Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המגיפה ממשיכה להפיל קורבנות (או: התחדשתי בקקטוס)

אורי מ.
שימו לב! השרשור הזה בן 265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום
לא ממש דוגמא טובה.

עכשיו ברצינות, מה יש לכולכם מהאוטו הזה? סתם נראה כמו מזוודה מבפנים, ותפאורה לסרט מד"ב דל תקציב מבחוץ.

ייחודיות, חסכון, מחיר טוב. יתרונות מבאסים בהחלט.

פות"ש, תתחדש! כבר קשה לעקוב אחריכם :-)

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו ברצינות, מה יש לכולכם מהאוטו הזה? סתם נראה כמו מזוודה מבפנים, ותפאורה לסרט מד"ב דל תקציב מבחוץ.

אני יכול לענות לגבי עצמי:

1. גדול מספיק.

2. זריז מספיק.

3. זול (לדרישות).

[*מתייחס לטורבנזין].

העיצוב, אתה יכול לאהוב או לא, זה לא משנה את הפונקציונאליות (בניגוד למכוניות כמו הג'וק, לדוגמא) ואת העובדה שזו תמורה מצויינת לכסף.

זה הכל.

אני אולי לא שותף להתרגשות הרבה, אבל בהחלט מדובר בתחבורה לא מבאסת ולא משעממת. על כמה מכוניות מתחת ל-100 אלף אתה יכול להגיד את זה?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יא ווראדי או בעברית 'חרא קדוש'!

חשבתי שאני קונה רכב ייחודי ואני מוצא את עצמי בסובארו DL מודל 82'.

תתחדש! כל נסיעה עם האוטו אני יותר נדלק עליו. יציאה לא נורמלית.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאביה שפורט?

פיאט בראבו?

הנה היא, מלכת הפורום החדשה - סיטרואן קקטוס!

תתחדש, אחלה בחירה. האוטו היחיד עד 100K ש"ח שהייתי מחליף בסיאט לאון שלי. זה היה קורה מזמן, אילו אישתי היתה מסכימה להפעיל את רגל שמאל בנהיגה.

אולי עוד כמה שנים כרכב שני..

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח לשמוע מה המגרעות של הרכב ? כי שומעים רק יתרונות בכל זאת זה סיטרואן (צרפתי ) רכב להיט פה אבל יש מחלות כלשהם ? איך השוק שלו לאחר 3 שנים ?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך השוק שלו לאחר 3 שנים ?

שאלה טובה, תשאל שוב ביוני 2018 ואז ראשוני בעלי הקקטוס יוכלו לענות לך.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחלות - מוקדם מדי לדעת.

חסרונות - בהחלט יש: חלונות אחוריים שנפתחים לכיד חרך ולא למטה, העדר מד סל"ד ומד חום למנוע, העדר תאים או רשת בסיסית בתא המטען, יש מי שיאמר שהעדר פתח מיזוג בצד ימין של הדשבורד, (בפועל זה לא ממש בעייתי כי הפתח הימני במרכז הדש הוא ענק, והמפוח עוצמתי), חלונות חשמליים לא אוטומטיים, אין גירסא אוטומטית.

יתרונות - מחיר, מחיר, מחיר - עבור כל דגם המחיר של הגירסה (אטמוספרי, טורבו, דיזל) המחיר מאוד אטרקטיבי בהשווה למתחרות, מרווח יחסית, מושבים נוחים מאוד, שלוש שנות אחריות מלאה, חישוקי סגסוגת בכל הגירסאות, אין מכות ממניאקים שפותחים דלתות של מכוניות סמוכות כמו שרM~ט(ת (עבר טבילת אש אצלי).

אגב, גם ה ABS מגיב מצויין. גם זה כבר נבדק לצערי.

איך השוק שלו כמשומש - אני מניח שהוא יהיה בסדר כתלות בגירסא, וכנראה שגם היבואן יתן מחיר טוב לטרייד אין.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצינות, עזוב את העיצוב המוזר, לא הייתי קונה את זה דווקא בגלל שזה סיטרואן (גם איתם היה לי ניסיון לא טוב).

אבל זה לא הנושא לדיון בשירשור הזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי החסרונות לכאורה -

חלונות חרך הם מעולים מבחינה בטיחותית לילדים. הנכדות שלי מאד אוהבות אותם כי באוטו של ההורים שלהן אסור להן לפתוח חלונות בכלל. לאבא יש מפסק ביטול.

סע מחוץ לעיר עם חלונות פתוחים וסע עם חלונות חרך פתוחים. זה בלתי אפשרי עם הראשונים ותענוג עם האחרונים.

לגבי מד סל״ד כבר דובר רבות ולאחר שהתקנתי אותו הסרתי. כי המלצת המחשב להעלאת הילוך מאד מדוייקת בדיוק בשיא המומנט.

גרסה אוטומטית עם גיר שישה הילוכים יפני תצא לשוק ב 2017 ותגיע לארץ אם המחיר יתאים יחסית ל 2008.

לגבי תא המטען, שולח ה״פ.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

primekart, לדעתך האם יש איזשהו חיסרון אמתי בקקטוס?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. משענת יד מרכזית חסרת תועלת ומפריעה בהעברת הילוכים ולהפעלת בלם יד. אצלי היא מקופלת כל העת. מערכת הגבלת המהירות ממש לא נדרשת ולטעמי גם מהווה סיכון למרות האפשרות לקיק-דאון. גם אין ידיות בתקרה. לאשתי מפריע שאין מראה בסך השמש שלה מסיבה בטיחותית כי כרית אוויר ממוקמת למעלה. סף הדלת גבוה ורחב ואני משפשף אותו ביציאה מהאוטו.

אבל אני הדבקתי את מחיר הקקטוס על סך השמש ובכל פעם שאני מרגיש חוסר במשהו, אני מביט למעלה וצוחק. אין עוד כזו תמורה לכסף בשוק הישראלי. ממש סובארו די אל, כמו שכבר כתבו כאן, ועם בונוס אוונגארד מרשים של טכנולוגיה ועיצוב.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספרו על היתרונות לאישתו של הבוס שלי שלקקטוס שלה דוהה הצבע בכנף ימין,וכבר ביליתי איתו במוסך 3 פעמים כי לפעמים הוא עושה בעיות בהתנעה בבוקר, ובמוסך עדיין לא מצאו מה הבעיה

בת זונה , שמש קופחת רק עליי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אביזרים מקוריים יש לקקטוס שזמינים בארץ?

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לעכשיו, למיטב ידיעתי כלום. צריך להזמין באמצעות המוסך מחו״ל. הבעיה, המחיר יותר מכפול באנגליה כולל משלוח.

הנה אתר האבזור של סיטרואן.

http://www.citroen-auch.com/en/529-c4-cactus?ps_full_site=1

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...