Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המגיפה ממשיכה להפיל קורבנות (או: התחדשתי בקקטוס)

אורי מ.
שימו לב! השרשור הזה בן 264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אז גם אני התחדשתי בקקטוס, לוגמת בנזין ומטורבתת.

כבר זמן מה שאני מתכנן להחליף את ה-206XS המזדקנת שלי. רוב הזמן המחשבות היו לכיוון סופר מיני ידנית אבל שום דבר בהצע לא פיתה אותי מספיק. כל זה עד ההכרזה של לובינסקי על הקקטוס טורבו בנזין. נכון, היא לא סופר מיני, אבל מצד שני גם לא רחוקה מאוד משם.

כלקוח ותיק לובינסקי היו נחמדים אלי ונתנו לי, פעמיים, רכב מאחה"צ ועד הבוקר שלמחרת ואת ההתרשמות שלי מהגרסה האטמוספרית ומהטורבו דיזל כבר פירסמתי. בטורבו בנזין בצעתי נסיעה קצרה בארוע שהיה לפני כחודשיים.

בינתיים, התחלתי לשוטט בלוחות יד שניה כאלו ואחרים עד שלפני כשבועיים נתקלתי במודעה באתר של לובינסקי טרייד המפרסמת קקטוס בנזין 0 ק"מ. במודעה לא היו פרטים על הרכב (טורבו/אטמוספרי?) ונסיונות להגיע לנציג עם מידע עלו בתוהו במשך כ-3 ימים. לבסוף החלטתי להשאיר הודעה פרטית לנציג לובינסקי, כאן באתר. למחרת אני מקבל שיחה מלא פחות מרועי נחמיאס, מנהל מותג סיטרואן, ששואל אותי במה הוא יכול לעזור. סיפרתי על מה מדובר והוא שאל תכלס מה אני מחפש. אחרי שניסיתי להסביר שנראה לי שרכב חדש קצת יקר לי הוא מציעה לי את גרסת הטורבו בנזין, חדשה כמובן, במחיר אטרקטיבי מאוד.

שבוע, שהיה עמוס התלבטויות, נגמר בהזמנה בשישי שעבר ואספקת הרכב היום. הרכב אפור כהה (ובאנגלית Shark Grey) עם במפים אפור בהיר (פשרה עם בת הזוג שלא כל כך רצתה את הרכב בכלל והתפשרה על זה שלא יהיה לו קונטרסט צבעים בולט) וללא כל התקנה מקומית.

תמונות והתרשמות - בהמשך.

עריכה אחרונה על ידי אורי מ.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עוד כמה כאלו ואפשר יהיה לפתוח פורום "בעלי קקטוס".

תתחדש :wink:

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו!

עכשיו הצטרפו למועדון בעלי סיטרואן קקטוס.

הייתי מצטרף אבל קודם צריך להצטרף לפייסבוק וכנראה שהגהינום יקפא לפני שזה יקרה.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מצטרף אבל קודם צריך להצטרף לפייסבוק וכנראה שהגהינום יקפא לפני שזה יקרה.

לא מבין מה הבעיה להצטרף? תגדיר שם את הפעילות שלך כפרטית, אל תאפשר תיוג, אל תאשר חברים, אל תאשר כלום בעצם. אפילו אם זה יהיה שם משתמש אנונימי תוכל להצטרף לפעילות בקבוצה.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כמה כאלו ואפשר יהיה לפתוח פורום "בעלי קקטוס".

תתחדש :wink:

זו הודעה שפרסמתי ביוני בתאום עם הנהלת קארספורום ומנהל מותג סיטרואן.

״שמח לבשר לכל בעלי הקקטוסים ואלה שבדרך,

יצאתי עכשיו מפגישה עם רועי מנהל מותג סיטרואן ורעות מהשיווק של לובינסקי. מה אגיד לכם? אירופה זה כאן!

רעיון המועדון שלנו התקבל באהדה ובזרועות פתוחות! נקבל תמיכה ושיתוף פעולה בכל תחום - מפגשים, אירוח בשורק, טיולים מאורגנים, מרצ׳נדייזינג, אביזרים מקוריים, מיתוג המועדון ועוד!

ניהול המועדון יתקיים בשני ערוצים מקבילים - כאן בקארספורום ובקבוצת הפייסבוק "

סיטרואן קקטוס".״

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מגיפה.

כמו הבהלה ל BX בשנים 87-88.

לא ממש דוגמא טובה.

עכשיו ברצינות, מה יש לכולכם מהאוטו הזה? סתם נראה כמו מזוודה מבפנים, ותפאורה לסרט מד"ב דל תקציב מבחוץ.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...