Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, hans כתב:

ושוב ביבי ביבי ביבי ושוב עדר המצביעים העיוורים שלו ושוב המטומטמים האלה ושוב ושוב...

אלה שיצאו המטומטמים האמיתיים (סליחה על הביטוי) או אם תרצו, אלה שהם בעצם העדר _האמיתי_ על אוטומט (אוטומט רק לא ביבי) הם אלה שהצביעו גנץ - בשביל שרבע מפלגה שמבוססת על  שום כלום תקבל תיק לכל ח"כ. אילו באופן תיאורטי היה לליכוד 40 מנדטים או משהו כזה, לא היינו רואים את התופעה.

אין סתירה בין הדברים בכלל.

יש הצבעת עדר גם בעד הליכוד וגם נגד. אני קורא לא מעט דברים שאנשים כותבים, שהם "רק לא ביבי" בתכליתם, וחלקם לא רציונליים במיוחד, בעיקר אצל אנשים מבוגרים יותר, שאצל רבים מהם תפיסת העולם היא ברמה של "פעם היה טוב. עכשיו חרא. אכלו לי. שתו לי". ואני חושב שזה לא פחות מהזוי איך רמטכל לשעבר, שלא הוציא מילה מהפה, קיבל כמעט 20 מנדטים בסקרים רק כי ציפו שיהיה נגד ביבי. וזה הזוי לא פחות שהמשיך לקבל עוד ועוד מנדטים אחרי שהתחיל לדבר. אולי זה רק אני, אבל היחידים מכל המופלאים בכחול לבן ויש עתיד שיכלתי לשמוע מדברים בלי להתעצבן אלו הם אשכנזי ושלח.

בכל זאת למצביעי מפלגות האנטי ביבי היה משהו ביד שלמצביעי הליכוד אין: אמונה לפחות בשארית של ממלכתיות. ואת זה אין לא רק בליכוד, אלא בימין בכלל. ומעבר לכך, אף אחד ממנהיגי מפלגת האנטי ביבי הגדולה לא הגיע למערכת הבחירות חמוש בשלושה תיקים פליליים ותאריך לפתיחת משפט, שנדחה רק בגלל הקורונה.

וגם אם נשים את כל זה בצד - אנחנו חוזרים לbasics. סטטיסטית, מצביעי מפלגות ה"רק לא ביבי" הם אלו שמחזיקים את המדינה הזו כלכלית. וזה אירוני, כי זה לחלוטין הופך את ההצבעה שלהם ללא רציונלית. במקום ללכת אחרי מפלגה עם ניסנקורן כמועמד לתפקיד שר האוצר, כלכלית, היה עדיף לאותם תושבי תל אביב, הרצליה, גבעתיים, רמת גן, מהעשירונים העליונים איזה פייגלין, רק פחות דתי. הניסיון לרצות ולשמר מדינת רווחה "כמו פעם" כאן, לצערי, פוגע בעיקר במי שמשלם עליה.

• רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4668

• SlowRide

4484

• פינדר

3536

• m3x7r3m3

2926

זה רק מוכיח שהצלחה בעסקים או בצבא לאו דווקא מיתרגמת לחוכמה פוליטית. אחרת אין הסבר לכך שאנשים מוצלחים (עסקית) פעם אחר פעם מושחים לעצמם משיח-שקר תורן לתקווה הלבנה הגדולה ומצפים שיצליח. זאת הרי בדיוק ההגדרה של טיפשות - לחזור על אותן הפעולות ולצפות לתוצאה שונה כל פעם. זה לא עובד ככה. אותן הטעויות - מועמדים מונפצים, התרכזות באליטות, preaching to the choir, ביצ'ינג על המדינה של פעם - קופצים על כל מגרפה שיכולים. אבל מי שאשם כמובן זה לא הם, אלא הפלבאים שמצביעים ביבי. אהה.
העם מאד רוצה שינוי, חסר לו מועמד ראוי. מועמד לא ראוי לא יביא לשינוי, ואי אפשר לשכנע עם ששחור זה לבן וההיפך.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, יבגניפ כתב:

וגם אם נשים את כל זה בצד - אנחנו חוזרים לbasics. סטטיסטית, מצביעי מפלגות ה"רק לא ביבי" הם אלו שמחזיקים את המדינה הזו כלכלית. וזה אירוני, כי זה לחלוטין הופך את ההצבעה שלהם ללא רציונלית. במקום ללכת אחרי מפלגה עם ניסנקורן כמועמד לתפקיד שר האוצר, כלכלית, היה עדיף לאותם תושבי תל אביב, הרצליה, גבעתיים, רמת גן, מהעשירונים העליונים איזה פייגלין, רק פחות דתי. הניסיון לרצות ולשמר מדינת רווחה "כמו פעם" כאן, לצערי, פוגע בעיקר במי שמשלם עליה.

לא זכור לי שניסנקורן היה מועמד באיזשהו שלב לתפקיד שר האוצר, לא מבחינת כחול לבן ובטח שלא בהתחשב בהרכב הקואליציה הפוטנציאלית. היה מדובר על תיק כלכלי (משרד הכלכלה?), ואז משפטים. זה גם קצת מוזר להניח שבגלל שניסנקורן היה יו"ר ההסתדרות, הוא ייקח את האג'נדה הזאת איתו לכל תפקיד אחר שהוא יבצע בעתיד ותמיד יפעל נגד שוק חופשי.

בכל מקרה, מה שאתה אומר זה שלתושבי תל אביב היה עדיף להצביע למשהו שפשוט לא קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן, אני ממש לא בטוח שאינסוף המגיבים שאני רואה בפייסבוק, עם תמונות רקע של ״אנחנו נקבע - דווקא נתניהו״ רוצים שינוי.

גם אם מסיבה כלשהי שלא מובנת לי חלק ניכר מאזרחי ישראל חושבים שסיפוח זה דבר טוב, אני לא בטוח שמועמד שמתנגד לזה יכול למשוך אותם.

מינימזר, אתה צודק. 

זה גם לא שאני חריג פה. הצבעתי לעבודה באחד מהסבבים. בסבב הזה כבר לא הייתי מסוגל, אחרי שפרץ התחיל לדבר על זה שצריך להעניש את מי שמרוויח יותר. מצד שני, בגלל זה, בין היתר, העבודה קרסה. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקלח מאתר וואלה ומסכם מבחינתי את "ההישג" של האידיוט גנץ. עזר לקיסר לסדר לעצמו חיים טובים לעוד כמה שנים תוך כדי פירוק האלטרנטיבה שכנראה לא תהיה עוד אחת כזאת בשנים הקרובות. תודה לך גנץ שלקחת את הקול שלי וחיברנת עליו. כבר היה עדיף הייתי מצביע ליכוד

ברמה המספרית היבשה, בכחול לבן אכן מתהדרים בהישג נאה, כזה שמוציא את עיניהם של הליכודניקים וצייצני הימין: עם 19 ח"כים בלבד קיבלו כוח שווה לחלוטין ל-59 של נתניהו, שלל תיקים בכירים וזכות וטו על הכול וכן הלאה וכן הלאה. אבל בתמורה, גנץ נתן לנתניהו דבר הרבה יותר יקר ערך, שאותו ניסה להשיג בשלוש מערכות בחירות: מעטפת הגנה פוליטית-חוקתית שתשמור עליו בשלטון. מקורבי גנץ משננים בשבועות האחרונים שהם שמים "תאריך תפוגה" על נתניהו ושבעוד שנה וחצי הוא יעזוב את בלפור, אך ההיפך הוא הנכון. במסגרת ההסכם מובטחים לנתניהו, שנאשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים, לפחות עוד שלוש שנים בשלטון: שנה וחצי בתור ראש הממשלה, ושנה וחצי בתור מ"מ, עם הלשכות, הנהגים, ודירות השרד.

ההסכם עצמו קובע מעקף להלכת דרעי פנחסי, ומאפשר לנתניהו להמשיך לכהן כחבר בממשלה, לא רק ראש הממשלה, למרות שהוגש נגדו כתב אישום. פריבילגיה ששרים אחרים לא יכולים להנות ממנה. יתרה מכך, אם בג"צ יפסול אותו בחצי השנה הקרובה, ההסכם יבוטל והכנסת תפוזר חזרה לבחירות, בלי לנסות אפילו להרכיב ממשלה אחרת. במלים אחרות, כחול לבן העניקו לו חסינות פוליטית לכל תקופת המשפט. כל זאת, בזמן שפירקו למענו את האלטרנטיבה השלטונית הכי רצינית שהתגבשה לו בעשור האחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, mazinya כתב:

במסגרת ההסכם מובטחים לנתניהו, שנאשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים, לפחות עוד שלוש שנים בשלטון: שנה וחצי בתור ראש הממשלה, ושנה וחצי בתור מ"מ, עם הלשכות, הנהגים, ודירות השרד.

מה הבעיה עם זה בדיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

אין סתירה בין הדברים בכלל.

יש הצבעת עדר גם בעד הליכוד וגם נגד. אני קורא לא מעט דברים שאנשים כותבים, שהם "רק לא ביבי" בתכליתם, וחלקם לא רציונליים במיוחד, בעיקר אצל אנשים מבוגרים יותר, שאצל רבים מהם תפיסת העולם היא ברמה של "פעם היה טוב. עכשיו חרא. אכלו לי. שתו לי". ואני חושב שזה לא פחות מהזוי איך רמטכל לשעבר, שלא הוציא מילה מהפה, קיבל כמעט 20 מנדטים בסקרים רק כי ציפו שיהיה נגד ביבי. וזה הזוי לא פחות שהמשיך לקבל עוד ועוד מנדטים אחרי שהתחיל לדבר. אולי זה רק אני, אבל היחידים מכל המופלאים בכחול לבן ויש עתיד שיכלתי לשמוע מדברים בלי להתעצבן אלו הם אשכנזי ושלח.

בכל זאת למצביעי מפלגות האנטי ביבי היה משהו ביד שלמצביעי הליכוד אין: אמונה לפחות בשארית של ממלכתיות. ואת זה אין לא רק בליכוד, אלא בימין בכלל. ומעבר לכך, אף אחד ממנהיגי מפלגת האנטי ביבי הגדולה לא הגיע למערכת הבחירות חמוש בשלושה תיקים פליליים ותאריך לפתיחת משפט, שנדחה רק בגלל הקורונה.

איך שאני מבין את זה, מצביעי כחול לבן ברובם הם פשוט מצביעי העבודה וקדימה של פעם. האנשים ה"רגילים" שרוצים משהו ממלכתי, בלי להיכנס בערבים ברבאק, בלי נערי גבעות, בלי ראש ממשלה עם 3 תיקים פליליים.

אני לא בטוח שפייגלין לא דתי הוא פיתרון נכון, בטח בישראל. המדיה הזו עדיין חייבת איזושהי סולידריות בסיסית כדי להתקיים. כשהגבולות שלנו יהיו קנדה ומקסיקו, נדבר.

לפני כשעה, RK כתב:

זה רק מוכיח שהצלחה בעסקים או בצבא לאו דווקא מיתרגמת לחוכמה פוליטית. אחרת אין הסבר לכך שאנשים מוצלחים (עסקית) פעם אחר פעם מושחים לעצמם משיח-שקר תורן לתקווה הלבנה הגדולה ומצפים שיצליח. זאת הרי בדיוק ההגדרה של טיפשות - לחזור על אותן הפעולות ולצפות לתוצאה שונה כל פעם. זה לא עובד ככה. אותן הטעויות - מועמדים מונפצים, התרכזות באליטות, preaching to the choir, ביצ'ינג על המדינה של פעם - קופצים על כל מגרפה שיכולים. אבל מי שאשם כמובן זה לא הם, אלא הפלבאים שמצביעים ביבי. אהה.
העם מאד רוצה שינוי, חסר לו מועמד ראוי. מועמד לא ראוי לא יביא לשינוי, ואי אפשר לשכנע עם ששחור זה לבן וההיפך.

פוליטיקה, לצערינו, היא לא בחירה במה שאני רוצה, אלא בין אפשרויות גרועות. אם מועמד חסר רסן, מפלג, מסית, עם 3 תיקים פליליים ונטיה בולטת להעדפת טובתו האישית על טובת המדינה (וניהול ריכוזי בשליפה מהמותן, ראה המשבר הנוכחי) הוא הבחירה הפחות גרועה עבורך רק כי הוא מיתג את עצמו כ"ימין" (למרות שהוא לא), קטונתי.

אגב "התרכזות באליטות", מפלגה שהובלה ע"י יוצא מרוקו, תושב שדרות (לשעבר עם שפם), לשעבר יו"ר ההסתדרות (וטובע מטבע הלשון "העובדים"), שניסתה לפנות בדיוק לכל מי שהוא ההיפך מאליטות והציעה להם כמה תשלומי העברה שירצו, בקושי עברה את אחוז החסימה (גם כשלא הייתה מאוחדת עם מרץ). אני מניח שגם כאן מדובר באותם סמולנים מאוסים מצפון ת"א שעושים את אותן הטעויות שוב ושוב, נכון?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפתחו יומנים, עד סוף השנה כבר יודיעו שהולכים לבחירות, כל ההסכמים הללו לא שווים את הנייר שהודפסו עליו, הכל ילך לפח עוד מעט, וגנץ יכול להמשיך לחלום על ראשות הממשלה, הממשלה לא תחזיק שנה וחצי בשביל שהוא יצליח לממש את החלום שלו חח.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליטיקה, לצערינו, היא לא בחירה במה שאני רוצה, אלא בין אפשרויות גרועות. אם מועמד חסר רסן, מפלג, מסית, עם 3 תיקים פליליים ונטיה בולטת להעדפת טובתו האישית על טובת המדינה (וניהול ריכוזי בשליפה מהמותן, ראה המשבר הנוכחי) הוא הבחירה הפחות גרועה עבורך רק כי הוא מיתג את עצמו כ"ימין" (למרות שהוא לא), קטונתי.

אגב "התרכזות באליטות", מפלגה שהובלה ע"י יוצא מרוקו, תושב שדרות (לשעבר עם שפם), לשעבר יו"ר ההסתדרות (וטובע מטבע הלשון "העובדים"), שניסתה לפנות בדיוק לכל מי שהוא ההיפך מאליטות והציעה להם כמה תשלומי העברה שירצו, בקושי עברה את אחוז החסימה (גם כשלא הייתה מאוחדת עם מרץ). אני מניח שגם כאן מדובר באותם סמולנים מאוסים מצפון ת"א שעושים את אותן הטעויות שוב ושוב, נכון?
והנה, חזרת על אותן טעויות, כניסה אישית בי והנחה שאני מצביע ביבי בראשן.
בהצלחה עם הגישה, הנה, בפעם הבאה היא תעבוד.

• מעניין 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, MiniMiz3r כתב:

אם הולכים לבחירות, גנץ אוטומטית הופך לראש ממשלה לתקופה של חצי שנה עד הבחירות + ממשלת מעבר.

רציני? וואו, אם ככה זה הסיכוי היחיד שלו חח.

בכל מקרה אין מצב שהממשלה הזו תחזיק מעמד הרבה זמן- במיוחד אם יתחילו ליישם את תוכנית טראמפ.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 1 שעה, יבגניפ כתב:

אפשר להיות מדינה עם שוק חופשי למהדרין ביחד עם מדיניות רווחה שממומנת ממיסים.
מה שצריך לעשות זה למצוא את הדרך בה שירותי הרווחה יועילו כמה שניתן לכל האזרחים ולא בעיקר רק לקבוצות מסויימות שהתרגלו לחיות עליהם. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, mazinya כתב:

כנראה היה צריך לאיים על ביבי עם חוקים נגדו כדי שיזדרז לחתום. אבל לא הבנתי. וועדת הכספים שוב עוברת לליכוד? כלומר לגפני

החרדים הם שותף של כבוד בממשלה הזו, כולל איזה תודה מיוחדת מגנץ

לפני 13 שעות, pooh-bear כתב:

מזל טוב לכולנו! אחרי 3 מערכות בחירות ומגיפה אחת, יש לנו ממשלה!

גנץ יצא תותח. גם קיבל נציג ל"אופוזיציה" בוועדה למינוי שופטים, גם הצליח לדחות את הסיפוח עד ליולי, גם הצליח לשמר את שר הבריאות ההו-כה-מצליח בתפקידו, גם לא לקח את משרד האוצר כדי לנסות ולטפל בתוצאות המשבר הנוכחי, כל כך הרבה השגים שקשה לדמיין מה היינו עושים בלעדיו.

אני מתחיל לחשוב על עונש לעצמי בגלל שהצבעתי לו.

אפשר אולי לפחות להתנחם בעובדה שפרץ ושמולי זחלו לממשלה גם כן, בלי למצמץ. זה לא שהיתה איזושהי אלטרנטיבה.

זה מה שאני אומר לכם כבר חודשים, לא הייתה אלטרנטיבה

לפני 11 שעות, oryo כתב:

גנץ ״קיבל״ רוטציה למרות שהוא הגיע עם 15 מנדטים בלבד (נדמה לי?) - תחת ההנחה שתהיה כזו, ומי שמכיר את ביבי יום או יומיים אמור לדעת שזה לא בהכרח המקרה. הניחוש שלי? באופן מסתורי הממשלה תפורק בסמיכות למועד, כנראה עקב ״פוטש״ או אולי ״נסיון לשת״פ עם הערבים״

19, אם הממשלה מפורקת גנץ אוטומטית הופך לרה"מ כולל ממשלת מעבר

לפני 11 שעות, יבגניפ כתב:

התרחישים הסבירים: שופטי בגצ שיהיו נאיבים מספיק כדי לשחק לידים של הליכוד, ולשלוח את המדינה לעוד סבב בחירות.

או, לפחות סופסוף אתה מודה שבג"צ הוא שחקן פוליטי

לפני 11 שעות, mazinya כתב:

הם ניסו לקחת קולות מהימין כשהם פשוט לא הבינו שאת מצביעי הימין כל זה פשוט לא מעניין!!! הם רואים בזה עוול לביבי... מה עשה?? לקח כמה סיגרים??כמה בקבוקי יין? בחייכם! רודפים אותו!  

הבעיה היא לא שהוא לקח, ולכן זה לא מספיק שהוא לקח כדי להוכיח שוחד (או אפילו הפרת אמונים), אלא צריך להראות תמורה

לפני 11 שעות, oryo כתב:

קולט את זה? גנץ, שלקח את הבטחת הבחירות שלו ושלשל עליה כאילו דפק שווארמה בת שבועיים עם אקסטרה חריף, איכשהו יצא די בזול מהסיפור.

איזה מהן? זו שהוא לא יקים ממשלה שנשענת על קולות בל"ד (אפילו לא בהימנעות), הרי הגיעו לצומת T, פנייה ימינה זה לשלשל על הבטחת הבחירות לא לשבת עם נתניהו, פנייה שמאלה זה לשלשל על הבטחת הבחירות לא להקים ממשלה שנשענת על אצבעות בל"ד.

הם עמדו בפנייה וכמו שאמר בכנות בוגי, היו צריכים לבחור איזה מהבטחות הבחירות להפר.

גנץ פנה ימינה, הוא ולפיד פנו שמאלה, זה הכל.

כולם שלשלו על הבטחות הבחירות שלהם, מי על הבטחה כזו ומי על הבטחה אחרת.

לפני 11 שעות, oryo כתב:

ומקדמים פסאודו-הונאת בחירות ב(arguably)רמה הכי צינית שאי פעם היתה - והציבור מתעסק בזה שהיה שת״פ פרלמנטרי עם ערבים בנסיון ללחוץ על ביבי... מדהים.

לא, אני אפילו לא בטוח שזה מגיע לטופ 3, במקומות הראשונים יש לנו את ממשלת רבין ה-2 עם גולדפרב וסוחר הסמים המרגל האיראני גונן שגב, ומיד לאחר מכן שרון עם ההתנתקות.

לפני 8 שעות, hans כתב:

גנץ היה יכול באותה מידה להיכנס לממשלה עם יחס תיקים פרופורציונלי לכמות חברי הכנסת - אילו היה מבקש פחות היה מקבל פחות. אז גם הפעם זאת אשמת הביבי?

אבל הוא רוצה כ-ו-ח, הוא קיבל מנדטים, ככה הסבירו לנו בבחירת יו"ר הכנסת לא?

לפני 8 שעות, David32 כתב:

מי ידע שגנץ הולך לפרק את הכול בשביל לשבת עם ביבי?

כל מי שהסתכל וראה שאין לו 61 עם המשותפת, ואחרי המו"מ עם המשותפת כולל האאוטינג מצד טיבי, בחירות נוספות הן הדבר האחרון שגנץ רוצה.

הפניית פרסה לממשלת אחדות זה הדבר היחיד שהציל אותו מאובדן מנדטים.

יענו תפס שכל ברגע האחרון ולא הקים איתם ממשלה.

לפני 7 שעות, avi 1234 כתב:

לפיד נהיה לא רלונטי

(למשותפת יש יותר נציגים מיש עתיד).

הוא עדיין יהיה יו"ר האופוזיציה, שנבחרת ע"י רוב מהאופוזיציה (או אוטומטית נציג המפלגה הגדולה באופוזיציה), וליברמן, מר"צ ומיכאלי יבחרו בו.

יהיה משעשע עוד שנה וחצי אם הכל יילך כמתוכנן, כי אחת לחודש יו"ר האופוזיציה הולך לראש הממשלה לקבל עדכון. הוא יקבל עדכון מגנץ.

לפני 7 שעות, Pika007 כתב:

אפשר בבקשה להפסיק לקרוא לזה אחדות? יש פה מפלגה אחת גדולה, ואחת קטנה הרבה יותר בלי בסיס כוח מאחוריה.

זו סה"כ הצטרפות של מפלגה לממשלה. לא "אחדות" ולא נעליים.

זו אחדות כי זה איחוד בין שני המועמדים המובילים לראשות הממשלה, וגם איחוד בין שתי המפלגות הגדולות בכנסת.

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

אולי זה רק אני, אבל היחידים מכל המופלאים בכחול לבן ויש עתיד שיכלתי לשמוע מדברים בלי להתעצבן אלו הם אשכנזי ושלח.

את אשכנזי יכלת לשמוע כי לא היית בצד הנגדי ל"יש לי צדדים אפלים"

ואת שלח איך? ועוד כשיש את מאיר כהן שהוא הרבה יותר דמגוג?

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

בכל זאת למצביעי מפלגות האנטי ביבי היה משהו ביד שלמצביעי הליכוד אין: אמונה לפחות בשארית של ממלכתיות.

איזה? זו שהם רצו לשנות את נהלי הכנסת מימי בן גוריון כמו מתי ייבחר יו"ר כנסת, מתי יקומו ועדות כנסת והחלוקה של ראשי הועדות?

הסברתם לא מזמן שזה לגיטימי כי הם קיבלו יותר קולות לא? אז איזה משמעות יש לממלכתיות כשזה הדיבור?

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

על זה קיבלת Thumbs Up

לפני 44 דקות, MiniMiz3r כתב:

לא זכור לי שניסנקורן היה מועמד באיזשהו שלב לתפקיד שר האוצר, לא מבחינת כחול לבן ובטח שלא בהתחשב בהרכב הקואליציה הפוטנציאלית. היה מדובר על תיק כלכלי (משרד הכלכלה?), ואז משפטים. זה גם קצת מוזר להניח שבגלל שניסנקורן היה יו"ר ההסתדרות, הוא ייקח את האג'נדה הזאת איתו לכל תפקיד אחר שהוא יבצע בעתיד ותמיד יפעל נגד שוק חופשי.

“אני חושב שאני ראוי לתפקיד שר האוצר..."

ו-For the record, גם תיק האוצר הוא תיק כלכלי

ותבדוק את הרקורד של ניסנקורן בזמן שהיה עו"ד פרטי, הוא היה בהסתדרות כי זו תפיסת העולם שלו

לפני 1 דקה, mazinya כתב:

נקלח מאתר וואלה ומסכם מבחינתי את "ההישג" של האידיוט גנץ. עזר לקיסר לסדר לעצמו חיים טובים לעוד כמה שנים תוך כדי פירוק האלטרנטיבה שכנראה לא תהיה עוד אחת כזאת בשנים הקרובות. תודה לך גנץ שלקחת את הקול שלי וחיברנת עליו. כבר היה עדיף הייתי מצביע ליכוד

מתי הייתה אלטרנטיבה?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, RK כתב:

והנה, חזרת על אותן טעויות, כניסה אישית בי והנחה שאני מצביע ביבי בראשן.
בהצלחה עם הגישה, הנה, בפעם הבאה היא תעבוד.

די, אתה יכול (הרבה) יותר טוב מזה.

איפה נכנסתי בך אישית? לא יודע למי ולמה אתה מצביע, זה לא "אתה" אתה, זה "אתה" מצביע ליכוד. מעבר לזה, אם כל ביקורת הופכת ל"כניסה אישית", אז על מה הדיון? ביבי המלך, וזהו. מ.ש.ל

אני באופן אישי לא קובע לאף מפלגה איך לנהל את התעמולה שלה. מאוד רחוק מזה. אבל יודע מה, בהצלחה לכולנו עם הגישה. כנראה שעדיף להמשיך בדרך הנוכחית עד שהמדינה הזו תתפרק (כי לא ישאר מי שישלם מיסים / יהיו יותר מדי "שותפים טבעיים", או גם וגם), העיקר לא להצביע לסמולנים מתנשאים, ובדרך גם לחרב לאט לאט את מערכת אכיפת החוק. זו הנקמה המושלמת במפא"י - לפרק את המדינה שהקימה. ככה כל הסמולנים ילמדו מה לא לעשות בפעם הבאה שהם ינסו להקים איזו מדינה יהודית.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה ממשיך. לבכות ולבוא מנקודת "הקמנו את המדינה ואתם קוראחם לנו סמולנים מתשאים" זה מטומטם, ולא מביא לתוצאות. היתרון היחיד של הגישה הזאת הוא עקביות מרשימה, אבל היתרון הזה משמש רק את ביבי, לא את מי ששואף להחליף את השלטון.
אז כן, הגיע הזמן להפסיק להתנשא, להבין למה העם תומך בביבי, להעמיד מולו מועמד ראוי ולא משיח שקר שאף אחד מאותם "פרנסי מדינה" כפי שהגדיר אותם יבגני לא היה חושב אפילו בצחוק להעמחד בראש חברה בבעלותם, כי הם לא מספיק טובים. העם, כפי שנוכחת לדעת, מבין את זה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...