף . ה מצת של ngk לפי הדגם מתאים. הקמ 160k. דגם 2013 נראה לי המון פיח בשולי המצת
 4. מה דעתכם פלאג הורכב לפני שבועיים . יש קצת רעידות בעמידה . נראה לי יותר מדי פיח
 5. דווקא ראיתי היום בפייס מאזדה 6 2008 ב19K אם הרכב ללא תאונות ומכני סביר יכול להיות אחלה קניה .
 6. מהנסיעה הקצרה שנסעתי אכן חלק לגמרי גם רעידות נעלמו אבל זה אולי גם כי הוחלפו פלאגים
 7. הי חברים רכב עבודה שמשמש אותי כבר 3 שנים . הגיר לאחרונה נהיה קצת פחות נעים בהעברות . היום הלכתי לטיפול אז אמרתי למוסכניק שאמר שיחליף שמן גיר חלקי עד כאן הכל טוב . סיכמנו על SP4 כמו שמופיע באוטודאטה ובספר. חזרתי לאסוף את הרכב הוא בגאווה מראה לי את הבקבוק SP3 . הגיר הוא 6 הילוכים . התקשרנו למכון גירים שאמר שגם SP3 תקין לגיר לטענתו אם הייתי ממלא SP4 בגיר ישן אז זה היה בעייתי. בכל מקרה מה לדעתכם ? לעזוב את זה ועוד 30-40 K לרענן שוב לשמן מתאים או ללכת למוסך שישאב הכל וימלא שמן מתאים ?
 8. בחזרה לנושא הקצביות יש בישפרו סנטר במודיעין חנות קנקון חנות לא כשרה . אכלנו שם נברסקה שהיה לא פחות ממדהים במחיר יחסית שפוי , אנטריקות בקר ישראלי שהיה גם מאוד טעים . עוד נתח שאכלנו ממזמן והיה ממש טוב והם מוכרים ואגיו אוסטרלי . אומנם לא טעמתי לדעתי עלה סביב ה 350-400 שקל לקילו אבל הוא היה נראה מיליון דולר ממש כמו בפרסומות פשוט מושלם . מי שבאזור יכול לנסות יצא לי לקנות שם בשר ולא יצא לי להתאכזב .
 9. לנו ראייןאייר ביטלו טיסה לקפריסין אבל הם במפורש כתבו שהם מזכים בכסף או קרדיט
 10. dani12

  העתקת תוכן מLG G2 שהתקלקל

  בהצלחה למצא G2 עובד. אני לפני שנה תרמתי כזה שלא היה בשימוש הרבה זמן ועם סוללה גמורה למישהו שהיה במדינת עולם 3 הלך לחפש לו סוללה צחקו עליו. בטח באי ביי תמצא תורם אבל במצב של היום יקח הרבה זמן לשלוח.
 11. אני קניתי ממחסני חשמל אוןליין חוץ מזה שקיבלתי הנחה של 500 שקל קופון רק בגלל האון ליין היה לי הצעת מחיר מחנות שלהם פיזית על אותו מוצר. אחרי יום התקשרו לתאם . ויום אחרי הגיע המוצר (מוצר חשמלי גדול) אפילו הגיע שעה לפני הזמן . לא משהו שאני רגיל בארצנו .
 12. זה מוסך פרטי לכן הואלא חייב, אני סתם במחשבות מה עדיף לעשות , לפני זה היה לי כריזמה עם יותר מ 200 שריעננתי לה והגיר נהיה מצויין , אבל הגירים החדשים הם יותר מורכבים אז אולי יגרם נזק משמן טרי . המוסף אומר שלא מוכן לקחת אחריות על העבודה.
 13. הי חברים מה לדעתכם לעשות יש לי מהעבודה יונדאי I30 שלא מזמן עשתה 150K קמ נקנתה מאלבר ב100K ועוברת טיפולים שיגרתיים אבל כנראה אף פעם לא הוחלף שמן גיר . חוץ מחיישן קראנק והגלגל שיניים פלסטי לא עושה בעיות בכלל . הרעיון עלה מכיוון ששנה הבאה אולי אני ארכוש את הרכב מבעל הבית, כי יחסית אני די נהנה ממנו ומבחינת אמינות גיר 6 היולוך פלנטרי מרחב סטיישן ותועלת מחיר לא רואה מכוניות מתחרות . מה דעתכם לחייב את המוסך להחליף כי הם לא רוצים או לתת לזה כבר לחיות כמה שיחיה?
 14. הגז עובד גם בהפסקת חשמל הגז עובד גם בבתים ישניפ של חיבור 25 אמפר אם זה בלון קטן לדעתי אין שום טעם להתנתק אנחנו משלמים 160 שקל לבלון שמספיק ל 3--4 חודשים . זה לא בסדר ההתנהגות הזאת היו צריכים לתאם איתך. באמישרא גז כשנגמר לי הבלון והזמנתי חדש (יש 2 ) אמרו שצריך ביקורת תיאמו לי למתי שנוח לי וזהו אף אחד לא ניתק . פשוט תחליף ספק גז וזהו
 15. הבקר רגיש למתח זר. מתח של AC, המתח נמדד בין כל אחד מגידי הכבל לגוף (הארקה) ,לחבר סיכוך לפס הארקה לא עזר. זה תופעה שאני נתקל בה לא מעט אבל הפעם הבקר עושה בעיות . כבל קואקסלי נראה לי כמה יור יקר מ 4 גידי מסוכך פשוט ו ב 99% מהזמן הוא מספיק
×
×
 • Create New...