Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה עם חשבון גוגל מושהה

ArikB

פוסטים מומלצים

אמ;לק: אמא שלי שלחה כמות גדולה של מיילים במכה ונחסם לה החשבון.

בהרחבה: אז אמא שלי, למרות שהזהרתי אותה לא לעשות שטויות כאלו, שלחה כמות גדולה של מיילים (הבנתי שכמה עשרות ביום במשך כמה ימים רצופים) מחשבון הג'ימייל האישי שלה. המיילים קשורים ליום השואה בארגונים של זיכרון השואה שהיא פעילה בהם.

ניסיתי להכנס לחשבון עם שחזור אבל בכל פעם אני מתבקש להכניס את הסיסמה שלה, אח"כ מגיע SMS ב- 2FA ואז אני מגיע תמיד לאותו מסך שבו כתוב "איתרנו פעילות חריגה בחשבון.... יש לפעול לפי ההוראות..." אבל אין הוראות מה לעשות.

ניסיתי גם להכנס ל- accounts.google.com אבל זה כל הזמן מוביל אותי לאותו מיקום כמו קודם. פשוט מייאש.

יש לה google one כלומר היא משלמת תשלום חודשי עבור הגדלה של התיבה ל- 100GB.

בנייד היא עדיין בחשבון שלה אבל מייל ניסיון שביקשתי שתשלח לי מגיע לתיבת דואר יוצא ולא נשלח.

היום היא אמרה לי שהיא ראתה שהגיעה לה הודעה שהחשבון נחסם. ניסיתי איפוס סיסמה אבל צריך לחכות 48 שעות לקבלת המייל.

מה עושים? יש דרך לפנות לגוגל במייל/צ'אט? גם שיחת טלפון יכולה לעבוד כי יש לי שיחות יוצאות לחו"ל בנייד.

image.thumb.png.8891b872fb62537bb058024ae3b17265.png

image.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם יש עזרה במספרי הטלפון של הלוקשיינים שלהם?

https://about.google/locations/?region=africa-middle-east

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שהבעיה נפתרה. 

נכנסתי שוב עם הסיסמה ובשלב האימות באסאמאס הכנסתי מספר טלפון שהוא לא שלי ולא של אמא שלי ואליו נשלח הקוד. הכנסתי את הקוד ונכנסתי לחשבון כרגיל. נראה שעכשיו הכל בסדר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסתדר לי עם עקרונות 2FA שהרי אם הכנסת מספר סלולרי (בהנחה שלא היה רשום מראש כחליפי/ריקברי), הרי שהנ״ל מייתר לחלוטין את האימות הדו-שלבי.

משהו כאן חסר ואשמח להבהרה

לפני המון זמן,  avargel כתב:

חברים, הבא שעונה לו חוטף כאפה. אני לא צוחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, waterman כתב:

לא מסתדר לי עם עקרונות 2FA שהרי אם הכנסת מספר סלולרי (בהנחה שלא היה רשום מראש כחליפי/ריקברי), הרי שהנ״ל מייתר לחלוטין את האימות הדו-שלבי.

כנראה המספר שהוא הזין ישמש את גוגל לאימות הבא במידה ויידרש.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, waterman כתב:

אני לא יודע איך אבל זה עבד. עד אז כשהכנסתי את הנייד שלי או של אמא שלי הגיע ה- SMS אבל אחרי שהכנסתי את הקוד שהגיע בהודעה התקבלה הודעת שגיאה.

כן עשיתי ניסיון לשיחזור החשבון (אפילו כמה פעמים) ויכול להיות שזה קשור. אני אוודא שהמספר השלישי אכן לא מופיע עכשיו כמספר שאליו יגיעו ה- SMS מעכשיו כי אם כן זו תהיה בעיה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא שעת, כשיש,לך גישה לחשבון, ואם הטלפון השלישי זמין לך, אתה יכול לעדכן לטלפון שמתאים לך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...