Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המגיפה ממשיכה להפיל קורבנות (או: התחדשתי בקקטוס)

אורי מ.
שימו לב! השרשור הזה בן 270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקקטוס בסך הכל הוא תחבורה בסיסית ופונקציונאלית במחיר זול.

הוא לא בא להתחרות ברכבים מאובזרים אלא בדאצ'יה כשהפשרות הן יותר באבזור ופחות בגימור.

נכון לעכשיו המכירות הגבוהות יחסית לרכב נישה נובעות לא מעט מאופנה (כמו שהיה עם הולוסטר כשהגיע). מה יהיה בעתיד אף אחד לא יודע וזה תלוי לא מעט בגירסאות המיין סטרים (האוטומטיות) מבחינת אבזור ומחיר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא עם אבזור דל וללא שום פינוק אבל עושה את מה שהוא צריך לעשות בצורה יעילה (נותן תחושת מרחב יותר ממה שיש בו, נוח וחסכוני).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מזגן יש.

2. מערכת מולטימדיה+בלוטוס יש.

3. חלונות חשמליים יש רק 2.

4. נוסע קדימה וגם ברוורס.

מה צריך יותר מזה ?

מסג'יסטית -אין.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מושבים נוחים מהמקובל, מערכת סאונד עם פונקציונליות גבוהה מקורית (אפילו קוראת FLAC, הידד!), חישוקים קלים 16 אינץ', גרסת הבנזין הבכירה נותנת בראש לכל משפחתית 1.6 (וגם ל-TSI הבסיסיים), גרסת הדיזל נותנת בראש ל-OPEC, יש בועות פלסטיק למניעת בכי (דפיקות בדלתות).

זה כבר יותר מבסיסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והיא זולה ויצירתית, בדיוק כמו שסיטרואן צריכה להיות.

סיטראן אמיתית צריכה להיות או זולה ויצירתית או אוונגרדית, גם אם היה מדובר במכוניות עממיות כמו ה GSA או ה BX.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקקטוס בסך הכל הוא תחבורה בסיסית ופונקציונאלית במחיר זול.

הוא לא בא להתחרות ברכבים מאובזרים אלא בדאצ'יה כשהפשרות הן יותר באבזור ופחות בגימור.

רק בארץ הוא זול. בחו"ל הוא עולה כמו המתחרים שלו, הקפצ'ור, הג'וק וכו'.

הוא לא דומה לדאצ'יה בכלום, לא בגימור ולא בטכנולוגיה.

הוא עם אבזור דל וללא שום פינוק אבל עושה את מה שהוא צריך לעשות בצורה יעילה (נותן תחושת מרחב יותר ממה שיש בו, נוח וחסכוני).

יש לו אבזור כנהוג בקטגוריה, להוציא גיר אוטומטי.

http://www.autoexpress.co.uk/suzuki/vitara/91403/suzuki-vitara-vs-citroen-c4-cactus-renault-captur

אני מבין שהחלטת לפתוח חזית לוביסנקי/קקטוס (אולי משעמם לך בשבת, לא יודע), אבל אין לנו זמן לטרולים מזבלים שסתם מקפיצים שרשורים עם שטויות - אז חדל.

כבר כתבו כל מה שיש לכתוב, אז להפסיק להקפיץ את שרשורי הקקטוס עם שטויות לא רלוונטיות.

תנו לשרשור להתעדכן עם מידע רלוונטי וחדש.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל מי שלא מסכים איתך פותח חזית. ולא כל מי שחושב אחרת ממך מדבר שטויות. אם תקרא מה שכתבתי תראה שאין שם חזית ושום דבר. כתבתי שהוא עושה את מה שהוא נועד לעשות ביעילות.

אני לא חי מתחום הרכב ולא מקבל טובות הנאה מאף אחד בתחום ואני חופשי להגיד את דעתי גם אם היא שונה משלך או משל כל אחד אחר.אם להגיד דיעה שונה משלך זו עבירה על חוקי הפורום או זיבול תוסיפי את זה לכללי הפורום כי לא זכור לי שזה מופיע שם.

עם כל הכבוד חלונות אחוריים שלא נפתחים ושאין אפילו ידיות אחיזה וחלונות קדמיים אוטומטיים זה ממש לא אבזור רגיל אלא אבזור דל.

עריכה: כדי להרגיע אותך רק שתדע שאחרי שרכב שלנו הישבת נשקלה גם קקטוס דיזל כמחליפה אבל נפסלה לא על ידי אלא על ידי הנהג המיועד.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת שטויות כי אין בין הקקטוס לדאצ'יה דבר. זו לא אותה רמת מחיר/אבזור וגימור.

זולה הקקטוס רק בארץ.

החלונות האחוריים זו לא בחירת אבזור, זו בחירת... לא יודע, סטייל. תקזז את זה כנגד הבאמפרים (שאין לאף מכונית).

מה שמשאיר אותנו עם העניין המרכזי של חלון "אוטומט". אכן ביג-פאקינג-דיל... במכונית עם קרוז קונטרול/לימיטר, שליטה מההגה, מולטימדיה, חישוקי סגסוגת, גימור פנים ברמה הגבוהה יותר של הרכב, DRL, ועוד.

מבחינת אבזור, כמו האחרות בקטגוריה של המיני + זנב (סוזוקי קרוסאובר, 2008 ושות') וכמו כל משפחתית בסביבת המחיר הזו.

ואלו אכן המכוניות שמשווים אליהם את הקקטוס ושאיתן היא מתחרה בחו"ל.

לכן לכתוב שהקקטוס מתחרה בדאצ'יה, זה לכתוב שטויות.

הסטפאווי זולה משמעותית, ורק באוטומט מגרדת את הקקטוס הזולה מלמטה.

הדאסטר זו כבר רכב "עבודה" פרופר, מקטגוריה אחרת ועם שימושים/יתרונות/חסרונות אחרים.

שתיהן בסיסיות בגימור וגם באבזור.

הקקטוס לא.

(לא יותר מהמתחרות).

עכשיו, כבר טחנו את הקקטוס מכל הכיוונים. אני משאיר את השרשור הזה פעיל כדי לשמוע עדכונים, לא לכתוב שוב ושוב ושוב את אותן עובדות ודעות ידועות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה אם מדובר בהחלטה עיצובית או שמישהו שכח לשים ידיות זה עדיין אבזור חסר. אני גם לא חושב שהיא מתחרה במיני אלא בסופר מיני ואפילו בין הסופר מיני לקומפקטיות (אני שופט לפי מרחב מחיה ויכולת לאכלס נוסעים) ולכן היא יותר קרובה לדאסטר (גם במחיר). רוב האנשים מגדירים תקציב ומחפשים א.ההכי מתאים שנכנס בתקציב ולא קטגוריה וממנה גוזרים תקציב.

עריכה: שים לב שבכוונה לא התיחסתי לזוטות כמו שעון חום וסלד או הגה לא מתכוון לעומק כי אלה באמת דברים שוליים מהסוג של nice to have. החלונות וידיות האחיזה היו הדיל ברייקר של הנהג המיועד אצלי.

עריכה אחרונה על ידי Night Driver

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא מתחרה בסופר מיני + זנב. נתתי גם דוגמאות מיהן.

אף אחת מהן לא מתחרה בדאסטר. לדאסטר אין תחרות במחיר שלו, אם מישהו צריך את הפונקציונאליות שהוא מציע (מרווח ומרכב חסון).

לטעון שמישהו ייבחר בין קקטוס לדאסטר זה אכן לדבר שטויות.

המכוניות לא עונות על אותם צרכים.

הן לא מקבילות לא בגימור ולא באבזור.

אם כן, אז שייקנה קקטוס, כי המכונית מאובזרת ומפנקת יותר, לעומת הדאסטר, שהיא אכן תחבורה בסיסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משרשור מקביל: "אם היה דאסטר דיזל חדש ב 100.0 אש"ח - כנראה שלא הייתי היום עם קקטוס."

כנראה ישנם אנשים, או לכל הפחות איש אחד בודד שבעיניו זה כן לגיטימי להתלבט בין קקטוס לדאסטר.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...