Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, GaT כתב:

שכל אחד ישפוט האם זה החייל שהוא היה רוצה לצאת איתו למשימה

תראה, זה לא שיש לך ברירה. אתה לא קובע עם מי תשרת. יש הרבה חיילים כאלה בצבא, שלא באמת מתאימים ב100% לתפקידים שלהם. אבל ככה זה, כולם חייבים להתגייס ולכולם צריך למצוא שיבוץ.

מניח שבונים על זה שהבן אדם יהיה מסוגל לתפקד בשגרה. לא יודע איך זה היום בצבא, ממה שאני חוויתי בחיל תותחנים (מניח ששריון זה דומה) בסוף כולם עוברים את הטירונות 03 והולכים לאימון מתקדם, גם מי ששמן ולא מסוגל לרוץ ואלוף בלהוציא פטורים לכל משימה וגם מי שמורעל אחושרמוטה וחולם בלילה על פריסות זחל וגירוזים. כולם נחשבים אחרי זה לוחמים והצבא מתפקד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4667

• SlowRide

4484

• פינדר

3536

• m3x7r3m3

2926

לפני 14 דקות, NEW10 כתב:

משהו שמעניין אותי לשאול אחרי התאונה של השר בן גביר, זה נושא שמתאים כאן לשרשור הפוליטי או בשרשור של "ריכוז סרטוני מצלמות רכב? או גם וגם?

לא ידעתי שבלי קשר לתאונה, לבן גביר יש משהו כמו 79 הרשעות בעבירות תעבורה עוד לפני שנהיה שר. זה פשוט מקומם, וכמובן זה שהרכב שלו נסע באדום ופגעו ברכב של אזרח שגם הוא נפצע,מקומם עוד יותר, כמו גם העובדה שהשר מסרב לשים חגורה,אני באמת שלא מבין את הקטע ואין לי מילים.

יש לי הרבה מאוד נגד פיתמר אבל לא הוא נהג 

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

תראה, זה לא שיש לך ברירה. אתה לא קובע עם מי תשרת. יש הרבה חיילים כאלה בצבא, שלא באמת מתאימים ב100% לתפקידים שלהם. אבל ככה זה, כולם חייבים להתגייס ולכולם צריך למצוא שיבוץ.

מניח שבונים על זה שהבן אדם יהיה מסוגל לתפקד בשגרה. לא יודע איך זה היום בצבא, ממה שאני חוויתי בחיל תותחנים (מניח ששריון זה דומה) בסוף כולם עוברים את הטירונות 03 והולכים לאימון מתקדם, גם מי ששמן ולא מסוגל לרוץ ואלוף בלהוציא פטורים לכל משימה וגם מי שמורעל אחושרמוטה וחולם בלילה על פריסות זחל וגירוזים. כולם נחשבים אחרי זה לוחמים והצבא מתפקד.

כיוצא אותו חיל חיילים הודחו אצלנו אם לא עמדו בדרישות חיילות ותפקוד מינימאלי בצוות (איכוניסט בסוף שנות השמונים. צוות תא"ט).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, asix כתב:

לא מבין איך במדינה מתוקנת אדם עם כל כך הרבה עבירות תנועה נהיה שר של משטרת התנועה.

אולי אנחנו בעצם לא מדינה מתוקנת.......

שמעתי את זה היום בפעם הראשונה והייתי בשוק, גם לא שם חגורה וגם יש מצב שאמר לנהג שלו לנסוע באדום(אמרו שרכב ממשלתי יכול בתנאים מסויימים לא לנסוע לפי החוק, אבל צריך שתהיה לזה סיבה ממש טובה + לנקוט בכל אמצעי הזהירות הנדרשים).

לפני 5 דקות, Night Driver כתב:

יש לי הרבה מאוד נגד פיתמר אבל לא הוא נהג 

זה נכון, אבל אמרו בחדשות שלפעמים הוא יכול לתת הוראות לנהגים לנסוע יותר מהר, לא שאני מבין בזה, אבל יש מצב שאפילו שלא הוא נהג, גם עליו יש אחריות, תתקן אותי אם אני טועה.

עריכה אחרונה על ידי NEW10
תיקון של משפט
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הדיווחים, המאבטחים כבר חודשים ארוכים מתלוננים לממונים עליהם, על כך שהשר מורה לנהגים לנסוע בניגוד לחוקי תנועה, מה שמסכן אותם ואת משתמשי דרך אחרים.

כתבה מספטמבר:

https://www.kikar.co.il/israel-news/s0g6bd

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 דקות, Night Driver כתב:

כיוצא אותו חיל חיילים הודחו אצלנו אם לא עמדו בדרישות חיילות ותפקוד מינימאלי בצוות (איכוניסט בסוף שנות השמונים. צוות תא"ט

כנראה הסטנדרטים ירדו משמעותית כי אני לדוגמא לעולם לא עברתי בוחן בר אור ובכל זאת מצאתי את עצמי רץ עם פגזים ונוהג בתומ"תים ב2006.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

כנראה הסטנדרטים ירדו משמעותית כי אני לדוגמא לעולם לא עברתי בוחן בר אור ובכל זאת מצאתי את עצמי רץ עם פגזים ונוהג בתומ"תים ב2006.

בוחן בראור זו נקודה כואבת. לרוץ 2000 מטר אף פעם לא הייתי מסוגל אבל ללכת בקצב 8 עם פקל עכביש (משקפת 20 על 120 ואשת הסוואה 6 על 6) ששקל יותר מהחברה שלי אז יכולתי גם 30 קילומטר על הפיסטינים של הרמה ושל שיבטה.

מה שהעביר אותי את הבראור היו שאר הפרמטרים.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, asix כתב:

לא מבין איך במדינה מתוקנת אדם עם כל כך הרבה עבירות תנועה נהיה שר של משטרת התנועה.

אולי אנחנו בעצם לא מדינה מתוקנת.......

יותר מפריע לי שר בריאות שחושב שתפילה עוזרת

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה, זאת תחרות של שיאי הציניות?

• מצחיק 3

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

יהיה יותר מצחיק אם יטפלו בו רופאים ערבים

אני מניח שפינו אותו לאסף הרופא שזה בית החולים הקרוב יותר למקום האירוע, יש שם הרבה רופאים ערבים :-) מניח שלאחר האירוע הוא וסמוט עוד יעלו רעיון של בית חולים על טהרת רופאים יהודים, בעזרת השם ואינפוזיה בהכשרת בד"ץ. 

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, Supertigre כתב:

אני מניח שפינו אותו לאסף הרופא שזה בית החולים הקרוב יותר למקום האירוע, יש שם הרבה רופאים ערבים :-) מניח שלאחר האירוע הוא וסמוט עוד יעלו רעיון של בית חולים על טהרת רופאים יהודים, בעזרת השם ואינפוזיה בהכשרת בד"ץ. 

קראתי שהביאו אותו להדסה כי באסף יותר מסוכן לו רמלה וזה

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, יבגניפ כתב:

נראה לי בכל חיי לא נתקלתי בכזו חומה בצורה של חוסר יכולת להבין רעיון כל כך פשוט. 

אוי נו באמת שנינו יודעים שזה שקר אתה פה די והותר זמן.

• מצחיק 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, יבגניפ כתב:

נדמה לי שאת מה שיש לי להגיד אמרתי בערך 20 פעם.

אבל אפילו פעם אחד לא ענית.

לפני 5 שעות, יבגניפ כתב:

כמו שקבעתי שביבי לא מתאים להיות ראש ממשלה. בא יחד עם הגאונות.

דוגמה נוספת למה שכתבתי לעיל.

לפני 5 שעות, יבגניפ כתב:

השאלה הבאמת מרתקת היא למה זה כל כך מעליב את כל הגברברים של קארספורום? מישהו מכם גלעד שליט? אתה אולי? או שאולי לא כתבתי מספיק פעמים שזו לא ירידה ולא ביקורת עליו, ואני צריך לכתוב את זה שוב?

גלעד שליט? יש לי באמת אמפתיה לבן אדם, אבל לא מעבר לזה. אני לא מגן אבל גם לא מגנה אותו בגלל הדברים שעברו עליו. שאלתי היית פשוטה, איך אתה קובע שבן אדם (ורק במקרה מדובר על גלעד שליט) מתאים או לא להיות לוחם. 

לפני 5 שעות, יבגניפ כתב:

אה, אז פסיכולוגים כן קיימים?

בטוח שקיימים. אמרתי שלא? תלמד לקראו. 

לפני 5 שעות, יבגניפ כתב:

אז למה נועדה התגובה הקודמת שלך עם האזכורים של מעשי הגבורה שלך בשירות הצבאי, וזה שלא פגשת אחד?

אם בשבילך שירות מלא בסדיר ומילואים זה מעשי גבורה, אז יש לך רגשי נחיתות. למה נועדה התגובה? להראות לך שמגיעים ליחידות קרביות כולל אלה המובחרות בלי לראות פסיכולוג.

לפני 5 שעות, יבגניפ כתב:

אגב, הנה דוגמא לתפקיד שבמהלך המיונים אליו פוגשים פסיכולוג. הנה רשימה של אחרים. פה מדברים על מבחנים פסיכולוגים. אתה תעדכן אותם שזה מיותר, כן?

דיברנו על לוחמים ואתה מביא לי יחידות טכנולוגיות? 😂 קורס חובלים זאת הדוגמא? ו"יום מיון מקוון הכולל מבחנים פסיכוטכניים ופסיכולוגיים" זה לא בדיוק פגישה עם פסיכולוג. 

לפני 5 שעות, יבגניפ כתב:

משהו מכל המלל שלך דורש לימודי היסטוריה? 

אם אתה לא יודע שהאימפריה האוסטרו הונגרית התפרקה הרבה לפני מלחמת העולם השנייה,  אז כן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

אני קורא הכול, למרות שמנסה לסנן לפעמים תגובות שלך. 

את התגובה שלי, לא רק שקראתי, אלא גם כתבתי. 

אז תקרא עוד פעם ואם עדיין לא תבין אסביר לך אישית ובפירוט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שר המשטרה, עבריין לשעבר וייתכן שבהווה, נוסע באור אדום וגורם לתאונה. 

בשלב הזה הבדיחות כבר כותבות את עצמן, כבר אי אפשר לבצע סאטירה על הקקה הזה. 

אנשים שמצביעים לו - בבקשה אל תתביישו ותספרו לחברים שלכם, גם לנו, תשתפו את האהבה ❤️

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, asix כתב:

הביאו אותו לשמש דוגמה,  מה לא ?

אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...