Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, m3x7r3m3 כתב:

...

אני מדבר כמובן על יאיר לפיד שתוקף את השניצל שלנו!

את נאום השניצל שמעתי במו אוזני בשנת 2015 אם אני זוכר נכון, וזה היה בטקס סיום והענקת תארים בטכניון כאשר רוה"מ כיהן כשר החינוך. 

אני חושב ששנה אחר כך שליין ירד עליו בגב האומה בדיוק על הקטע הזה.

אגב אפשר לראות למרות שמישהו התאמץ במיוחד עם ה- Crop שעל הפודיום כתובה המילה "הטכניון"

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4755

• SlowRide

4571

• פינדר

3604

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון
לפני 12 שעות, פריג'י כתב:

את נאום השניצל שמעתי במו אוזני בשנת 2015 אם אני זוכר נכון, וזה היה בטקס סיום והענקת תארים בטכניון כאשר רוה"מ כיהן כשר החינוך

אם זה לא היה אמיתי, הייתי חושב שזה מערכון.

שר חינוך שאין לו אפילו תעודת בגרות, נואם מול בוגרי טכניון, אומר להם "אל תהיו שניצלים".

• רעיון גרוע 1
  • מצחיק 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל אצלו כל כך ריק מתוכן שזה מדהים. מדבר אליהם כאילו הוא בוודסטוק ועוד רגע הוא שורף את הגיטרה שלו על הבמה. מה הוא כבר עשה בחייו שלא נפל תחת הקלישאה של שניצל? יצא למסיבה בשנקין כשזה היה קול, ולא שם חגורת בטיחות בדרך הביתה? 

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, יבגניפ כתב:

מה הוא כבר עשה בחייו שלא נפל תחת הקלישאה של שניצל?

ראש המפלגה השנייה בגודלה בישראל, כוח פוליטי מרכזי כבר מעל עשור, שר האוצר, שר החוץ, ראש ממשלה... 

דבר אחד הוא בטוח כן - וזה מוכח - פוליטיקאי.

כאילו, אפשר לחזור ליש/אין בגרות אבל מתי מישהו פה פתח תעודת בגרות בריאיון עבודה?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב פתח תעודת בגרות.

כמה מאיתנו זוכרים משהו ממה שלמדנו לבגרויות מעבר למה שאנחנו משדתמשים ביום יום (וגם בתחומים האלה הידע של הגרויות כבר זניח לעומת מה שצברנו במהלך חיינו)?

בכל מקרה מי שנאחז בתעודות כדי להראות שהוא שווה משהו זה מי שאין לו שום דבר אחר להציע.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, falou כתב:

ראש המפלגה השנייה בגודלה בישראל, כוח פוליטי מרכזי כבר מעל עשור, שר האוצר, שר החוץ, ראש ממשלה... 

דבר אחד הוא בטוח כן - וזה מוכח - פוליטיקאי.

פוליטיקאי? כן, נתתי לו וליועצים שלו קרדיט פה כבר על הובלת מחנה הרל״ב. מה ששלו - שלו. הוא גם התבגר קצת בתוך הפוליטיקה.

אבל שום דבר מזה לא מחריג אותו מהקלישאה של שניצל שהוא דיבר עליה. ואגב, נראה לי הוא יכול להכנס לספר השיאים של גינס עם כמות הרפרנסים לשואה שהוא דוחף לכל נאום. שזה גם חלק מזה.

לפני 7 דקות, falou כתב:

כאילו, אפשר לחזור ליש/אין בגרות אבל מתי מישהו פה פתח תעודת בגרות בריאיון עבודה?

השכלה היא עדות קורלטיבית למשהו. אדם יכול להיות גאון על ואוטודידקט. הבעיה היא שלפיד הוא לא כזה. ההפך. במהלך השנים הצטברו אינסוף דוגמאות איך פישל, מ״ריקי מחדרה״ ועד לפרשנויות לתנך שכתב או מה שזה לא היה. ואני אטען שוב שאולי הוא התבגר עם השנים והכל, אבל האופן שבו התנהל במשך שנים עלול להראות שמדובר בבן אדם שהוא בעיקר... עצלן ולא מורגל בעבודה קשה והתעסקות בפרטים וכו׳. 

אבל הבעיה היותר גדולה היא כמה מעט אנחנו דורשים מנבחרי הציבור שלנו. קצת כריזמה. קצת נאומים על שואה ואהבת הארץ. והופה. יש לנו ראש ממשלה פה.

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא עניין של תעודות ותארים. זה פשוט אירוני שבן אדם כזה רדוד מצליח להגיע כ"כ גבוה בסולם בזכות פרצוף שמצטלם יפה ודיבור ברמה של חוברת קומיקס סוג ז'. 

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, יבגניפ כתב:

אבל הבעיה היותר גדולה היא כמה מעט אנחנו דורשים מנבחרי הציבור שלנו. קצת כריזמה. קצת נאומים על שואה ואהבת הארץ. והופה. יש לנו ראש ממשלה פה.

ראש ממשלה כמו כל מנהל טוב לא צריך להבין בכלום חוץ מניהול ואת זה לאור התוצאות שלו הוא עושה מצויין.

מנהל לא צריך להיות כלכלן אבל צריך לשים את הכלכלן הנכון במקום הנכון, לא צריך להבין בבריאות אבל צריך לדעת להציב את המנהל הנכון למערכת הבריאות ולשלוח אותו להשיג את ההישגים.

לפיד לא גאון אבל גם לא נעל כמו שמנסים לצייר אותו, הוא איש שקורא ולומד לא מעט ויש לו לא מעט ידע. מצד שני האיש מגלומן ובטוח שהאמת נמצאת רק אצלו וזו בעיה לא קטנה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, יבגניפ כתב:

שמדובר בבן אדם שהוא בעיקר... עצלן ולא מורגל בעבודה קשה והתעסקות בפרטים וכו׳. 

אתה לא מקים את המפלגה השנייה בגודלה, שולט בה, ומגיע להיות ראש הממשלה, אם אתה לא אדם שיודע לסמן מטרות, לגייס אנשים, לחתור למטרה ולעבוד קשה. אף אחד לא מגיע להיות ראש ממשלה בטעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, falou כתב:

אף אחד לא מגיע להיות ראש ממשלה בטעות.

חוץ מאולמרט שקיבל תפקיד ייצוגי וחסר משמעות של ממלא מקום ראש הממשלה ואז שרון חטף אירוע.

ולצעירים יותר בנט.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שאנשים כאן, כמו בטוויטר נתלים בתעודת בגרות, כאילו זה מדד לאיכות האדם.

לפיד הוא פטריוט ישראלי שבניגוד לבן גביר (שהוא גם סוג של פטריוט).

רואה את המציאות נכוחה, ובהשוואה לאלטרנטיבה זה מה שחשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Night Driver כתב:

ראש ממשלה כמו כל מנהל טוב לא צריך להבין בכלום חוץ מניהול ואת זה לאור התוצאות שלו הוא עושה מצויין.

איזה תוצאות? מה הוא ניהל בצורה מוצלחת בעשור האחרון? או בכלל? אפשר להתווכח על הקדנציה שלו כשר האוצר, כי ביבי הפיל אותו בפח. אבל מה הוא עשה כמנהיג האופוזיציה שמעיד על יכולות ניהול? הוא הצטיין בעיקר לרעה כמישהו שלא ממש מגיע לכנסת, אלא מעדיף לטוס לחול. 

לפני 8 דקות, Night Driver כתב:

לפיד לא גאון אבל גם לא נעל כמו שמנסים לצייר אותו, הוא איש שקורא ולומד לא מעט ויש לו לא מעט ידע. מצד שני האיש מגלומן ובטוח שהאמת נמצאת רק אצלו וזו בעיה לא קטנה.

ידע באיזה תחומים? איך אתה יודע שהוא קורא? זו אשליה שהוא משווק. אבל מה עומד מאחוריה? כמעט כל יומרה אינטלקטואלית שלו שנתקלתי בה נקטלה על ידי אנשי מקצוע רלוונטיים. כולל הדוגמא האהובה עלי על דון קוחיטה ש״רכב על דולסינאה״. ויש עוד מלא דוגמאות עצובות.   

לפיד הוא גם מגלומן, עדיין לא בשלב שביבי נמצא בו, אבל בהתחשב בפערים ביכולות לביבי לפחות יש תרוץ. מה יש ללפיד? אבא ששייך לאליטה הישראלית ונקודת פתיחה טובה?

הדבר הכי גרוע שקרה לשמאל - מרכז הישראלי זה שזה המנהיג הרלוונטי היחידי שצמח כאן בעשור האחרון. ואם נזכרים שהוא דילג מפרסומת לבנק לפוליטיקה על רקע המחאה החברתית - זה עוד יותר גרוע. אנשים התלוננו פה על יוקר המחיה, שרק הלך והחמיר מאז. ומה הפתרון שלהם לזה? בור מאוהב בעצמו מצפון תל אביב שמצטלם עם אפוד צהוב על רקע הוילות של צהלה? 

לפני 9 דקות, falou כתב:

אתה לא מקים את המפלגה השנייה בגודלה, שולט בה, ומגיע להיות ראש הממשלה, אם אתה לא אדם שיודע לסמן מטרות, לגייס אנשים, לחתור למטרה ולעבוד קשה. אף אחד לא מגיע להיות ראש ממשלה בטעות.

לפיד לא הקים את המפלגה לבד. היו מאחוריו אנשים חזקים ומוכשרים גם לפני עשור. וגם היום יש. כפוליטיקאי וחבר כנסת הוא בעיקר בילה בחול. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, teyal כתב:

מצחיק שאנשים כאן, כמו בטוויטר נתלים בתעודת בגרות, כאילו זה מדד לאיכות האדם.

לפיד הוא פטריוט ישראלי שבניגוד לבן גביר (שהוא גם סוג של פטריוט).

רואה את המציאות נכוחה, ובהשוואה לאלטרנטיבה זה מה שחשוב.

רק שבן גביר רואה את המציאות נכוחה ובהשוואה לאלטרנטיבה זה מה שחשוב

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, יבגניפ כתב:

כמנהיג האופוזיציה שמעיד על יכולות ניהול?

מריץ מפלגה של 20 מנדטים ללא תחרות ותפר קואליציה בלתי אפשרית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...