Jump to content

צביקה הג'ינג'י

 • פרסום הודעות

  178
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות צביקה הג'ינג'י

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לא, השפריצר עובד, אבל המגבים הקדמיים לא עובדים בשום מצב.
 2. המגבים הקדמיים הפסיקו לעבוד, זה התחיל בכך שהם קצת "השתגעו", לעיתים עבדו שלא לפי המהירות המתאימה, אח"כ הם לא הפסיקו לעבוד, היה צורך לדומם את הרכב כדי שיפסיקו. בסוף הם נתקעו לקראת תחתית השמשה (לא ירדו עד הסוף). מאז עובד רק השפריצר והוישר האחורי. מה יכולה להיות הבעיה?
 3. צריך לגרור רכב אספנות מראשל"צ להרצליה על מי אתם ממליצים? מה המחירים הנהוגים לגרירה כזו?
 4. תודה רבה, כתבה יפה ומעניינת. בהזדמנות זו אפשר לציין שמייסד החברה, אנדרה סיטרואן היה בן למשפחה יהודית.
 5. אני רוצה לרכוש רכב שהוא בסטטוס אספנות, אך ללא טסט מזה מספר שנים. מבירור טלפוני במשרד הרישוי עולה שאי אפשר להעביר בעלות לרכב ללא טסט, גם אם מוגדר כאספנות.. ביקשתי מהטלפנית לבדוק שוב והיא חזרה עם אותה התשובה.. עד כמה שזכור לי בעבר ניתן היה לעשות זאת. האם ידוע לכם על שינוי כזה?
 6. אני בהחלט מסכים, שלפורום יש יתרונות על פני פייסבוק וכו'. אלא שבמבחן התוצאה, קרי מספר משתתפים וצופים הפורום נכשל. חבל מאוד על פורום טוב שהולך ודועך לא בגלל שהנושא לא מעניין אלא בגלל שהפלטפורמה אינה רלוונטית.. אם המצב היה שאין יותר מתעניינים ברכבי אספנות, מילא, אלא שזה לגמרי לא המצב, בקבוצת הפייסבוק יש 60 אלף! ויש עוד קבוצות נוספות. הפורום הזה על כל יתרונותיו סובל מתשתית בלתי נסבלת, אתם יודעים כמה לקח לי להכנס לפורום?- טעיתי בסיסמה, הייתי צריך תזכורת, זה לא עבד, בסוף נחסמתי ל 15 דקות (כאילו הפורום הוא חשבון בנק, או מינימום כספת..) אח"כ הייתי צריך להיכנס שוב, לשנות סיסמה, לקבל אישור... ו
 7. לדעתי, את זו שהיא מיוחדת ונדירה תשחזר למקוריותה, היא תראה נהדר ותהיה בעלת ערך. אתה רוצה אחת מנופחת- קח 127 רגילה..
 8. כן, זה אפשרי. זו שיטת יבוא שנקראת EX WORK- כלומר, משער המפעל. תוכל להיוועץ עם כל משלח. אגב, בגלל גודל החבילה נראה לי שהמשלוח יעלה לך הרבה מאוד. בהצלחה. אם אתה צריך הפנייה, פנה אלי בפרטי ואנסה לקשר אותך.
 9. http://www.carsforum.co.il/vb/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=4033499
 10. קנייה קבוצתית MG- מי רוצה?.. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2-MGA-3-MGBG-6-MGB-A-STORAGE-UNIT-FULL-OF-NEW-AND-USED-MG-PARTS-/121147851390?ViewItem=&item=121147851390&forcev4exp=true#ht_500wt_1182
 11. לאוהבי מסחריות פיאט, סדנא ניידת מדהימה: http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=261236664486
 12. למיטב ידיעתי אפשר לייבא במצב זה - מומחים ובעלי נסיון, תקנו אותי אם אני טועה. לגבי האתר, הוא קצת בסגנון יד2 (פחות נוח), פנייה למפרסם דרך הקישור בדף הפרסום למעלה בצד שמאל, לכתובת [email protected] בהצלחה. אגב, מופיע כרכב אנגלי. אין לי שום קשר לאתר או למוכר.
 13. סברא ב 1500$ לשיפוץ מקיף - רוצה הביתה http://sandiego.craigslist.org/ssd/cto/3724519784.html
 14. רכב מדהים!! מקסים!! שיהיה בכיף! אשמח לשמוע (לקרא) על ההיסטוריה שלה, איך נמצאה וכו'..
×
×
 • Create New...