Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בנוגע לסופר מיני חדשה (208GT/Yaris/..?)

leets

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

כרגע מחפש לקנות רכב שני חדש קטן בסגמנט הסופרמיני, בעיקר לפנאי ונסיעות עבודה פעם/פעמיים בשבוע (אשדוד-תל אביב/הרצליה).

אחרי מחקר קצר הגעתי להתבלטות בין היאריס לפי'גו GT 208, שתיהן 2024 מהסוכנות.

מבחינת שיקולי אמינות וירידת ערך נראה שהיאריס לוקחת בגדול, מצד שני ה208 נראת לי מאובזרת באופן עשיר יותר, וחזותית נראת הרבה יותר מושכת בעיניי.

נוחות נסיעה קשה לי לעמוד, כרגע קבעתי נסיעת מבחן לפיג'ו לשבוע הבא, אבל היאריס לצערי ניכר שאפשר לנסות רק בת"א וכרגע זה קצת יותר קשה מבחינתי (בת הזוג שלי שהתנסתה ביאריס 2021 בתקופה של רכב חלופי חילקה הרבה מחמאות, אבל נוחות זה דבר כמובן יחסית סובייקטיבי).

רציתי לדעת מה חוות הדעת שלכם בנושא (ואם אני אולי מפספס דגמים בסגמנט הזה שמומלצים יותר). מכרים ששאלתי מאוד סולדים מצרפתיות, אבל יכול להיות שזה פשוט משהו שדבק מהעבר.

בכל מקרה, אשמח להמלצות/דיסים, חווית הנסיעה ונוחות מבחינתי הם הפריוריטי

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת נוחות לפיגו יתרון גדול, היא גם זריזה יותר ושקטה יותר ולדעתי גם הסלון ניראה מודרני יותר.

מאחור דווקא המושב היאריס היה לי נח יותר.

מבחינת שמירת ערך לאיריס יתרון, כמו כן גם מבחינת אמינות ליאריס יתרון. לפיגו רצועת טיימינג שיכולה להתפורר ולגרום לנזק לפני מועד החלפתה, לכן יש המלצה להקדים להחלפה כול 4 שנים או 60 אלף ושמן כול 10 אלף על מנת להקטין סיכוי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר בעצמי את הרכבים. רק מקריאה והתרשמות קלה מאוד.

אני חושב שזו התלבטות קלאסית ואופיינית ברכישת רכב חדש.

היאריס, כמו רוב הטויוטות, נחזית לרכב שבעת רכישה במבחן עלות-תועלת נותן בד"כ פחות מהמתחרות. אבל המשיכה שלו היא האמינות, החסכוניות וכפועל יוצא מוניטין טוב ושמירת ערך.

הטויוטה הזו (ורוב המבחר של היצרן) זה לא רכבים שקונים בגלל אבזור/עיצוב/נוחות/ביצועים וכו. בהיבטים הללו המתחרים בד"כ מציעים יותר.

כאן בפורום ראיתי הרבה מאוד טענות על היאריס קרוס ועל איך שלא הגיוני לרכוש אותה במחיר שלה כשהמתחרות מרווחות יותר, נוחות יותר, מאובזרות יותר ומעוצבות יותר. הכל לנכון כנראה. אבל אני מכיר כמה וכמה שרכשו כזו ומאוד מרוצים. הדברים הללו לא מעניינים אותם. הם רוצים ראש שקט ושמירת ערך.

תחליט מה חשוב לך יותר

עריכה אחרונה על ידי razi_pazi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, leets כתב:

...ואם אני אולי מפספס דגמים בסגמנט הזה שמומלצים....

פאביה איביזה ומאזדה-2.

אם התכוונת לחווית נהיגה, הצרפתיה מומלצת.

מסי זה לא רק כדורגל,אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדה 2 כבר מיושנת מאוד,לא רואה מה יתרונות שלה כיום לעומת המתחרות המודרניות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yulianx כתב:

קליאו כבר לא משווקת עם מנוע 1.3.

סליחה אני לא לגמרי מעודכן לגבי רכבים חדשים, לא רציתי להטעות. בכל מקרה זאת חבילה שווה גם כיד שניה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...