Jump to content

roiei

 • הודעות

  937
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אי שם, מעבר לקשת

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של roiei

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

13

מוניטין

 1. האם דיאטה קטוגנית יכולה לגרום לסרטן בטווח הארוך? https://healthy.walla.co.il/item/3452138
 2. תשקיע בביטקוין @maxcher יכול לעזור
 3. "אנו מכריזים בזאת על הקמת מדינה יהודית בארץ ישראל, היא מדינת ישראל. " "אנו קוראים - גם בתוך התקפת-הדמים הנערכת עלינו זה חדשים - לבני העם הערבי תושבי מדינת ישראל לשמור על שלום וליטול חלקם בבנין המדינה על יסוד אזרחות מלאה ושווה ועל יסוד נציגות מתאימה בכל מוסדותיה, הזמניים והקבועים. " לא רואה איך זה נוגד את חוקי היסוד של המדינה אם ניקח את ארה"ב כדוגמא, גם הם יגרשו תושב (לא אזרח) שעשה משהו פלילי (תלוי בדרגה) ופה אנחנו מדברים על משהו טרוריסטי כן? אני בעד שזה יהיה גם החוק נגד טרור יהודי, שלא יהיה ספק, אבל זה יותר בעייתי לביצוע (אני חושב). שאר הפוסט לא רלוונטי כי ניתן למצוא פתרונות\הגדרה מי הוא מה.
 4. הפתרון מאוד קל: מי שערבי ישראלי ונתפס מיידה אבנים\בקבוקי תבערה\מכות או כל דבר על רקע לאומני - שוללים לו את התעודה ומגרשים לאן שיבחר (עזה\לבנון\ירדן\מצרים וכו') זה היה צריך להיות ממזמן החוק במדינת ישראל אבל זה מדינה של ליצנים. לגביי יהודים שמבצעים פשעים כאלו, להעמיד לדין. אם החוק הזה היה קיים שנים, אני בטוח שזה היה מצמצם את מה שאנחנו רואים היום למינימום שבמינימום.
 5. הפתרון מאוד קל: מי שערבי ישראלי ונתפס מיידה אבנים\בקבוקי תבערה\מכות או כל דבר על רקע לאומני - שוללים לו את התעודה ומגרשים לאן שיבחר (עזה\לבנון\ירדן\מצרים וכו') זה היה צריך להיות ממזמן החוק במדינת ישראל אבל זה מדינה של ליצנים. לגביי יהודים שמבצעים פשעים כאלו, להעמיד לדין. אם החוק הזה היה קיים שנים, אני בטוח שזה היה מצמצם את מה שאנחנו רואים היום למינימום שבמינימום.
 6. בוא נזרום איתך, מה אתה מציע שיעשו?
 7. למי שהיה ספק: Chinese Military Scientists Discussed Weaponizing SARS Coronaviruses In Document Obtained By U.S. https://www.republicworld.com/world-news/china/china-discussed-weaponising-coronaviruses-before-pandemic-predicted-ww3-with-bio-weapons.html
 8. צודק 1000%. הבעיה מחולקת ל 2 גורמים עיקריים: א. להוריד בצריכה של בשר - זה פוגע כלכלית בכל כך הרבה חברות גדולות בעלות אינטרסים ב. גדלנו על מוצרי בשר \ עוף \ חלב וכמו שאתם יודעים לאנשים קשה עם שינויים אפשר להוסיף גורם שלישי שאני לא מכיר שר בממשלה או ממשלה שגם הולכת לפעול נגד כל החברות בעלות האינטרסים וגם מחליטה עבור התושבים מה מותר לאכול ומה אסור וכמה ולמה. אני אישית חושב שדיקטטורה בנושאים כאלו היא כן חיובית ואני מתכוון לחוקים נוקשים *לטובת* התושבים. זה לא אומר שממחר לא מוכרים בשר אבל אפשר וצריך לשנות את הרגלי הצריכה והשימוש כמו שרשמת נניח לפעם בשבוע. כמובן שמהלכים כאלו רק לאחר בדיקה מעמיקה ובלי אינטרסים, כי צריך להגיד את זה בפה מלא, יש תעשיות כמו אוכל ונושאים כמו איכות הסביבה שהם מונעים אך ורק על כסף; לתנובה מעניין כמה מוצרי חלב היא מוכרת ולא מעניין אותה כמה אנשים יחלו מהמוצרים שהם קונים או לחברה ששופכת שפכים לים לא מעניין המפגע הסביבתי ומה התוצאה שתגרם, מעניין אותם כמה כסף הם "חסכו" .. אני מניח שלעולם לא חקרו ובדקו כמה נזק כספי נגרם במדינה כתוצאה מאכילה של אוכל זבל\מתועש .. רואים את הטווח הקצר - כמות המיסים מכל הענקיות מזון וכמות המיסים מכל חברות התרופות וכו' וכו'
 9. הייתי אומר שזה הזוי ש"יוצאים" נגד אנשים (במקרה הזה, נשיא) שמנסים לעזור לעולם בוא נודה בזה, ב 100 שנים האחרונות חירבנו על העולם בצורה קיצונית בעשרות אלפי דרכים כאלו ואחרות וכל יום שעובר ממשיכים לחרבן על העולם בדרכים כאלו ואחרות וכל מדינה עושה מה שב*** שלה, כאילו שאם משהו שנעשה בסין זה לא משפיע על שאר העולם והפוך כמובן. מתישהו נצטרך לשלם את המחיר, וזה לא משנה אם זה זיהום אוויר או זיהום הים או פלסטיק וכו' וכו', מתישהו זה ינשך אותנו באחוריים. אז הזוי שלא מעודדים מהלכים לטובת איכות הסביבה וזה בכלל לא משנה אם זה טראמפ\ביידן או דמוקרטים\רפובליקנים, זה ממש לא מעניין.
 10. roiei

  מיגון דירת גן

  ההמלצה על מלינואה מאוד אבל מאוד שגויה כן, אף גנב לא היה רוצה להיתקל במלינואה (לא משנה אם עבר\ה אימונים או לא) אבל זה כלב עבודה, נראה לך שהכלב ישכב כל היום בטן גב? מלינואה מצריך הרבה פעילות יומיומית (תלוי אופי אבל זה בכללי), עם כמה שיותר גירויים כבעלים של מלינואה, אם ברוב הזמן תסגור מלינואה בבית, סיכוי גבוה יותר שהנזק שהכלב\ה ישאיר\תשאיר לך בבית יהיה יותר גדול מהנזק של הגנבים בפוטנציה ... אבל ראיתי שלא התכוונת אז סלחתי לך 😝
 11. זה ממש לא חדש שפייפאל הם לטובת הקונים, תעשו גוגל קצר ותבינו. ממליץ לך להשתדל לא למכור בדרך שעוברת דרכם, הכי טוב מקומי (וכן אני מבין שזה מצמצם את השוק).
 12. roiei

  פיצה.

  טוב שלא המלצת על דומינו'ס או פיצה האט 😬
×
×
 • תוכן חדש...