Jump to content

אלעד

 • פרסום הודעות

  11,679
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

10 נייטרלי

3 עוקבים

אודות אלעד

 • דירוג
  נחסמתי :(

ספרו לנו עליכם

 • עמוד הבית שלכם
  http://www.youtube.com/user/EladSi

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. זה נופל להגדרה בחוק של רכב מנועי. הוא נהג ברכב מנועי שאין לו רישוי וביטוח חובה, בזמן שהוא עצמו נמצא בפסילה. מהיכן להתחיל קודם?
 2. גולף, אתה יוצא אחת לשנה לחופשה? אם כן, אז בפעם הבאה תוכל לצאת לחופשה בז'נבה. 504L, RK ואנוכי (ועוד ששה אנשים, מחציתם כותבים די הרבה באתר הזה) ניצלנו את הסופ"ש הראשון של מרץ האחרון לביקור בתערוכת ז'נבה. חזרתי משם עם עודף מ-2,000 ש"ח, וזה כולל את הטיסה, הלינה, אש"ל, שתי כניסות לתערוכה ואפילו מתנות לאישה, לילדה ולהורים. לעניין הדוגמניות, מארגן התערוכה התראיין הבוקר אצל רינה מצליח וחגי גולן ב-103FM. בגדול אני אוהב להאזין לרינה מצליח, אלא שהפעם זאת היתה הדמגוגיה בהתגלמותה.
 3. אכן גישה שירותית מפתיעה ומרעננת. כל שנותר זה רק לקוות שמשהו ממנה ידבוק גם במתחרים של דלק.
 4. תסביר לי בבקשה במה עוזר לי השת"פ של לובינסקי עם הפורום וההשקעה שלהם בו (באיזה אופן בדיוק הם משקיעים?) אם בסופו של דבר כשאני מבקש נסיעת מבחן אני נענה בצורה מחפירה שכזאת? כדי שלא אצטייר כגורם שיש לו משהו נגד לובינסקי לא אציין שמות, אבל כן אומר שאצל כמה וכמה יבואנים נכנסתי לסוכנות מזדמנת ללא כל תאום ומקץ רבע שעה לכל היותר כבר יצאתי לנסיעת מבחן. ותאמין או לא, זה התבצע ללא שת"פ עם הפורום, השקעה בו או כל מילה מכובסת אחרת. אז כמו שאומרת הקלישאה: "אל תקרא לי אחי ואל תשגל את אחותי".
 5. אתה כמובן צודק. הבעיה היא שאחרי שאני קורא פוסט כזה ורואה שלט מאיר עיניים כמו זה שצילמתי, אני מגיע אל הדוכן בידיעה שגג תוך 10-15 דקות אני כבר מוריד בלם יד, בטח לא שיציעו לי להשתתף באיזו הגרלה דמיקולו וישלחו אותי כלאחר יד להירשם לנסיעת מבחן בעיר אחרת. שיהיה להם בהצלחה עם DS.
 6. כשפעם אחת נפתח שרשור עם סיפור על אנשי מכירות עצלנים של לובינסקי - נגיד שזה מקרה. כשפעם שניה נפתח שרשור עם סיפור על אנשי מכירות עצלנים של לובינסקי - נגיד שזה צירוף מקרים. כשזה קורה בפעם השלישית - חביבי, זאת כבר מגמה.
 7. להוריד איזו אפליקציה, להצטלם ואולי לזכות ב-1,000 ש"ח. יתכן שאינני מדייק בפרטים מכיון שההגרלה הזאת עניינה לי בעיקר את החריץ, אבל זה בגדול מה שהצלחתי לקלוט.
 8. בקניון עיר ימים, במתחם DS. רק קח בחשבון שיפנו אותך להירשם בסוכנות בת"א (אבל גם יציעו לך להשתתף בהגרלה).
 9. ישה, היה שם איזה לפטופ. לא בדקתי מה בדיוק הופיע על הצג שלו, אבל כן שמתי לב שהוא העסיק אותם לא מעט.
 10. חוה"מ פסח. מרכזי הקניות, הבילוי ושמורות הטבע עמוסים לעייפה בהמוני בית ישראל שיוצאים לספוג קצת שמש. אין ספק, התקופה הזאת היא הזדמנות פז לעסקים ולמכירות. כנראה שגם בלובינסקי מבינים את זה, לכן הם מיקמו בכניסה לקניון עיר ימים עמדה של DS והביאו שתי מכוניות: אחת חנתה בתוך הקניון ואחת מחוצה לו, צמוד לארומה. ליד המכונית שחנתה בחוץ התנוסס שלט. צילמתי אותו לעיונכם: אז נכנסתי למתחם DS, ניגשתי לנציגה שעמדה שם וביקשתי נסיעת מבחן. בתגובה, היא הציעה לי להירשם לאיזו הגרלה. חזרתי על בקשתי לקבל נסיעת מבחן. היא הפנתה אותי אל נציג בשם יואל שישב בסמוך אליה. ניגשתי אל יואל וביקשתי נסיעת מבחן. יוא
 11. אני לא מבין משהו - כתבתי בגופן שקוף את הודעתי הקודמת?
 12. מבצע פסח: קנו זוג אחד ב-79 שקלים, קבלו את הזוג השני ב-80 שקלים בלבד! כי משקפיים זה מוצר צריכה בסיסי... המבצע עד גמר המלאי | ללא כפל מבצעים | החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את המבצע בכל עת | לא כולל פריטים שבמבצע | ט.ל.ח
×
×
 • תוכן חדש...