Jump to content

zadoki

 • הודעות

  17
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של zadoki

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

2

מוניטין

 1. רכשתי רכב של רנו, קפצ'ור 2018, עם Medianav evolution mn2, המכשיר מבוסס winCE. הבנתי שבשנתון קיים גם דגם חדש יותר mn3 שמבוסס אנדרואיד, ראיתי דאסטרים ורנו מאסטר מאותו שנתון עם המערכת החדשה יותר. אני מעוניין לשדרג כדי לאפשר AA ומערכת מתקדמת יותר. שתי שאלות: 1. איפה אפשר לרכוש את המערכת, אפילו משומשת? 2. האם אפשר פשוט להחליף אחד באחר, והכל יעבוד כרגיל, שליטה ומצלמת רוורס?
 2. רק מעדכן, קנינו את הרכב בסוף. לגבי המשכון, המוכרים היו זוג חמוד מנצרת - לפעמים צריך קצת לסמוך על אנשים. ישבנו בבנק שלהם עד שעבר הסכום, הסרנו את המשכון וביצענו העברה באתר הממשלתי במקום. אחר כך ישבנו ביחד לכנאפה באל מוכתאר. 😋
 3. בשמונה שנים האחרונות נסענו על שתי מיקרות שהגיעו במקור מהשכרה, 15K ק"מ בשנה. לא היו בעיות קשות - טיפול שנתי וקרה פעם שנגמר המצבר. האחרונה, 2014 VISIA אוטומטית, בעיות בעיקר בפלסטיקה. לגיר רציף צריך להתרגל. וכן האוטו די בסיסי, לטובה.
 4. אני צריך לשלם לו? נראה לי שזה עניין שלו עם הבנק.
 5. עדיין לא, מחר ניקח לבדיקה ואם הכל טוב נרשום זיכרון דברים. חשבתי להוציא צ'ק בנקאי בתחילת שבוע הבא, האם זה מספיק זמן להסיר שעבוד?
 6. משלל אילוצים, נסגרנו על רנו קפצ'ור 2018-2019. יש רכב ספציפי שנקפוץ לראות מחר בנצרת, קיבלנו צילום רשיון והסטוריית טיפולים - טופל במוסך יבואן (מצורף ללא פרטים מזהים). ביצעו טיפול כל שנה, בדו"ח סליקה אין תביעות. כמה שאלות, ותודה מראש על כל עזרה: 1. הרכב נסע מעט יחסית, 15K לשנה, ועדיין הוחלפו פלסטיקה בדלתות ומצבר עצור-סע אחרי שנתיים. האם זה סביר או שמרמז על שורת בעיות בעתיד? 2. מחר ניקח את הרכב לבדיקה, יש מכון סביר/מומלץ בנצרת? 3. שיעבוד לבנק, איך וכמה זמן לוקח להסרה? 4. תשלום, מכיוון שמדובר ב80K ש"ח, מה הדרך הטובה ביותר להעביר את הכסף. 5. מחיר, הם רוצים קצת מעל המחירון, יש אחריות מורחבת ל5 שנים (נותרו קצת פחות משנתיים) וטסט ל10 חודשים, בכמה סביר לתמחר את זה? תודה מראש, ישראל. 🤩
 7. zadoki

  מה יהיה עם סוחרי נבלות?

  אני לא וויתרתי, ביקשתי בנימוס עוד תיעוד שבעל הרכב יכול והיה משיג, התאונה היתה ב2019, לא הסטוריה עתיקה. הבחור, שמשפט הפתיחה שלו היה "אני לא סוחר", סגר ב"תמשיך בדרכך חביבי", כלומר אני אחכה לפראייר הבא. ייתכן שהייתי קונה, גם ללא התיעוד, אבל במחיר מופחת משמעותית לאחר בדיקה במכון + מוסך היבואן. אבל לאחר יחס כזה, שיתקע עם האוטו.
 8. zadoki

  מה יהיה עם סוחרי נבלות?

  ברור וידוע, בזוגתי נכנס מחפרון שצודד ברוורס לתוך הנתיב, שתי דלתות וכנף אחורית. עוד סנטימטר והיה גם ראש, שלה לא של המנוע. הנזק אכן דומה, אבל היחס שונה. אם הייתי מוכר את האוטו, הייתי מיידע את הקונה ומצרף דו"ח שמאי. מר (לא) סוחר מסרב לצרף היסטוריה או דו"ח, מזל שיש דו"ח סליקה, מה הוא מנסה להסתיר?
 9. zadoki

  מה יהיה עם סוחרי נבלות?

  רנו קפצ'ור 2015. 16,500 זה כמעט 35% מערך האוטו לשעת התאונה, וזה בטוח לא "רק" מכה קטנה בדלת כמו שהסוחר טען. מדהים שהיום אפשר להשיג את המידע (לעיתים) בקלות, למה הם לא משנים טקטיקה?
 10. zadoki

  מה יהיה עם סוחרי נבלות?

  הפעם הראשונה שקניתי רכב היתה ב95, במגרש רכב בנתניה. זו היתה אופל אסקונה 5 דלתות שהגיעה מהחרמון עד לים המלח... 😂 אני פשוט מנסה להבין למה אי אפשר להיות הוגן, יתכן ויש מישהו שיקנה במחיר נמוך יותר, אם המוכר היה כנה.
 11. מקרה שהיה, כך היה. אני: שלום, מעוניין ברכב יש לך זמן לדבר? סוחר (לא): כן, אני רק רוצה להבהיר שאני לא סוחר, רק מוכר בשביל X שהוא כמו סבא בשבילי... אני: אין בעיה, שלח לי צילום רשיון והסטורית טיפולים בבקשה, אני גם הולך להוציא דו"ח סליקה באישורך. סוחר (לא): חוזר הביתה ושולח לך. שעה קלה אחרי, שולח צילום של רשיון משנה שעברה. בדו"ח הסליקה כמובן יש תאונה ב2019, עלות תיקון של 17 אש"ח וירידת ערך של 4%. אני: הרשיון לא מעודכן, וכן אני מצרף דו"ח סליקה, הרכב עבר תאונה ב2019. סוחר (לא): תשמע זה רק 4%, עכשיו דיברתי אתם וכנראה שהחליפו דלת. אני: תשמע, זה 17 אש"ח תיקון, לפני שנמשיך אשמח לדו"ח שמאי או הסטורית טיפולים. סוחר (לא): תמשיך בדרכך חביבי. האם זה אכן ה99% שעושים שם רע לשאר ה1%? מה אתם חושבים, ואיך אפשר לקנות רכב נורמלי ביד2 אם גם מוכרים פרטיים מתבררים כסוחרי (נבלות) סוסים?
 12. החלטות שיתקבלו היום, יכנסו לתכנון ויבשילו לביצוע אולי בקדנציה הבאה. המקסימום שניתן להשפעה מיידית זה ביטול/השעייה של תוכניות. אבל בכל מקרה: 1. שבילי אופניים רציפים ומזמינים חובה בכל תוכנית 2. פטיש כבד על כלים חשמליים, גיל מינימלי, מבחן מעשי, ביטוח ואכיפה - כולל החרמת כלים ועונש להורים.
 13. אני רק אשים את זה כאן https://youtu.be/qjgUJPXf1a0?t=365
 14. תודה רבה על העזרה. מנסה לתאם בחיפה, נראה לי עדיף יחסית מנסיעה למרכז 🤞
 15. קודם כל, תודה רבה. יש המלצה איפה אוכל לראות ולבחון את שתיהן? יש מוקד סוכנויות באיזור השרון?
×
×
 • תוכן חדש...