Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדינת פשע הזויה \ משטרה חובבנית \ מה עושים עם הנבלות גנבי הרכבים ימ"ש

יוצא לעקיפה

פוסטים מומלצים

אז ככה, נוסע לבקר את סבתא יום חמישי בערב , מגיע בזמן , לשם שינוי מוצא חנייה ממש מתחת לבית שלה ,  המקום : כפר גנים פתח תקווה . השעה: 22:00 . 

מחנה את הרכב ועולה למעלה, סבתא מתרגשת ולי יש תחושת סיפוק. החיים יפים בסך הכל. אממה שכשאני יוצא למרפסת ומביט למטה האוטו לא שם.  והוא, מסכן, לא עבר עדיין את ה8K ק"מ.

לא יודע, סערת רגשות, תחושה שאני גר במקום הזוי ומפחיד. האם באמת כ"כ קל לגנוב רכב ופשוט לעשות פאקינג 200Kש"ח ברגע? האם למשטרה החובבנית יש איזהו תכנית למיגור התופעה?

למי שיש ידע בעניין \ עצות למניעת השנות מקרה כזה \ סתם ניחומים על הג'ילי גאומטרי המקסים שהלך בטרם עת - יאללה תרביצו.

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברכב הבא שלי אני מתקין מנעול דוושה מאלומיניום

מנעול דוושות לטויוטה לנד קרוזר 120-150 - אלומיניום - Joseph Car Shop (joseph-car-shop.co.il)

נעילת ברקס.JPG

• רעיון טוב! 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה מקיף וישן בשקט. 

ברכב חדש הרבה פעמים יש פוליסה שבה אפשר לקבל חדש מהניילון בשנה הראשונה, כך היה לאחותי במאזדה. 

התופעה והתחושה של חוסר ביטחון וחדירה לפרטיות לא נעימה בכלל והכעס מוצדק לגמרי. אני משתדל לא להיקשר לחפצים, מוסיף לי לבריאות הנפשית. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקום ינחם אותך..

אנחנו צריכים לקלוט שיש אוכלוסיות שכלא זה לא איום בשבילם. מקסימום ישבו איזה שנה שנתיים או חמש, עם כל השכונה יחד.

הכרתי מישו שאמר לשופטת ש'כל החברים שלי קיבלו הרבה פחות''... וזה היה על נסיעה ברכב בלי טסט, לבנאדם אין רשיון, באור אדום עם טלפון ביד, ועשה תאונה.

וקיבל 5 חודשים ועוד רב עם השופטת...

לך תרתיע אותם.

• מצחיק 1
  • מבאס 5
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתח תקווה והערים באיזור סובלות הרבה מהגניבות, לדעתי בעיקר בגלל הקרבה לכביש 5.

גם הרכב הקודם שלי נגנב מפתח תקווה, אבל מתחנת הרכבת קריית אריה.

תוך כחצי שעה הרכב כבר היה בקלקיליה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחח... חצי שעה.

אחי גר בבית אל, גנבו לו את האאוטלנדר ב12 שניות (מצולם ומתועד)

אחרי דקה ו20 שניות הם כבר היו בביתין (מזל שיש איתוראן... ככה אפשר לדעת איפה הרכב נמצא.. ולא לעשות עם זה כלום)

• אהבתי 3
  • מבאס 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמטריף אותי זה לא ההפסד הכספי , יש ביטוח וכו', אלא העובדה שפשוט יושב לו איזה בן דוד עכשיו בבית מבסוט ומרוצה עם רווח לא נורמלי מאפס עבודה , והכל מכסף שאני שילמתי - חרא 

וגם , תמיד שנאתי אנשים שיש להם תעוזה לעשות פשוט מה שבא להם , והנה המניאק הגיע וגנב רכב מאמצע רחוב ראשי בשעה 22:00 זה מטורף! עוברים שם כל הזמן אנשים!

לפני 3 שעות, Michazzz כתב:

מנעול דוושות לטויוטה לנד קרוזר 120-150 - אלומיניום - Joseph Car Shop (joseph-car-shop.co.il)

בחייך אם את האוטו הוא פורץ בעשר שניות כמה זמן יקח לו לפרוץ את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, יוצא לעקיפה כתב:

בחייך אם את האוטו הוא פורץ בעשר שניות כמה זמן יקח לו לפרוץ את זה?

האוטו פריץ דווקא בגלל הטכנולוגיה

המנעול הזה מקשה על הפריצה כי אי אפשר לעקוף אותו עם משהו 'מוכן מהבית'. צריך דיסק שעושה רעש ולוקח כמה שניות כדי לחתוך איתו. כמה שניות שיכולות לעלות לאותו פורץ בתפיסה

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Michazzz כתב:

אז עם הדיסק שתכננו להוריד את הממיר הם יחתכו את הדוושות, ישלפו את המנעול ויהיה להם קצת פחות שטח פנים ללחוץ על הגז והברקס, מאמין שגם עם מִנְשָׁכַיִם אֲרֻכִּים גדולים מספיק אפשר להוריד את הדוושות.

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא כמו בגניבת אופנוע, אם הוא לא מוזמן במיוחד אז פשוט יחפשו את האופנוע שקל יותר לגנוב בלי מיגונים  ויוותרו על זה שיעכב אותם. אני מאמין שלא קל לפרוץ את המנעול הזה כמו שאתם חושבים. 

זו תחושה נוראה אחרי שגונבים לך רכב ולא משנה כמה הוא עלה לך.

בצל מכת הגניבות, טויוטה החלה בפיילוט בישראל לשדרוג הגנות הרכבים | כלכליסט (calcalist.co.il)

לפחות טויוטה מנסה לעשות משהו חדש

• אהבתי 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא ראיתי פעילות של המשטרה, אמנם ממש לא מקצועי אבל נראה שהם מטפלים בבעיה.

לפני כשבוע וחצי-שבועיים אני נוסע לכיוון הבית בשעות הקטנות של הלילה ופתאום אני שומע סירנות מתקרבות במהירות מאחורי, אני לא מספיק להעיף מבט במראה האחורית וכבר בום... גנב רכב נכנס לי באוטו מאחורה ומשפשף את כל הצד השמאלי, רק נתיב אחד היה פנוי ובצד השני יש כאלה מדרגות והגנב פשוט איכשהו הצליח להכנס בין הרכב שלי למדרגות,

בקיצור נתתי למשטרה לעקוף אותי ואחר כך נתתי גז להספיק אותם, תפסו את הרכב לאחר כחצי ק"מ אבל הגנב פרק רגלית והצליח לברוח, היו שם לפחות 3 ניידות ברגע התפיסה, יש פעילות אבל כמו שאמרתי היא ממש לא מקצועית, שמעתי את אחד השוטרים שאומר למי שנהל את המרדף "למה הכנסתם אותו לעיר? עשינו חסימה הרמטית בהמשך הכביש" בקיצור השוטר שניהל את המרדף נצמד קצת יותר מידי ובגלל זה הגנב נלחץ ונכנס לעיר, נס שלא דרס מישהו...

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב תכל'ס מי שיכול ליהות רגוע בכול הסיפור הזה, זה אלא עם הטרנטות

לאבא שלי יש מאזדה 5 2010 שמבקר יותר במוסך מבבית, הוא לא נוהג לנעול את הרכב בטענה שלא נולד הגנב המטומטם שיגנוב כזה רכב😂

• מצחיק 5
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ניקו פ. כתב:

עושה מקיף וישן בשקט.

מקיף זה לא פתרון לכל דבר.

לי גנבו רכב אספנות במצב יפה אחרי שעשיתי לו פחחות וצבע, הערך שלו נגיד בכסף של היום הוא 20 או 25 אלף שקל. כמובן שלא היה מקיף, לא עושים מקיף לדברים כאלה.

לא סכום גבוה מי יודע מה אבל זה עדיין די מבאס.

3.thumb.JPG.84f9e8af3cff7a83935ccd534c892fc0.thumb.jpeg.216bbbdfa6ae635fd59b1e7480079b13.jpeg

• מבאס 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...