Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדינת פשע הזויה \ משטרה חובבנית \ מה עושים עם הנבלות גנבי הרכבים ימ"ש

יוצא לעקיפה

פוסטים מומלצים

לחמותי פרצו לבית בראשון, וגנבו אופל מוקה פיורטק. הם כנראה היו צריכים למצוא דרך לחזור לקיבינימט.

בכל מקרה, כמה חודשים לאחר מכן, מקבלת טלפון משוטר שסיפר שהרכב נצפה נוסע בירושלים. יודעים שיש רכב גנוב יודעים איפה הוא, אבל לא מזיזים אצבע. זה בניגוד להרבה פאקים של המשטרה לא קשור לבן גביר.

זה קשור למדיניות שהשתרשה פה, שלא ממש מטפלים בגניבות (בכלליות, לא רק ברכבים), אלא אם אתה בלונדינית או מקושר.

הממשלה מרוויחה מהגניבות. אתה מקבל כסף מהביטוח, הממשלה מקבלת עוד מיסים. והאזרח הוא פרה חולבת.

לפני 15 בתואר היה את אתגר. מאז עברו הרבה שנים וזה כבר לא מעניין אף אחד.

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 3.5.2024 בשעה 13:02, shlomiko כתב:

טוב תכל'ס מי שיכול ליהות רגוע בכול הסיפור הזה, זה אלא עם הטרנטות

לאבא שלי יש מאזדה 5 2010 שמבקר יותר במוסך מבבית, הוא לא נוהג לנעול את הרכב בטענה שלא נולד הגנב המטומטם שיגנוב כזה רכב😂

כמו כל נהג רנו ממוצע🤣

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, I love spark כתב:

באמת!!!!
טוב שלא כתבת איפה הוא גר, כי היית צריך לעשות אזכרה וקדיש על הרכב...
היום גם אם יש לך משטובה בלי דלתות ומנוע +3 גלגלים אתה חייב לנעול אותה עם שרשרת...

שמע, אני לא יודע מה רמת הידע שלך, או במה אתה עוסק שאתה קובע זאת בוודאות.

אני יכול להגיד לך בוודאות שלמה, 100%, שיש פיג'ו 508, לבנה, שנת 2016, יד שנייה, ברחוב הפלמ"ח 120 בראשון לציון שאף אחד עוד לא גנב.

יתר על כן, עשיתי מעשה כמו הבחור שהגבת לו, ומישהו נכנס לפיג'ו שלא היתה.נעולה, לקח את הכסף הקטן ו... הוא סידר לי את הרכב!!! I shit you not, אני דווקא הייתי מרוצה.

עריכה אחרונה על ידי ariel000
  • מצחיק 8

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, I love spark כתב:

טוב שלא כתבת איפה הוא גר, כי היית צריך לעשות אזכרה וקדיש על הרכב...

מחר על הבוקר אני יעשה מקיף ואני אתן לך כתובת מדויקת 😃

(מקווה שהסוכן לא יחשוד שזה הונאת ביטוח, למה בחייאת מי המטומטם שעושה לכזה רכב מקיף)

הספר טיפולים בתא כפפות...

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, shlomiko כתב:

מחר על הבוקר אני יעשה מקיף ואני אתן לך כתובת מדויקת 😃

(מקווה שהסוכן לא יחשוד שזה הונאת ביטוח, למה בחייאת מי המטומטם שעושה לכזה רכב מקיף)

הספר טיפולים בתא כפפות...

היה לי דוד שהיה לו טרנטה (לפני למעלה מעשרים שנה) שהוא לא הצליח למכור 
עשה לה מקיף, סידר שההנעה תהיה גם בלי המפתח, השאיר דלת לא נעולה וחלון פתוח

ואף אחד לא התנדב לגנוב לו..... 

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, ariel000 כתב:

פיג'ו 508, לבנה, שנת 2016, יד שנייה, ברחוב הפלמ"ח 120 בראשון לציון שאף אחד עוד לא גנב.

ענקקקק!!
לכל הפסימיים: יש עוד איזה רכב או שניים ב פ א ק י נ ג   מדינה שלנו שעדיין לא גנבו

עריכה אחרונה על ידי I love spark
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.5.2024 בשעה 03:58, יוצא לעקיפה כתב:

אז ככה, נוסע לבקר את סבתא יום חמישי בערב , מגיע בזמן , לשם שינוי מוצא חנייה ממש מתחת לבית שלה ,  המקום : כפר גנים פתח תקווה . השעה: 22:00 . 

מחנה את הרכב ועולה למעלה, סבתא מתרגשת ולי יש תחושת סיפוק. החיים יפים בסך הכל. אממה שכשאני יוצא למרפסת ומביט למטה האוטו לא שם.  והוא, מסכן, לא עבר עדיין את ה8K ק"מ.

לא יודע, סערת רגשות, תחושה שאני גר במקום הזוי ומפחיד. האם באמת כ"כ קל לגנוב רכב ופשוט לעשות פאקינג 200Kש"ח ברגע? האם למשטרה החובבנית יש איזהו תכנית למיגור התופעה?

למי שיש ידע בעניין \ עצות למניעת השנות מקרה כזה \ סתם ניחומים על הג'ילי גאומטרי המקסים שהלך בטרם עת - יאללה תרביצו.

תתחדש על הוולבו S60 2018 T5! 

במחירון שתקבל חזרה מהביטוח תקנה אותה ב60-70 אלף שקלים ויהיה לך את כל הכסף ספייר בעולם לדלק ותחזוקה. 

והיא גם לא גניבה. 

מברוק! 

כשמכתיבים לנו איך לחיות - צריך גם לדעת ממה להנות. 

(וממה לא) 

כל עוד השלטון כאן לא יתחלף וכל עוד בבתי הכלא שלנו לא יהיה מקום - זאת המציאות. 

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודה שלי מיהרה פעם לפגישה והשאירה את הרכב מונע במשך כמה שעות

עד היום אני לא מבין איך לא גנבו אותו

אם אני זוכר נכון זה היה יונדאי קונה די חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, אבי ים כתב:

יתחלף למה?
ידוע לך על פוליטיקאי קיים שיש לו פיתרון למצב?

אקזקטלי דה פויינט

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, אבי ים כתב:

יתחלף למה?
ידוע לך על פוליטיקאי קיים שיש לו פיתרון למצב?

כשנתקלים במשהו דפוק, קודם כל נפטרים ממנו, גם אם הוא ומלחכי פינכתו מספרים לך שחוץ ממנו הכל זבל. וכשמדברים בקול בריטון מרשים,

אינטונציה כובשת ועושר מילולי מאוד מכובד, רבים משתכנעים. ולא בהכרח ענין של פוליטיקה, כלל שכדאי לאמץ בכל תחום.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, רועי5 כתב:

כשנתקלים במשהו דפוק, קודם כל נפטרים ממנו, גם אם הוא ומלחכי פינכתו מספרים לך שחוץ ממנו הכל זבל. וכשמדברים בקול בריטון מרשים,

אינטונציה כובשת ועושר מילולי מאוד מכובד, רבים משתכנעים. ולא בהכרח ענין של פוליטיקה, כלל שכדאי לאמץ בכל תחום.

קח אותי בהומור,😁

אבל מה שכתבת הולך גם על לפיד,

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, רועי5 כתב:

ממש לא נכון (הכלל שלך)

לא זורקים את מה שיש לך לפני שמוצאים משהו יותר טוב
שמעת על המושג "לצאת קירח מכאן ומכאן"?

ואת הסיפור של הכלב והגבינה אתה מכיר?
תאמין או לא, תמיד יכול להיות יותר גרוע...

ספוילר

וחוץ מזה אני לא כ"כ חושב שאם תחליף מ"תמרור" ל"תמרורה" הגנב בן המעוטים יתבלבל בדרך למשחטת הרכבים

ונכון שלא ה"קוסם מבלפור" הוא הפתרון 
(אפי' שלא יהיה לך נעים לשמוע😉) דווקא אנשים נטולי פוליטיקלי-קורקט שלא כ"כ אכפת להם איך הם מצטיירים בעיניי האיחוד האירופי יכולים "לטפל" בנושא הזה כמו שצריך (אם יתנו להם...)

אם יוצא לך לראות סרטונים של בני מיעוטים שלאור יום עוצרים נהג בכביש ומוציאים אותו מהרכב... במקרה שיש לנהג נשק זה מסתיים בבריחה משפילה של הגנב.
ולא קשור לפוליטיקה ולמחנאות, די מיצינו במזרח התיכון את "הכלה" וה"אין XXXX רע יש XXXX שרע לו" וכד'  הרתעה משיגים כאן בכוח בלבד!!!

חלאס' עם המרדפים אחרי לנדקרוזרים גנובים... צריך לאפשר לשוטרים לירות במי שבורח מהם 
כמו בארה"ב שלא אכפת לשוטרים לירות אפי' באישה בהריון
יש משפט תלמודי שלולי מורא מלכות איש את רעהו חיים בלעו
אין ענישה משמעותית = אין הרתעה = האנשים הטובים סובלים

ומי שלא מתאים לו הקו המיליטנטי הזה, שפשוט לא יגנוב/ירצח/יאנוס/יעבור על החוק, הבחירה בידו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...