Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק אלחוטי מומלץ

om2

פוסטים מומלצים

אשמח לקבל המלצה לשואב אבק אלחוטי 

ישמש לשאיבה של שטיח סיבים קצרים

ספות 

ורכב 

אין בעלי חיים בבית 

אבל כן יש ילדות עם שיער שנתקע בכל דבר

חשובה האמינות (שלא ישבוק חיים אחרי תקופה קצרה) ויבואן שמוכן לקחת אחריות אם צריך.

עמידות (פלסטיק לא פריך)

נוחות עבודה

ועוצמת שאיבה מספקת

כמובן עדיף שהמחיר יהיה כמה שיותר נוח.

אבל אני מבין ששואב אלחוטי זה לא עסק זול

כרגע יש בבית שואב סיני vax בכמה מאות שח.

כבר לא עושה את העבודה בצורה מספקת (סחטיין עליו. בן כמה שנים ועדיין עובד)

הציעו לי את השואב הזה.

https://www.payngo.co.il/bathrooms-and-cleaning/vacuum-cleaner/wvabi-abq/291497.html

לא מכיר, יש למישהו המלצות או דיס המלצות? עליו ובכללי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש שואב דייסון V7 שנרכש בדיוטי לפני 4.5 שנים. הדגם כבר לא נמכר כך שאינו רלוונטי, אבל בכל זאת - הסוללה מתה חודש לפני תום האחריות, הוחלפה במסגרת האחריות בלי ציוץ. כך לגבי שואב דומה של אחד הבנים. כעבור שנתיים הסוללה מתה שוב, הפעם נרכשה סוללה מעלי הזריז, 35 דולר.

מה שאני מדגיש הוא השירות והאפשרות להשיג סוללה חלופיתֶבקלותֶובזול.

• רעיון טוב! 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך ניקוי יסודי.

ניקוי יסודי יסודי יש לפחות פעם בשנה (בפסח) מורידים את השואב הגדול שמחובר לחשמל. אבל זה פרוייקט כי צריך להוריד גם חשמל.

לכן אם אני אסתמך עליו זה ישאר רק במסגרת פסח.

אבל בשביל קצת חול ובמבה-ביסלי של המושב האחורי. פעם בשבוע שבועיים. גם האלחוטי עושה את העבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, om2 כתב:

אשמח לקבל המלצה לשואב אבק אלחוטי 

ישמש לשאיבה של שטיח סיבים קצרים

ספות 

ורכב 

אין בעלי חיים בבית 

אבל כן יש ילדות עם שיער שנתקע בכל דבר

חשובה האמינות (שלא ישבוק חיים אחרי תקופה קצרה) ויבואן שמוכן לקחת אחריות אם צריך.

עמידות (פלסטיק לא פריך)

נוחות עבודה

ועוצמת שאיבה מספקת

כמובן עדיף שהמחיר יהיה כמה שיותר נוח.

אבל אני מבין ששואב אלחוטי זה לא עסק זול

כרגע יש בבית שואב סיני vax בכמה מאות שח.

כבר לא עושה את העבודה בצורה מספקת (סחטיין עליו. בן כמה שנים ועדיין עובד)

הציעו לי את השואב הזה.

https://www.payngo.co.il/bathrooms-and-cleaning/vacuum-cleaner/wvabi-abq/291497.html

לא מכיר, יש למישהו המלצות או דיס המלצות? עליו ובכללי

שארק מעולה ומתאים מאוד לבעלי שיער ארוך ופרווה, מנסיון.

חפש דגם עם 2 סוללות, הרבה יותר נח. 

לי יש iz251 כבר חצי שנה, עבר איתנו דירה ולקח חלק פעיל בנקיונות של הדירה החדשה. סוס עבודה שלא עוצר. אנחנו מאוד מרוצים ממנו

• רעיון טוב! 2

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן השני שלי נשבע בשואב של שיומי.

כנראה שכולם עושים את העבודה. השאלה היא חיי הסוללה - גם בין טעינות וגם בין החלפות. 

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

השאלה היא חיי הסוללה

לכן המלצתי לקנות דגם שמגיע עם 2 סוללות ומטען חיצוני. כך סוללה אחת עובדת והשניה נטענת, ניתן לעבוד כמעט ברציפות לאורך זמן

• רעיון טוב! 2

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב.

איני מתמצא בדגמים של דייסון (גם כי לא חקרתי), אבל בוודאי לא הייתי רוכש את הדגם האחרון שהוא מן הסתם היקר ביותר (אותו סיפור כמו מכשירי טלפון ניידים). גם דגמים ישנים יותר יעשו את העבודה.

• רעיון טוב! 1

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי. אפילו חיי הסוללה בין טעינות לא מאוד קריטי, הרי בניקיון עוברים בין עבודות, ובזמן הזה אפשר לטעון את השואב.

ואבזרים לדייסון אפשר לקנות בגרוש אצל עלי. מניח שגם לשואבים אחרים, אבל לא טרחתי לבדוק. ובינינו - לפחות אצלי, 99% מהעבודה נעשית עם שואב הרצפה/שטיחים ועוד אחוז אחד עם שואב הפינות (ברכב, לקראת פסח). חלק מהאבזרים שהגיעו לפני 4 שנים עדיין בתולים.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על שואבים של Dreame מנסיון עם מספר דגמים במשפחה ואצלי V9 במשך מעל 3 שנים + שואבים רובוטים שלהם.

הV9 שהיה אצלי עד לאחרונה עדיין עובד נהדר, עלה בזמנו 620 שקל והועבר לאחותי לא מזמן עקב שדרוג כשהסוללה החלה להתעייף (אחרי +3 שנים כן?) - תמורה טובה יותר לכסף מיזה פשוט אין. חלפים זמינים בעלי (פילטרים, סוללות וכו').

במשפחה יש גם XR, V11 וכולם מרוצים באותה מידה ושילמו סכומים דומים (מתחת ל1K)

אם מחפשים משהו פשוט שעובד - זה המוצר. אם רוצים משהו פרימיום עם העוצמות הגבוהות ביותר וטכנולוגיה חדישה כנראה שיש דברים טובים יותר. אני אישית קצת פחות התרשמתי מדייסון V10/V8 כשראיתי אותם בפעולה במשפחה של אשתי ולא ראיתי יתרון על הדרימי הפשוט שהיה אצלי, אבל עתיד להגיע אלי V12 בזמן הקרוב נראה איך הצעצוע החדש שלהם מתפקד.

שלא יהיה ספק - הדרימי התמודד אצלי יופי בבית עם האסקי סיבירית מדזקנת בשנים האחרונות שלה שהנשירה שמיכות צמר על בסיס יומי, לא היה שום קושי.

עריכה אחרונה על ידי dalet11
  • רעיון טוב! 1

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...