Jump to content

robertf

מובילי הדעה
 • פרסום הודעות

  6,066
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

robertf שיחק אותה בתאריך ינואר 20

התכנים של robertf היו האהובים ביותר!

מוניטין

248 טוב

אודות robertf

 • דירוג
  מוביל דעה

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  BMW 330e
 • תחביבים
  תעופה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. הרכב מתומחר זול יותר כי הוא סיני, נקודה. לא מבין למה טורבו זו נקודת חולשה. אשמח להסבר.
 2. קיים כן. תלוי איפה ולפעמים מודה זה תלוי את מי מכירים שם, אבל זה לא משהו שתמצא בסיאט.
 3. פבל, העלית נקודות מעניינות ועם חלקם אני מסכים. לא ממש מסכים שבכל הדוגמאות שהבאת אכן מדובר ב״חובב רכב״ ולא בחובב משהו אחר, אבל סבבה. שיהיה ברור במקרה ולא הובנתי נכון, אני לרגע לא זילזלתי בוואדים ולא באף אחד אחר. ההגדרה שלי לחובב רכב קצת שונה, וקצת קשה לי לראות במישהו שלא יודע להעריך לדוגמא את ההבדל בין קורולה או אלנטרה לבין סדרה 3 או אלפא ג׳וליה בכל הקשור לניהוג, חובב הגה.
 4. טוב נו אולי... אישית אני חושב שאם נהיגה לא מעניינת אותך בשיט לא היית מגיע לפורום כזה מלכתחילה, אבל כן, הקשר בין הרבה מהדיונים פה ונהיגה/ניהוג מקרי בהחלט.
 5. השאלה היא מה עושה מישהו שניהוג לא מדבר אליו בכלל (ברמה שכשיש לו רכב שנותן כזה בכמויות, הוא לא מזהה את זה בכלל), וכל מה שהוא מחפש זה רכב שיקח אותו מ-A ל-B, בפורום חובבי רכב? אני יודע שיש פה עוד הרבה כאלה וזה תמיד מפליא אותי מחדש. אני לא שואל לא מתוך התנשאות ולא מתוך זלזול, אבל אני אישית לא מבזבז את זמני בפורומים שהנושא שלהם לא מעניין אותי ולא מדבר אלי.
 6. אז מסתבר שכן יש נסיעות מבחן אצל יבואנים מסויימים. אתמול התקשרו אלי מיבואן מסוים לתאם נסיעה והם פשוט יגיעו אלי הביתה, ושמעתי מעוד מישהו שעשה את זה עם יבואן אחר. מצד שני יבואן ממנו הייתי אמור לקבל רכב לסופ״ש ארוך ביטל/דחה לי את הנסיעה ברגע שהסגר התהדק.
 7. שמע אם אתה לא מכיר את ג׳ון קליז אתה כנראה באמת ילד... [emoji16]
 8. הגיר בקונה סובל מבעיות אמינות?
 9. חוויתיי מאיזו בחינה? אין ספק שהנתונים על הנייר תמיד היו מרשימים ועכשיו עוד יותר, אם כי למרות התוספת של לא פחות מ22 כ״ס, המיאוץ ל-100 איטי מהדגם הקודם (המומנט נשאר זהה) שאני מניח שזו כתוצאה מכיול שונה לגיר אולי? אז מי שצופה לביצועים מסמרי שיער צפוי להתאכזב קלות. תמיד חיבבתי את הקונה אבל היא צפופה ביחס לחלק מהמתחרות, ולמרות העיצוב החיצוני הבאמת יפה בעיני העיצוב הפנימי משמים והאיכות לא מזהירה (אין לי מושג אם שיפרו את איכות החומרים בדגם המחודש).
 10. כשזה מגיע לאספרסו אתה צודק. תכלס הן כולם מוציאות את אותו הקפה כאשר ההבדלים בזמן החימום, גודל המיכל מים והעיצוב כמובן. במכונות עם מקציף מובנה יש הבדלים בהקצפה עצמה ובשיטות. יש את האירוצ׳ינו שעובד על שיטת הסליל שמגיע כמקציף נפרד או כחלק מהמכונה בדגמים מסוימים, יש את הההקצפת קיטור במכונות כמו לטיסימה וחברותיה שאני אישית לא אוהב בכלל, ויש את ההקצפה בקריאטיסטה שגם עובדת על קיטור אבל בשיטה שונה לגמרי שדומה יותר לשיטה בב עובדות המכונות בבתי קפה, רק ששם זה נעשה ידנית. זו גם המכונה שמוציאה את ההקצפה שהכי דומה למה שמוגש בבתי קפה.
 11. קשה לי לראות את זה. אני מניח שהם ישקיעו יותר כסף בשיווק אבל בעיקר בצפון אמריקה. הם צריכים עוד דגמים , וגם שני הדגמים הנוכחיים מתחילים להתקרב לסוף חייהם במונחים של מעגל חיים ממוצע של רכב (הג׳וליה תהיה בת 6 שנה הבא). אין ספק שמגיע להם למכור יותר. הרכבים נהדרים (הג׳וליה במיוחד) ולאחר מתיחת הפנים בשנה שעברה גם השתפרו מאוד מבחינת האיכות והאיבזור (דבר שמאוד הפריע לי כששקלתי אחת לפני שרכשתי את הב-מ-וו שלי). אבל זה סוג של נישה. הייתי רוצה להגיד שהמכירות בארץ צולעות יחסית כי יש פה בעיית סטיגמות/תדמית, אבל גם בחו״ל המכירות חלשות יחסית וגם הג׳וליה וגם הסטלביו לא בדיוק מאיימות על שלישיית היצרניות מגרמניה
×
×
 • תוכן חדש...