Jump to content

MiG

 • פרסום הודעות

  139
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

19 נייטרלי

אודות MiG

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. האמת, התאור של הדרישות שלך התאימו לי בראש למה שקראתי בסקירות על ליאון קופרה. כשהגעתי לרכבים שאתה מציע בעצמך ראיתי שאתה הולך לכיוון אחר לגמרי אבל אולי שווה לשקול
 2. MiG

  משפחתי ב-10000 ש"ח

  כמו שאני מכיר את ההצעות של חברות הליסינג, 10 אש״ח זה כלום והתשלום יהיה הרבה יותר גבוה ממאות שקלים לחודש. הייתי פוסל את האופציה מראש.
 3. כמו שיוליאן כתב, חד משמעית צריך בדיקה שלך. בעיקר עם סעיפים כאלה שמופיעים בבדיקה שלהם. דוח סליקה יהיה צעד ראשון טוב כדי לשערך את היקפי הנזק בתאונה. אם הם יכולים להביא לך גם דוח שמאי של אותה תאונה זה ישפוך לך אפילו יותר אור על הנושא. עריכה: ראיתי שרשמת שתוקן במסגרת ליסינג, ככה שכנראה לא יהיה רישום בדוח סליקה.
 4. לא ציינת איזה רכב, שנתון, קילומטראז׳. סעיף המנוע נראה כמו כסת״ח סטנדרטי. מתיאור של גיר רועד קשה להסיק בלי לדעת באיזה רכב מדובר.
 5. דיברתי עם ev-meter, המחיר הנקוב שלהם לעמדה הוא 4000 שקל לפני הנחת כמות או משהו כזה. לא מכיר את עלויות התשתיות שלהם אבל מבחינתם אתה יכול לקחת כל חשמלאי שיעשה את העבודה המכינה והם נותנים לו את ההערות שלהם.
 6. MiG

  בדיקת רכב טובה?

  והוא עדיין סיווג את זה במשמעות גבוהה. הסיווגים ברמה גבוהה הם לא דבר של יום ביומו, כשתרצה למכור את הרכב אין לך מושג על איזה בוחן תיפול ועד כמה הוא יחליט אם זה מספיק עמוק או לא מספיק עמוק. בשוק הישראלי רכב עם כזאת פגיעה יהיה מאוד לא סחיר, בלשון המעטה.
 7. MiG

  הייתם נוסעים ברכב שזה שמו?

  אם כבר, נסה לנסוע על מיצובישי pajero בדרום אמריקה. בהצלחה.
 8. תראה, אתה מתאר מצב שאתה ״״טוחן״״ רכבים. אני כותב טוחן בגרשיים כי אתה לא בהכרח טוחן אותם אם למשל רוב הנסיעות הם בבינעירוני, אבל לפחות במד הקילומטראז זה נראה ככה. המשמעות של זה לישראלי הממוצע היא הורדה במחירון באופן דרסטי, ובמילים אחרות: אתה מוריד את הערך של רכב בזה שאתה משתמש בו באופן אינטנסיבי. תעשה חישוב של כמה שווה הרכב שלך היום, מה ירידת הערך לשנה ומה תוכל לקנות במחיר הזה. אני לא מאמין שתמצא משהו שווה ערך שישתלם לך למכור ולהחליף. זה לפני שאני מציין שאתה נוסע על מנוע דיזל שהוא גם חסכוני בדלק באופן יחסי וגם נחשב יותר עמיד לשימושים מהסוג שאתה עושה. מוניות עושות מאות אלפי קילומטרים על מנועי דיז
 9. מה אתה אוהב ברכב שלך היום? מה הקילומטראז שלו? למה אתה רוצה להחליף? רכישה של רכב חדש כמעט תמיד תהיה פחות כלכלית.
 10. בטוח. יצא לי לכבות אחת כזאת, זה היה עניין של סיבוב מפתח פשוט
 11. רופא שיניים שלא מכאיב? צריך להיות ריאלי בחיים
 12. מה הקשר בין השניים? מחירון יד2 הוא מחירון נפרד לחלוטין שמהווה המלצה בלבד. תוכל לראות פה שרשור בנעוץ שדן על ההבדלים בין המחירונים, אבל זה לא קשור לעצם השאלה.
 13. מה זה "נראה טוב"? מבחינה חיצונית? מבחינה מכנית? יש לך דוח שמאי של התאונה הזו? אתה יודע למה הרכב עבר כל כך הרבה ידיים אפילו שהוא 'טוב'? כמו שאיציק אומר, מהמידע החסר שהצגת אני לפחות הייתי מוותר.
 14. MiG

  רכב לשיפור עד 20 אלף

  מתאים יותר לאשכול של ׳ייעוץ ברכישת רכב׳. בכל מקרה, לדעתי חסרים נתונים בשאלה שלך. אולי אם תכוון אותנו לרכבים שחשבת עליהם נוכל להבין לאיזה כיוון לחשוב, כי יכול להיות שהתשובה לשאלה שלך היא שאין או שיש עשר אפשרויות. כשאתה אומר שיפור, למה אתה מתכוון?
 15. הפועלים שלהם עשויים מזהב? אפשר לארגן קבלן לא שלהם שיכין את כל התשתית ושהם רק יבואו לשים את העמדה.
×
×
 • תוכן חדש...