Jump to content

שגיא 601

 • הודעות

  886
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

4,776 צפו בפרופיל

הנקודות של שגיא 601

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

3

מוניטין

1

תכנים שנפתרו

 1. מחוף לחוף - טרק של כ 60 קמ , 3 ימים מאכזיב לחוקוק. אומנם לא מעגלי אך יפה מאוד ויש נקודות ישוב בדרך.
 2. אהלן לפני כארבעה חודשים החלפנו משאבה, זאת שליד הדוושה. עכשיו, יש נזילה בחיבור בין הצינורית למשאבה והדוושה דבוקה לריצפה. מוזר שהמשאבה החזיקה רק 4 חודשים. האם כדאי להחליף למקורית או שיש תחליפיות טובות?
 3. אהלן התחלתי לרוץ לפני כשלושה שבועות לפי תוכנית, 3 פעמים בשבוע, כשהמטרה היא 10 קמ. מפה לשם חטפתי דלקת בברך.אז חוץ מלהוריד עומס, המליצו לי להחליף נעלי ריצה. מה מולמץ לשמנמן כמוני?
 4. כן, זזה ימינה, שמאלה אך לא נכנס הילוך. זה הדגם עם המשאבה ההידראולית. אם צריך להחליף קלאצ איזו חברה מומלץ וכמה אמור לעלות?
 5. אהלן כשהרכב דומם ניתן להעביר הילוכים, כשהרכב מונע, ידית ההילוכים תקועה. קלאצ מרגיש תקין, יש התנגדות בלחיצה, כרגיל. מה זה יכול להיות?
 6. אז פשוט יחזירו אותו למוכר? אני עדיין רוצה לרכוש ווקי טוקי , איך אוודא שניתן להכניסו לארץ?
 7. לא ידעתי שזה כזה סיפור, סתם רציתי להפתיע את הילדים בווקי טוקי. באתר של אלי ניתן לעקוב אחרי החבילה ושם כתוב שזה במכס. מצב מפרט המכשירים
 8. אהלן הזמנתי ווקי טוקי מעלי אקספרס, במעקב אחרי החבילה כתוב שהוא תקוע במכס, מה עושים?
 9. שגיא 601

  מיקסר Kitchenaid

  קנינו לפני שנה קנווד מיגור טיטניום 1500w , מיקסר חזק ומעולה שמתאים לבצק. הוא לא מהיפים והצבעוניים והוא גם די גדול. מיקסר שבא לעבוד...
 10. איך הרוביקון של כרמל דיירקט, הבנתי שזה מותג פרטי שלהם שהם פיתחו. https://www.carmeldirect.com/קטלוג/גריל-גז-caesar-rubicon-4/
 11. מסכים איתך, לכן בגלל מקרים כאלה בסוף הגירושים אפשריים, לא קל אך אפשרי
 12. פעם שאלתי רב שאני מאוד מכבד, מדוע דתיים עושים עניין מחתונה, מקיימים אירוע גדול, טקס, המון חוקים מגבילים, מערימים קשיים בפירוק הנישואים וכו' . בקיצור התחייבות מאוד מאוד גדולה וקשה להפרה. הוא ענה לי שבמהלך שנות הנישואים ישנם המון משברים, שאם חוזה הנישואים היה קל להפרה, היינו מזמן חותכים, קמים והולכים. כל הקושי בהפרת הנישואים נובע מזה שתחשוב טוב טוב לפני שאתה עושה מעשה בלתי הפיך כגון בגידה או שסתם נמאס לך ואתה רוצה לפרק את הנישואים. עכשיו אם מדובר בזוג ללא ילדים אז הכל הרבה יותר קל, זה באמת דומה לפירוק שותפות עסקית והפגיעה בבעל או באשה הם כספיים בלבד. אם יש ילדים בתמונה, אז לי לפחות, ברור מאוד העניין של הקשיים שמערימים על מי שבא לפרק את הנישואים. לילדים קשה מאוד עניין הגירושים ומהות ברית הנישואים היא שלא על כל דבר ההורים ירוצו לפרק את הנישואים וישאירו את הילדים להתמודד עם ההשלכות.
 13. אהלן מעוניין בדשא סינטטי ברמה גבוהה לגינה. , תקציב: עד 70 שח למר. חשיבות למגע נעים, ועדיף צבע ירוק בהיר. הרשת מלאה היצרנים שונים אך לא מצאתי השוואה ביניהם. אשמח לעזרה..
 14. קח לבדיקה במכון רחוק יחסית מהמגרש, המהדרין לוקחים למכון בעיר קרובה אחרת. בגדול מרוב כסתחים לא רואים את היער, לדעתי כדאי לשים לב לפגיעות בשילדה וקומפרסיה בבוכנות.
 15. אני אלך בסוף על סטארט אפ מאוטודיפו, אך סתם להשכלה כללית, מתוך אתר של sos מצברים
×
×
 • תוכן חדש...