Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

AmosC
שימו לב! השרשור הזה בן 2605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא מצאתי באוריס סטיישן תנוחת נהיגה טובה בגלל שטווח כיוון ההגה מאוד מוגבל. גם המושב לא הכי נוח. מושב אחורי סביר כל עוד אין גג שמש. אחרת חסר מקום לראש. תא מטען דומה למתחרות. גיר רציף מעצבן. אוקטביה היא מכונית מעולה, אבל מרגישה דלה מבחינת אבזור. היא גם פחות נוחה מהאחרות. לדעתי 308 עדיפה. עם מנוע זריז ונוחות נסיעה משובחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך הגבלות כלשהם בדלק? בק"מ? בעלות?

לאואריס היבירד יש הנחה בשווי המס של כ500 ש"ח(בערך) האם זה גם מהווה שיקול?

זה בהחלט שיקול - בנטו זה יוצא משהו כמו כמעט 200 ש"ח לחודש. לא המון אבל נחמד לחסוך.

למגבלת הקילומטראז' (24,000 ק"מ בשנה) לא הגעתי עד היום.

עלויות - אני צריך לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה אז יש לך כבר סיבה למה ללכת על האואריס (בהנחה שהמחיר ליסינג זהה, תגיד למנהל ציי רכב שהוא חבכוני בדלק),

אלא אם אתה מחפש הנאה מנהיגה או כח מתפרץ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אתה באמת הראשון שמתייחס למה שחשוב לי יותר מכל.

אני בספק אם הספורטאז' נמסרת בליסינג.

אני לא סגור עד כמה מערכות אקטיביות הן באמת יעילות. יש להן נטיה למשוך תשומת לב מהניהיגה בעיקר בהתחלה. אבל אין ספק שקיה לוקחת בגדול מהבחינה הזו ויתכן שאם זה מה שחשוב כל השאר לא משנה.

תא המטען של הנירו הרגיש לי ממש קטן. הרועה הבלגי שלי (62 קילו כלב) יאכל את האוטו הזה (מזל שיש לו אוטו משלו:lol:)

את הנהיגה בספורטאז' 1.6 אני לא סובל. קטעתי נהיגת מבחן באמצע, בנגמ"ש נהגתי בצבא. אבל אולי להרגעת החברה הצעירים שלך זה מה שצריך...

אחרי נהיגה בפז'ו (גם ב-2008 אגב) כל האחרות מגושמות.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לבחון גם את ה 3008 החדשה. היא מציעה גירסת דיזל זולה יחסית ואמורה לענות על הצרכים שלך (צריך לבדוק רק תא מטען)

אני לא יודע אם עוד קיים במלאי אבל הסניק היוצאת פורסמה לאחרונה במחירי זנות שהופכים אותה לרכב מאוד אטרקטיבי (הוא 7 מקומות אז אם תקפל את השורה השלישית תקבל המון מקום לכלב).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שידוע לי יש גראנד סניק במלאי, אך בשל מחיר רשמי גבוה בצורה מגוחכת שווי השימוש שלו גבוה מאוד.

אם כבר רנו - אולי קדג'אר תתאים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, אבל באתר של רנו הסניק לא מופיעה כלל,כך שאי אפשר לראות גם מה המחיר שלה בשביל לדעת מה שווי השימוש.

בכל מקרה אני מניח שבליסינג העלות שלה תהיה גבוהה יותר משל דגמים אחרים.

אפרופו רנו, מה דעתכם לגבי המגאן סטיישן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
זה בהחלט שיקול - בנטו זה יוצא משהו כמו כמעט 200 ש"ח לחודש. לא המון אבל נחמד לחסוך.

למגבלת הקילומטראז' (24,000 ק"מ בשנה) לא הגעתי עד היום.

עלויות - אני צריך לבדוק.

אם לא הגעת למגבלה הזו כבר יותר זול לך לקחת ליסינג פרטי. אני בדיוק בגלל זה מחזיר בסוף החודש את רכב הליסינג שלי. אותו רכב בליסינג פרטי עולה לי 500-600 שח פחות בחודש. כולל ביטוח טיפולים ותוספת עבור החזרה בלי קשר למצב הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...