Jump to content

alonsheader

 • הודעות

  38
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של alonsheader

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

7

מוניטין

 1. אכן היה לו צילום רישיון רכב בלבד
 2. העסקה כבר נסגרה הכסף אצלי והאוטו אצלו... מקווה שלא יהיו הפתעות
 3. אכן עשיתי זאת והוא לא מופיע שם יותר...
 4. מכרתי את הרכב לסוחר, והוא העביר בעלות בלי יפוי כח / צילום תז שלי. האם עלי לחשוש ממשהו? אמרתי לו שהוא לא מקבל מפתחות עד שיש העברה. אז הוא שלח ובדרך לקחת מפתחות. מצרף אישור מהדואר שהוא העביר לי ...
 5. 1. מעריך את הדאגה, לא ציני. 2. ממש לא התגאתי (מי ישמע אני המצאתי את הצמיג הזה) 3. העלתי תמונות כי אני דואג לי ולמשפחתי, אשמח אם תאמר לי מה אתה חושב על מצב הצמיגים
 6. מסתדר עם העובדה שהקידמיים הוחלפו כבר.. תודה
 7. תודה לעונים, אעבור את הקיץ ואקנה פרימסי 4! זה לא יוצא דופן שהם כמעט בני 6 עם 86 אלף ק"מ ונראים כך? אני התרשמתי...
 8. @vladclar או כל מי שבא לו, אני מצרף תמונות של האחרוניים, הם מ4215. בתעלות יש עוד כמה מילימטרים עד האינדיקטורים ובדופן יש את הקמטים הקטנים האלו שאני לא יודע אם זה נחשב כבר סדק או לא.
 9. לגמרי נשמע כמו התוכנית המושלמת, אני בערב אעלה פה תמונה של המקוריים תגידו לי כמה לדעתכם אפשר לסחוב איתם, בכל זאת הם מ 5015 ... תודה!
 10. תודה לעונים, וברשותכם שאלה נוספת. כאמור, זוג הצמיגים הקדמיים סיניים חדשים יחסית. האם יש הגיון להשקיע בזוג אחוריים איכותי ולהישאר עם סיניים מקדימה? הרי אם איכות הנסיעה (שקט ,חסכון , נוחות) נפגמת בגלל הקידמיים אז מה שווה ההשקעה? האם מומלץ להחליף את כל הרביעייה?
 11. התחשיב שלך זה בדיוק מה שעבר לי בראש בחצי יום האחרון רק שחסר לך עוד פרמטר (שאולי הוא הגורם לכל ה"סיבוך" הזה). האם אני מרוויח גם איכות נסיעה טובה יותר עם צמיג פרמיום? ואז זה גם איכות נסיעה וגם כסף... יאמר לרעתי שלא בדקתי את הצמיג לפני הרכישה כי סמכתי על הבודק שיגיד לי אם צריך להחליף, והוא אמר ש"יש להם עוד בשר", אם הייתי יודע שהם בני 5 וחצי (!!) הייתי מתעקש על הורדה במחיר הרכב...
 12. מקבל את רוח הדברים, אם הייתי צריך לתרגם את הפוסט הזה לצמיג... פאלקן 310?
 13. אבל הנה יש לי על הרכב צמיג מ 5015 שעבר טסט לפני כמה חודשים... זה יותר מדי לצפות ל4 שנים?
 14. היי אמ;לק: מחפש צמיג 205/55R16 91H/V שיחזיק לי 4 שנים או 60 אלף ק"מ (הגדול מביניהם) לנסיעה משפחתית רגועה על יונדאי i35. התחדשתי בi35 שנת 2016. על הרכב יש 2 kenda בני פחות משנה, ו2 hankook מקוריים (הרכב בין 5+ עם 85k ועדין יש עליהם בשר, אולם קצת יבשים) כשהרכב יגיע לגיל 9 (עוד 3 שנים ו 8 חודשים) אני רוצה להעביר אותו טסט ולמכור מבלי שאצטרך לקנות צמיגים חדשים לני הטסט, או שגידו למוכר הפוטנציאלי שצריך להחליף צמיגים במכון הבדיקה. אציין שהרכב חונה בחניה מקורה. לכן, אני מחפש צמיגים איכותיים שאצטרך לקנות פעם אחת עכשיו וזהו. (בהנחה שאם אצטרך לקנות פעמיים משהו רע/בינוני זה כבר יצא יותר יקר מפעם אחת משהו טוב). איזה צמיג יכול לענות על הדרישה הזו? התכונות ההבאה שהייתי רוצה לתת לה העדפה זה נוחות נסיעה ואז חיסכון בדלק. רעש ואחיזה פחות חשוב (אני בא מפלואנס דיזל הכל ישמע לי שקט חחח). עושה נייםדרופינג לראות שאני בכיוון: מישלן primacy 4 גוייד אפישנטגריפ (פרפורמנס או קומפורט?) פאלקן 914/310 (יחזיקו 4 שנים?) תודה!
 15. פוסט סיכום אמ:לק: קניתי היום יונדאי i35 2016 , מיד ראשונה פרטית 85 אלף ק"מ מטופלת במורשה ב63k. השרשור הזה היה מעיין תהליך הבשלה עבורי, החלטתי שפאק איט ולא לנסות לגרד כמה אלפי שקלים וקילומטרים וללכת על בטוח. יד ראשונה פרטית אמיתית (גם לא 0 ק"מ כי הם קונים בהנחה ומחליפים אחרי 3 שנים ולא מטפלים בצורה מחוייבת). הi35 בדיוק התפרסמה, ספר טיפולים במורשה (יוסי כהן שם נרכשה גם) כמו שעון כל 15km. הבודק בסוף השיחה אומר לי: "תקשיב, אני לא אמור להגיד את זה וגם לא אומר את זה בדרך כלל, אבל האוטו הזה כמו חדש". מהדבר הכי מסובך, קניית רכב הפכה להיות הדבר הכי קל. ניפגש עוד 5 שנים! או בפורום טכני אחזקה וטיפולים כי בתכלס סבבה פה ... ותודה לכולם שעזרו.
×
×
 • תוכן חדש...