Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת חשמל התעוררו אחרי 3 שנים

bigbosf

פוסטים מומלצים

המונה שהכרתי נראה כמונה מיםמרגיל שלמרכז זכוכית הכיסןי שלו הוצמד חיישן עם חוט שהלך לקיר. לא ראיתי שום רמז,לדינמו. אבל, כאמור, זה היה לפני 27 שנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 16 דקות, אלעדית כתב:

איך עובדת קריאת מוני המים? מסקרן אותי

עובדים על רשת אלחוטית פרטית שלהם למערכת שו"ב עירונית. השידור הוא לרכזות ומהן הלאה עד למוקד.

מקור המתח הוא סוללה פנימית עם אורך חיים של עד 10 שנים נכון להיום.

אותו מקור מתח משרת גם את החיישנים האולטראסוניים של המונה.

• מעניין 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, S^M כתב:

8000-10000 שכר ממוצע בשביל לדעעת לקרוא מוני חשמל ברחובות? נשמע חשוד.

השאלה כמה שעות ביום.

חוץ מזה, למה "חשוד"? זו עבודה עם אחריות, אני בעד שהיא תיעשה טוב. אם שווה להוסיף כמה שקלים ולא יפתחו כאן אשכול של "חייבו אותי על 20000 קוט"ש במקום 2000" - אני בעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, ברווז כתב:

אני מנחש (ניחוש בלבד) שהמונים החכמים מכילים סוללה נטענת ורכיב שמייצר חשמל ממעבר המים בתוך השעון (דינמו). בכל זאת מדובר על רכיב שצריך מעט מאד מתח כדי לעשות את העבודה שלו (לשדר פעם ב-), ולא צריך הטענה משמעותית עבור זה. 

סוללת ליתיום. לא נטענת.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Night Driver כתב:

עובדים על רשת אלחוטית פרטית שלהם למערכת שו"ב עירונית. השידור הוא לרכזות ומהן הלאה עד למוקד.

מקור המתח הוא סוללה פנימית עם אורך חיים של עד 10 שנים נכון להיום.

אותו מקור מתח משרת גם את החיישנים האולטראסוניים של המונה.

תודה. כנראה בח"ח החליטו שלא להקים רכזות אלא לשדר ישירות עם סים. הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, אלעדית כתב:

חוץ מזה, למה "חשוד"? זו עבודה עם אחריות, אני בעד שהיא תיעשה טוב

הוא לא רושם כלום. יש לו מכשיר שמתחבר למונה ותוך 30 שניות המכשיר מסיים את הקריאה אוטומטית. הדבר היחיד שהוא עושה זה לסמן ברשימה איזה מונים הוא קרא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Night Driver כתב:

הוא לא רושם כלום. יש לו מכשיר שמתחבר למונה ותוך 30 שניות המכשיר מסיים את הקריאה אוטומטית. הדבר היחיד שהוא עושה זה לסמן ברשימה איזה מונים הוא קרא.

מתחבר - איך? המונה טיפש. הוא לא מקליד את הספרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

סוללת ליתיום. לא נטענת.

מעניין. 

למה לא נטענת? אמור להוריד את נושא העלויות של החלפת הסוללות אחת לתקופה, ולהשאיר רק את נושא התיקון\החלפה במקרה תקלה. 

מצד שני, בהסתכלות דרך חור הגרוש הפושה במחוזותינו, כזה מכשיר יהיה יקר יותר לרכישה הראשונית וזה גורם להחלטה "ניקח את הבעיות בעתיד על פני העלויות עכשיו". אז, אני כן יכול להבין את זה... 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אורך החיים של סוללה ראשונית (לא נטענת) פי כמה מזה של סוללה נטענת. נתקלתי כבר בסוללות ראשוניות שפעלו 20 שנה ויותר. מכירהכאלה נטענות?

• מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ברווז כתב:

מעניין. 

למה לא נטענת? אמור להוריד את נושא העלויות של החלפת הסוללות אחת לתקופה, ולהשאיר רק את נושא התיקון\החלפה במקרה תקלה. 

מצד שני, בהסתכלות דרך חור הגרוש הפושה במחוזותינו, כזה מכשיר יהיה יקר יותר לרכישה הראשונית וזה גורם להחלטה "ניקח את הבעיות בעתיד על פני העלויות עכשיו". אז, אני כן יכול להבין את זה... 

עלות תועלת. אורך החיים שלהם מאוד ארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, tinoki כתב:

פות”ש, בכל חשבון של הערכה, יש לך אפשרות לעדכן את ח”ח על הקריאה האמיתות ולקבל חשבון מעודכן.

נכון, אותיות קטנות, אבל נהנית מחשבונות קטנים והיה לך סבבה, מה התלונה?

מכירכמה אנשים שלא בדיוק מבינים מה זו הערכה, ואח”כ מתפלאים איך למרות שהפעילו מזגנים קיבלו חשבון קטן ממש (הערכה מוקדמת מחמירה). יש גם צד שני.

אמרה, עצוב שב 2024 שולחים בחור בשכר של 40 אלף ש”ח וג’יפ (לא בדקתי, אלו השמועות) ענק להעתיק קריאות מונה במקום להפוך את כולם למונה המדווח אוטומטית באמצעות sim ולשלוח את ’המשרתים’ בח”ח לקטיף בעוטף.

סליחה אבל למה אני צריך לעבוד אצליהם? יש להם חובה שיעשו את זה . מה יהיה מחר? חברת הגז גם תשלח אותי לקרוא את המונים? והמים? אולי אעשה הסבת מקצוע לקורא מונים? נשמע אחלה לא? 

החשבונות ממש לא היו נמוכים בסביבות 650 לחודשיים. 

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, bigbosf כתב:

החשבונות ממש לא היו נמוכים בסביבות 650 לחודשיים

מוכן להתחלף איתך אפילו מול החשבו הכי צנוע שלי. בקיץ שעבר כשאשתי והבנות היו כל היום בבית הגעתי קרוב ל 5000.

• לא הבנתי... 1
  • מבאס 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה נכנס הנושא של ניהול אנרגטי ובית חכם
תתפלא כמה כסף זה יכול לחסוך עם בקרה על פתחים ועוד כמה רעיונות יצירתיים כמו כיבוי המזגן או שינוי טמפ יזום כש"קר" מידי
יש לי 7 מזגנים בבית (ב"ה) אם לא הייתי מנהל אותם הייתי משלם כמוך
כי הילדים שלי כמו שזקני הפורום זוכרים את דירקטור וולט מהפרק הבלתי נשכח של זהו-זה שעסק בעובדי חברת החשמל שאמרו
למה לכבות מזגן אם אפשר להדליק תנור!

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...