Jump to content

yoni122

 • פרסום הודעות

  27
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות yoni122

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לא, לשמחתי ההתכתבות איתו נגמרה בזה.
 2. כן, ברור לי שהוא לא היה קונה את הרכב ומשיט אותו לארצות הברית. רק לא ברור לי איך הוא היה מוציא ממני כסף.
 3. לא יודע אם זה עונה בידיוק להגדרה של רמאות, אבל זאת ההתכתבות שהייתה לי כשניסיתי למכור רכב ביד 2. הכותב היה עם מספר מחול ותמונה של דגל ארצות הברית. מישהו גם נתקל בתופעה?
 4. תודה על ההתיחסות! נראה כמה זה יציק לי, בנתיים נראה שאני אשתמש בטלפון לניווט.
 5. קניתי סוזוקי קרוסאובר 2016 שהגיעה עם מערכת של שרמן. כשקיבלתי את הרכב לא הייתה קליטת GPS, טכנאי פירק ואמר שהאנטנות לא היו מחוברות כמו שצריך אחרי תיקון שביצעו במערכת, חיבר אותן בחזרה ואכן הרכב התחיל לקלוט GPS ב WAZE. אין לי SIM למערכת וכדי להפעיל את הWAZE אני מתחבר ל HOT SPOT של הטלפון. בכל תחילת נסיעה לוקח ל WAZE משהו כמו 3-5 דקות להיסתנכרן על האות של ה GPS, ברגע שהוא מצליח אז זה עובד טוב. האם הזמן הזה תקין? יש מה לעשות כדי לשפר את זה? קניתי את הרכב מטריידאין, אז אני לא יכול לשאול את הבעלים הקודמים האם הבעיה הייתה קיימת גם אצלו.
 6. לקחתי קרוסאובר 2017 טורבו ידני לבדיקה. הרכב עבר טיפול ב 60 אלף קילומטר במוסך מורשה ולכאורה עשו טיפול מלא, עכשיו עבר סך הכל 67 אלף קילומטר. הממצע העיקרי המפתיע הוא תצרוכת השמן של הרכב, הבוחן אומר שהשמן מתחת למינימום והוא לא זיהה שום נזילה לכן לדעתו המנוע אוכל שמן. לפחות 2 ליטר ל7 אלף קילומטר. מצורפת הבדיקה, מה אתם אומרים? זה אופיני לסוזוקי לצרוך כל כך הרבה שמן?
 7. תודה על התשובות. לפי המוסך של סוזוקי זה אפילו יעלה לי יותר. הם רוצים 1020 שח על השלט, 350 שח על המפתח לפני מע"מ ועבודה. הרכב לא מניע אם לא מצמידים אותו ממש צמוד לכפתור הנעה, אולי באמת בנוסף להכל גם הסוללה בשלט היחיד חלשה.
 8. היי, אני לקראת קניית סוזוקי קרוסאובר 2017 מטרייד אין. משום מה המוכר אומר שיש להם רק מפתח אחד. ברכב יש התנעה ללא מפתח, זאת אומרת כפתור שצריך להצמיד אליו את המפתח וללחוץ על הכפתור בשביל שהרכב יניעץ הרכב מגיע מהסוכנות רק עם מפתח אחד, זה יכול להיות? או שהם פשוט איבדו את השני? הבנתי ששכפול של שלט נוסף כזה הוא עסק לא זול.
 9. אני די בטוח שמדובר באדם פרטי. אכן מוזר לי שאחרי הבדיקה לא נרכש הרכב עם הורדה נוספת מהמחיר המבוקש, לא יודע מה הסיבה לכך. תודה על העצות נראה לי שכרגע לא אתקדם איתו.
 10. אכן מדובר על מנוע 165 כס. המוכר טוען שבמוסך אמרו לו סדר גודל של 2000 שח לתקן את הליקויים, נשמע בכיוון? בגדול בנסיעה קצרה עם הרכב אני לא הרגשתי שום דבר חריג, כמובן שאני מבין שבדיקה במכון לא נקיה, אבל הפתיעה אותי שעל כמעט כל סעיף נמצא ליקוי. אם אני מבין נכון את הכיוון, מה שיותר אמור להטריד אותי זה מצב של הגחון ולא דווקא המנוע ותיבת ההילוכים? ברור לי שאם אני ממשיך עם הרכב אני אקח אותו לבדיקה נוספת ואתייעץ במוסך, כאן אני מנסה להבין אם שווה לי להשקיע את עלות הבדיקה.
 11. אני מחפש פיג'ו 3008 משנת 2016. עבור רכב שראיתי המוכר הראה לי בדיקה שעשה לרכב לא מזמן. הרכב עבר כ 70 אלף קילומטר. מה אתם אומרים על התוצאות במנוע\תיבת הילוכים. צריך להדליק נורה אדומה?
 12. מעוניין לקנות פיג'ו 3008 בשנתונים 2015-2016, על מה כדאי לי לשים לב כשאני בודק את הרכב? אשמח לדגשים\מחלות ידועות של הדגם.
 13. שלום, נסדק לי כיסוי הצופר בסוזוקי בפלאש. איפה אני מוצא כזה חלופי ואיך קוראים לחלק? יש סכנה לכרית האוויר או שאפשר להחליף אותו לבד?
 14. הבולמים ההידראולים בתא המטען של הסוזוקי ספלאש שלי נחלשים ולא מחזיקים את הדלת למעלה. אני רוצה להזמין בולמים חדשים ולהרכיב לבד. הבולמים הנוכחיים הם של חברת suspa ונראה שרשום עליהם TYP 16-2 016 12776A 420N 49/12 אני מניח שזה אומר שהם 420 ניוטון. אפשר להזמין בולמים מתאימים מהאינטרנט? אשמח לקישורים.
 15. דוושת הקלאץ, בסוזוקי שפלאש שנת 2013, החלה לחרוק לפני מספק שבועות. בעיקר בזמן הלחיצה, בזמן השחרור אני כמעט לא שומע את זה. נשמע כאילו החריקה באה מאזור הדוושה אבל אני לא בטוח בכך. קורה במשך כל הנסיעה. ממה זה יכול לנבוע?
×
×
 • תוכן חדש...