Jump to content

avi60769

 • פרסום הודעות

  573
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

41 נייטרלי

אודות avi60769

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ערב טוב סימן מפתח זה התרעה על תקלה באימובילייזר המקורי של הרכב, הוא נמצא במפתח, ומתקשר עם יחידת האימובילייזר ברכב.
 2. שלום אדי הפרש של חצי שקל לליטר לטובת אוקטן 98 לא ישבור אותי, אני מתדלק כבר 3 שנים בתחנת מבוא שומרון בחולון , שם אוקטן 98 נמכר ב 5.76 שקל, ב 2 רכבים עם מנועים טורבו, הונדה סיויק 1500 שנת 2017, ויונדאי i 30 שנת 2019, במעבר מדלק באוקטן 95 ל 98, הרכב מגיב יותר מהר בלחיצה על דוושת הגז, אתה מרגיש דחיפה טיפה יותר מהירה בכל הילוך. בסל"ד סרק נעלמו הגימגומים, המנוע עובד חלק יותר. בסריקת תקלות בזמנו בסיויק כשהתלוננתי על גימגומים בסל"ד סרק, נמצאה מצערת מנוע מלוכלכת, במעבר לדלק באוקטן 98 ובבדיקה חוזרת ,מצב המצערת היה תקין. במדבקה במיכסי הדלק בשני הרכבים היה כתוב לתדלק את הרכב באוקטן 95 מינימום.
 3. ערב טוב את החלק הקידמי בג'אז קשה ליראות בגלל החלון הגדול, רצוי רכב עם חיישני חניה קידמים מקוריים.
 4. ערב טוב במשך כבר כמה שנים ברכבים מסוימים הביטוחים לא דורשים מיגון , בייחוד ברכבים הזולים, כנראה שחברות הביטוח הבינו שזה לא ממש עוזר, מה שכן רשום במפורש בביטוח , לא לצאת מהרכב ללא המפתח. הייתי כמוך בדילמה כזו עם יונדאי i 30 שנת 2019, שקניתי כחדשה לפני שנה מיונדאי, שם הם מתקינים מערכת דומה פוינטר אקטיב , ויונדאי נותנת שנה מנוי חינם עליה. לא משנה שפוינטר מנסה בשנה הזו לעקוץ ממך עוד כמה שקלים על אפליקציה לטלפון שמחוברת אליהם ולרכב. אחרי כמעט שנה פוינטר רוצים 28 שקל לחודש, כשהודעתי להם שהביטוח לא מצריך את המערכת ברכב, פיתאום המחיר ירד ל 16 שקלים, גם לא הסכמתי וסגרתי את המנוי, בימים אלו אני צריך לנתק את הקודן של המערכת , כשאוכל לינסוע בלי להקליד קוד סתם על מערכת שלא מתפקדת. לענייננו הביטוח המקיף מכסה גניבה ללא מערכות מיגון, אז מיותר לשלם סתם, מה גם במקרה גניבה של מספר רכבים בו זמנית , החברה תפעל לאיתור של הרכבים היקרים יותר ולא הזולים,
 5. שלום לא יותר פשוט לעשות נסיעת מבחן על הונדה ג'אז ולהחליט לבד? מה יתן לך לישאול אנשים זרים שיחליטו בשבילך אם זה מתאים או לא? ואם יגידו לך שזה רכב מצויין, ואת תיקני ותתאכזבי. רק את קובעת מה מתאים לך.
 6. כן, כל רכיב שמחובר למחשב ניהול מנוע ולא תקין, מדליק את נורת צק אנג'ן. אתה יכול להעביר את צינור הוואקום דרך אחת מהגומיות בקיר האש של החיוט שעובר מהמנוע לתא נוסעים, זה לא קל אבל עדיף מלקדוח בפח שם.
 7. לא יותר פשוט להרכיב שעון גדישה עם צינור וואקום, במקום השטות שהתקנת שם? אם הייתה לך תקלה בגדישה הייתה נדלקת לך גם מנורת צק אנג'ן
 8. שלום כשאתה לא לוחץ גז בניוטרל זה יורד מתחת לאפס, 0.1, 0.2, 0.3, 0.4. בנסיעה רגילה בשיוט 0.0 בלחיצה על הגז זה מטפס מעל ל 0 לסביבות 0.6, 0.7, לפעמים גם 0.8, תלוי בלחץ שאתה מפעל על דוושת הגז.
 9. שלום יש בצד ימין שלו את שהרבני, שם יש כיסויים למושבים.
 10. ערב טוב אתה עדיין באחריות יצרן, גש למוסך יבואן רנו שיבדקו עם מחשב את התקלה באחריות, בקשר לרעשי פלסטיקה, תבקש במוסך שיטפלו גם בזה. תמיד תוכל לגשת למתקין מערכות ברכב ולבקש שישים ספוגים או חומרי בידוד אחרים למניעת רעשים בחלקי הפלסטיק. או להחליף קליפסים אם נישברו, וזה ממש לא עבודה יקרה.
 11. שלום כל הסיויקים בתצורת 5 דלתות מנועים 998 ו 1498 סמ"ק, מגיעות מאותו מפעל באנגליה. הסוכן חירטט אותך. הם תמיד מנסים להיפטר מהרכבים שיש להם במלאי בארץ, תנסה בעוד סוכניות של הונדה.
 12. ערב טוב יש לך את אקא מערכות מיגון ושמע לרכב.
 13. ערב טוב הייתי מציע לך יונדאי i30 יש מזגן לכיסאות האחוריים , 7 כריות אוויר, התראה על תנועה חוצה מאחור. נוח ושקט לנסיעה.
×
×
 • Create New...