Jump to content

שגיא 601

 • פרסום הודעות

  872
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות שגיא 601

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)
 • תאריך לידה 14/01/1984

צפיות אחרונות בפרופיל

4,326 צפו בפרופיל
 1. אהלן אני צריך לבחורבליסינג מהעבודה באחד מהרכבים שבכותרת. כולם בגרסאות הבסיס (לקודיאק יש גרסת בסיס חדשה ומוזלת) מבחינתי כולם באותו המחיר והפער בשווי מס בין הרנו לאאוטלנדר ולקודיאק זניח. אנו משפחה עם 4 ילדים כשהגדול בבית ספר יסודי. חשוב: בטיחות ונוחות. מה אומרים?
 2. אז זהו, סקודה הוציאו דגם של הקודיאק שעולה 172 אלף שח. זהה פחות או יותר לאוטלנדר ויקר בכ- 7000 ש"ח מהגראנד סניק. ההפרש בשווי מס בין החלופות הנל הוא זניח
 3. הי קיבלתי אפשרות גם לסקודה קודיאק, הדגם הבסיסי ביותר. מה עדיף, רנו סניק או סקודה קודיאק? החשיבות היא נוחות למשפחה בת 6 נפשות ובטיחות.
 4. מה שמעניין בסיפור הזה של הקורונה זו השונות בין דעות המומחים. פרופסורים בעלי שם אומרים שסתם כולם נלחצים והכל יהיה בסדר ומצד שני פרופסורים אחרים טוענים שיהיו אלפי הרוגים ברחובות. אותם הטוענים שהכל יהיה בסדר לא רואים מה הולך באיטליה?
 5. ריאיינו (מלשון ראיון) הבוקר בגל"צ את יושב ראש איגוד ההיטקיסטים בישראל שטען שישנם מחקרים חדשים ממקורות אמינים שטוענים כי הנגיף לא שורד בטמפ' של מעל 27 מעלות ואחוזי לחות אפסיים. אם זה נכון (הלוואי) אז הקיץ הישראלי יבלום את ההדבקה המקומית (כמובן שמי שיביא את הנגיף בדמו מחו"ל עדיין יהיה חולה) מה דעתכם? יש תקווה?
 6. יש הבדל גדול בין הנשמה להעשרה בחמצן אם עי מחולל חמצן ואם עי בלוני חמצן. להנשמה נדרש להרדים את המטופל, להחדיר טובוס לקנה הנשימה ולהנשים בעזרת מנשם. חולה כזה מנוטר עי מוניטור/אקג. בקיצור לא ניתן לבצע לבד בבית... Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 7. הי משפחה עם 4 ילדים קטנים, מתלבט בין גראנד סניק לאאוטלאנדר 7 מקומות. הרכב יהיה בליסינג מהעבודה. אשמח לדעתכם Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 8. אהלן, אז עברו 5 שנים מאז פתחתי עת השרשור ואני עדיין סובל ממיגרנות שאף הוחמרו... מצאתיצלפני מס חודשים כדור טבעי שנקרא "אן-מיג" שמשום מה הוכיח את עצמו והוריד לי את המיגרנות לתדירות נסבלת. מאחר ויש המון שסובלים ממיגרנות כאן בפורום ( ובעולם בכלל) מישהו מצא דרך כלשהי להקל על זה? Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 9. גם לי זה קרה, רכב ליסינג בן שנתיים וחצי Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 10. הי איך מתקינים GCAM על שיומי? האם האפליקציה מופיעה בחנות גוגל?
 11. יש לנו כמה שיומי במשפחה המורחבת ולי יש פוקופון. מעולם לא נתקלתי בפרסומות קופצות
 12. קראתי באיזה אתר של MI9 מצלמה טובה יותר מMI9T
 13. שלום לכולם לפני כחודש, המזגן ברכב הפסיק לקרר (לסירוגין, לעיתים קירר ולעיתים לא). הגעתי למזגניסט המומלץ רבות בפורום שלאחר בדיקה, פירק את המדחס והחליף רק את הקלאץ (לצורך פירוק המדחס, פורקה רצועת האביזרים). לאחר ההחלפה, המזגן קירר אך נשמע רעש חזק בעת הפעלת המזגן. חזררנו שוב למזגניסט והוא טען שהרעש נובע מויברציה במנוע ולא קשור למזגן, למרות שהרעש לא היה לפני תיקון המדחס. שבוע שעבר, נסעתי בכביש 6 עם נגרר , שמעתי רעש נוסף מכיוון תא המנוע, הרכב נכבה תוך כדי נסיעה. כשפתחנו את מכסה המנוע ראינו כי רצועת האביזרים נקרעה ופולי המזגן עקום. במוסך מצאו כי התושבת של המדחס היתה שבורה, במוסך הלחימו את התושב וכעת הכל בסדר. (גרר + תיקון עלה כ- 1500 ש"ח). האם יש קשר בין התיקון שבוצע לשבירת תושבת המדחס? האם הרעשים שנשמעו לאחר התיקון מעידים על כשל בתושבת?
 14. S10E מעט יקר וגם הסוללה חלשה. אותו הדבר עם הS9. אם אצליח לשכנע אותה לרדת מסמסונג, אלו סמארטפונים מתאים בתקציב של עד 1800 ש"ח בדגש על מצמלה טובה וסוללה חזקה?
 15. אהלן אני רוצה לקנות לאשתי טלפון חדש. סינים פחות באים בחשבון (כמה שלא הסברתי לה שסינים זה כבר לא מה שהיה פעם) חשוב מאוד מצלמה טובה ומחיר סביר. חשבתי על סמסונג S9. מה דעתכם?
×
×
 • Create New...