Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לדעתי גנץ יאלץ ללכת עם מכנסיים ארוכות בימים הקרובים בשביל להסתיר את הסימנים על הברכיים.

העיקר כולם שם שמחים- כל אחד קיבל אחלה גו'ב בתקופה שבה אחוז המובטלים שובר שיאים ובקרוב לאנשים בקושי יהיה כסף לאוכל.

מי מארגן שקיות הקאה במחיר מוזל?

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4665

• SlowRide

4482

• פינדר

3535

• m3x7r3m3

2926

פספסתי לגמרי את הקטע של פרץ...

הוא גילח את השפם (?) בתור איזו אות (??) שהוא מתחייב לא לשבת עם נתניהו (???).

ומיכאלי בעבודה או לא בעבודה? מה קורה פה בכלל?

לכל מי שמתלונן על נתניה שקורע לגזרים את המערכת הפוליטית - ובכן, זה לא משהו שקורה בלי שותפים מלאים למעשה.

פעם היה דבר כזה שנקרא "שר בלי תיק", מאז השתכללנו ואם צריך ימציאו גם 61 תיקים...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שגנץ עשה לימונדה מהלימון שהיו התוצאות של בחירות מועד ג׳.

וחכם מבחינתו לא לקחת את תיק האוצר. אני בטוח שביבי היה שמח לתת לו אותו בזמן המשבר הכלכלי החריף ביותר בישראל מאז שנות ה-80 ובעולם כנראה מסוף מלחמת העולם השניה.

נראה מה יהיה בעתיד..

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי אדיר בהסכם הזה (חוץ מסיפוח, כניעה לחרדים סביב הגיוס, וטו של ביבי על מינויים משפטיים ועוד דברים שאני לא זוכר):

כשביבי יהיה ממלא מקום ראש הממשלה, הוא יהיה זכאי לסידורי דיור.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לול - 32 שרים בזמן שהמשק בשיתוק, הם כאלו מלכים!

גנץ ״קיבל״ רוטציה למרות שהוא הגיע עם 15 מנדטים בלבד (נדמה לי?) - תחת ההנחה שתהיה כזו, ומי שמכיר את ביבי יום או יומיים אמור לדעת שזה לא בהכרח המקרה. הניחוש שלי? באופן מסתורי הממשלה תפורק בסמיכות למועד, כנראה עקב ״פוטש״ או אולי ״נסיון לשת״פ עם הערבים״

בכלליות כחול לבן הצליחו לסחוט 16 (!!!!!!) תיקים(!?!)

ציטוט

תיקי כחול לבן: ראש הממשלה החלופי ומ"מ ראש הממשלה לתקופה הראשונה לכהונת הממשלה. ראש הממשלה לתקופה השנייה לכהונת הממשלה, משרד הביטחון, משרד החוץ לתקופה הראשונה לכהונת הממשלה, משרד המשפטים, משרד הכלכלה, משרד העבודה והרווחה, משרד התקשורת, משרד החקלאות, משרד התרבות והספורט, משרד העלייה והקליטה, משרד התיירות, משרד לענייני מיעוטים, משרד לענייני תפוצות, משרד המדע וחלל, המשרד לעניינים אסטרטגיים, המשרד לשוויון חברתי והגמלאים, משרד האנרגיה או המשרד להגנת הסביבה בתקופה השניה לכהונת הממשלה, כפי שיקבע בהסכמה בין ראש הממשלה לממלא מקומו.

מה אני מפספס כאן?

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

הכי אדיר בהסכם הזה (חוץ מסיפוח, כניעה לחרדים סביב הגיוס, וטו של ביבי על מינויים משפטיים ועוד דברים שאני לא זוכר):

כשביבי יהיה ממלא מקום ראש הממשלה, הוא יהיה זכאי לסידורי דיור.

רגע,

אתה חושב שהוא באמת יהיה מ״מ רה״מ?

אני זורם על התערבות, פור דה לולז.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, oryo כתב:

אתה חושב שהוא באמת יהיה מ״מ רה״מ?

מה נסגר איתך?!

ברור שלא.

התרחישים הסבירים: שופטי בגצ שיהיו נאיבים מספיק כדי לשחק לידים של הליכוד, ולשלוח את המדינה לעוד סבב בחירות. פירוק הממשלה בהמשך - זה יותר טריקי כי ההסכם אומר שבמצב כזה גנץ הופך לראש הממשלה עד הבחירות, אבל מה הוא כבר יעשה בכמה חודשים שיהיו לו, שיוכל למנוע את נצחון הליכוד אחר כך?. 

התרחיש הכי פחות סביר זה שביבי מתכנן פרישה חצי מכובדת עם משפט וסיפוח לפני, כדי שיזכרו אותו כאדיר הזה, שעזר למוטט סופית את  המפעל הציוני.

אבל זה עדיין אדיר שהוא אשכרה דאג לדיור חלופי במקרה וכבר לא יהיה הקיסר. 

באמת, יכתבו אלף פעם שהנה, אנחנו מתנשאים ולא מבינים את הרציונאל של הצד השני. אני באמת לא יכול להבין אנשים שסובלים עכשיו ממשבר סופר דופר חמור, ובאותה נשימה עדיין יצביעו לקיסר, שיותר מגורלם המר מעסיק אותו שידאגו לו לפאקינג דירה על חשבון משלם המיסים, כשיש לו בית בקיסריה. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתם את החלק הכי חשוב.. גם אם ביבי יורשע, הוא עדיין יוכל להמשיך לכהן כראש ממשלה

לפני 14 דקות, יבגניפ כתב:

מה נסגר איתך?!

ברור שלא.

התרחישים הסבירים: שופטי בגצ שיהיו נאיבים מספיק כדי לשחק לידים של הליכוד, ולשלוח את המדינה לעוד סבב בחירות. פירוק הממשלה בהמשך - זה יותר טריקי כי ההסכם אומר שבמצב כזה גנץ הופך לראש הממשלה עד הבחירות, אבל מה הוא כבר יעשה בכמה חודשים שיהיו לו, שיוכל למנוע את נצחון הליכוד אחר כך?. 

התרחיש הכי פחות סביר זה שביבי מתכנן פרישה חצי מכובדת עם משפט וסיפוח לפני, כדי שיזכרו אותו כאדיר הזה, שעזר למוטט סופית את  המפעל הציוני.

אבל זה עדיין אדיר שהוא אשכרה דאג לדיור חלופי במקרה וכבר לא יהיה הקיסר. 

באמת, יכתבו אלף פעם שהנה, אנחנו מתנשאים ולא מבינים את הרציונאל של הצד השני. אני באמת לא יכול להבין אנשים שסובלים עכשיו ממשבר סופר דופר חמור, ובאותה נשימה עדיין יצביעו לקיסר, שיותר מגורלם המר מעסיק אותו שידאגו לו לפאקינג דירה על חשבון משלם המיסים, כשיש לו בית בקיסריה. 

את אלה שמצביעים לו זה לא באמת מעניין. זהעדר שמצביע על אוטומט. הוא ירה להם ברגליים והם ימשיכו להצביע לו. רואים בו מר ביטחון שיודע לשאת נאומים יפים ולשמור על קשר הדוק עם כל מנהיגי העולם. הייתה כתבה פעם בעניין, וזה כל מה שהמצביעים שלו בפריפריות דיברו עליו. כששאלו למה ביבי, זה מה שידעו להגיד. ביטחון ואיזה יופי הוא חבר של כולם בעולם. כלכלה, גיוס, שפיכת כספים על הסכמים קואליציונים הזויים. חייבים להבין שאת המצביעים שלו זה פשוט לא מעניין כל מה שמעבר לביטחון וללחוץ יד למנהיגי העולם בתוספת נאומים מרשימים.  ובגלל זה וא ממשיך להיבחר.   ולכן המשפט של גנץ לפני החתימה של "העם לא יסלח למי שיוביל לבחירות רביעיות, זה בלבול ביצים אחד גדול. את מצביעי ביבי ליצן ודרעי הדברים האלה לא מעניינים. תן להם 10 מערכות בחירות עד שיגיעו ל 61. כסף שלהם? לא

זו גם הסיבה שהקמפיין של כחולבן נכשל. ההתמקדות האגרסיבית שלהם בשחיתות שלו ובכתבי האישום. הם ניסו לקחת קולות מהימין כשהם פשוט לא הבינו שאת מצביעי הימין כל זה פשוט לא מעניין!!! הם רואים בזה עוול לביבי... מה עשה?? לקח כמה סיגרים??כמה בקבוקי יין? בחייכם! רודפים אותו!  

עריכה אחרונה על ידי mazinya
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, יבגניפ כתב:

באמת, יכתבו אלף פעם שהנה, אנחנו מתנשאים ולא מבינים את הרציונאל של הצד השני. אני באמת לא יכול להבין אנשים שסובלים עכשיו ממשבר סופר דופר חמור, ובאותה נשימה עדיין יצביעו לקיסר

אנסה לעזור לך - מבחינת אנשים רבים, יש חלוקה גסה בפוליטיקה שמגיעה לפני ימין/שמאל/למעלה/למטה.

בניסוח זהיר: האם אתה מעוניין לדפוק את האויב, או האם אתה מעוניין לשכב עם האויב.

ברגע שהצליחו לייצר ספין במסגרתו ״ח״כים יהודים ניסו לשכב עם האויב״, זה כבר לא משנה כן משפט לא משפט, מדובר כאן בבגידה במולדת ונסיון להשמיד את המפעל הציוני - והתגובה לא איחרה לבוא. הסקרים האחרונים מראים שגנץ די משמר את כוחו, בעוד שלפיד ויעלון איבדו מכוחם (הערת צד: אתה אמור לשמוח על כך אאל״ט:).

קולט את זה? גנץ, שלקח את הבטחת הבחירות שלו ושלשל עליה כאילו דפק שווארמה בת שבועיים עם אקסטרה חריף, איכשהו יצא די בזול מהסיפור. ביבי ובנץ מקימים ממשלה עם כמות שרים ענקית בזמן משבר כלכלי חסר תקדים, ומקדמים פסאודו-הונאת בחירות ב(arguably)רמה הכי צינית שאי פעם היתה - והציבור מתעסק בזה שהיה שת״פ פרלמנטרי עם ערבים בנסיון ללחוץ על ביבי... מדהים.

הפוליטיקה הישראלית לא מפסיקה להפתיע, ובסופו של דבר עם כל הצער שבדבר (לחמוצים שבינינו/ביניכם, תלוי אם סופרים נפולות) יש מתאם בין איכות השליטים וסדר היום הציבורי, בזמן שהציבור החילוני עסוק בלעקור עיניים אחד לשני ה״שותפים הטבעיים״ והחבר׳ה עם המשיח ימשיכו לתת בראש, ומגיע להם (בסה״כ הם מדלוורים את מה שהם מבטיחים ברמה זו או אחרת, סחטיין עליהם). 

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • מצחיק 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושוב ביבי ביבי ביבי ושוב עדר המצביעים העיוורים שלו ושוב המטומטמים האלה ושוב ושוב...

אלה שיצאו המטומטמים האמיתיים (סליחה על הביטוי) או אם תרצו, אלה שהם בעצם העדר _האמיתי_ על אוטומט (אוטומט רק לא ביבי) הם אלה שהצביעו גנץ - בשביל שרבע מפלגה שמבוססת על  שום כלום תקבל תיק לכל ח"כ. אילו באופן תיאורטי היה לליכוד 40 מנדטים או משהו כזה, לא היינו רואים את התופעה.

גנץ היה יכול באותה מידה להיכנס לממשלה עם יחס תיקים פרופורציונלי לכמות חברי הכנסת - אילו היה מבקש פחות היה מקבל פחות. אז גם הפעם זאת אשמת הביבי?

כנ"ל לגבי מתפקדי ומצביעי העבודה - מה, לא ציפיתם את זה מהנבחרים שלכם? ביבי היפנט אותם? כישף אותם?

ביבי נכלולי, כן, אבל בשביל לממש את הנכלוליות צריך שותפים לטנגו. איך הרקדנים האלה הגיעו לכנסת? ביבי בחר אותם?

עריכה אחרונה על ידי hans
  • רעיון טוב! 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, hans כתב:

הם אלה שהצביעו גנץ

מי ידע שגנץ הולך לפרק את הכול בשביל לשבת עם ביבי?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנץ נטש את כחול לבן כשהוא הבין שבכל מקרה לפיד יעשה לו פוטש בגלל הירידה החדה בסקרים חכם למדיי. ועשה את הטוב ביותר במסגרת הקלפים שנשארו לו.

כמצביע לגוש הימין אני ממש מאוכזב. עם כל הכבוד ל"קוסם" שאני לא מבין איך פעם אחר פעם הוא מצליח כנגד כל הסיכויים, וגם כשנראה שזהו צצה לה קורונה ומצילה אותו.  גנץ שסבל מתדמית  של נעים הליכות/הגון/נאיבי/תמים אשכרה סחט אותנו (גוש ימין)

בקיצור ניצחנו ניצחון עלוב אבל ממש.

ושאפו לגנץ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס. גנץ השיג את הישג חייו - להיות ראש ממשלה.

יכל לצאת יותר טוב אם היה מגביל בעקבות המצב את הממשלה ל 22 שרים ונותן לליכוד רוב

ועדיין יוכל להטיל וטו, אם היה מחוקק שצריכים רוב של 2/3 בממשלה.

לפיד נהיה לא רלונטי

(למשותפת יש יותר נציגים מיש עתיד).

הסקרים האחרונים נותנים יתרון ברור לגנץ מלפיד - כנראה שרוב בוחרי כח"ל מרוצים מהאחדות.

עריכה אחרונה על ידי avi 1234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בבקשה להפסיק לקרוא לזה אחדות? יש פה מפלגה אחת גדולה, ואחת קטנה הרבה יותר בלי בסיס כוח מאחוריה.

זו סה"כ הצטרפות של מפלגה לממשלה. לא "אחדות" ולא נעליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...