Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 57.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4728

• SlowRide

4532

• פינדר

3574

• m3x7r3m3

2926

מת להבין את שורשי גישת ה"על אפכם ועל חמתכם ביבי יחזור", שאופיינית לביביסטים. מאד מזכיר את ההוא שרוצה שיוציאו לו עין, כדי שלשכן שלו יוציאו שתיים. מאד מוזר לי שאנשים לא משכילים להבין שברגע שהאישיו עובר לאדם ולא למעשים, זה כבר פולחן אישיות, והיו מספיק כאלה כדי להבין שזה רע.

• אהבתי 4

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים אוהבים שיש פרצוף לרע ופרצוף לטוב. לעשות פרסונליזציה לעמדה. מה שחשוב להבין הוא מה ביבי מייצג עבורם.

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הוא מייצג?

"ימין"?

הזכרת לי:

"אני את דידי? לא שונא אותו, שונא את מה שהוא מייצג"

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מייצג כלום.

עדיין קורא תגובות של "האנגלית שלו טובה".

וואלה יופי, גם שלי.

הליכוד זו תנועה היסטורית שלא נשאר ממנה יותר מידי.

מעדיף להצביע לבן גביר,לפחות הוא אומר משהו.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מייצג כלום ל...מי?

לפני 41 דקות, Potato כתב:

מעדיף להצביע לבן גביר,לפחות הוא אומר משהו.

כן. קשקשנים אנרכיסטים תמיד היו חביבים מאוד על תפיסות עולם ילדותיות. מין צ׳ה גבארות דמיקולו. הם אף פעם לא מגיעים לכלום. בגלל זה גם בן גביר הוא רק קשקשן. רודנים אמיתיים עם יכולות לשלוט הם אנשים מבוגרים, מחושבים שקולים ובעיקר מאורגנים.

• רעיון טוב! 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, falou כתב:

הוא לא מייצג כלום ל...מי?

גם לא לעצמו.

ממה המפלגה מוכרבת? מה מאחד את האנשים שם חוץ מזה שהם באותה תנועה?

חוץ מזה שהוא לא לפיד ולא כל מיני ססמאות בחירות,אין שם מכנה משותף ודרך ברורה.

לפני 1 דקה, falou כתב:

כן. קשקשנים אנרכיסטים תמיד היו חביבים מאוד על תפיסות עולם ילדותיות. מין צ׳ה גבארות דמיקולו. הם אף פעם לא מגיעים לכלום. בגלל זה גם בן גביר הוא רק קשקשן. רודנים אמיתיים עם יכולות לשלוט הם אנשים מבוגרים, מחושבים שקולים ובעיקר מאורגנים.

הם קשקשים ומדברים שטויות אבל לפחות אומרים משהו.

כל המפלגה מורכבת מקשקשנים מאותו הסגנון אז יש אחידות כלשהי.

בן גביר עשה דרך יפה מהשוליים ומהמקום של "טרור יהודי" שאפילו הימין נמנע מלהזדהות איתו לאמאמא של המיינסטרים עם 10 מנדטים בסקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Potato כתב:

חוץ מזה שהוא לא לפיד ולא כל מיני ססמאות בחירות,אין שם מכנה משותף ודרך ברורה.

אמרת מה הוא לא, לא מה הוא כן.

עדיין יש לפחות כמה מאות אלפי אנשים שכן מצביעים לו - למה?

לפני 14 דקות, Potato כתב:

בן גביר עשה דרך יפה מהשוליים ומהמקום של "טרור יהודי" שאפילו הימין נמנע מלהזדהות איתו לאמאמא של המיינסטרים עם 10 מנדטים בסקרים.

בן גביר, כמו כל אלו מסוגו, הוא עדיין מאמין גדול בשוליים. הוא פשוט מושך קהל גדול יותר כי, יש מיאוס מהשלטון ״הרגיל״, כי הוא למד להתנהל ולדבר באופן יותר ״ממלכתי״, כי תמיד יש פראיירים שחושבים שאפשר לשנות הכל מהיסוד ואז יהיה אחלה.

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, falou כתב:

אמרת מה הוא לא, לא מה הוא כן.

עדיין יש לפחות כמה מאות אלפי אנשים שכן מצביעים לו - למה?

זה הוא אמור להגיד לי. 

ולמה יש כמה מאות אלפים שמצביעים לעבודה? תעלומה.

לפני 35 דקות, falou כתב:

בן גביר, כמו כל אלו מסוגו, הוא עדיין מאמין גדול בשוליים. הוא פשוט מושך קהל גדול יותר כי, יש מיאוס מהשלטון ״הרגיל״, כי הוא למד להתנהל ולדבר באופן יותר ״ממלכתי״, כי תמיד יש פראיירים שחושבים שאפשר לשנות הכל מהיסוד ואז יהיה אחלה.

שוליים זה שוליים, 10 מנדטים זה רחוק מהשוליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביבי עם עוד קצת "לא ידעתי, לא שמעתי, לא הכרתי, לא הגיע אלי".

לפני 58 דקות, Potato כתב:

מתוך סקרנות, יש לך ציפיה כלשהי ממנו? או שזה רק זה שהוא אומר משהו?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Potato כתב:

זה הוא אמור להגיד לי. 

ולמה יש כמה מאות אלפים שמצביעים לעבודה? תעלומה.

קודם אמרת שאין כלום. עכשיו אתה אומר תעלומה. זה בסדר לא להבין תופעה, אבל היא קיימת ויש לה סיבה.

לפני 10 דקות, Potato כתב:

שוליים זה שוליים, 10 מנדטים זה רחוק מהשוליים.

הוא שוליים. ה-10 מנדטים שלו או שמייצגים התכנסות רחבה לשוליים (למפלגה הנאצית היו 33% מהקולות) או שהם חושבים שהוא משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, falou כתב:

קודם אמרת שאין כלום. עכשיו אתה אומר תעלומה. זה בסדר לא להבין תופעה, אבל היא קיימת ויש לה סיבה.

אמרתי שאין לי סיבה להצביע לו.

ושתעלומה למה אחרים מצביעים לו.

לפני 10 דקות, יבגניפ כתב:

אין לי ציפייה ממנו.

כי הוא לא מדבר על שום דבר שרלוונטי אלי.

כן יהיה מעניין לראות כמה מהציפיות של מי שבחר בו יתממשו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כנראה שלא הבנתי אותך. כשכתבת "מעדיף להצביע לבן גביר" התכוונת שתצביע לו? או שזה סתם עדיף בעינך? אם זו האפשרות הראשונה - למה להצביע למישהו שלא מדבר על שום דבר שרלוונטי אליך?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, יבגניפ כתב:

כן שמתי את זה ברקע בלייב.

חייב לתת לו את הכבוד על התשובות האלה. התחמקות מאחריות 10/10. אולי זה לא משהו שהייתי רוצה מראש ממשלה, אבל עשה יפה.

• רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, SlowRide כתב:

אין מה ללמוד, אני כבר ידעתי מאיפה אתה ויובל מביאים את הדלק לפחדים שלכם.
היו פרעות בלוד, ובעוד מקומות כמו עכו וחיפה. הטיפול של המשטרה היה גרוע במיוחד. אבל מפה ועד לטעון שהשלטון נותן להם לעשות כ מה שהם רוצים, נו באמת. אתה יודע טוב מאד מה היה קורה פה אם זה באמת היה ככה.

מה הקשר? טענת טענה, טיפשית ולא נכונה, נתתי לך הוכחה שהטענה שלך לא נכונה.

אז אתה קורא לזה פחדים?

"הטיפול של המשטרה היה גרוע במיוחד", זה בדיוק השלטון נותן להם לעשות כל מה שהם רוצים.

אתה יכול לטעון שזה לא בזדון אלא בשוגג או מאימפוטנציה, אני טוען שזה לא רלוונטי למה השלטון נותן להם לעשות כל מה שהם רוצים.

לפני 18 שעות, SlowRide כתב:

בסדר, אבל גם אתה מצביע למי שבעד פיגועים. 

מי בעד פיגועים?

לפני 17 שעות, oryo כתב:

זה לא אותו דבר, פיגועים נגד אזרחים/נתינים רעים זה בסדר. 

כמו שכשרוצחים ראש ממשלה אז חשוב שהוא יהיה ראש ממשלה רע, אחרת זה לא לעניין!

זה רק אני או שאתה קראת לניטרול מחבל שיוצא למסע הרג - פיגוע נגד אזרח רע?

לפני 16 שעות, ניקו פ. כתב:

האם קיימים יהודים שמחפשים דם ערבי?

בוודאי. יש מחלקה שלמה בשב"כ שאמורה להיות מוקדשת בדיוק לאנשים האלה, "המחלקה היהודית".

עכשיו בוא נדבר מספרים...

לפני 13 שעות, oryo כתב:

לא צריך מצפן מוסרי מטיטניום בשביל לדעת שלא צורחים על בן אדם שרצחו לו קרוב משפחה, אפילו אם הוא חלילה היה סמולן מסריח, לא עלינו. 

תלוי, מסתבר שזה ממש בסדר אם אתה נניח בנט והמשפחות השכולות הן נגד הממשלה שהקמת.

במקרה כזה אפילו אפשר להוציא את אותן משפחות שכולות מטקס ממלכתי לאותו שכול.

ולא סתם, אלה אותן משפחות שכולות שהיו פעילות של בנט בקמפיין.

לפני 13 שעות, oryo כתב:

מי שמודה בפה מלא שהוא מצביע לבן גביר, לא שונה בהרבה ממי שמתגאה שהוא מצביע לזועבי. לוקחים את הבנאדם הכי קיצוני, מכריזים עליו כעל מנהיג, ולא מבינים איך אנשים אחרים מצביעים למטורללים מוחלטים מהצד השני. אירוניה מושלמת.

איזה בסיס יש לך לעשות Mirroring בין בן גביר לזועבי?

חוץ מאשר "נדמה לי ונראה לי", עובדות.

לפני 13 שעות, oryo כתב:

הוא מצביע לנציג שלהם בכנסת לול

לא יודע באיזו מדינה אתה חי, אבל לא ניתן להצביע למיכאל בן ארי.

אתה יכול לנסות לטעון שבן גביר ובן ארי - אחד הם, אבל אפילו בג"צ לא יסכים איתך.

לפני 12 שעות, ניקו פ. כתב:

חכה, תן לו להסביר למה לצד השני השאלה הזו לא נכונה. תכף אתה תבין למה שנינו טועים כי בכלל לא הבנו. 

עזוב, גם אם הכל נכון, גם אם בן ארי רוצה להרוג 2000 ערבים רנדומלים (וזה ממש לא, אבל זה בכלל לא רלוונטי), אתה יכול להצביע למיכאל בן ארי? איזה פתק אתה שם בשביל זה?

לפני 4 שעות, יבגניפ כתב:

תראו מופתעים: ראש הממשלה החזק מהימין "היה בהיסטריה" בגלל הלחץ של ההנהגה החרדית לאפשר את קיומו של האירוע בהר מירון ללא הגבלה על כמות המשתתפים, ועל פי העדויות קיים כמה שיחות ודיונים בהם דחף לזה. לפי העדויות בועדה הכיוון היה ברור בערך בעשור האחרון, וברשימת האנשים שפנו לביבי ישירות והתריעו נמצאים גם רוני אלשיך, מירי רגב ודוד אמסלם.

יהיה כיף כשהוא יחזור.

בד"כ אני אוהב את הכתיבה של ג'וש בריינר, באמת, אבל עדיף לקרוא כתבה אחרי העדות ולא לפניה.

לפני 3 שעות, RK כתב:

מת להבין את שורשי גישת ה"על אפכם ועל חמתכם ביבי יחזור", שאופיינית לביביסטים. מאד מזכיר את ההוא שרוצה שיוציאו לו עין, כדי שלשכן שלו יוציאו שתיים. מאד מוזר לי שאנשים לא משכילים להבין שברגע שהאישיו עובר לאדם ולא למעשים, זה כבר פולחן אישיות, והיו מספיק כאלה כדי להבין שזה רע.

זה Counteract לצד השמאלי שהעביר מלכתחילה את האישיו לאדם ולא למעשים.

מטומטם לשני הצדדים. עוד סיבה בשבילי לא לבחור ביבי.

בחירה בו משרתת רק את האינטרס של ר"ב ושל רל"ב. ושום דבר טוב מעשי לא ייצא מזה.

לפני שעה, falou כתב:

רודנים אמיתיים עם יכולות לשלוט הם אנשים מבוגרים, מחושבים שקולים ובעיקר מאורגנים.

אז כל האזהרות שאם בן גביר ייבחר זה קץ הדמוקרטיה זה סתם? Oh crap ואני הייתי בטוח שזו טענה מבוססת.

לפני שעה, Potato כתב:

הליכוד היא אוסף של סיעות פנימיות, שהמשותף (או המאחד) של כולן זה רצון להגיע לשלטון.

זה הדבר היחיד שמחבר בין "ימין ממלכתי" (שעושה רק מה שבג"צ, ארה"ב, גרמניה, האיחוד האירופי וכו' מרשים לו), ובין ימין מדיני.

זה הדבר היחיד שמחבר בין כל נציגי וועדי העובדים (שבכלל מאוגדים בהסתדרות כן?) ובין ימין כלכלי.

זה הדבר היחיד שמחבר בין תיאוקרטים (כל מיני זרמים דתיים וחרדים בליכוד) לליברלים (מה שנקרא פעם "חרות").

פעם עוד היה אפילו חלוקה פנימית, חרות, המפלגה הליברלית, הרשימה הממלכתית, המרכז החופשי, התנועה למען א"י השלמה.

הבעיה היא שתחת נתניהו זה לא משנה מאיזה סיעה פנימית אתה - או שאתה בעד נתניהו, או שאתה לא ליכודניק.

סתם לדוגמה גדעון סער מאותה סיעה פנימית כמו נתניהו, ימין ממלכתי, ימין כלכלי, ליברלי, אבל לא בעד נתניהו, מקום ראשון בפריימריס, כלומר מקום 2 ברשימה אבל לא מקבל תפקיד שר או יו"ר וועדה בכנסת אפילו.

מצד שני קח את שלמה קרעי, שהוא בכלל תיאוקרט, או את חיים כץ שהוא בכלל נציג וועדים, שניהם בצד של ביבי ולכן הם נשארים בליכוד ואפילו ממונים לשר (חיים כץ, קרעי אולי בעתיד).

דוגמה לא פחות טובה זו מירי רגב, גם קיבלה תפקיד שרה, גם היא בצד של נתניהו, אבל לא מהזרם שלו.

אפילו יריב לוין, הוא ימין מדיני ולא "ימין ממלכתי" כמו ביבי, ועדיין בצד של נתניהו, גם קיבל תפקיד שר, יו"ר קואליציה, יו"ר וועדת חו"ב ויו"ר וועדת הכנסת (שני תפקידי יו"ר וועדה מאוד יוקרתיים בתוך קואליציה).

לפני שעה, falou כתב:

למה המיאוס הזה מהשלטון "הרגיל"? אולי כי השלטון "הרגיל" עסוק ב"כן ביבי" ו"לא ביבי"?

מה ייתן לי בחיים, איך זה יקדם אותי לבחור על בסיס כן ביבי או לא ביבי?

לפני 48 דקות, יבגניפ כתב:

לפני 28 דקות, David32 כתב:

חייב לתת לו את הכבוד על התשובות האלה. התחמקות מאחריות 10/10. אולי זה לא משהו שהייתי רוצה מראש ממשלה, אבל עשה יפה.

או, זה קלאסי ביבי.

אגב מההתרשמות שלי ביבי הוא לא כזה שדברים עוברים לו מתחת לרגליים, והוא לא יודע, והוא לא שומע.

כל מה שקורה אצלו במפלגה, או בתיקים מיניסטריאליים שנמצאים אצלו במפלגה, הכל ספר פתוח, הוא מעורב בהכל, הוא יודע הכל.

מזכיר שבמקרה הזה התיק המיניסטריאלי היה אצלו במפלגה.

העניין הוא שהוא מצליח להיות טפלון, בהצלחות הוא חלק ומכיר כל פרט והכל, בכשלונות הוא לא ידע, לא אמרו לו, לא סיפרו לו...

ואיכשהו זה מצליח. אגב בדיוק את אותו סיפור הוא מכר לגבי רפורמות במערכת המשפט. עבר לו מתחת לרגליים.

אגב יש לו אחלה טיעון - "זה היועמ"שיה עשו" "זה היועמ"שיה אמרו" "זה היועמ"שיה קבעו", רק שבעיניי גם אם זה 100% נכון, הוא האשם בזה שהיועמ"שיה קבעו.

לפני 48 דקות, יבגניפ כתב:

בגדול, אני מעדיף לבחור במישהו שיגיד לי שהוא יעשה X Y Z שאני מסכים עם X Y Z, אבל לא יעשה, מאשר מי שיגיד לי במפורש שהוא לא יעשה X Y Z.

אבל ניהלנו את הדיון הזה פעם, למה אין שום סיכוי שאני אצביע לשמאל מתוך ציפיה שהשמאל בניגוד להבטחותיו יעשה מעשים ימניים.

לפני 39 דקות, falou כתב:

הוא שוליים. ה-10 מנדטים שלו או שמייצגים התכנסות רחבה לשוליים (למפלגה הנאצית היו 33% מהקולות) או שהם חושבים שהוא משהו אחר.

גם לזה, ביבי לכל הפחות שותף פעיל.

אם למשל הליכוד היה מתנהג כמו "סיעת-על", אז מי היה בוחר בבן גביר בכלל? אולי השכנים שלו מקריית ארבע.

אני בעצמי הייתי מתפקד כנראה לליכוד ומצביע לאנשים שהם ימין מדיני, ימין כלכלי וליברלים. אבל במצב היום? מה זה שווה? אני יכול להצביע ליריב לוין, אבל כדי לשרוד בליכוד יריב לוין יצטרך להתיישר לפי נתניהו.

מעטים מאוד האנשים שבוחרים סמוטריץ' או בן גביר, כי הם בעיניהם "הכי טוב", הרוב המוחלט (ומשם העלייה המטאורית בסקרים) בוחרים בהם כי הם הרע במיעוטו.

עם הזמן יש יותר ויותר אנשים שבשבילם זה הופך להיות הרע במיעוטו.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...