Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, RK כתב:

להעמיד מולו מועמד ראוי

איך אני אמור לעשות את זה? אני שואל ברצינות.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4679

• SlowRide

4492

• פינדר

3542

• m3x7r3m3

2926

איך אני אמור לעשות את זה? אני שואל ברצינות.

להפסיק לקחת טירונים פוליטיים חסרי אג'נדה (ע"ע גנץ וגבאי) או חסרי כריזמה ומנהיגות (ע"ע הרצוג) ולשכנע אותם שהם יצליחו. לגדל פוליטיקאים ולהריץ בתוך המערכת (מתוך רשויות מקומיות, כנראה). לא לחכות לפתרונות קסם (איחוד מטומטם בין פוליטיקאים נטולי הסכמות בסיסיות בינם לבין עצמם חוץ מרצון בסיסי להדיח את ביבי בכל מחיר, ע"ע כחול לבן). להפסיק את הנהירה שמאלה בעבודה (העבודה צריכה להיות מרכז-שמאל, לא להתחרות עם רע"ם-תע"ל), למרות שזה כבר נראה כמו משהו חסר סיכוי.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

• רעיון טוב! 3

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, יבגניפ כתב:

אין סתירה בין הדברים בכלל.

יש הצבעת עדר גם בעד הליכוד וגם נגד.

נכון, ומה שכתבתי לא נועד לסתור שום דבר. רק להרחיב.

יש פה חבורת חסמב"ה שלמה שכל אחד מהשותפים בה אחראי למצב שנוצר, מבחירתו החופשית לגמרי, אבל משום מה הזרקור מופנה רק לירון זהבי.

אשכנזי, למשל, מסוכן בהרבה מביבי לדעתי, ויש לזה סימוכין (צדדים אפלים וכו') - אבל אם עדר הלא-ביבי הסכים לבלוע מרגלים איראניים בפוטנציה ותומכי טרור בפועל רק בשביל לקיים את מצוות "לא ביבי" אז כנראה שזה לא ממש מזיז לאף אחד.

לא מובנת לי הגישה הפשרנית כלפיו - הוא אגב מאדריכלי המהלך מהרגע הראשון, הוא הנכלול השותף הראשי, אלימלך זורקין אם תרצו.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • רעיון טוב! 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, pooh-bear כתב:

אני לא בטוח שפייגלין לא דתי הוא פיתרון נכון, בטח בישראל. המדיה הזו עדיין חייבת איזושהי סולידריות בסיסית כדי להתקיים. כשהגבולות שלנו יהיו קנדה ומקסיקו, נדבר

אני לא חושב שפיילגין הוא פתרון נכון.

על איזו סולידריות אתה מדבר, אבל?

איזו סולידריות יש היום בין ישאלי ״ממוצע״, לבין מתנחל מגבעת חור תחת שמחכה לסיפוח, לבין חרדים מבני ברק או ערבים מהגליל?

לפני 43 דקות, SlowRide כתב:

אפשר להיות מדינה עם שוק חופשי למהדרין ביחד עם מדיניות רווחה שממומנת ממיסים.
מה שצריך לעשות זה למצוא את הדרך בה שירותי הרווחה יועילו כמה שניתן לכל האזרחים ולא בעיקר רק לקבוצות מסויימות שהתרגלו לחיות עליהם. 

נכון. אני כמובן בעד מדינת רווחה. פשוט היא דורשת מכנה משותף שאין היום במדינת ישראל.

זה הלקח הפוליטי הכי גדול שלי מהשנים האחרונות, בטח הקורונה. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, RK כתב:

להפסיק לקחת טירונים פוליטיים חסרי אג'נדה (ע"ע גנץ וגבאי) או חסרי כריזמה ומנהיגות (ע"ע הרצוג) ולשכנע אותם שהם יצליחו.

אני, לא עשיתי את זה.

כך גם חברי שהצביעו כחולבן. גם הם לא שיכנעו אף אחד שהוא יכול להצליח.

מה שלומי, שרוצה להצביע לאלטרנטיבה של ביבי, צריך לעשות כדי שיעמוד מול ביבי "מועמד ראוי"?

שלומי לא שולט על העבודה, הוא יכול להצביע ברשות המקומית שלו למועמד המתאים (אבל זה לא מחייב שהוא יהיה במפלגה המתאימה, מה גם שזה הופך לתהליך ארוך מאודדדד עד שהוא יגיע לאנשהו).

מה פיזית שלומי צריך לעשות?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, RK כתב:

להפסיק לקחת טירונים פוליטיים חסרי אג'נדה

עם זה אני מסכים. עבודה בצד - אין שוני קונספטואלי גדול בתפיסת העולם של לפיד, גנץ, אשכנזי ונתניהו, כפי שאנחנו מכירים כל אחד מהם.

אבל שלושה מהם בחרו לא ללכת לליכוד, אלא להקים מפלגות בלי פריימריז וסביב פרסונות ספציפיות מלכתחילה.

זה דפוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני, לא עשיתי את זה.

כך גם חברי שהצביעו כחולבן. גם הם לא שיכנעו אף אחד שהוא יכול להצליח.

מה שלומי, שרוצה להצביע לאלטרנטיבה של ביבי, צריך לעשות כדי שיעמוד מול ביבי "מועמד ראוי"?

שלומי לא שולט על העבודה, הוא יכול להצביע ברשות המקומית שלו למועמד המתאים (אבל זה לא מחייב שהוא יהיה במפלגה המתאימה, מה גם שזה הופך לתהליך ארוך מאודדדד עד שהוא יגיע לאנשהו).

מה פיזית שלומי צריך לעשות?

פיזית, שלומי כנראה היה צריך להצביע ליברמן. להצביע כחול-לבן היה זריקת קול לפח, מאד ברורה מאליה, ולראיה התפרקות השעטנז הלא ברור הזה מיד בהזדמנות הראשונה.

• רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, RK כתב:

יבגני, מיהו ישראלי ממוצע בעיניך?

לא יודע אם יש בדיוק ממוצע, אבל יש קבוצות מאוד מוחרגות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם יש בדיוק ממוצע, אבל יש קבוצות מאוד מוחרגות.

קבוצות מוחרגות לעומת מי? אין החרגה אלא לעומת קבוצה עיקרית. מיהי?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי רוצה להגיד שלא, אבל אולי חלק מהם כן.

כמה לומדים במערכת חינוך ממלכתית רגילה?

אבל מה אתה מנסה להבין אני לא מבין :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה להבין מיהו ישראלי ממוצע בעיניך, שראוי לכל טוב, התחשבות והגנה מפני החריגים הלזים האלה, הצרים לכלותו.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה די מצחיק בהתחשב בזה שאתה מצביע לליברמן אתה מנסה ללגלג עלי. אני רק מזכיר לך שהוא בעד חילופי אוכלוסיות,  ובנושא החרדים אין משהו שאני אומר ששונה מאוד ממה שהוא אומר. יש לי תחושה שזה הולך לויכוח שבו אתה מנסה להעמיד אותי במקום רק מתוך צורך להוכיח סמולנים. אין לי כ״כ עניין בזה, ׳צטער. ולגבי מי משלם על מה - העשירונים העליונים בישראל מממנים את קיומה של המדינה הזו. זה לא אני. זה הלמ״ס. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...