Jump to content

MiG

 • פרסום הודעות

  104
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

12 נייטרלי

אודות MiG

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לא חושב שהייתי לוקח אותה אפילו בחינם. 40 אלף שקל? אז מה שזה דיזל, הרכב כמעט בחצי מיליון ק״מ + מונית + סוחר.
 2. אם כל המוכרים דורשים מעל מחירון כנראה שהם בעמדת מיקוח טובה יותר משלך. להכניס אותם לקבוצה, חוץ מזה שזה הזוי, מכניס אותם לעמדת מיקוח נמוכה משלך. זה אחת הסיבות המרכזיות לכך שזה לא יעבוד. אם אתה חושב שהמחיר שמבקשים לא ריאלי אז תחכה ותראה אם הם לא מוכרים והמחיר יורד או שהם כן מוכרים באותו מחיר ואז הוא ריאלי.
 3. מחזק לגבי ליאון ידנית, אם תמצא לדעתי תשב עליך בול.
 4. מכרו פה לא מזמן בלוח של הפורום טויוטה אוונסיס מ2009, בערך בתקציב הזה, אולי יכולה להתאים. עוד הצעה מעניינת: מאליבו 2010 3.5, למעט בפרמטר של החסכוניות (אלא אם כן יש לה מערכת גז) ופרמטר של אמינות (באופן יחסי, היא אמינה. מזמין אותך לחפש קצת יותר בפורום)
 5. אם אתה מדבר על הסליל, יוניט אור בלם, כפתורי חלונות - זה דברים קלאסיים שפשוט מתים מתישהו בi20 בלי קשר ליותר מידי דברים. רכיבים חשמליים. מצד שני התיקון לא יקר מאוד (עד 500₪) אז אפשר לחיות עם זה.
 6. חייב להדגיש נקודה שנכתבה פה באופן ברור יותר: ככל הנראה הרכב הנוח ביותר יהיה הסיטרואן אבל מבחינת שמירת ערך (באופן מהותי) היאריס תהיה עדיפה. שוק הרכב הישראלי מעדיף טויוטות על רכבים צרפתים לטוב ולרע.
 7. 1. כמה את נוסעת בשנה? עירוני, בינעירוני? 2. מה ההעדפות שלך: מחיר, נוחות, אבזור, צריכת דלק? בגדול הפרש של 20 אש"ח הוא לא משתלם. אם בתור כלל אצבע אני אגיד שרכב לא היברידי צורך 15 ק"מ לליטר, רכב היברידי צורך 20 ק"מ לליטר ומחיר הדלק הוא 6 ש"ח, אפשר לכתוב משוואה פשוטה. פתרון המשוואה אומר שמחיר הדלק יאזן את ה20000 ש"ח הפרש רק אחרי 200 אק"מ. ולא לשכוח שלסוללה יש עלויות נוספות ובשלב כלשהו צריך להחליף גם אותה בעלות משמעותית.
 8. באיזה רכב מדובר? האם יש לתקלה הזאת סימנים במציאות או רק בקוד תקלה?
 9. אתה יכול לבצע עיון מקוון ברשם המשכונות על מספר הרכב שאתה רוצה לקנות, אאל״ט עולה 11₪. https://ica.justice.gov.il/SearchPledge/PledgeBrowse בכל מקרה, למיטב ידיעתי, לא ניתן להעביר בעלות על רכב משועבד. משמע, אם תנסה להעביר בעלות ויש לך שיעבוד ההעברה עצמה לא יכולה להתבצע כי היא תקבל הודעת שגיאה
 10. משאיר את הניסיון שלי למען הדורות הבאים: קניתי מודול חלונות לא מקורי מאליאקספרס ב55₪. הגעתי גם כן לשלב של הבורג הסורר, פירקתי את הברגים כדי לנסות לפרק את כל המסעד ולקבל נגישות נורמלית למודול אך ללא הצלחה. קראתי פה את הרעיון עם הביט מבחוץ, גם זה לא עבד לי. קשה מאוד ללחוץ וגם לסובב במרווח שיש שם. הפתרון הגיע בדמות מברג טסטר ישן שהקריב את עצמו למען המטרה.
 11. תעשה חיפושים בהיסטוריה של הפורום, תמצא הרבה תשובות. בגדול ההמלצות הם חד משמעית לחפש 3.5. צריכת הדלק שלו גבוהה מעט מה2.4 אבל הוא מרגיש הרבה יותר ״מתאים״ למימדי ומשקל הרכב. חשוב לציין שגרסת ה3.5 מגיעה עם גיר 4 הילוכים שנחשב, למיטב ידיעתי, ליותר אמין מאשר גיר 6 הילוכים שמגיע ב2.4.
 12. אם השתמשת בחברה חיצונית כדי לחלץ את הנתונים מהמחשב תוכל לצרף את החשבונית עם התאריך והשעה כהוכחה לזה שביצעת את השחזור רק אחרי שהמחשב נפגע בתאונה. עדיין, קשה להוכיח שהמחשב ניזוק ספציפית בתאונה. השופט צריך להאמין לך וחברת הביטוח תטען שהראיות לא קבילות/מוכיחות באופן חד משמעי בכתב ההגנה. זה לפחות מה שאני הייתי טוען בתור חברת הביטוח. מה אתה אומר ישה?
 13. כיצד אתה יכול להוכיח שהנזק שנגרם למחשב הוא בעקבות התאונה שעברת? זו השאלה הראשונה שבטח כבר שאלו אותך.
 14. הדרישות שלך יחסית סותרות. מצד אחד, אתה מחפש רכב שייכנסו בו 5 אנשים (בנוחות?) ושתוכל לעלות בו את ירושלים במהירות סבירה. במקרה הזה אתה חייב לפחות רכב משפחתי בשביל המרווח (כמו מאזדה 3//טויוטה קורולה) עם עדיפות לרכב מנהלים (כמו מאזדה 6/ סובארו B4) שמגיעים עם מנועים עדיפים. הבעיה ברכבי מנהלים מהשנתון שנמצא בתקציב שלך (איזור 2008-2010) שהם הדבר הכי רחוק מחסכוניים בדלק, הצריכות שם הם בערך בטווח של 7-10 קילומטר לליטר. אם זה בסדר מבחינתך יהיה אפשר לדבר על דגמים ספציפיים, אפילו שבשנתונים האלה עדיף פשוט לחפש רכב לא טחון מהקטגוריה מאשר להתמקד על דגם ספציפי.
 15. הלד של השלט לא מעניין. ממה שאני מכיר, בעול השלטים הפשוטים יש 2 סוגי שלטים: 1. קוד קבוע 2. קוד מתגלגל (מתחלף) אני אישית התעסקתי עם שלטים כמו שאתה מחזיק ביד (433mhz אוניברסליים) בגלל שיש לי בבניין מחסומי זרוע פשוטים עם קוד קבוע שעבורם השלטים עובדים נהדר. לעומת זאת, למיטב ידיעתי, מערכות אזעקה לרכב (לרוב) יהיו מערכות עם קוד מתגלגל כדי להגביר את האבטחה של הרכב שלך (קצת יותר רציני ממחסום זרוע מסכן). ברגע שקנית שלט של קוד קבוע לקוד מתגלגל לא באמת תוכל לעבוד עם זה. יכול להיות שהפלסטיק מחוץ דומה לפלסטיק שיש לך אבל בפנים הצ׳יפ שונה. אין לי ניסיון בשכפול שלטי רכב (או מתגלגלים באופן כללי) ולכן לא אוכל
×
×
 • תוכן חדש...