Jump to content

דני זומרשטיין

 • פרסום הודעות

  10,107
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות דני זומרשטיין

 • דירוג
  כותב. הרבה.
 • תאריך לידה 22/11/1963

Personal Information

 • מיקום
  בכל מקום שמתווכים בנדל"ן - צפון - מרכז -דרום
 • תחביבים
  מכוניות, טכנולוגיה במכוניות, סאונד במכוניות
 • מקצוע
  נדל"ן - מכירה, קנייה, תיווך, ליווי משקיעים, פרויקטים חדשי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לי מפריע שאין קווים בין השרשורים. זה כמו לכאורה טבלת אקסל ללא סימוני הטבלא עצמה.
 2. תשאל אותו כמה הוא מוכן לשלם על מנת לא להגיע לבית משפט.
 3. הגנבים פותחים בקלות את הצדלנדרים הרגילים גם אלה שיש להם כרטיסים. נכון להיום הכי טוב למיטב ידיעתי וממש קשה לגנבים זה ה MT-5 . אבל אם יחליטו לפרוץ אז יצליחו להכנס לכל דירה. הכי טוב ולבטחון מירבי ניתן להתקין מנעול "כספת" כמו של פעם. הוא הכי מוצלח. שילוב של שניהם ה MT-5 והכספת, הכי טוב. אפשר לקנח במצלמת רשת ואזעקה.
 4. רפי צודק, לבדוק את זה דחוף. זה שלב א'.
 5. לך על פאביה או איביזה ידנית עם מנוע 1.4 אטמוספרי. אמין בטירוף. לעשות יישור קו של טיימינג, מש' מיים, וחליל מיים, שמנים ופילטרים ויש לך אוטו פצצה. גם מהנה לנהיגה. לוודא שאתה מוצא אקזמפלר איכותי עם נתונים טובים שטופל מאוד כראוי. אז אולי גם לא תצטרך לעשות את יישור הקו.
 6. פאביה אחלה אוטו. גם איביזה כנ"ל. אם נוסע בפקקים אז עדיף שלא תקנה ידני. אבל המחיר יעלה משמעותית.
 7. מכתב התראה שטרם התאונה הכל פעל תקיןו ואם הם לא יאשרו תיקון אתה תיקח לתיקון פרטי ותגיש להם את החשבון, לא ישלמו תפגשו בתביעה. הם כנראה לא יבהלו יתר על המידה..
 8. אם אתה מזמין רכב כזה, וודא שבהזמנה בה רשום הדגם רשום גם המפרט ו/או שיתנו לך את המפרט בנפרד ויחתמו לך שכל מה שרשום במפרט אכן קיים ברכב שהזמנת.
 9. תתחדש! אוטו פצצות!
 10. "אין חכם כבעל נסיון". התגובות / חלק מתוכן התגובות לא פחות ממגוחך ונובע מחוסר נסיון ואולי מתבסס על "אני חושב" , "אני מהמר" , "אמרו לי" וכיוב. המערכת לא באה להחליף נהג. הנהג שולט בה. ואולם יש להכירה ולנהוג על פי הוראותיה שהן פשוטות ומסומנות בגדול וברור בלוח המכוונים מה לעשות ומתי. נתקלתי בשני מקרים קיצוניים מאוד שהיא פעלה טוב יותר מכל נהג איכותי., אחד מהם זה איתור וכניסה לחניה "על המילמטרים", והשני זה בימי הסערה שפשוט לא ראיתי כלום ושום דבר באותו רגע שהיה צריך לחנות. ויש עוד עניין, היא לא רק חונה לבד, היא גם יוצאת מהחניה לבד. גם אם זה קל, זה אף יותר קל איתה. תענוג.
 11. צבע מדהים, רכב מדהים, לאחותי יש כזה רכב והיא לא מאושרת מתא המטען שלטענתה פחות גדול מאשר באוקטביה שהיתה לה וחוץ מזה ממש אוהבים. אחרי תא מטען של גולף לא תהיה לכם תלונה.. אחלה קנייה שבעולם. תתחדשו!
 12. מערכת מצוינת, צריך להבין אותה ולהשתמש בה לפי ההוראות. היא חונה יותר מהר ממך, יותר מדוייק ממך, אתה לא מסוגל לסובב את ההגה במהירות שהיא עושה זאת ולהגיב בו זמנית במהירות של הכניסה לחניה, וזה מילא. אני לא משתמש בה כל פעם, מעדיף לעיתים לחנות "ידנית" ובכל זאת, השבוע היו מספר פעמים שממש לא ראיתי כלום, הפעלתי את החניה והיה תענוג גדול. נכון הדבר שיתכן והיא לא תזהה את החניה אבל זה קורה כמעט תמיד בגלל הפעלה לא נכונה. אם פועלים לפי ההוראות ובדיוק [וזה ממש פשוט] , תענוג.
×
×
 • Create New...