Jump to content

avi60769

 • הודעות

  764
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של avi60769

משקיען

משקיען (5/14)

79

מוניטין

 1. שלום יעלם לא, אבל יחלש בצורה משמעותית. שים לב יש מדבקה על כל צמיג חדש עם ציון רמת הרעש שהצמיג מפיק בנסיעה, חפש צמיג שרמת הרעש שלו מתחת ל 70 db,
 2. בוקר טוב את הגיר הרובוטי שמו רק ב i 30. תעשה נסיעת מבחן ברכבים שאתה רוצה, בגיר האוטומטי יש 6 הילוכים. ברובוטי יש 7 הילוכים. גיר רובוטי רגיש לפקקים , והם מקצרים את חיי הקלאצ'ים שלו מהר, אך עדיין זה מחזיק כמה שנים או פחות, כנראה עניין של מזל, יש ברובוטי דבר מעצבן שבתחילת נסיעה או לקראת מהירות 0 האוטו רועד.
 3. זה ציפוי ביריעת ניילון שקופה להגנה על חלקי פח ופלסטיק חיצוניים ברכב, עמיד בשריטות ושיפשופים קלים של חניה, ותאונות קלות. יחסוך לך את תיקוני הצבע הבאים. אתה יכול לצפות את המקום הבעייתי , או להחליט מה צריך ומה לא, אפשרי גם את כל הרכב, העניין פה הוא עלויות הציפוי.
 4. ערב טוב עם לק צובעים שריטות , לא קטעים כאלה כמו שרשמת בדלת, תעבור לצבעי רכב שיראה את הנזק ויתן לך הצעת מחיר. להגנה בעתיד , רצוי לעשות ציפוי בppf על הדלת .
 5. שלום תפנה למוסך יבואן הונדה ברחובות רפי ורפי, יש לו מספר רכבים מסוג טויוטה יאריס היברידיות חדשות שהוא מייבא במקביל לארץ.
 6. שלום פרק את הקונסולה האמצעית ותראה אם יש שם צינור למיזוג.
 7. שלום אם מותקנת המערכת המשוכללת יותר ברכב, נדלקת נורת התראת לחץ אוויר נמוך בגלגל הבעייתי, כולל מספר psi.. בלוח השעונים. במערכת הפשוטה , נדלקת נורת חוסר אוויר כללית, והנהג צריך פיזית ליבדוק כל גלגל ללחץ מתאים על ידי שעון חיצוני.
 8. אם אתה מתכוון לסיויק הצ'בק 5 דלתות נכונה לך אכזבה בייחוד בגיר האוטומטי, הרכב מכוון לחיסכון בדלק ועצל מאוד בנסיעה. כבר עדיף את גירסת 4 דלתות הזריזה יותר. ב 5 דלתות יש ספויילר אחורי המחלק את החלון ל 2 חלקים ומפריע לראות מאחור כמו ברכב רגיל. לוח שעונים המחולק לא נכון, חלק למעלה וחלק למעטה, גם לוקח זמן להתרגל, וכמובן ישיבה נמוכה מידי בתוך הרכב . מה שכן יש את כיסאות הפטנט מאחור שנותנים לך אפשרות להובלת חפצים גדולים בתוך תא הנוסעים.
 9. שלום על יריעות הבוטיל ששמת ברכב יש עוד כמה סוגי חומרים ששמים אחד על גבי השני, כל אחד מונע רעידות בתחום תדרים אחר , וביחד התוצאה מושלמת, ליעוץ והכוונה פנה אל החבר אסימפקס פה בפורום.
 10. ערב טוב הכל תלוי באיך אתה אוהב להאזין למוסיקה ברכב שלך, התחלתי כמוך בשני קופוננטים קדימה ואחורה וסאב בתא מטען. לאחר מכן סט קומפוננט שלושה חלקים וסאב כולל מולטימדיה אלפיין 977 עם dsp, עם כיוון במה קידמית ברכב על ידי רונן סאונד נולדג'. נסעתי כך שנתיים ולא אהבתי את התוצאה, ושוב חזרתי לשני קומפוננטים 2 חלקים , קדימה ואחור כולל סאב. ככה אני אוהב את זה , לישמוע את כל הצלילים מכל קצוות הרכב. כיום אני מעדיף להשקיע בחומרי בידוד טובים, ובהמלצת סמיון מאסיפקס הגעתי לתוצאות מפתיעות, אשר נותנים לי את האפשרות להתקין מגברים ב 50 אחוז פחות הספק , ולקבל את אותו סאונד חזק ועשיר.
 11. avi60769

  רמת מיגון 77

  מה נותן לכם מנוי בתשלום במערכת איתור הרכב, אם הביטוח לא דורש את זה כתנאי לביטוח מקיף? גם ביונדאי דוחפים איתוראן סייב עם מנוי שנה בחינם, בערך חינם , החברה פונה ללקוחות להתקין אפליקציה ולקחת מהם תשלום חודשי בנוסף לשנה חינם. אני סגרתי מנוי אחרי שנה וניטרלתי את המערכת פיזית. לא מוכן לשלם סתם בלי צורך ממשי.
 12. חוץ מדלתות וטמבונים, אתה צובע את כל השאר, עדיף צבע כללי לרכב.
×
×
 • תוכן חדש...