Jump to content

CRuzer669

 • פרסום הודעות

  3,200
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

4 נייטרלי

אודות CRuzer669

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

3,004 צפו בפרופיל
 1. לאלנטרה שלי החלפתי ב91 אלף ק''מ שמן גיר ע''פ הוראות יצרן כמחמיר ההחלפה הראשונה הייתה חלקית, יצא (3.1 ליטר) נסעתי כ500 ק''מ וחזרתי למוסך שוב להחלפה חלקתי (3.1 ליטר) כדי להחליף חצי כמות השמן הישנה שנותרה בגיר. ההחלפה היתה ידנית כמובן
 2. שמתם לב שנעלמו דגמים חשובים לשוק הישראלי כמו הפורטה והג'טה? כנ''ל הריו ושאר המשפחתיות הקטנות, עצוב מה שהגי'פונים גרמו..
 3. יונדאי אלנטרה 2017 בעיטה קלה ב40 קמ''ש כשהרכב מאט, זה קורה בדרך כלל כשאני מאט בעדינות וכשהמהירות יורדת ל40 קמ''ש מרגישים בעיטה קלה, זה לא נותן לגלוש לרמזור באופן חלק. מהבנתי מחפירה באינטרנט לא מדובר בתקלה, זה קיים בI35 גם ובעוד דגמים של יונדאי עם 6 הילוכים אוטומט, מישהו יכול לשפוך אור על הנושא?
 4. קודם תבדוק שמן כמו שצריך גם אצלי באלנטרה אחרי כמה דקות של כיבוי המדיד כמעט על החצי, אחרי כמה שעות שהשמן ירד לאגן זה היה על הפול. לגבי סוג שמן castrol magnatec 5w30 a5 הכי טוב שמוצע למנועי יונדאי וקיה.
 5. זאת טעות אתה צריך לבדוק כאשר הרכב עמד כמה שעות טובות במשטח ישר ותקבל אינדקציה מדויקת.
 6. אהלן חברים שמתי לב שהמנוע באלנטרה 2017 שלי פועל עם ויברציות בסרק, והבית פילטר אויר רועד יחד עם המנוע. הטורים יציבים ולא משחקים, לאחר החלפה של השמן לקסטרול מגנטיק A5 הויברציות פחתו, הוחלפו פלאגים לאחר מכן ולא עזר. מישהו מכיר את התופעה?
 7. https://www.justmotor.co.il/product/נוזל-קירור-ירוק-מסדרת-zerex-מוכן-לשימוש-5050 חסכתי לך כאב ראש.
 8. על כמה דלק במיכל אתה שם אותו? בלי שום קשר אני גם מתכנן להשתמש בו ובידיוק עשיתי טיפול שמן מנוע ופילטר, שמעתי שמומלץ להשתמש בו לפני החלפת שמן.. אשמח לדעת מדוע.
 9. בחירה מצוינת!! תתחדש.
 10. פשוט וזול קחו בחשבון , הפיח במקרים מסויימים אוטמים בעיות אטימה בשסתומים.
 11. CRuzer669

  רכב עד 30K

  אז יפה, שוב לא נאמר שהרכב לא בטיחותי, אולי המילה'''בטיחות פסיבית'' הופכת את הנושא ללא מובן מספיק או מטעה בלי כוונה. נניח שלא אמרנו בנושא ''בטיחות פסיבית'' נגדיר את זה כעובי פח חלש שקיים בספייססטאר ובאטרא'ז.
 12. CRuzer669

  רכב עד 30K

  נו ו? לא נאמר שהרכב לא בטיחותי, פשוט הבטיחות הפסיבית שלו גרועה ועובדות בשטח יש ים לגבי האטרא'ז והספייס שהם לרוב מקבלים מכה קטנה בגוף הרכב ונראה כאילו הם עברו תאונה גדולה יותר. אני זוכר שיוליאן בעצמו החליף דלת לספייסטאר שלו ממכה קטנה שהוא קיבל.. חבל שהוא ממהר לתת אזהרה
 13. CRuzer669

  רכב עד 30K

  לגבי הריו, נסיעה איכותית יחסית לקטגוריה, הנסיעה בריו לדוגמא יותר רהוטה ונעימה מהI25 ושאר המתחרות, מרגישה כמו משפחתית ולא תת. לגבי הספייס, יש הבדל בין בטיחות כללית לבטיחות פסיבית ובספייססטאר למשל כמו באטראז, הפח הוא כמו קרטון, מכה קטנה והאוטו מתקמט.
 14. נחמד לשמוע, איזה רכב? החלפתי לאלנטרה 2017 שהייתה גם כן עם שמן פז והמנוע היה מרעיש כמו טרקטור בהנעה קרה, בכללי המנוע היה רוטט כששמים יד על סעפת היניקה , החלפתי לקסטרול מגנטיק והמנוע הרבה יותר שקט. כמו תרופה השמן הזה, הולך להיות הבחירה הקבועה שלי.
 15. CRuzer669

  רכב עד 30K

  קיה ריו 2014 -2012 1.4 אוטומט רכב טוב ואמין מאוד. יחסית לקטגוריה מאוד מרווח עם נסיעה איכותית. לאופל אל תתקרב- לא אמינה (בעיות במערכת הקירור, טורבו, ועוד) לספייססטאר בטיחות פסיבית גרועה ואיכות נסיעה מהגרועות שרכב חדש יכול להציע (משווקת עד היום).
×
×
 • תוכן חדש...