Jump to content

Yosi123

 • פרסום הודעות

  18
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

0 נייטרלי

אודות Yosi123

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מחפש להשכיר ליפט לצורך בדיקת שמאי פרטית(מדובר ברכב אספנות),מה הטווח מחירים לפי שעה? המלצות על מוסכים יתקבלו בברכה. עדיפות אזור המרכז
 2. אם הוא מבין ומכיר את השוק ועדיין רוצה לשלם את הסכום הזה זכותו וגם זכותך למכור במחיר הזה. במקרה שהוא לא מכיר והוא מציין בפנייך זאת וגם אתה מתרשם שהוא לא מבין ומכרת לו במחיר כזה זו גניבה.יש סעיף בחוק שנקרא"גניבת דעת".לא אני המצאתי. ומסכים איתך שמחיר שוק זה לפי מה שאנשים מוכנים לשלם. תלך לכל האספנים תמצא לי אחד שישלם מחיר כזה. מי ששילם מחיר כזה עבדו עליו כמו במקרא שלי.
 3. לפי מה שאני מבין ממך שכל אחד יכול לקחת איזה מחיר שהוא רוצה, אין את המושג שנקרא מחיר שוק. אם יש משהו מסריח אז זה לא כשר יש פה עניין של יושרה ואתיקה מקצועית.(זה כבר במישור המשפטי).
 4. זה לא מדוייק מה שאתה אומר.נצא מנקודת הנחה שאישרתי בעל מקצוע מחוייב לתת הצעת מחיר הוגנת בהתאם לעבודה. ק"ו אם הוא מבין שמי שנמצא מולו לא בקיא. זה לא שחור ולבן. ובסיפור שלי יש את כל ההוכחות שצריך. חיפושיות זה לא כזה עסק יקר(אולי קוסמטיקה, ריפוד,פחחות וצבע) לפחות במכני.עובדה שכולם לוקחים 40% פחות מהצעה הזאת. ושוב אני אגיד תסתכל על ההצעה ותגיד לי אם זה לא רמאות.זה מדבר בעד עצמו.
 5. בגלל שאני במגעים משפטיים מולו כרגע לא אציין את השם. קשה להעביר את הסיפור המלא פה מדובר על 3 חודשיים.כמובן שכל השיחות שלי מולו מוקלטות ושיחות וואטצפ וצילומים שצלמתי שנפגשתי איתו במוסך. בלי שום קשר ההצעת מחיר מדברת בפני עצמה גם אם נצא מנקודת הנחה שהוא עשה הכל .40% יותר זו גניבה אין מילה אחרת עמד שנתיים טסט אחרון 2018 מצב כללי סביר חיצוני/פנימי אין הרבה חלודה מצב מכני גם סביר.מנוע הוציא עשן לבן חופש בהגה
 6. מסכים איתך שהייתי צריך לעשות שיעורי בית.אבל החוסר ידע שלי לא נותן לגיטמציה לאותו מוסך לגזול אותי. יש הרבה מה לעשות במישור המשפטי.זו גניבה. העבודה בוצעה. הייתי משתף אותך בשמחה זה סיפור ארוך שנמשך 3 חודשים וקשה יהיה לעלות אותו במלל.
 7. שלום לכולם. שאלה-יש לי רכב חיפושית אספנות ששמתי במוסך באזור המרכז, אחרי שעמד תקופה של שנתיים רציתי להחזיר אותו למצב נסיעה תקין ושיהיה חוקי ,סיכמנו על תקציב והתקדמנו. אחרי שעבד והחליף חלקים(כמו שהוא טוען)מצא עוד "תקלות"ובא עם הצעת מחיר שניה כמעט כפול בכסף אחרי דין ודברים לא השאיר לי ברירות והסכמתי בלית ברירה.בדיעבד התברר לי שהוא לקח 40% יותר על העבודה בלי להכנס לעניין אם הוא בכלל עשה את העבודה ואם בכלל היה צריך להחליף חלקים שציין ועל ההתנהלות שלו בתוך הדבר הזה.ועוד תקלות מבחינת ניירת מנוע ומצב כללי של הרכב שלא עידכן אותי. מה עושים במצב כזה במישור המשפטי? לקחת שמאי?
 8. מחפש שמאי רכב אספנות אמין ומקצועי המלצות יתקבלו בברכה.
 9. יש סיפור מורכב מאחורי העניין.נפלתי על נוכל. בגדול אותו מוסך טוען שזה מה שהיה צריך להחליף. המנוע עבד הוציא עשן לבן אותו מוסך טוען שהיה צריך להחליף את המנוע כי ברח שמן. לגבי הסטרט אותו דבר עבד והחליף אותו. מצב הצמיגים טוב אך לא תקניים על הרכב(רחבים מידי)אחרי שהוא גמר את העבודה דאג לעדכן.וזה על קצה המזלג יש עוד הרבה תקלות.בלי להתייחס למחיר שזה 43% יותר ממה שלוקחים גם הכי יקרנים. אציין שזה רכב ראשון שלי ולא הכרתי את השוק.
 10. טוב אתחיל מהשאלה הראשונה-הוא עמד שנתיים בגינה טסט נגמר סוף 2019. רכב ראשון שלי מצב קוסמטי סביר(דרוש השקעה) חלודה יש לא הרבה כמו כן חשמל עובד מה שצריך.צריך לעשות חיווט חדש. מסכים איתך ש16000 זה לא הרבה אם אנחנו מכניסים את כל הדברים שציינת כולל פחחות וצבע.שאלתי לגבי ההצעה ששלחתי אם המחיר סביר חלקים/עבודה?! כמובן שבהמשך ארצה להמשיך לשפץ אותו.התכנון היה בשלב הראשון להביא אותו למצב שהוא כשיר לטסט.
 11. כן.מנוע משופץ בלי אחריות. אתה יכול להרחיב ולמקד אותי מה בדיוק לא הגיוני?מסכים איתך שזה מחיר מטורףף.רכב ראשון שלי וחדש לי כל העסק.
 12. רכב ראשון שלי חיפושית שנת 68 מחפש מוסכים או מכונאים הגונים(נכוותי פעם אחת) באזור המרכז.(אפשר גם צפון/דרום).כמו כן לגבי חלקים.תודה לעוזרים.
 13. בדיעבד אני מבין את מה שאתה אומר.מחיר מטורף!יש לך מוסך/מכונאי להמליץ?
 14. חיפושית שנת 68. זו הצעת מחיר שקיבלתי בודק אם היא הגיונית
×
×
 • Create New...