Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, MostlyWicked כתב:

לא, קראתי את כל הכתבה.

האם החוק האמריקאי אומר "הטל סנקציות על מפרים אלא אם הם מבטיחים להפסיק, באמת-באמת?" איכשהו אני בספק. בכל מקרה ארה"ב מכופפת חזק מאוד את החוק של עצמה, אם לא מפרה אותו לחלוטין.

שמחתי לעזור לך לחשוב.

לא שאלה של מבטיחים אלא של אכיפת החוק.

לעזור לך לחוב זו כבר משימה שגדולה עליי 

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4680

• SlowRide

4496

• פינדר

3543

• m3x7r3m3

2926

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

לא הבנת את הסרקזם, אז איך נעלבת ממנו? אחרי שהסברתי לך? עכשיו אני באמת מרגיש אשם. כנראה שלא הייתי צריך להסביר, ולתת לך להרגיש טוב עם עצמך שיש לי רגשי נחיתות מולך ועברך. סליחה, מאמי

מאמי, אתה ממשיך להתעלם מהדברים הלא נוחים, כנראה סוג של הכחשה. אף אחד לא צריך את ההסברים לפנינים שיוצאים מפיך, אבל אם אתה לא מבין שהסרקזם הילדותי שלך הוא גם מתנשא ומעליב אז  יש לך בעיה רצינית ביחסי אנוש. אולי כדאי לקפוץ לאחד מאותם פסיכולוגים שעליהם כתבת כל כך הרבה?

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

הכל באמת מאוד פשוט. כתבתי 4-5 פעמים שקראתי עדויות של שליט, כולל זו שמופיעה בקישור שgatt הביא.

וזה הכל?  אומנם מבחינתך זה סיפורי גבורה, אבל בכל זאת אנסה להסביר.
במיונים ליחידות קרביות (איפה שזה קיים) במהלך שבוע אנשים עוברים בין איזה 7-10 "תחנות". שם מנסים לבדוק דברים שונים כמו כוח רצון, יוזמה, מנהיגות, יכולת לעבוד בצוות, התאמה לקצונה וכו'. בסוף השבוע כל הבודקים (איזה 15 איש) יושבים כולם ביחד עם מפקד היחידה ומדברים על כל המועמד בנפרד. ורק על סמך הנתונים האלה ואחרי הדיון מפקד יחידה מחליט מי IN ומי OUT.
 עכשיו מגיע גאון מקארספורום שמספיק לו לקראו כמה  כתבות. כבר אמרתי, אתה בן אדם מבוזבז. 

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

וכדי להדגים, אתה באמת לא ענית לי למה זה כל כך מעסיק אותך מה אני חושב על שליט. אם כי אני יכול לנחש.

אתה כהרגלך מתעלים מהכל שלא תואם את התאוריות שלך. כבר כתבתי:

"גלעד שליט? יש לי באמת אמפתיה לבן אדם, אבל לא מעבר לזה. אני לא מגן אבל גם לא מגנה אותו בגלל הדברים שעברו עליו. שאלתי היית פשוטה, איך אתה קובע שבן אדם (ורק במקרה מדובר על גלעד שליט) מתאים או לא להיות לוחם."

אם זה לא ברור לך ...

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

ואם אתה חושב שצריך "לאכול את המרק" כדי לגבש דיעה - רק נשאר לתהות מה דעתך, למשל, על הדרישה להקים ועדות חקירה על ה7.10, או הציפיה מבכירים להתפטר. זה לא שמישהו מאיתנו היה ראש אמן או רחט מחקר או מפקד 8200 או שר הבטחון או ראש ממשלה.

זה קצת שונה. יותר לכיוון כמו שאני אתחיל להתפלסף על ניהול או מינוי מנכ"ל של חברת סטרטאפ, דבר שאני בערך מכיר כמו שאתה מה שקורה ביחידות הלוחמות או סוג של אנשים שמשרתים שם.

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

לא יודע אם יש דרך 100% וודאית. כנראה שלא. אבל כן יש מבדקים שונים ומשונים, כמו תפקוד תחת לחץ וכו'. הגיוני שלא עושים את זה לכל מי שמגייסים לשיריון או משהו כזה. אולי גם לא תמיד רוצים לדעת. לא יודע.

אין. אין שום דבר שאפילו מרחוק דומה להרגשה של בן אדם כאשר הוא באמת מבין שחייו בסכנה ממשית. בלי לדבר על פיצוץ רימון בתוך הטנק שאתה נמצא בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחי ההבדל הקטן בין מיון לטייס או לשייטת לבין מיון לשריון או חת"מ. 

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר בוחנים לוחמים בגיבושים למיניהם, יש יחידות מובחרות עם זכות קדימה בבחירת מועמדים, אפילו על פני יחידות מובחרות אחרות.

אחרי שבחרו את הכי מתאימים ( לפי קריטריונים מסויימים),  מי שנשר מהגיבושים, מגיע לגדודים.

כמות לוחמים קשוחים במהותם לא מספיקה לכל יחידות קרביות, לכן מתפשרים על מה שנשאר ומאמנים אותם כמה שניתן. 

עריכה אחרונה על ידי vladclar
  • רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

לא שאלה של מבטיחים אלא של אכיפת החוק.

לעזור לך לחוב זו כבר משימה שגדולה עליי 

מעניין, לא ידעתי שחוק עובד על אמון? הרי ישראל לא התחילה לחקור שום דבר ואף אחד עוד לא בכלא, היא רק אמרה שתתחיל לחקור, נכון?

ג'ו השוטר: אתה יודע למה עצרתי אותך?

יהודה נצח: לא, אדוני השוטר.

שוטר: כי אתה לא חוגר חגורת בטיחות, ולפי המידע שיש לי במחשב זאת הפעם ה-47 שאתה נתפס ללא חגורה.

יהודה: הבנתי אדוני השוטר, אני מבטיח לא לעשות את זה יותר, באמת באמת.

שוטר: טוב, אם אתה מבטיח אז אתה יכול לנסוע לשלום. אבל תוודא שאתה באמת חוגר בפעם הבאה!

הגיוני?

אני לא יכול לפשט את הקונספט ה"מסובך" הזה של שלטון החוק יותר ממה שכבר עשיתי כאן, כל בן 5 אמור להבין את זה. אם אפילו אחרי ההסבר הזה אתה לא מסוגל להסביר לי איך בדיוק ארה"ב לא הפרה את החוק של עצמה באמת שאין כבר טעם להמשיך בשיחה.

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, sperial כתב:

ברור, כתבתי "איפה שזה קיים". אם דברים לא השתנו באופן קיצוני לא חושב שיש מיון לשריון או חת"מ חוץ מפרופיל קרבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, mikyl כתב:

אף אחד לא צריך את ההסברים לפנינים שיוצאים מפיך, אבל אם אתה לא מבין שהסרקזם הילדותי שלך הוא גם מתנשא ומעליב אז  יש לך בעיה רצינית ביחסי אנוש.

בפראפרזה על ביבי, החלק הראשון לא נכון (אתה היית צריך שאלעס לך ואקיא לך בפה), החלק השני לא מעניין. אם נעלבת - אתה מוזמן לחסום. 

לפני 19 דקות, mikyl כתב:

עכשיו מגיע גאון מקארספורום שמספיק לו לקראו כמה  כתבות. כבר אמרתי, אתה בן אדם מבוזבז. 

תודה. 

לפני 28 דקות, mikyl כתב:

אתה כהרגלך מתעלים מהכל שלא תואם את התאוריות שלך. כבר כתבתי:

"גלעד שליט? יש לי באמת אמפתיה לבן אדם, אבל לא מעבר לזה. אני לא מגן אבל גם לא מגנה אותו בגלל הדברים שעברו עליו. שאלתי היית פשוטה, איך אתה קובע שבן אדם (ורק במקרה מדובר על גלעד שליט) מתאים או לא להיות לוחם."

אם רק זה היה עונה על השאלה למה זה כל כך מעסיק אותך, בכלל היה נהדר.

...

ומה האובססיה איתי? אתה לומד את ההרגלים שלי? 

לפני 24 דקות, mikyl כתב:

זה קצת שונה. יותר לכיוון כמו שאני אתחיל להתפלסף על ניהול או מינוי מנכ"ל של חברת סטרטאפ, דבר שאני בערך מכיר כמו שאתה מה שקורה ביחידות הלוחמות או סוג של אנשים שמשרתים שם.

מה שנקרא, בוצעה בלימת חירום והתחמקות. לא ענית על השאלה הרי. צריכה לקום ועדת חקירה? מותר להביע על זה דיעה? אתה חושב שצריך לפטר עיתונאים שכתבו על זה? ולמה לא התייחסת לכל החלק השני: למה אתה מגיב כאן? למה צריך בחירות בכלל? לפי ההגיון שלך - לא. כי לא טעמנו את טעם המרק. ואיך אפשר בלי?

...

בקיצור, שמע, זה משעמם ומייגע. מבין לגמרי שמעצבן אותך שהבעתי דיעה על התאמתו של חייל לשירות קרבי. מבין לגמרי שזה פגע בך בנקודה רגישה - איך מישהו שלא עבר את זה בעצמו מעז להביע דיעה. מבין לגמרי שאתה תקוע בזה, ולא מעניין אותך כלום מעבר חוץ מאיך אני מעז. בסדר. שוב, הצעתי לך פתרון נהדר כבר פעמיים: תחסום אותי. תהנה החיים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 41 דקות, sperial כתב:

המיון לשריון ותותחנים זה שאם לא סירבת להתפנות מהבקו"ם, התקבלת.

• אהבתי 3
  • מצחיק 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, יבגניפ כתב:

ומה האובססיה איתי?

זה בסדר, זה לא רק איתך.

אתה לא עד כדי כך מיוחד 😅

לפני כשעה, mikyl כתב:

במיונים ליחידות קרביות (איפה שזה קיים) במהלך שבוע אנשים עוברים בין איזה 7-10 "תחנות". שם מנסים לבדוק דברים שונים כמו כוח רצון, יוזמה, מנהיגות, יכולת לעבוד בצוות, התאמה לקצונה וכו'. בסוף השבוע כל הבודקים (איזה 15 איש) יושבים כולם ביחד עם מפקד היחידה ומדברים על כל המועמד בנפרד

אתה מבין שזה מבדק פסיכולוגי או לא?

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

בפראפרזה על ביבי, החלק הראשון לא נכון (אתה היית צריך שאלעס לך ואקיא לך בפה), החלק השני לא מעניין. אם נעלבת - אתה מוזמן לחסום

עוד פעם התחמקת, אבל חבל על הזמן לשטויות שלך. גם אתה מוזמן.

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

אם רק זה היה עונה על השאלה למה זה כל כך מעסיק אותך, בכלל היה נהדר.

אז סגרנו, הכל נהדר. שום דבר חוץ מזה.

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

ומה האובססיה איתי? אתה לומד את ההרגלים שלי?

אובססיה איתך? חס וחלילה, התבלבלת 😂

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

מה שנקרא, בוצעה בלימת חירום והתחמקות. לא ענית על השאלה הרי. צריכה לקום ועדת חקירה? מותר להביע על זה דיעה? אתה חושב שצריך לפטר עיתונאים שכתבו על זה? ולמה לא התייחסת לכל החלק השני: למה אתה מגיב כאן? למה צריך בחירות בכלל? לפי ההגיון שלך - לא. כי לא טעמנו את טעם המרק. ואיך אפשר בלי?

1. לא שייך לעניין.

2. הסברתי לך הכל, אבל מה לעשות, הכחשה.

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

מבין לגמרי שמעצבן אותך שהבעתי דיעה על התאמתו של חייל לשירות קרבי.

אתה לא מבין כלום. שאלתי שאלה פשוטה, על סמך מה אתה קבעת ובתשובה קיבלתי סרקזם תוקפני של ילד בן 10.

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

מבין לגמרי שזה פגע בך בנקודה רגישה

ניקודה רגישה? 🤣

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

איך מישהו שלא עבר את זה בעצמו מעז להביע דיעה

אני אתקן. למה מישהו שלא נראה טיפש מדבר על הדברים שהוא לא מבין בהם כלום.

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

שוב, הצעתי לך פתרון נהדר כבר פעמיים: תחסום אותי. תהנה החיים.

למה אתה ממשיך לענות במקום להשתמש בעצה שלך?

לפני 10 דקות, David32 כתב:

ברור. אז? אתה לא עוקב אחרי השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, MostlyWicked כתב:

מעניין, לא ידעתי שחוק עובד על אמון? הרי ישראל לא התחילה לחקור שום דבר ואף אחד עוד לא בכלא, היא רק אמרה שתתחיל לחקור, נכון?

ג'ו השוטר: אתה יודע למה עצרתי אותך?

יהודה נצח: לא, אדוני השוטר.

שוטר: כי אתה לא חוגר חגורת בטיחות, ולפי המידע שיש לי במחשב זאת הפעם ה-47 שאתה נתפס ללא חגורה.

יהודה: הבנתי אדוני השוטר, אני מבטיח לא לעשות את זה יותר, באמת באמת.

שוטר: טוב, אם אתה מבטיח אז אתה יכול לנסוע לשלום. אבל תוודא שאתה באמת חוגר בפעם הבאה!

הגיוני?

אני לא יכול לפשט את הקונספט ה"מסובך" הזה של שלטון החוק יותר ממה שכבר עשיתי כאן, כל בן 5 אמור להבין את זה. אם אפילו אחרי ההסבר הזה אתה לא מסוגל להסביר לי איך בדיוק ארה"ב לא הפרה את החוק של עצמה באמת שאין כבר טעם להמשיך בשיחה.

בין מדינות הדברים עובדים אחרת ומבוססות גם על אשראי.

זה כמו שמנהל הבנק שלך נותן לך הלוואה כי הוא מאמין שתחזיר ואם לא אז הוא יקח לך את האוטו והבית.

אם לא תעמוד בהבטחה לחקור ולהעהיר את הממצאים תפסיד הרבה יותר.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, mikyl כתב:

אתה לא מבין כלום. שאלתי שאלה פשוטה, על סמך מה אתה קבעת ובתשובה קיבלתי סרקזם תוקפני של ילד בן 10.

1.נא, אתה משקר.

2. זה ועוד שייך לעניין. למה אתה מגיב בשרשור פוליטי? המרק!! מה איתו? טעמת? למה את מצביע? כתבת לפני עמוד שאתה לא יודע איך זה לנהל סטארטאפ. יופי. לנהל מדינה אתה יודע? יש קנידלך במרק? יש מתכון?

3. היי.. לא אני זה שמעיד על עצמי שאני נעלב ומחלק לך ציוני סןציומטרי, כמו במיונים, אצלכם בגרין ברטס, שאני לא בטוח שאתה מבין למה הם נועדו. 

4. יאללה, איחלתי לחייל בהצלחה. ועוד כמה דברים. הלכתי ללמוד על אוסטרו הונגריה.

לפני כשעה, David32 כתב:

זה בסדר, זה לא רק איתך.

אתה לא עד כדי כך מיוחד 😅

אלו אלו. המרק! טעמת אותו? יש בכלל מרק בהולנד?

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Night Driver כתב:

בין מדינות הדברים עובדים אחרת ומבוססות גם על אשראי.

זה כמו שמנהל הבנק שלך נותן לך הלוואה כי הוא מאמין שתחזיר ואם לא אז הוא יקח לך את האוטו והבית.

אם לא תעמוד בהבטחה לחקור ולהעהיר את הממצאים תפסיד הרבה יותר.

במילים אחרות אתה מתפתל וממציא תירוצים לסיבה שארה"ב מפרה את החוק של עצמה. לא, דברים בין מדינות בדרך כלל ממש לא עובדים על אשראי. האמריקאים והאירופאים לא מסירים סנקציות מעל איראן רק כי איראן מבטיחה להפחית יום אחד את העשרת האורניום, אלא זה מתבצע רק אחרי שפקחים של סבא"א נכנסים למתקנים.

ארה"ב, כמו כל מדינה בעולם, פשוט מפרה את החוקים שנוח לה להפר במסגרת הריאל-פוליטיק, ואם נוח לה לאכוף אז היא אוכפת. כל אינטרפרטציה אחרת על "מדינות שכונה" ומדינות "לא שכונה" היא קישקוש.

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארה"ב יכולה להיות גם השוטר, גם השופט וגם התליין. וברצותה - גם המחוקק. זה הרעיון של להיות מעצמת על.

התחכמויות משפטיות ועקיפת החוק זו לא המצאה של הרבנים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 19 דקות, MostlyWicked כתב:

ארה"ב, כמו כל מדינה בעולם, פשוט מפרה את החוקים שנוח לה להפר במסגרת הריאל-פוליטיק, ואם נוח לה לאכוף אז היא אוכפת. כל אינטרפרטציה אחרת על "מדינות שכונה" ומדינות "לא שכונה" היא קישקוש.

נכון, רק שזה לא כמו כל מדינה אלא מעצמה.

בוא נשאל ככה, מה תעשה להם?

תחרים תוצרת אמריקנית? בהצלחה עם זה. זו הדרך המהירה להפוך למדינת עולם שלישי.

תעצור את אנשי הצבא שלהם כשהם מטיילים בעולם, כמו שאיימו בדרום אפריקה? עזה תראה כמו גן עדן לעומת מה שיהיה במדינה שתעז לעשות את זה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...