Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

איזה בחירות רביעיות!? 

אני לא מבין, איך אפשר לא לראות את הסיפור הזה? זה כ״כ פשוט -

גנץ התאבד פוליטית, זהו - אין לו כלום יותר והוא לא יכול ללכת לבחירות. זה היה ברור מהשניה הראשונה שהדבר הזה התפרסם שהוא יזחל לממשלת ביבי, לא משנה באילו תנאים ואיזו קונפיגורציה. ביבי מעך אותו, ועכשיו המנדט יעבור אליו וגנץ יזחל כמו טט׳לה - וגם אם הוא יהיה מספיק סתום בשביל לא לעשות את זה (שזה תרחיש הגיוני כי המהלכים שלו הראו שהוא לא בדיוק המסכה הכי מסננת בחבילה...) אז יהיו מספיק עורקים שירצו פנסיה והטבות של ח״כ וידלגו לביבוש בלי למצמץ.

חלאס עם האכלת הספיניונרים, ביבי ניצח, תהיה לו ממשלה, לא יהיו בחירות רביעיות כי אין בכך צורך לאף אחד (לא לביבי לא לגנץ).

וכמובן שאין שום רוטציה ובלבולי מוח, וגם אם מאיזושהי סיבה עלומה הם יחתמו על דבר כזה (ולמה לעזאזל שביבי יחתום על רוטציה? גנץ מגיע עם 15 מנדטים, זה כלום!) - זה לא יצא לפועל.

אין מצב שאני היחיד שרואה את זה, בחייאת!

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4624

• SlowRide

4439

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

לפני 14 דקות, oryo כתב:

ועכשיו המנדט יעבור אליו

ראית את ההודעה של ריבלין? קישור

אני דווקא יותר סקפטי ממך בנוגע לניצחון של המלך. אני חושב שביבי עושה הכל כדי לתכנן את הדרך שלו החוצה. גנץ מוכן לעשות הכל (כמעט, למעט המשותפת) כדי להחליפו. הדרכים שלהם לגמריי מצטלבות והם מחפשים איזון, ערובות ואיכשהו ליצור אמון בין פוליטיקאים (היי, אוקסימורון!)

הוא אולי סתום אבל הוא מחזיק ביו"ר, ולביבי אין עדיין 61 אצבעות. אם גנץ יתן לביבי פתח מילוט מהמשפט, ביבי ימליך אותו.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

מה שכואב לאנשי האנטי ביבי זה שהם חשבו שכל כחול לבן תעשה הכל כולל להכניס את יזבק לקואליציה, וזה לא עבד.

לא, כואב להם (גם לי באופן אישי) שאדם שמואשם ב-3 כתבי אישום (ובוא, אין צורך לחזור על המנטרות השחוקות של "הפרקליטות מושחתת" ו"תקדימי" ומה לא), שמתמחה בשיסוי מצביעים בכל מי שלא מסכים איתו, ושבאופן מאוד ברור פועל רק לטובתו ולא לטובת אף אחד אחר הולך להיות שוב ראש ממשלה.

זה לא שהאלטרנטיבה (לשעבר) כל כך מוצלחת, כמו שברור שכדי להמשיך לקיים דמוקרטיה, חייבים לשמור על השוויון בפני החוק, ובגדול לעשות כל מה שביבי לא עושה. זה כבר אפילו לא עניין של שמאל וימין כמו עניין של חוק ודמוקרטיה.

לגבי הסקר שגנץ מקבל 18 מנדטים - יכול להיות שמישהו התבלבל והתכוון ל-18 מצביעים? מאיפה הוא מגרד 18 מנדטים? זה נשמע לי יותר לא סביר מאשר לשמוע "ראש ממשלת ישראל" ואז שם שהוא לא ביבי נתניהו.

לפחות (עמיר) פרץ ושמולי בשאיפה פטרו אותנו מלראות אותם שוב בכנסת. זחילה כזו עלובה לממשלה לא נראתה פה כבר הרבה זמן.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, pooh-bear כתב:

לא, כואב להם (...)

למה להאכיל את ההטרלה בכלל?

יזבק לא היתה בשום קואליציה באף תרחיש, כולם יודעים את זה אבל ברשתות יש בוטים שאיכשהו ממשיכים להספים את הספין הזה - אל תתן לזה יד ואל תתייחס, זה כמו לפתוח לינק לקבלת 1,000 דולר חינם אם רק תמלא סקר ותזרוק מס׳ חשבון בנק בשביל ההעברה.

לא משנה אילו הוכחות אמפיריות תביא, זה לא יתקדם לשום מקום. יזבק היתה מרחק פסיעה ממשרד הבטחון, טיבי כמעט קיבל רוטציה עם גנץ, אנטנות 5ג׳י מפזרות קורונה ברחבי העולם וכדו״א שטוח - איך אמרה העוזרת של חאליסי? ״it is known״.

לפני 2 שעות, Gosser1860 כתב:

ראית את ההודעה של ריבלין? קישור

אני דווקא יותר סקפטי ממך בנוגע לניצחון של המלך. אני חושב שביבי עושה הכל כדי לתכנן את הדרך שלו החוצה. גנץ מוכן לעשות הכל (כמעט, למעט המשותפת) כדי להחליפו. הדרכים שלהם לגמריי מצטלבות והם מחפשים איזון, ערובות ואיכשהו ליצור אמון בין פוליטיקאים (היי, אוקסימורון!)

הוא אולי סתום אבל הוא מחזיק ביו"ר, ולביבי אין עדיין 61 אצבעות. אם גנץ יתן לביבי פתח מילוט מהמשפט, ביבי ימליך אותו.

ראיתי, ו ...?

מה שאני אומר זה שביבי ישיג את הממליצים, היות ולאף אחד אין אינטרס לבחירות רביעיות (מלבד ביבי). הממליצים מנסים לדחות את הקץ בשביל לסחוט עוד תיקים ושררה, אבל ביבי יודע את זה והוא יקבל אותם בצורה זו או אחרת - השאלה היא כמה הוא רוצה לזרוק מתקציב המדינה (הניחוש שלי? לא מעט, אבל אולי הוא מאמין שממשלת 68 שרים זה לא בדיוק good PR בתקופה הנוכחית ולכן יוריד אותם - למרות שמצד שני ביבי יכול להרים ממשלת 160 שרים ועדיין לקחת בחירות אז לך תדע).

אבל עזוב אותך שטויות, אני מוכן להציע לך שתי התערבויות:

1. ביבי רה״מ בלי רוטציה ובלי בטיח - אבל קשה לי להאמין שאתה תזרום עם התערבות כזו 🙂

2. אין בחירות רביעיות - זה בטח יותר אפשרי מבחינתך, המפסיד שם סמלון שהשני מייצר לו למשך חודש, זורם?

• רעיון גרוע 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שגנץ עוד ישלים עם בוגי וכו', למרות שעכשיו מספרים שהיחסים בין רבייעת המופלאים מכחול לבן ויש עתיד לא היו משהו מלכתחילה.

אני לא רואה שום תסריט בעולם בו גנץ מחליף את נתניהו. מי שמאמין בזה צריך להזכר בממשלות הקודמות שנתניהו פירק בלי למצמץ, כל ההזדמנויות בהן שיקר אפילו על דברים מאוד קטנים.

תתרגלו לרעיון הברור: הוא יהיה ראש ממשלה עד שיפרוש. ובשלב הזה אני גם לא מאמין שישפט, אבל יכול לדמיין די בקלות מצב שבו גנץ מגיע לאולפן של רינה מצליח ומספר לה בגאווה שהוא מונע את המשפט של ביבי, כי העם צריך אחדות עכשיו, או בולשיט אחר. מבאס לגמרי, אבל זו המציאות הסבירה.

ומילא כל זה לפחות היה קורה בלי השותפים הטבעים - אבל לא! יהיה לנו גם ראש ממשלה ריכוזי ופרנואיד עם 3 תיקים, גם מספר שתיים מנותק מהמציאות וגם עדר שלם של שותפים טבעיים איכותיים במיוחד, כשבניהם אחד שחשב שיגיע שהמשיח יגיע עד פסח לרפא את הקורונה, אחר שכבר ישב פעם אחת בכלא, עוד אחד שמחבב טיפולי המרה ומספר אחרים שמאוננים בלילה על סיפוח, כי אם המשיח לא בא בשביל לרפא את הקורונה - אחרי הסיפוח הוא בטוח כאן.

אגב קורונה - למישהו כאן זה לא ברור שהדבר הראשון שיקרה בממשלה חדשה זו העלאת מיסים לכל פשוטי העם כאן, כדי לממן את השותפים הטביעים עוד קצת?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, oryo כתב:

ראיתי, ו ...?

מה שאני אומר זה שביבי ישיג את הממליצים, היות ולאף אחד אין אינטרס לבחירות רביעיות (מלבד ביבי). הממליצים מנסים לדחות את הקץ בשביל לסחוט עוד תיקים ושררה, אבל ביבי יודע את זה והוא יקבל אותם בצורה זו או אחרת - השאלה היא כמה הוא רוצה לזרוק מתקציב המדינה (הניחוש שלי? לא מעט, אבל אולי הוא מאמין שממשלת 68 שרים זה לא בדיוק good PR בתקופה הנוכחית ולכן יוריד אותם - למרות שמצד שני ביבי יכול להרים ממשלת 160 שרים ועדיין לקחת בחירות אז לך תדע).

אבל עזוב אותך שטויות, אני מוכן להציע לך שתי התערבויות:

1. ביבי רה״מ בלי רוטציה ובלי בטיח - אבל קשה לי להאמין שאתה תזרום עם התערבות כזו 🙂

2. אין בחירות רביעיות - זה בטח יותר אפשרי מבחינתך, המפסיד שם סמלון שהשני מייצר לו למשך חודש, זורם?

בנוגע לריבלין הוא סוג של נותן להם לפתור את זה לבד. אולי זה ייאפשר להם לרדת מהעץ?

אני לוקח חזרה את הסקפטיות שהטלתי במלך. ברגע שנזכרתי בהנדל את האוזר ובשמולי את פרץ הבנתי שביבס כבר ניצח. ואם לא איתם, אז ימצא עוד שניים לסתום את הגולל.

כרגע ביבי יכול לקחת בחירות גם בלי מפלגה בכלל, כל עוד המשבר בשליטה. אתה מדמיין ישיבת ממשלה של 40 ביבי'ס?

בקשר להתערבויות, תראה אישית אני מאמין שביבי ניצח. ביבי ניצח כי הוא פירק את המפלגה היריבה. וכן ביבי ניצח כי היריב שלו נכשל במשימה שלו. הניחוש שלי שלא יהיו בחירות רביעיות גם כן. בנוגע ל1, זה גם כנראה יקרה. נניח ואין עריקים וביבי צריך את גנץ ייחתם הסכם שיופר עוד שנה וחצי. אם יש עריקים, כבר לא צריך את גנץ.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזל וגרטל כבר התחייבו לנשיא שלא יתמכו בביבי בשביל ה 61 ככה שהוא עדיין צריך לגרד עוד 2. אם לא יגרד, זה או אחדות או שוב בחירות בסוף אוגוסט. כמו שכבר אמרתי, בחירות נוספות לא מעניינות לו את הביצה, הוא כבר יודע שהוא לוקח בגדול. נשאר לו רק להתרווח על הכסא ולתת לדברים לעשות את שלהם. זה באמת מדהים אותי כל פעם מחדש איך הליצן הזה, הטירון הפוליטי הזה פשוט הגיש לו את ראשות הממשלה בלי להתאמץ. אני משער שבשלב הזה הוא כבר מבין שיצא אידיוט. אני באמת מנסה להבין מי יבחר בו שוב? איזו אמינות יש לאדם הזה? מי יזכור בכלל עוד 4 שנים שהוא רצה להיכנס למתחת לאלונקה או כל בולשיט אחר שהוא סיפר לעצמו כדי להצדיק את מה שעשה. כבר מדברים על חזרה לשגרה אחרי פסח. איזה חירום? מי כבר צריך אותו בשביל אחדות עם כל ה 15 מנדטים שלו. ואם ממשלת חירום, איך כלכך הרבה זמן כדי להרכיב ממשלה? את מי עניין שם החירום? כולם חושבים על היום שאחרי הקורונה ולא רוצים להישאר עם ה **ן ביד.  אני גם כן מאמין שהקיסר ישאר בשלטון עד שיפרוש מיוזמתו וגם לא ישפט. יעברו עוד הרבה שנים עד שנקבל משהו אחר בשלטון, דרך אחרת, אנשים אחרים, ובלי שותפים טבעיים שיונקים מהקופה הציבורית מאיפה שרק אפשר בשביל האינטרסים הסקטוריאלים שלהם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שלא יהיה מאוחר מדי דמוגרפית אז.

הנזק שהשותפים הטבעים עושים למדינה - מעידוד הסיפוח האובססיבי שלהם, ועד ריבוי טבעי שלא מבייש שפנפנים כנראה אצל מגזר בור ועני - הוא גדול פי מיליון מכל דבר אחר שאני יכול לחשוב עליו

ובאמת, זה כבר אפילו לא ביבי או לא ביבי. זו הבעיה האקוטית הרבה יותר של איך ומה יקיים את המדינה הזו בעוד 20 שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-2015 הצבעתי לפיד. בשלושת המערכות האחרונות הצבעתי כחול לבן. בחירות הבאות אני מצביע ביבי. נקודה.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, oryo כתב:

גנץ התאבד פוליטית, זהו - אין לו כלום יותר והוא לא יכול ללכת לבחירות. זה היה ברור מהשניה הראשונה שהדבר הזה התפרסם שהוא יזחל לממשלת ביבי, לא משנה באילו תנאים ואיזו קונפיגורציה. ביבי מעך אותו, ועכשיו המנדט יעבור אליו וגנץ יזחל כמו טט׳לה - וגם אם הוא יהיה מספיק סתום בשביל לא לעשות את זה (שזה תרחיש הגיוני כי המהלכים שלו הראו שהוא לא בדיוק המסכה הכי מסננת בחבילה...) אז יהיו מספיק עורקים שירצו פנסיה והטבות של ח״כ וידלגו לביבוש בלי למצמץ.

Wishful thinking קלאסי, הסקרים מראים שבגירושים האלה גנץ לקח יותר מלפיד

לפני 7 שעות, pooh-bear כתב:

לא, כואב להם (גם לי באופן אישי) שאדם שמואשם ב-3 כתבי אישום (ובוא, אין צורך לחזור על המנטרות השחוקות של "הפרקליטות מושחתת" ו"תקדימי" ומה לא), שמתמחה בשיסוי מצביעים בכל מי שלא מסכים איתו, ושבאופן מאוד ברור פועל רק לטובתו ולא לטובת אף אחד אחר הולך להיות שוב ראש ממשלה.

במה זה שונה מהכאב הזה בכל ה-10 שנים האחרונות? סליחה כבר 11.

זה לא שהאלטרנטיבה (לשעבר) כל כך מוצלחת, כמו שברור שכדי להמשיך לקיים דמוקרטיה, חייבים לשמור על השוויון בפני החוק, ובגדול לעשות כל מה שביבי לא עושה. זה כבר אפילו לא עניין של שמאל וימין כמו עניין של חוק ודמוקרטיה.

קודם כל כדי לקיים דמוקרטיה יש צורך במימוש דמוס וקרטוס, שאין כאן כרגע. או יש בערבון מוגבל מאוד.

לגבי הסקר שגנץ מקבל 18 מנדטים - יכול להיות שמישהו התבלבל והתכוון ל-18 מצביעים? מאיפה הוא מגרד 18 מנדטים? זה נשמע לי יותר לא סביר מאשר לשמוע "ראש ממשלת ישראל" ואז שם שהוא לא ביבי נתניהו.

אם אותו מישהו התבלבל אז כנראה יש עתיד מקבלים 10 מצביעים ולא 10 מנדטים.

מה לעשות בציבור הכללי שהצביע לכחול לבן היו אנטי ביבי (שכמובן לא מרוצים מהפירוק והמו"מ עם ביבי), אבל היו גם אחרים, ובעיניהם גנץ נתפס כהרבה יותר ממלכתי ושפוי, בטח בתקופת קורונה ואחרי שנחשף בדיוק כמה מו"מ ניהלו עם המשותפת כולל בל"ד.

ולכן כנראה שגנץ לקח מהגירושים את הדירה ולפיד את האוטו.

לפחות (עמיר) פרץ ושמולי בשאיפה פטרו אותנו מלראות אותם שוב בכנסת. זחילה כזו עלובה לממשלה לא נראתה פה כבר הרבה זמן.

זה יהיה מעניין למרות שהספידו את מפלגת העבודה כבר יותר מדי פעמים והיא עדיין מפרפרת פה.

לפני 7 שעות, oryo כתב:

יזבק לא היתה בשום קואליציה באף תרחיש, כולם יודעים את זה אבל ברשתות יש בוטים שאיכשהו ממשיכים להספים את הספין הזה - אל תתן לזה יד ואל תתייחס, זה כמו לפתוח לינק לקבלת 1,000 דולר חינם אם רק תמלא סקר ותזרוק מס׳ חשבון בנק בשביל ההעברה.

המומחה הגדול אור, שאין לו שמץ של מושג איך מתנהלת כנסת, ממשלה, או מי זה הפאקינג ריבון, נותן פה ציונים וזורק שקרים שאפילו גנץ לא יכל לבלוע יותר.

אולי יסביר לנו הדמוקרט הדגול אור, ממרום מושבו בארה"ב הדיקטטורית איך מתחזקים קואליציה בלי 61 אצבעות, כולל אלו של יזבק, טיבי ועודה?

לפני 7 שעות, oryo כתב:

כשל לוגי, ועוד אחד טיפשי למדי, כיוון שאני לא טענתי בשום מקום שיזבק הייתה מרחק פסיעה ממשרד הבטחון (או מכניסה לממשלה, אבל אנחנו כבר יודעים שאתה לא יודע מה ההבדל בין קואליציה לממשלה), ולא שטיבי יקבל רוטציה עם גנץ.

ובכל הנוגע לאנטנות 5G תפסת את הבחור הלא נכון, כי יש סיכוי טוב מאוד שאני יכול ללמד אותך על RF, על עולם הסלולר ועל אנטנות סלולריות בפרט.

כמו שכבר כתבתי לך בעבר, אתה לא יודע להתדיין כמו אדם מבוגר, אלא כמו ילד בלי טיעונים ובלי ידע.

לפני 2 שעות, יבגניפ כתב:

אני לא רואה שום תסריט בעולם בו גנץ מחליף את נתניהו. מי שמאמין בזה צריך להזכר בממשלות הקודמות שנתניהו פירק בלי למצמץ, כל ההזדמנויות בהן שיקר אפילו על דברים מאוד קטנים.

בגדול אני מסכים איתך בהערכה הזו, אבל זו עדיין הערכה, הערכה מבוססת, אבל הערכה.

לפני 2 שעות, יבגניפ כתב:

ומילא כל זה לפחות היה קורה בלי השותפים הטבעים - אבל לא! יהיה לנו גם ראש ממשלה ריכוזי ופרנואיד עם 3 תיקים, גם מספר שתיים מנותק מהמציאות וגם עדר שלם של שותפים טבעיים איכותיים במיוחד, כשבניהם אחד שחשב שיגיע שהמשיח יגיע עד פסח לרפא את הקורונה, אחר שכבר ישב פעם אחת בכלא, עוד אחד שמחבב טיפולי המרה ומספר אחרים שמאוננים בלילה על סיפוח, כי אם המשיח לא בא בשביל לרפא את הקורונה - אחרי הסיפוח הוא בטוח כאן.

גם בזה אני מסכים איתך, למעט עניין הסיפוח.

יהיה כנראה אור ירוק בקרוב מממשל טראמפ לסיפוח של חלק, אני בהחלט בעד, וזה לגמרי לא קשור למשיח, אלא לקונסטלציה גיאו-פוליטית.

לפני 2 שעות, יבגניפ כתב:

אגב קורונה - למישהו כאן זה לא ברור שהדבר הראשון שיקרה בממשלה חדשה זו העלאת מיסים לכל פשוטי העם כאן, כדי לממן את השותפים הטביעים עוד קצת?

לפשוטי העם כנראה פחות, לעשירונים 8-9-10 ששנינו משתייכים אליהם הרבה יותר

לפני כשעה, Gosser1860 כתב:

כרגע ביבי יכול לקחת בחירות גם בלי מפלגה בכלל, כל עוד המשבר בשליטה. אתה מדמיין ישיבת ממשלה של 40 ביבי'ס?

"ביבי יש לנו 15 אלף בדיקות"

"לא ביבי, יש לנו 30 אלף"

"לא ביבי, הגענו למיליון"

"ביבי אתה גאון"

לפני 23 דקות, mazinya כתב:

ואם ממשלת חירום, איך כלכך הרבה זמן כדי להרכיב ממשלה? את מי עניין שם החירום? כולם חושבים על היום שאחרי הקורונה ולא רוצים להישאר עם ה **ן ביד.

את ביבי זה לא עניין מספיק - עם ובלי אחדות הוא מנהל את השואו

את גנץ כנראה לא עניין מספיק - כי נתקעו על התעקשות שניסנקורן יהיה שר המשפטים ואדלשטיין לא יהיה יו"ר הכנסת וכאלה.

לפני 34 דקות, mazinya כתב:

ובלי שותפים טבעיים שיונקים מהקופה הציבורית מאיפה שרק אפשר בשביל האינטרסים הסקטוריאלים שלהם.

אשרי המאמין, בהתחשב בדמוגרפיה, המבנה הבסיסי של קואליציה, והפוזיציה שלהם, אני צופה שהם ישארו לשון מאזניים בכל קואליציה עד שהשמאל בארץ יימחק, וזה יפתח אפשרויות חדשות לקואליציות נטולות חרדים.

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

ועד ריבוי טבעי שלא מבייש שפנפנים כנראה אצל מגזר בור ועני

גם אני לפעמים חושב שצריך רישיון כדי להיות הורים.

ואז אני נזכר במדינות שבהם רצו לשלוט בילודה של מגזר כזה או אחר או בהשכלה של כל אחד.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שיש רציונל מסוים להצביע לביבי, אם מאמינים שהוא יוותר על השותפים הטבעיים.

במצב היפותטי בו לליכוד יש 70 מנדטים, ומי שנשאר בקואליציה, נניח, ציונות דתית בלי החרדים, זה חצי גוש חרא, שזה עדיף על גוש חרא מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אשרי המאמין, בהתחשב בדמוגרפיה, המבנה הבסיסי של קואליציה, והפוזיציה שלהם, אני צופה שהם ישארו לשון מאזניים בכל קואליציה עד שהשמאל בארץ יימחק, וזה יפתח אפשרויות חדשות לקואליציות נטולות חרדים.

השמאל כבר סוס מת. חוץ מהערבים שמצביעים בהמוניהם למפלגתם הסקטוריאלית ושגם ככה לא נכנסים לשום קואליציה, השמאל פה כבר 95% מחוק ולא מהווה שום אלטרנטיבה שלטונית וזה לא באמת משנה מי יעמוד בראשו. החרדים מצביעים תמיד לאותה מפלגה וגם ככה לפי מה שהרבי אומר ולכן הכוח השלטוני שלהם ימשיך וישאר כמו שהיה תמיד. 7-9 מנדטים וגם 10 זה לא רחוק. מפלגות הימין פה פשוט יותר חזקות ויעברו הרבה שנים עד שבשלטון יהיה משהו אחר חוץ מליכוד. אחרי התרגיל של גנץ גם ככה הרבה איבדו אמונה שכלל יכולה להיות פה אלטרנטיבה ואני גם מאמין מאוד שבבחירות הבאות כמות המצביעים שלא מצביעים למפלגות הימין תרד משמעותית. עניין של יאוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

אני חושב שיש רציונל מסוים להצביע לביבי, אם מאמינים שהוא יוותר על השותפים הטבעיים.

אפשר אז פשוט להמליך אותו (או לקרוא לו המזכיר הכללי של ... בקיצור)

למה צריך אז בחירות בכלל.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

במצב היפותטי בו לליכוד יש 70 מנדטים, ומי שנשאר בקואליציה, נניח, ציונות דתית בלי החרדים, זה חצי גוש חרא, שזה עדיף על גוש חרא מלא.

הוא בחיים לא יוותר עליהם גם אם יקבל 80 מנדטים. עשה את הטעות הזו פעם אחת ולא יחזור עליה שוב. הוא אף פעם לא יודע מתי יזדקק להם ומעדיף שיהיו איתו ולא נגדו

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, David32 כתב:

אפשר אז פשוט להמליך אותו (או לקרוא לו המזכיר הכללי של ... בקיצור)

למה צריך אז בחירות בכלל.

תראה, בוא נחלק את זה לשניים:

1. מצביעי מפלגות מרכז מהסוג של כחול לבן, קדימה, יש עתיד מורכבים משתי קבוצות. אחת סמולנית יותר, אחרת ימנית יותר. אני לא מוצא ולא מצאתי בעבר יותר מדי נושאים בהן היה שוני מהותי בין כל המפלגות האלו לליכוד, פרט לפרסונה של ביבי. אם יש סיכוי שהעברת הימנים שמצביעים למרכז בחזרה לליכוד תייצר ממשלה יותר צרה, עם פחות שותפים טבעיים משיחיים - זה בטוח לא יותר גרוע ממה שיש עכשיו

2. לגבי בחירות באופן כללי - לא יודע. אומנם ישראל עברה שינויים פוליטים בעבר, אבל במצב היום, כולל החלוקה הדמוגרפית, הבחירות לא מתנהלות, לפחות לפי התחושה שלי, סביב יכול של מועמד לשכנע שהוא אלטרנטיבה. החרדים סגורים בגטאות שלהם סביב הכתות שלהם. הציונות הדתית מרוכזת מימין לליכוד ובתוכו. הערבים נדחקו כמעט לחלוטין או לחלוטין ממפלגות השמאל. בין כל זה יש את הישראלים המסורתיים או חילוניים, שמעט מאוד מהם אולי יעברו מהרק לא ביבי התורן לליכוד או לעבודה ובחזרה, אבל לא ברמה מספקת לשינוי פוליטי. דמוגרפית, לליכוד והשותפים הטבעיים יש יותר אחיזה בקרב היהודים. פוליטית, מפלגה ערבית כמו שהיא לא נתפסת כשותפה לגטימית לשלטון. בטח לא אצל לוזרים כמו הנדל והחבר שלו. ועזוב שהחרדים מעשית מזיקים למדינה לא פחות. זה לא מעניין בערך אף אחד בימין.

אז מה הפואנטה של הבחירות?  סימון וי?

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...