Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ארוחת ערב בירושלים בחודש הבא

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

נקראתי לדגל וביקשו ממני לארגן סיור ביום חמישי בחודש הבא אבל אני לא מצאתי סיור שמסתדר עם כולם. גם אחרי שעה 17.30 וגם סיור שלא יהיה במחנה יהודה. לפי funzing אין כל כך כאלו אפשרויות ועוד ביום חמישי.

אז חשבתי אולי לנסות ארוחות חוויה בסגנון הזה של medieval times כמו שיש בארה"ב.

https://www.medievaltimes.com/

מישהו מכיר משהו בסגנון? 

אנחנו נהיה ברובנו מבוגרים עם ילד אחד קטן.  ירושלים והסביבה, חודש אוגוסט.

לא חשוב אבל אם תהיה אפשרות לבטל אז יהיה אחלה.

בברכה

DD

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא מחפש סיור ליום חמישי, מאחר וזה לא נוח אלא מסעדה מומלצת. הייתי רוצה בסגנון של medieval times אבל מחיפוש קצר לא מצאתי משהו בסגנון. אז אני מחפש מסעדה טובה עם אווירה\חוויה מעניינת

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין שלפני חודש הבת זוג שלי גררה אותי לאיזו השקה של DIOR בירושלים

סיימנו שם היינו רעבים, הלכנו לכיוון שוק מחנה יהודה, המסעדה "המדוברת" של אבי לוי

בכל האיזור הזה אין שום דבר לאכול חוץ משווארמה , פלאפל, כנאפה, בורקס, וגם זה באווירה של סאונה בשוק העמוס שלהם שאין לי מושג מה יש לחפש שם

אז ניסינו את המסעדה של אבי לוי שמגישה מעורב ירושלמי, מפרום, ודברים שאני יכול פשוט לאכול אצל ההורים שלי

שום דבר מיוחד

עברנו על התפריט והבנו שאין מה לחפש שם, אז קמנו ונסענו בחזרה למרכז, עצרנו בדרך בסוהו ונהננו.

*** אלא אם אתה בר מזל והזמנת מקום חודש מראש אצל אסף גרניט..אבל כנראה שלא יהיה מקום לאוטובוס שלם של טיול

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Transporter כתב:

*** אלא אם אתה בר מזל והזמנת מקום חודש מראש אצל אסף גרניט..אבל כנראה שלא יהיה מקום לאוטובוס שלם של טיול

ננסה מחר להזמין, אני רואה שאין תאריכים ליום חמישי חודש הבא, אבל למחר יש אפשרות להזמין. 

יש מסעדות מומלצות חוץ מחניודה?

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב פוסטים, מתי יוצא הסרט? 

דרדוויל- שלחתי כמה שאלות לחבר כל כך ירושלמי שהוילון שלו באמבטיה הוא בעצם חתיכה מהכותל. נראה אם יהיו תובנות

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה מסעדה במתחם התחנה שנקראת אדום.

מסעדת לא רעה נכון ללפני 3 שנים שהייתי בה.

יש גם מסעדות לא רעות באיזור עין כרם.

המסעדות באיזור מרכז העיר ברובן המוחלט בנויות להיות מלכודות תיירים-אוכל מקומי או גנרי במחיר דיי יקר.

לחוויית השוק אני גם פחות מתחבר,לשבת לאכול בתוך המולה וסרחון.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדום היא אחלה מסעדה ובאופן כללי יש בירושלים מסעדות טובות- רק שפות"ש, תצטרך להחליט על כיוון/סגנון של המסעדה (חוץ ממה שבראש הת'רד, כי את זה אין ממש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Transporter כתב:

לא

רק אם אתה מחפש לנסוע לירושלים בשביל לאכול שווארמה 

אשמח אם תחכים אותי בדבר המצאות שווארמה ראויה/סבירה בירושלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, hdal כתב:

אשמח אם תחכים אותי בדבר המצאות שווארמה ראויה/סבירה בירושלים

גם אותי,אני מחפש מקום טוב ללכת אליו.

אם אתה באיזור נתניה,זורבה מקום נהדר כאוכל רחוב,ממש נהניתי.

יש גם את אייל שני נדמה לי בבית ליד,פחות אהבתי.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ירושלים אבל לגמרי בסביבה - יש לך את המטבח של רמה בנטף, אם אתם בקטע של פיוז'ן מולקולרי ושאר קללות עתיקות. בלי קשר לאוכל, מיקום מהמם ובשעות הנכונות יהיו לכם גם צבעי שקיעה נאים. לא זול ומאוד מאוד לא עממי.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיורים בירושלים שהם לא בשוק. 

ראיתי פרסום של מישהי שעושה סדנאות, אם אתה רוצה אחפש לך. 

במסעדות הטרפות בירושלים אני פחות מתמצא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארקדיה טובה, אבל מחירים שלטעמי האישי הזויים לכל הדעות ולא תואמים את איכות האוכל. הכל שם טעים ומוקפד, אבל לא ברמה של 100 שקלים לראשונה ועוד 150 לעיקרית (לפני שתייה ושירות). 

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...