Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

בתאריך 13.4.2020 בשעה 11:47, יבגניפ כתב:

אני חושב שיש רציונל מסוים להצביע לביבי, אם מאמינים שהוא יוותר על השותפים הטבעיים.

במצב היפותטי בו לליכוד יש 70 מנדטים, ומי שנשאר בקואליציה, נניח, ציונות דתית בלי החרדים, זה חצי גוש חרא, שזה עדיף על גוש חרא מלא.

מהסיבה הזאת בבחירות הבאות אני מצביע ליכוד. אין לי בעיה עם 50 מנדטים לליכוד + ליברמן + מפלגה ימנית שפויה כלשהי ויאללה יש ממשלה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4625

• SlowRide

4439

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

לפני 18 דקות, David32 כתב:

בוא תסביר לי למה, כי אתה טוב בהסברים.

כי אתה מאמין שאם לביבי (סליחה, לליכוד), יש 61 מנדטים אז אין שותפים טבעיים?

או שאתה מאמין שכמה "סוסים טרוייניים" מרשימת הליכוד ישנו משהו כנגד רצונו של ביבי? 

לא ולא.

בבחירות 2019 א' הצבעתי כמו ליברל אמיתי, שמתי ז' בקלפי (זהות), לא עברו אחוז חסימה.

מועד ב' הצבעתי לימינה כי רציתי להצביע לליברלים של הימין החדש, ולא עזר יותר מדי נכון?

מועד ג' החלטתי לא להצביע לאף אחד כי אף אחד לא מספיק שווה את הקול שלי, לא עזר יותר מדי נכון?

עכשיו המטרה היא לתת פוש לצד אחד כדי לשחרר את המדינה מהקיפאון וחוסר היכולת להקים ממשלה.

המשותפת? נפסלה על הסף כי אני ימין ישראלי ולא ימין פלשתיני

מר"צ, העבודה, המחנה הדמוקרטי ושאר החיבורים המוזרים שם? גם נפסלו על הסף כי אני ימני ולא שמאלני.

יש עתיד? נו באמת?

תל"ם? לשים פתק לבן כבר עדיף.

כחול לבן? לא סומך על כל הראשים שם, לא על גנץ, לא על אשכנזי, ולא על ניסנקורן. וזה לא שהמשך הרשימה עדיף, הם לא נותנים לי שום מענה, לא כלכלי, לא מדיני-ביטחוני ולא ליברלי

ליכוד? נשאיר בצד

מפלגות הימין לא משנה באיזה שם? התאכזבתי פעם אחת, זה מספיק

ש"ס ויהדות התורה? בדיוק כמו כחול לבן, לא נותנים לי שום מענה

ליברמן? גם לא נותן שום מענה אדון 48 שעות, הוא ליברל בערך כמו מר"צ, מתי שנוח לו לצרכים שלו, ובנוסף לזה, הצבעה לליברמן היא הפוך מהמטרה הראשית, שזה לשחרר את הקיפאון, הצבעה לליברמן זה להעמיק את הקיפאון, הוא הגורם הראשי לקיפאון.

מה נשאר לנו? לבדוק אם הליכוד עדיף על לא להצביע בכלל

ואז מסתכלים על יולי אדלשטיין שלא איכזב לגמרי עם בג"צ (אבל יכל לקבל ציון גבוה יותר), יריב לוין, אמיר אוחנה, זאב אלקין.

יש אנשים שיש להם פוטנציאל כמו ניר ברקת

יש גם את אלה שאני לא הכי מרוצה מהם כן? אבל זה לא תוכנית כבקשתי

האם אני מצפה שהם יובילו את הליכוד? לא כרגע, האם אני מצפה שהם ישנו משהו כנגד רצונו של ביבי? לא

האם זה עדיף מאשר לא להצביע? נכון להיום 16/4/2020 נראה לי שכן, האם יש לזה השפעה בכיוון חיובי מבחינתי? (כלומר 61 מנדטים לגוש הימין) כן

לפני 12 דקות, ChemGuy85 כתב:

מהסיבה הזאת בבחירות הבאות אני מצביע ליכוד. אין לי בעיה עם 50 מנדטים לליכוד + ליברמן + מפלגה ימנית שפויה כלשהי ויאללה יש ממשלה. 

ליברמן לא ייכנס לממשלה עם ביבי, משהו נשבר שם, לא יודע אם זה בר תיקון בכלל

• רעיון טוב! 2

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתם חושבים שליברמן ישב עם נתניהו? זה לא בטוח בכלל. ושוב אני טוען, התקווה שלכם שהליכוד יוותרו על הדתיים אם יהיו להם מספיק מנדטים, לדעתי אתם באשליות. ביבי לא יוותר עליהם. לעומת זאת אם הביב לא יוכל להרכיב ממשלה, זה כבר משהו אחר. מועמד אחר יכול להיות מאוד שיוותר עליהם. בכל מקרה מי שבוחר בליכוד צריך לדעת שהוא בוחר גם בשותפים "הטבעיים". חוץ צזה שהבן אדם מושחת ונהנתן וחי על חשבוננו ברמה של אין דברים כאלה, וחוץ מזה שיש שם ברשימה עוד מושחתים ובהמות למינהם, הדבר העיקרי שמונע ממני לחשוב אפילו להצביע לליכוד זה ה"שותפים הטבעיים" ובעיקר הדתיים. יש לי התנגדות מוחלטת להפוך אותנו למדינת דת והביב יוריד את המכנסיים כדי לתת להם מה שהם רוצים. החילונים אוכלים פה חרא בזמן שהסקטור שלהם ברובו חי על חשבוננו עם תקציבי עתק בשביל לא עשות כלום. אף אחד לא ספר אותי בתור סטודנט כשקיבלתי מילואים בזמן תקופת מבחנים, כשהם מקבלים פטורים על ימין ועל שמאל

עריכה אחרונה על ידי mazinya
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, mazinya כתב:

למה אתם חושבים שליברמן ישב עם נתניהו? זה לא בטוח בכלל.

מסכים איתך בהערכה הזו

לפני 2 דקות, mazinya כתב:

ושוב אני טוען, התקווה שלכם שהליכוד יוותרו על הדתיים אם יהיו להם מספיק מנדטים, לדעתי אתם באשליות. ביבי לא יוותר עליהם.

בהנחה שהליכוד לא ייקח נניח 54 מנדטים (ועוד איזה 7 למפלגות הימין) אז כמובן שהוא לא יוותר.

אני גם לא מצפה שזה יקרה

לפני 2 דקות, mazinya כתב:

לעומת זאת אם הביב לא יוכל להרכיב ממשלה, זה כבר משהו אחר. מועמד אחר יכול להיות מאוד שיוותר עליהם.

כמו גנץ? ראינו איך זה עבד בשבילו

תסתכל על המספרים, אם הליכוד לא מרכיב ממשלה, אין ממשלה פה נקודה.

ניסיתם את זה 3 פעמים ולא עבד, חוץ מלהראות שטיבי ועודה מקבלים אורגזמה מהמחשבה שראש ממשלה ירקוד לצלילי החליל שלהם, לא קרה כלום.

אתה יודע מה איינשטיין אמר על מי שעושה את אותו דבר ומצפה לתוצאות שונות נכון?

לפני 5 דקות, mazinya כתב:

בכל מקרה מי שבוחר בליכוד צריך לדעת שהוא בוחר גם בשותפים "הטבעיים"

לחלוטין, זו אחת הסיבות שלא הצבעתי לליכוד בעשור האחרון.

השאלה היחידה האם זו צפרדע שאתה מוכן לבלוע או לא. בעבר לא הייתי מוכן לבלוע אותה, היום כן, כי זה עדיף על האלטרנטיבה.

ועליי קשה להגיד שלא ניסיתי דברים אחרים

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביבי מינוס המשיחיים למיניהם, זה עדיף מביבי עם.

עם זאת, לדעתי ההערצה העיוורת שרואים למנהיג בכת הביבי היא חולנית, ומפחידה. זה פולחן אישיות חסר רציונליות לחלוטין, ורק ביבי בעצמו, כנראה, יודע איפה זה יעצור אם באמת יקבל למעלה מ-40 מנדטים בבחירות.

והסיכוי שהוא יוותר על החרדים הוא אפסי. אין לו סיבה. יש שם סימביוזה נהדרת שאין סיבה להפסיק.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

ורק ביבי בעצמו, כנראה, יודע איפה זה יעצור אם באמת יקבל למעלה מ-40 מנדטים בבחירות.

אמנם זה לא 40, אבל בעת האחרונה (20 שנה האחרונות), אריאל שרון קיבל 38. ביבי כבר קיבל יותר מ(או שווה) ל-35 מדנטים, יותר מפעם אחת.

אני לא חושב שיהיה שינוי משמעותי אם יקבל 40. המקסימום שאולי בטעות ישתחלו עוד כמה ליצנים שנבחרו בפריימריז על בסיס כמה מאות-אלפי אנשים.

הסיבה להתחזקות שלו די ברורה, ולפחות כרגע יחסית הגיוני. אבל זה קשור יותר לשרשור קורונה. אם המשק ילך פייפן אז הדיבור יהיה אחר.

בעיניין החרדים זה עניין של כוח, וכוח מתמשך. הוא ימשיך להיות עם זה שנותן לו מקסימום כוח. אם יגיע שותף שיסכים להסתפק בפחות, וביבז יראה כי הוא לאורך זמן (לא מפלגת אופנה חולפת) - ביבי יקח אותו.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלוטין. הוא זרק אותם פעם אחת לאופוזיציה ולא יעז לעשות זאת שוב. אתם באמת חושבים שמזיז לו לתת להם מה שהם רוצים. זה לא הכסף שלו ורוב הציבור לא באמת מודע לסכומים המטורפים שהם מקבלים בשביל לגרד את הביצים על כל שירותי הדת המיותרים שלהם ובשביל לשבת ולקרוא בספר והבוקר עד הערב. הכי מצחיק שחלק מהם גם מקללים, יורקים, זורקים אבנים על שוטרים ואנשי צבא. והם קוראים לעצמם ימין.  מתי יגיע היום שאני אוכל לטוס לחו"ל ולתכנן לחזור ביום שישי בערב/לילה או שבת בוקר/צהריים ואוכל לחזור בתחבורה ציבורית ולא אצטרך להיסחב עם ההרכב ולתקוע אותו בחניון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אנשים משתנים, אני לא חושב שנתניהו של היום הוא נתניהו של לפני 10 שנה. זה גם הגיוני, אנשים שנמצאים בתפקיד מסוים נוטים להתחיל לבלבל בין התפקיד כמשהו אובייקטיבי לבין הפרסונה שלהם. זו כשלעצמה הסיבה הכי טובה בעולם להגביל כהונה.

יש כמה סיבות להתחזקות שלו, לדעתי. מה שצ'מגיא כתב זו סיבה אחת. שמעתי כבר מכמה אנשים את האמירה שעדיף להצביע לביבי כי לפחות ככה נקבל יציבות.

לגבי הקורונה - לא נראה שלישראל יש מדיניות ברורה. לא ברור מי מחליט ועל סמך מה. לקח יותר משבוע, לדעתי, להגיע לאמירה ברורה שיהיה סגר על בני ברק ולמנהיג העליון אין אפילו את האומץ לצאת בביקורת מינימאלית על שר הבריאות שלו. מה שאני חושב הוא, שלמצביעי הליכוד זה בכלל לא משנה. וזה מה שכ"כ עצוב. אתה מדבר עם אחד - יספר לך שהוא ליברל גדול. איך מצביע למי שבמשך שנים הולך יד ביד עם הדתיים הפנטיים? אין הסבר. אחר יספר לך שהוא בעד כלכלה חופשית וצמצום הגרעון. מה נתניהו עשה בשביל זה? אין הסבר. השלישי ידבר על בטחון. ירי בלתי פוסק בדרום? אין הסבר.

אבל היי... הנה צץ טור פייק ניוז מבוסס על מחקר פייק ניוז שישראל הכי טובה בעולם בטיפול בקורונה, והוא מדווח כאן מיידית, בליווי הסרקזם הרגיל על אלו שלא מבינים כמה הם ברי מזל לחיות תחת השלטון של ביבי וליצמן.

אתה חושב שמשהו יכול לשנות דיעה פוליטית של אנשים כאלו? 

ציטוט

מתי יגיע היום שאני אוכל לטוס לחו"ל ולתכנן לחזור ביום שישי בערב/לילה או שבת בוקר/צהריים ואוכל לחזור בתחבורה ציבורית ולא אצטרך להיסחב עם ההרכב ולתקוע אותו בחניון

לא יגיע. היה מרגש לקרוא השבוע על חרדים שדיברו עם חיילים בבני ברק וסיפרו להם שהם בעדם, וכל אחד מהם תורם למדינה מהצד שלו.

אם לא הייתי יודע יותר טוב, הייתי חושב שהקמנו פה מיני קומוניזם. כל אחד תורם לפי היכולת ומקבל לפי מספר הילדים שמשריץ.

למרות שההסבר החברתי מיבי הביניים כמובן אהוב עלי יותר

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, יבגניפ כתב:

עם זאת, לדעתי ההערצה העיוורת שרואים למנהיג בכת הביבי היא חולנית, ומפחידה. זה פולחן אישיות חסר רציונליות לחלוטין, ורק ביבי בעצמו, כנראה, יודע איפה זה יעצור אם באמת יקבל למעלה מ-40 מנדטים בבחירות.

ביבי מיקסם בערך את הכוח שלו בכת רק ביבי, כל מנדט שיגיע הוא לא מאנשי רק ביבי, ולכן כל התפיסה הזו שלך לא נכונה.

כל מצביע כזה, פוטנציאלית כמוני, הוא לא מכת רק ביבי ולכן אין לו הערצה לביבי או שנאה תהומית לביבי.

לפני 26 דקות, Gosser1860 כתב:

הסיבה להתחזקות שלו די ברורה, ולפחות כרגע יחסית הגיוני. אבל זה קשור יותר לשרשור קורונה. אם המשק ילך פייפן אז הדיבור יהיה אחר.

רק אם ייתפס בציבור שהיה מחדל קולוסאלי או שמישהו אחר היה יכול לטפל במשבר טוב יותר.

בינתיים זה בדיוק הפוך.

לפני 22 דקות, mazinya כתב:

והם קוראים לעצמם ימין.

שטות מוחלטת, החרדים הם לא ימין, למעשה כמעט ואין להם נגיעות למדיני ביטחוני, וזה למרות שהיישובים הכי גדולים מעבר לקו הירוק הם חרדיים, מודיעין עילית, בית"ר עילית ושות'.

הם יושבים בממשלה עם הימין כי זה נוח להם, כי זה הצד המנצח, וכי אין להם אלטרנטיבה כרגע. עם מי יישבו? עם מר"צ? עם לפיד?

אגב זה משעשע כי שולמית אלוני ז"ל אמרה בזמנו שלטובת הסכם שלום היא אפילו תחבוש שטריימל.

ללמדך שכל מי שיכול יישב עם החרדים, רק תן לו הזדמנות.

לפני 17 דקות, יבגניפ כתב:

אתה מדבר עם אחד - יספר לך שהוא ליברל גדול. איך מצביע למי שבמשך שנים הולך יד ביד עם הדתיים הפנטיים? אין הסבר.

כי ממשלות השמאל לא הלכו עם החרדים כשיכלו? ואצלם אין אפילו חצי ליברל לרפואה אפילו

בבחירה בין רע לגרוע עדיף לבחור ברע ולא בגרוע

אחר יספר לך שהוא בעד כלכלה חופשית וצמצום הגרעון. מה נתניהו עשה בשביל זה? אין הסבר.

דווקא עשה הרבה, הכלכלה היום חופשית בהרבה מלפני 10 שנים, ולפני 20 שנה ולפני 30 שנה, ואני מבטיח לך שלא גנץ עשה את זה, ניסנקורן עשה הכל כדי שזה לא יקרה, כנ"ל עמיר פרץ.

השלישי ידבר על בטחון. ירי בלתי פוסק בדרום? אין הסבר.

בבחירה בין רע לגרוע, אתה מעדיף את הגרוע, אני את הרע.

הרי בדיוק גנץ הגיבור התורן יפתור את בעיית עזה!

אותו אחד שהתגאה בכך שלקח סיכון על חשבון חיילי גולני עד שווידא 10 פעמים שבית החולים ריק לפני שהופצץ, אותו בית חולים שממנו ירו על אותם חיילי גולני.

הוא ורק הוא ייכנס כמו רמבו לעזה ויפתור את הבעיה.

חולה על אלה שמצד אחד יתלוננו על המצב הביטחוני שהוא לא מספיק טוב, והרעיון שלהם זה ללכת יותר שמאלה

או שיתלוננו שאין מספיק חופש כלכלי אבל יצביעו למפלגה שראשיה עם פנסיה תקציבית וראש ההסתדרות לשעבר

מה שנקרא - אם המצב לא מספיק טוב, בוא נהרוס אותו

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיון מעניין עם עופר שלח.

בגדול פוגע בול בחלק מהדברים שאני חושב, או מאמין בהם, כמו זה שצריך להפסיק להביא גנרלים שלא אומרים כלום, או זה שהדה לגיטמציה של הרשימה המשותפת כמפלגה היא לא נבונה במיוחד.

כמובן שהוא גם טיפה יותר עדין ממני , ולא יגיד שהחרדים, שנתפסים כשותפים לגיטימיים על ידי כל המיינסטרים הישראלי, מזיקים למדינה הזו לא פחות, וגם המשיחיים העלק ליברלים לא הרבה יותר חביבים. רק שעל זה אסור לדבר. סוד.

חבל שהוא תמיד ישאר יחסית מאחורי הקלעים בפוליטיקה הישראלית. לא היה גנרל, לא יופיע בפרסומת של בנק, אי אפשר לצלם ולשים תמונה שלו על שלט ולהדגיש שהעניים שלו כ"כ כחולות שהיה עובר מבחן גזע בשנות ה-30. והדעות שלו הן שמאלניות מדי ליותר ויותר ישראלים. אני רק יכול לנחש כמה זה מתסכל אותו לעמוד מאחורי דביל כמו יאיר לפיד. מצד שני, אולי הוא באמת משפיע עליו - מה אני יודע. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רעיון מדהים להביא כתבה שסגורה למנויים, אפשר להגיב בדיוק על המשפט הראשון 🤣

אגב אותו עופר שלח חושב שזה רעיון ראוי בוועדת הכנסת לגבי שיחרור כספי מסתננים להביא את חולדאי שתומך בשיחרור הכספים, אבל לא לאפשר לפעילים מדרום ת"א שמתנגדים לשיחרור הכספים (ומיוזמי החוק עליו מבוססת הקרן למסתננים) להיכנס.

ליברל פר-אקסלנס, כל עוד אתה חושב כמוהו.

ולמה נראה לכם שזה מתסכל אותו לעמוד מאחורי יאיר לפיד? יש Puppet ויש Puppeteer, לפיד הוא ה-Puppet ושלח הוא ה-Puppeteer.

לעניין המזיקים, מעניין שאתה מעלה את הנושא שוב, אבל התעלמת לענות לשאלה שלי:

1. החרדים מזיקים כלכלית

2. הערבים מזיקים כלכלית וביטחונית

למה החרדים הם מזיקים יותר?

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשותפת לא.

ערבים שיקבלו את המדינה כבית לאומי לעם היהודי, ושיקבלו שלא יוכלו להקים את הבית הלאומי כאן, ולא יתמכו בטרור - למה לא?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל שוב, זה קל להתעלם מכך שהחרדים מזיקים במישור אחד, כלכלי, והערבים מזיקים למשל גם במישור הכלכלי, גם בביטחוני וגם בפלילי.

מה המעורבות של חרדים במקרי רצח למשל לעומת המעורבות של ערבים? או פשעים חמורים אחרים?

וזה עוד כשהם לא בממשלה.

כמובן שהחרדים מזיקים יותר מאשר חרדים2 תיאורטיים שלא נמצאים בממשלה. וזה הבסיס לטיעון בפסקה הקודמת.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...