Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה קארוק 2020 - התראה על החלפת שמן קרובה

YPV

פוסטים מומלצים

שלום חברים

התחלתי לקבל התראה בנוסח "החלפת שמן בעוד X ימים". האם להתייחס? האם להתעלם ולהמתין לטיפול שנתי? הטיפול אמור להיות באוגוסט.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@TZR84

בדקתי שוב. טיפול אחרון היה ב 28/5/2023 עם 57,000 ק"מ. עכשיו הרכב עם 67,000 ק"מ. 

הטסט בסוף יולי ואני מעדיף לעשות טיפול שנתי בצמוד לטסט.

זה יהיה בעייתי למשוך עוד כחודשיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי עושה טיפול עכשיו, טיפול עושים כל 15000 ק"מ או פעם בשנה, חודשיים דחיה זה לא מעט זמן.

בכל מקרה אין קשר בין הטיפול לטסט, לא  בהכרח רואה סיבה לקשר בין השניים אלא אם התכוונת שהמוסך יעביר לך טסט או יעשה לך הכנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשמו לך תעשה טיפול עכשיו, טסט אפשר לשלם באתר מחודשיים לפני פקיעת תוקף הרישיון ולגשת למכון לבצע טסט ככה שאתה יכול לעשות הכל כבר עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים שמעדיפים לעשות טיפול באותו יום עם הסטט בשביל לא לשרוף עוד יום עבודה למשל. 

גם אם לא קיבלת עדיין את החידוש רשיון רכב הביתה, כחודשיים לפני הזמן אפשר כבר לשלם אגרה באינטרנט ולגשת לטסט. 

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, YPV כתב:

@TZR84

...טיפול אחרון היה ב 28/5/2023 עם 57,000 ק"מ...

כנראה התחלת לקבל את ההתראה ב 28-29/4, כלומר חודש לפני שנה מטיפול האחרון. זה בסדר.

אבל זה לא מסתדר לי עם המשפט הבא שכתבת - "הטיפול אמור להיות באוגוסט". למה באוגוסט אם כתבת שעשית טיפול ב 28/5/2023?

בכל אופן, תעשה טיפול בימים הקרובים.

את ההתראה תמשיך לקבל עד שלא יאפסו אותה בזמן הטיפול (דרך חיבור למחשב באוטו) או אתה לא תאפס אותה בעצמך (בספר רכב כתוב איך ניתן לעשות).

עריכה אחרונה על ידי SPB
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים.

אכן אני רגיל לעשות טיפול תקופתי + העברת טסט באותו היום, כדי לא לבזבז ימי עבודה. 

כאן מדובר ברכב יד שניה שקניתי השנה ולא זכרתי מתי בדיוק עשו לו טיפול. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@YPV

ציטוט

יש אנשים שמעדיפים לעשות טיפול באותו יום עם הסטט בשביל לא לשרוף עוד יום עבודה למשל. 

גם אם לא קיבלת עדיין את החידוש רשיון רכב הביתה, כחודשיים לפני הזמן אפשר כבר לשלם אגרה באינטרנט ולגשת לטסט. 

מי שלא עובר את הנסועה השנתית(12חודשים\15,000קמ),  מועד הטסט חופף למועד הטיפול.

מלבד חסכון ביום עבודה, במוסך הגון יבדקו את הכנת הרכב לטסט, בדגש על בלמים,

ויבצעו הצלבת גלגלים - חשוב.

עריכה אחרונה על ידי רוןS
  • רעיון טוב! 1

מסי זה לא רק כדורגל,אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...