Jump to content

avi60769

 • פרסום הודעות

  653
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי avi60769

 1. בוקר טוב מכוניות עם גיר רובוטי רצוי להיכנס בנסיעת מבחן לפקקים בעיר.. או בכביש , וליבדוק איך הגיר מתנהג. רצוי גם לחפש עלייה , ולבצע שם זינוק בעליה ,וליראות שהרכב לא מדרדר אחורה.
 2. בוקר טוב גם אצלי ביונדאי i 30 שנת 2019 עם גיר רובוטי אין צורך בהחלפה, רק בדיקה כל 4 שנים או 60 אלף ק"מ. אך רשום בשפה שהם כנראה לא מבינים במוסך, "I" בדוק ובמידת הצורך כוונן, תקן, נקה או "החלף". או החלף במידה שהגיר היה שקוע במים. כנראה שאם לא רשום להם R החלף, הם פשוט לא מחליפים. הם לא מגדילים שם ראש במצב I, ובודקים לפי גוון השמן בגיר .
 3. בוקר טוב תחזיר את המנורות המקוריות ותיבדוק שוב. אם עדיין לא דולק, גש למוסך יבואן שיטפלו במסגרת האחריות, רק אל תספר להם שהחלפת לנורות אחרות לפני כן, כי אז תקבל בעיטה החוצה משם.
 4. ערב טוב בהונדה המערכת סגורה, תזהר מהניסיון ליפרוץ אותה, ישר תאבד את האחריות עליה והיא מאוד יקרה, מעל 11000 שקל. המערכת גם מאפסת לחצי אוויר וטיפולים, ולא כדאי לך שמשהו ישתבש בה כתוצאה מזה. עדיף לך להתקין קובץ apk בטלפון ולהתחבר עם כבל למערכת.
 5. יש היום רכבים חדשים ללא צורך בקודן,
 6. תיבדוק שלא נוזל לך דלק מתחת לרכב באיזור המיכל, הרכבה לא נכונה של הפילטר, או שלא חיברת את צינור הדלק לפילטר מלמעלה למקום שלו.
 7. ערב טוב תיבדוק לחץ אוויר בצמיגים, אולי הוא קצת גבוה ואתה מרגיש את הרכב יותר מידי קשה.
 8. בוקר טוב אם טיפול 15000 ק"מ על שמן מנוע ופילטר שמן בעלות של 720 בהילוך שישי בראשון לציון, ועד 1160 באוטוויק יונדאי מודיעין, זה זול בשבילך. מעניין מה זה טיפול יקר? אני עברתי מהונדה ליונדאי והמחירים טיפסו בהרבה בטיפולים.
 9. ערב טוב החומר מספיק לכמה שנים במיכל הקטן. אם אין גשם ואתה לא מנקה את השמשות עם חומר ניקוי או מגבי הרכב, אין סיבה לחדש את היישום על הזכוכיות שוב פעם, זה לפי הצורך, 3 שבועות בתקופת חורף גשום.
 10. שלום החומר מצויין לדחיית גשם בנסיעה, החומר הראשון מגיע בבקבוקון של 207 מ"ל, והשני במיכל של 475 מ"ל. הוא מחזיק 3 שבועות, ואחר כך צריך לחדש אותו שוב על החלונות. במראות זה לא נותן לך כלום, כי זה מבוסס על הרוח שבאה נגד הרכב והיא מעיפה את המים מהחלונות מקדימה. לחומר יש ריח של אלכוהול, והוא קל ליישום.
 11. בוקר טוב אוטואלגנס לא עובדים כרגע, קורונה. פעם אחרונה שעשיתי אצלהם ציפוי עור להגה, בחודש יולי המחיר טיפס ל 1200 שקל לפני מע"מ. באודיבה רצו 1500, אמייזינג בהרצליה רצה גם 1200 ולהשאיר אצלו את הרכב ל 24 שעות בשביל הגה.
 12. בוקר טוב אם תראה את הקומפרסור הקטן ששמים בהונדות ג'אז 2020 בערכת ניפוח תיבהל. קטן ורובו כיסוי פלסטיק שמסתיר את גודלו הזערורי. יש הבדל בין קומפרסור עם בוכנה אחת ושתיים הגדולים יותר לבין הקטנים, ההבדל זה רק בזמן הדרוש לנפח גלגל וזה ממש לא נצח 2 דקות בממוצע לקטן יותר, קח בחשבון גודל יחידה ומשקל גבוה בקומפרסורים הגדולים. עוד דבר הקומפרסורים הקטנים מתחברים למצית הרכב כמקור הכוח , והגדולים מתחברים עם קרוקודילים לקטבי המצבר, אולי זה גם עניין של נוחות, תלוי מה אתה מעדיף.
 13. שלום היה לי רכב כזה בדיוק משנת 2014 מנוע 1800 ידנית, לחץ אוויר בגלגלים במידה 205/55/16 היה 32 psi. התראת לחץ אוויר מתבצעת על ידי חיישן abs בכל גלגל , החיישן סופר סיבובים של הגלגל, ובמידה והם לא שווים לשאר הגלגלים מדליק נורת אזהרה כללית. אתה לא יודע באיזה גלגל חסר אוויר אם לא תיבדוק עם שעון חיצוני, או בתחנת דלק, קח בחשבון ששעוני הלחץ בתחנות דלק מזייפות בדרך כלל כלפי מעלה. איפוס המערכת דרך פונקציה במחשב הדרך עם כפתורי ההגה, ורצוי לאפס פעמיים רצוף את ההתראה המופיעה בלוח השעונים, זה מין באג של הונדה, שבלעדיו יכול להתריע שוב פעם בלי סיבה.
 14. ערב טוב תנסה בפתח דלת נהג בקורה האחורית, יש תווית. בעיקרון בין 30 ל32 psi בנסיעה עם 2..3 אנשים ברכב. בעומס 35..36 .
 15. avi60769

  שאלה על תו סחר

  בוקר טוב תו סוחר לא נחשב כיד ברישיון.
 16. ערב טוב אתה יכול לשפר את הסאונד הנוכחי ברכב, על ידי הדבקת יריעות בידוד כדוגמת דיינמאט אקסטרים או סטינגר רואד קיל, על החלק הפנימי של פח הדלת מבפנים , על ארבעת הדלתות קדימה ואחורה שבהם מורכבים רמקולים.
 17. שלום ריפודי העור בספארק הם מעור סינטטי, ובשמם סקאי, והם רחוקים מההרגשה שנותן עור אמיתי, לארצנו הקייצית זה מתכון לאי נוחות בייחוד אם את יושבת עם בגדים קצרים ברכב. מנסיוני גם עור אמיתי שהוא יותר איכותי לא מתאים למדינות חמות.
 18. שלקייס הגזמת, הבחור דיבר על יונדאי i 20 , מנוע אטמוספרי, מה כבר יש לשפר שם? זה לא מנוע מוגדש או רכב עם פוטנציאל לשיפורים.
 19. בוקר טוב רימון ריח יפתור לך את הבעיה הוא גם מחטא את המערכת מבקטריות שנישארות על הרדיאטור הפנימי שממנו מגיע הריח החמוץ.
 20. בוקר טוב אין לך במה לשפר את המערכת שתיכנן ויצר יצרן הרכב בצורה אופטימלית . לא יוסיף לך חוץ מרעש. במקרה של פילטר אוויר פתוח, שום דבר שימושי לא יתן ברכב שלא שופר בו כלום.
 21. שלום ניגשים עם המוכר לאחת מסדנאות השיפורים המוכרות, ומבקשים מהם שיבדקו מה שיפרו ברכב. בסטייג 1 זה רק החלפת/ הוספת תוכנה משופרת לניהול וסחיטת כוחות סוס מהמנוע, ויש צורך בחיבור למחשב הרכב לצורך בדיקת הספק ומומנט, והרצה על דיינו לבדיקת הספק נוכחי לעומת הספק מקורי. או במקרה של סטייג 2 שזה גם תוכנה, דאון פייפ, פילטר אויר ואינלט.
 22. שלום תשים בוכנות מקוריות או תחליפיות במידה המקורית בדלת , זה הולך לפי משקל הדלת על הבוכנות, וכנראה שאין להם מספיק כוח ליסגור את הדלת בעדינות והן פשוט קורסות בירידה. שים לב שגם בפתיחת הדלת כלפי מעלה זה יזוז יותר לאט מהמקורי.
 23. שלום תנסה לברר אצל אלכס סנדר בדרום תל אביב https://www.alexsander.co.il/cat/744?pm6=16993&minPriceVal=5&maxPriceVal=59
 24. ערב טוב בסיויק מסובבים הגה ימינה עד הסוף, מפרקים ביטנת גלגל שמאל קידמית בחלק הקידמי שמחובר לטמבון, מכניסים יד ישרה עד הגומי של הפנס ומפרקים את הכיסוי ולאחר מכן את הנורה. אתה יכול גם להיכנס למוסך יבואן הונדה להחלפת נורה אם זה נראה לך מסובך.
 25. שלום ביונדאי טיפול דומה, היית יוצא במחיר שבין 720- 900, ועד 1160 במוסכי יבואן.
×
×
 • Create New...