Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הייתם ביפן? כנסו להמליץ

maor23

פוסטים מומלצים

אהלן חברים

בעבר התייעצתי פה על יעדים לירח דבש, עלו כמה המלצות - ולאחרונה הוחלט היעד - יפן. 

שבועיים וחצי, בחורף (סוף נוב' - אמצע דצמ').

מתחילים לשבת על מסלולים, לכן באתי לפה לשמוע המלצות של אנשים שהיו, חוו, מכירים ויודעים.

כל דבר שיש לכם לומר, אני אשמח שתשפכו כאן ואני ארשום לי בצד.

אין לי מושג מאיפה להתחיל, קראתי המון בגוגל וראיתי המון סרטונים.

התחלתי להכין לי רשימה של אטרקציות, מסעדות וכו', אבל אני קודם כל רוצה להבין מה יהיה המסלול שלי. אנחנו נוחתים בטוקיו אחה"צ, חושבים לעשות שם את הלילה הראשון כדי למנוע כאבי ראש, ואז ביום למחרת לנסוע לעיר אחרת ומשם להתחיל את הטיול, עד שנשאיר לנו כמה ימים אחרונים לטוקיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי, יש המון תכנונים מומלצים ביפן למטיילים בפייס וגם בjapan-guide.

לטיול של שבועיים וחצי, הייתי מפצל שבוע שבוע ןחצי בטוקיו, ושאר הזמן בקיוטו, כולל גיחה לנארה ואולי אוסקה. בכל אלו יש מספיק מה לעשות גם הרבה יותר זמן מזה, ןאם תעמיסו יותר, זה עלול להיןת בעיקר מעייף.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תתכונן לחוויה אחרת, כאילו ממש אחרת. מדהימה!(וביקרתי ברוב העולם).

אני עשיתי יפן שבוע אחד עם השניקסן במעבר מהיר בין ערים, שבוע שני עם רכב ושבוע שלישי בטוקיו.

ככה, זורק נקודות מהראש.

1. אוכל, טעים, טרי, זול ומדהים! אם אתם פודיז זכיתם. אל תוותרו על לטעום דגים טריים בשוק(סשימי) ולפחות פעם אחת לאכול קובה ביף אמיתי. (יקר ובלתי נשכח).

2. ברוב המלונות יש אונסנים, חוויה ממכרת, תלמדו את החוקים ותשתדלו לנצל את האונסנים.

3. ארוחת בוקר יפנית מסורתית. פחות. מוזר ורובה לא אכילה.

4. טוקיו ענקית ומטורפת, נסו לקחת לפחות ליום אחד מדריך ע"פ תחומי העניין שלכם.

5. אם אתה רוצה חוויה מטריפה בטוקיו- חפש את הקארטינג של סופר מריו. נהיגה בקארטינג מחופש לדמות מהסופר מריו ברחובות טוקיו...

6. לא לוותר על אוסקה, פוג'י וכמובן קיוטו.

7. היפנים תמיד עוזרים, אדיבים בטירוף עד חוסר נעימות ושירותיים בהגזמה.

8. קחו איתכם לכל מקום שקית ניילון לזבל. אין פחים ברחובות.

9. נהיגה קלה, אם מחליטים לקחת רכב ממליץ על רכב קטן. הכי טוב.

10. אתם מכוונים לא לעונה, אתה מודע לזה? סאקורה זה אפריל.

11. קיוטו לפחות יומיים-שלושה.

12. נארה- אפשר לוותר אם קצרים בזמן.

13. אם עולים לתצפית על הפוג'י, רדו ברגל!

14. אין לכם מספיק זמן למשהו גדול אז משער שאתם רק באי המרכזי.

15. סבן אילבן בכל מקום. אוכל מצוין טרי וטעים לבוקר או לסנייקים להמשך היום.

16. תשתמשו בשירות משלוח מזוודות. לא יקר וימתין לכם במלון הבא. עובד כמו רכבת יפנית-מדויק על השניה.

תעדכן כשתתקדם עם המסלול כך נוכל לעזור עוד.

עריכה אחרונה על ידי pasparto
  • אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1
  • נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון יש אונסנים שלא מקפידים ואפשר ויש כאלו שנותנים לך משבקה בצבע גוף שאיתה אתה מכסה את הקעקוע. כדאי לבשוק מראש איזה מהם או מה. יש דבוצה בפייסבוק שנקראת יפן למטיילים שווה לחפש שם, יש מאות דיונים על הקעקועים. 

לפות"ש, אני יכול לכתוב כאן שעות אבל אתה צריך לעבור על japan guide, ואז לקרוא בקהוצה של יפן למטיילים בפייסבוק ולזקק לך דברים שאתם אוהבים. לסמן וי על דברים נפוצים זה נחמד אבל אם אתם לא נהנים מההיסטוריה נגיד אז אחרי מקדש או שניים אתם די תמצו ואז חבל ללכת תכל מיני כאלו. אז תחשבו מה מעניין אתכם מתוך טריליון האטרקציות שיש שם ולכו על זה. בשביל טיול ראשון קיוטו אוסאקה וטוקיו נשמע כמו תכנית ואפשר לתת פוג'י או הירושימה ליום יומיים בדרך. 

יש כמה דברים שכדאי להזמין מראש כמו כרטיסים ליוניברסל או לדיסני אם פארקי שעשועים מעניינים אתכם. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, ניקו פ. כתב:

בעיקרון יש אונסנים שלא מקפידים ואפשר ויש כאלו שנותנים לך משבקה בצבע גוף שאיתה אתה מכסה את הקעקוע. כדאי לבשוק מראש איזה מהם או מה. יש דבוצה בפייסבוק שנקראת יפן למטיילים שווה לחפש שם, יש מאות דיונים על הקעקועים. 

שמעתי ש״לא מקפידים״ אומר משהו קטן מחליקים, אם אצטרך מדבקות להסתרה זה רוב הידיים והטורסו אז חבל על הזמן בכלל

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, יבגניפ כתב:

היי, יש המון תכנונים מומלצים ביפן למטיילים בפייס וגם בjapan-guide.

לטיול של שבועיים וחצי, הייתי מפצל שבוע שבוע ןחצי בטוקיו, ושאר הזמן בקיוטו, כולל גיחה לנארה ואולי אוסקה. בכל אלו יש מספיק מה לעשות גם הרבה יותר זמן מזה, ןאם תעמיסו יותר, זה עלול להיןת בעיקר מעייף.

נמצא שם בקבוצה, מתייעץ שם וגם כאן כדי לשמוע את חוכמת ההמונים.

אנחנו חושבים על להיות בטוקיו בסוף הטיול, זאת אומרת לנחות בטוקיו להעביר שם את הלילה הראשון ואז על הבוקר לנסוע ליעד מרוחק - ומשם להמשיך מיעד ליעד, לקרוב יותר, עד שנגיע לטוקיו בסוף.

לפני 7 שעות, pasparto כתב:

אני עשיתי יפן שבוע אחד עם השניקסן במעבר מהיר בין ערים, שבוע שני עם רכב ושבוע שלישי בטוקיו.

ככה, זורק נקודות מהראש.

1. אוכל, טעים, טרי, זול ומדהים! אם אתם פודיז זכיתם. אל תוותרו על לטעום דגים טריים בשוק(סשימי) ולפחות פעם אחת לאכול קובה ביף אמיתי. (יקר ובלתי נשכח). אנחנו פחות בקטע של דגים, אבל בשר אנחנו לגמרי IN. קובה אפשר למצוא רק בקובה? או שאפשרי למצוא גם בטוקיו? 

2. ברוב המלונות יש אונסנים, חוויה ממכרת, תלמדו את החוקים ותשתדלו לנצל את האונסנים. מה החוקים לגבי האונסנים? ואיך אפשר לבדוק על כל מלון מה יש לו? הכוונה שלי היא אם אני סוגר מלון דרך בוקינג, יהיה כתוב שם על אם יש אונסן ואם כן מה החוקים לגביו?

4. טוקיו ענקית ומטורפת, נסו לקחת לפחות ליום אחד מדריך ע"פ תחומי העניין שלכם. פחות בקטע של מדריך, אבל כן הבנתי שזה הת"א שלנו. רוצים להעביר שם את הימים האחרונים שלנו (אגב, תגובה אחת מעליך, תגיב לי מה דעתך עליה).

5. אם אתה רוצה חוויה מטריפה בטוקיו- חפש את הקארטינג של סופר מריו. נהיגה בקארטינג מחופש לדמות מהסופר מריו ברחובות טוקיו... רשמנו לנו אותה, בהחלט נבצע. משהו שצריך להירשם אליו מראש או שבמקום?

6. לא לוותר על אוסקה, פוג'י וכמובן קיוטו. אוסקה, פוג'י וקיוטו ברשימה שלנו, בנוסף לטוקיו ולהירושימה שלגביה מתלבטים. שוב, זה קשור יותר לתגובה למעלה.

8. קחו איתכם לכל מקום שקית ניילון לזבל. אין פחים ברחובות. מודעים

9. נהיגה קלה, אם מחליטים לקחת רכב ממליץ על רכב קטן. הכי טוב. לא בקטע של רכב

10. אתם מכוונים לא לעונה, אתה מודע לזה? סאקורה זה אפריל. כן אני יודע, אנחנו באים שם לקראת החורף (אם לא בחורף עצמו). עדיין נוכל למצוא את עצמנו, לא?

11. קיוטו לפחות יומיים-שלושה. משהו ספציפי שבגללו אתה אומר את זה, שארשום לי בצד?

12. נארה- אפשר לוותר אם קצרים בזמן. גם חושב על זה, בגדול רשמנו את נארה רק בגלל האיזור עם האיילים שם.

13. אם עולים לתצפית על הפוג'י, רדו ברגל! התצפית רלוונטית רק בעונות כמו קיץ,אביב לא? אנחנו בחורף, לדעתי האתר נסגר.. תקן אותי אם אני טועה. ואגב לגבי זה, מה אני צריך לרשום בגוגל מאפס כדי להגיע לאחת מהתצפיות על ההר?

16. תשתמשו בשירות משלוח מזוודות. לא יקר וימתין לכם במלון הבא. עובד כמו רכבת יפנית-מדויק על השניה. כן שמעתי על זה, אבל איך זה עובד? לצורך הדוגמה נניח נחתנו ועשינו לילה ראשון בטוקיו ומשם אנחנו רוצים לעבור להירושימה. אז להשתמש בשירות הזה כדי לשלוח את המזוודות? איך יודעים לקשר אותן אלינו ולמלון? איך זה עובד?

ובנוסף לכל התגובות שלי בירוק, אני אשאל שוב. איך יהיה נכון לתכנן את המסלול שלנו? להתחיל מהרחוק ולהתקדם עם הימים עד שנגיע לטוקיו, או להתחיל מטוקיו, להתרחק ואז ביומיים האחרונים לחזור לטוקיו(בשביל הטיסה חזור)?

לפני 43 דקות, ניקו פ. כתב:

לפות"ש, אני יכול לכתוב כאן שעות אבל אתה צריך לעבור על japan guide, ואז לקרוא בקהוצה של יפן למטיילים בפייסבוק ולזקק לך דברים שאתם אוהבים. לסמן וי על דברים נפוצים זה נחמד אבל אם אתם לא נהנים מההיסטוריה נגיד אז אחרי מקדש או שניים אתם די תמצו ואז חבל ללכת תכל מיני כאלו. אז תחשבו מה מעניין אתכם מתוך טריליון האטרקציות שיש שם ולכו על זה. בשביל טיול ראשון קיוטו אוסאקה וטוקיו נשמע כמו תכנית ואפשר לתת פוג'י או הירושימה ליום יומיים בדרך. 

יש כמה דברים שכדאי להזמין מראש כמו כרטיסים ליוניברסל או לדיסני אם פארקי שעשועים מעניינים אתכם. 

אנחנו לגמרי פחות בקטע של מקדשים. זאת אומרת, כן נרצה לראות ולחוות, אבל כמה מקדשים אפשר לראות? הבנתי שקיוטו מלאה במקדשים אז נראה כמה בודדים וזהו.

מעבר לזה אנחנו מחפשים את האטרקציות היותר "צעירות", אם זה היוניברסל והדיסני שכתבת, אם זה חנויות גאדגטים(שיש באקיאברה לפי הבנתי) ועוד בסגנון.

כל המלצה שתהיה לך אשמח לקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיילתי שם עם ילדים ממש קטנים, אז הרבה מהתובנות שלי לא רלוונטיות אבל הנה כמה שכן:
שני דברים על אוכל:
1. אני לא טרחתי לרדוף אחרי מסעדות מבוקשות, אין לי אינסטגרם ובדרך כלל שהייתי רעב פשוט נכנסתי למסעדה כלשהי ברחוב, ועדיין מעולם לא נפלתי ותמיד האוכל היה מצויין. פעם אחת אכלתי אוכל מאוד בינוני אבל זה היה בשעה מאוד מאוד מאוחרת בלילה, באזור בילויים של צעירים, ועדיין זה בינוני בסטנדרטים של יפן שזה לא רע.
הבנתי שאנשים עומדים בתור ומזמינים מקומות, זה בסדר חלק מהחוויה, זאז אני כותב את זה כי מהמדגם שלי האוכל ביפן תמיד ברמה גבוהה, הסטנדרט המינימלי שם כל כך גבוה שלא תתאכזב כנראה אף פעם.
2. אכלתי את "הסטייק" במסעדה ממש יקרה שם, זו אחלה חוויה וזה מאוד טעים, אבל הסטייק שקניתי בסופרמרקט בפוג'י והכנתי במנגל בגלמפינג היה גם מטורף ועלה שבריר המחיר. שוב הסטנדרט ביפן הוא כל כך גבוה שאפשר לא לרדוף אחרי מה שכולם רודפים.

מקום שלא הייתי הולך אליו - איזו.
אני נוטה לא לרשום "אל תילך" או "אל תעשה", וכנראה שהכל תלוי במה אתה מחפש ומאוד משתנה מאדם לאדם, אבל אישית מצאתי את האזור הזה כמקום די משעמם שזקנים יפנים באים אליו לאונסן. אולי כי ציפיתי למשהו שקצת יותר מזכיר את תאילנד, אז לא זה ממש לא זה, מי שרוצה תאילנד יכול לקחת טיסה מיפן, היא אפילו לא ארוכה ולבלות בתאילנד. יהיה הרבה יותר פרקטי בעיני מלחפש משהו דומה ביפן.
*אם אתה גולש יש שם אחלה סצנת גלישה.

טוקיו מאוד אינטנסיבית, בלי ילדים ולא בקיץ יכול להיות כיף, אבל קחו זאת בחשבון כשאתה בוחרים איפה להיות, יש אזורים שהם ממש ממש אינטנסיבים וכאלה שפחות. קיוטו הרבה יותר סימפטית בעיני, עיר יפיפיה.

מאוד נהננו לטייל עם רכב מחוץ לערים. הגלמפינג שלקחנו היה אחד המקומות הכי כיפיים בטיול. אני מאוד ממליץ על רכב אם אתם אוהבים טבע, ליפנים יש המון טבע.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Mech Morphix כתב:

שמעתי ש״לא מקפידים״ אומר משהו קטן מחליקים, אם אצטרך מדבקות להסתרה זה רוב הידיים והטורסו אז חבל על הזמן בכלל

אז האמת שלא נתקלתי במקרים כאלו, אבל אני מאוד בספק שאין לזה פתרון לדוגמה כמו אונסן שלא אכפת להם פשוט. או אכפת להם אבל לא יגידו כלום. 

בסוף היפנים מאוד מקובעים על התרבות שלהם אבל מקסימום יסתכלו עליך כמו על ערס וימשיכו הלאה, אין מה לעשות. הצעירים אגב פחות מסתכלים על זה. 

הייתי פותח שרשור ביפן למטיילים נטו בשביל לראות אם יש אנשים כמוך עם קעקועים גדולים וזה. בטוח יתנו לך קישורים לאונסנים שלא העירו כלום. 

לפני כשעה, maor23 כתב:

נמצא שם בקבוצה, מתייעץ שם וגם כאן כדי לשמוע את חוכמת ההמונים.

אנחנו חושבים על להיות בטוקיו בסוף הטיול, זאת אומרת לנחות בטוקיו להעביר שם את הלילה הראשון ואז על הבוקר לנסוע ליעד מרוחק - ומשם להמשיך מיעד ליעד, לקרוב יותר, עד שנגיע לטוקיו בסוף.

ובנוסף לכל התגובות שלי בירוק, אני אשאל שוב. איך יהיה נכון לתכנן את המסלול שלנו? להתחיל מהרחוק ולהתקדם עם הימים עד שנגיע לטוקיו, או להתחיל מטוקיו, להתרחק ואז ביומיים האחרונים לחזור לטוקיו(בשביל הטיסה חזור)?

אנחנו לגמרי פחות בקטע של מקדשים. זאת אומרת, כן נרצה לראות ולחוות, אבל כמה מקדשים אפשר לראות? הבנתי שקיוטו מלאה במקדשים אז נראה כמה בודדים וזהו.

מעבר לזה אנחנו מחפשים את האטרקציות היותר "צעירות", אם זה היוניברסל והדיסני שכתבת, אם זה חנויות גאדגטים(שיש באקיאברה לפי הבנתי) ועוד בסגנון.

כל המלצה שתהיה לך אשמח לקבל.

אני אנסה לכתוב בסופ"ש כי יש המון, ואם תשלח לי מייל בפרטי אנסה לשתף אותך במפה שלי שהכנתי עבור טוקיו קיוטו ואוסאקה. 

אני רק אגיד לגבי טבע ויפן. זה אינסופי. באמת. עד אין קץ. ויש שם גם סקי מטורף ובקצה אחר של המדינה חופים טרופיים בתוליים ואפילו איים שבהם תוכלו לבקר ויהיו שם עוד איזה 40 איש על כל האי חוץ מכם. רק תבחר. העניין הוא זמן והתניידות לכן ללא ספק הייתי משלב טבע ופארקים (ולא חסר שם גם בערים), פשוט בתוך טיולי יום, כי שבועיים וחצי זה אחלה ממש אבל לא מספיק בשביל לחוות הכל ביפן (גם לא 30 אחוז) וזה ממש בסדר. ככה כולם. אני הייתי 4 שבועות וכבר התחלתי להתגעגע למשפחה ולחברים על אף שהמקום היה מדהים ומטורף. קשה הרבה זמן רצוף ואחרי השבועיים וחצי האלו יישאר לכם טעם של עוד לחזור בעתיד. בעיניי זה אחלה. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה, זורק נקודות מהראש.

1. אוכל, טעים, טרי, זול ומדהים! אם אתם פודיז זכיתם. אל תוותרו על לטעום דגים טריים בשוק(סשימי) ולפחות פעם אחת לאכול קובה ביף אמיתי. (יקר ובלתי נשכח). אנחנו פחות בקטע של דגים, אבל בשר אנחנו לגמרי IN. קובה אפשר למצוא רק בקובה? או שאפשרי למצוא גם בטוקיו? 

משער שאפשר גם בטוקיו, בכל מקרה יש המון מקומות עם בשר פשוט מטורף. מומלץ.

2. ברוב המלונות יש אונסנים, חוויה ממכרת, תלמדו את החוקים ותשתדלו לנצל את האונסנים. מה החוקים לגבי האונסנים? ואיך אפשר לבדוק על כל מלון מה יש לו? הכוונה שלי היא אם אני סוגר מלון דרך בוקינג, יהיה כתוב שם על אם יש אונסן ואם כן מה החוקים לגביו? רוב המלונות הסבירים ומעלה מחזיקים אונסן, לגבי קעקועים-יש לי כמה בינוניים ולא הייתה לי שום בעיה.

4. טוקיו ענקית ומטורפת, נסו לקחת לפחות ליום אחד מדריך ע"פ תחומי העניין שלכם. פחות בקטע של מדריך, אבל כן הבנתי שזה הת"א שלנו. רוצים להעביר שם את הימים האחרונים שלנו (אגב, תגובה אחת מעליך, תגיב לי מה דעתך עליה). שוב, ממליץ מאד על מדריך לפחות ליום אחד, ורושם לך אחד שטייל בכל החורים בעולם לבד בלי הדרכה... טוקיו ענקית!, בכל מקרה תלמדו טוב את הרובעים ומה אתם רוצים לראות ותתמקדו כל יום ברובע אחר.

5. אם אתה רוצה חוויה מטריפה בטוקיו- חפש את הקארטינג של סופר מריו. נהיגה בקארטינג מחופש לדמות מהסופר מריו ברחובות טוקיו... רשמנו לנו אותה, בהחלט נבצע. משהו שצריך להירשם אליו מראש או שבמקום? להירשם מראש.

6. לא לוותר על אוסקה, פוג'י וכמובן קיוטו. אוסקה, פוג'י וקיוטו ברשימה שלנו, בנוסף לטוקיו ולהירושימה שלגביה מתלבטים. שוב, זה קשור יותר לתגובה למעלה. הירושימה מעניינת אבל זה מסתכם במוזיאון ובגן שמחוצה לו. כך שתחליטו האם יש לכם מספיק זמן לזה. אנחנו התחלנו שם.

9. נהיגה קלה, אם מחליטים לקחת רכב ממליץ על רכב קטן. הכי טוב. לא בקטע של רכב

10. אתם מכוונים לא לעונה, אתה מודע לזה? סאקורה זה אפריל. כן אני יודע, אנחנו באים שם לקראת החורף (אם לא בחורף עצמו). עדיין נוכל למצוא את עצמנו, לא? לא הייתי בתקופה הזו אז לא יכול לענות.

11. קיוטו לפחות יומיים-שלושה. משהו ספציפי שבגללו אתה אומר את זה, שארשום לי בצד? אין משהו ספציפי, תקראו מה האטרקציות ששווה לראות. יש שם ארמון מאד מרשים מעץ. בנוסף העיר עצמה מהפנטת. 

12. נארה- אפשר לוותר אם קצרים בזמן. גם חושב על זה, בגדול רשמנו את נארה רק בגלל האיזור עם האיילים שם. ובגדול זה כל מה שיש שם. איילים.

13. אם עולים לתצפית על הפוג'י, רדו ברגל! התצפית רלוונטית רק בעונות כמו קיץ,אביב לא? אנחנו בחורף, לדעתי האתר נסגר.. תקן אותי אם אני טועה. ואגב לגבי זה, מה אני צריך לרשום בגוגל מאפס כדי להגיע לאחת מהתצפיות על ההר? ראה סעיף 10.

16. תשתמשו בשירות משלוח מזוודות. לא יקר וימתין לכם במלון הבא. עובד כמו רכבת יפנית-מדויק על השניה. כן שמעתי על זה, אבל איך זה עובד? לצורך הדוגמה נניח נחתנו ועשינו לילה ראשון בטוקיו ומשם אנחנו רוצים לעבור להירושימה. אז להשתמש בשירות הזה כדי לשלוח את המזוודות? איך יודעים לקשר אותן אלינו ולמלון? איך זה עובד? אתם מגיעים למלון ובדלפק הקבלה מבקשים לשלוח את המזוודות ליעד הבא, ממלאים טופס, משלמים וזהו. המזוודות יחכו לכם במלון הבא. למיטב זכרוני ניתן לבצע את זה גם בסבן אילבן.

עריכה אחרונה על ידי pasparto
  • נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, farkash7 כתב:

טוקיו מאוד אינטנסיבית, בלי ילדים ולא בקיץ יכול להיות כיף, אבל קחו זאת בחשבון כשאתה בוחרים איפה להיות, יש אזורים שהם ממש ממש אינטנסיבים וכאלה שפחות. קיוטו הרבה יותר סימפטית בעיני, עיר יפיפיה.

לגבי מה שרשמת על האוכל אני מקבל, לא הכרתי את הקטע של המנגל. זה משהו שמקובל במלונות או שזה משהו שקונים? ואיפה מותר השימוש בזה?

לגבי טוקיו, לגמרי לוקחים בחשבון. אבל בסוף, טוקיו זאת העיר שמבחינתנו, כצעירים, נוכל להתמצא בה הכי הרבה לדעתי.

גם בקיוטו נהיה, כמה ימים? לא סגור על זה.

רכב אנחנו לא מעוניינים לקחת.

לפני 40 דקות, ניקו פ. כתב:

אני אנסה לכתוב בסופ"ש כי יש המון, ואם תשלח לי מייל בפרטי אנסה לשתף אותך במפה שלי שהכנתי עבור טוקיו קיוטו ואוסאקה. 

אני רק אגיד לגבי טבע ויפן. זה אינסופי. באמת. עד אין קץ. ויש שם גם סקי מטורף ובקצה אחר של המדינה חופים טרופיים בתוליים ואפילו איים שבהם תוכלו לבקר ויהיו שם עוד איזה 40 איש על כל האי חוץ מכם. רק תבחר. העניין הוא זמן והתניידות לכן ללא ספק הייתי משלב טבע ופארקים (ולא חסר שם גם בערים), פשוט בתוך טיולי יום, כי שבועיים וחצי זה אחלה ממש אבל לא מספיק בשביל לחוות הכל ביפן (גם לא 30 אחוז) וזה ממש בסדר. ככה כולם. אני הייתי 4 שבועות וכבר התחלתי להתגעגע למשפחה ולחברים על אף שהמקום היה מדהים ומטורף. קשה הרבה זמן רצוף ואחרי השבועיים וחצי האלו יישאר לכם טעם של עוד לחזור בעתיד. בעיניי זה אחלה. 

שלחתי בפרטי את כתובת המייל, אשמח לקבל את המסלול.

לגבי עניין הטבע, אנחנו רוצים לשלב טבע - ברור. והאמת, הייתי שמח גם לשלב חוף טרופי, אבל כנראה שפחות ריאלי בתקופת הזמן שאנחנו טסים.

הקטע שלי הוא איך לדעת לשלב את הטבע במסלולים, ואתה יודע מה, עוד לפני לדעת איך לשלב אני צריך לדעת איך ייראה המסלול חחח

לפני 7 דקות, pasparto כתב:

אם כתבת משהו אז לא רואים 😅

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, farkash7 כתב:

מצאתי את האזור הזה כמקום די משעמם שזקנים יפנים באים אליו לאונסן.

רק רציתי להגיד שבהתחלה קראתי את אונסן בלי ה"ס", ולקח לי קצת זמן להבין מה הולך שם.

• מצחיק 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם לא מעט כאלה.

לפני 30 דקות, maor23 כתב:

לא הכרתי את הקטע של המנגל. זה משהו שמקובל במלונות או שזה משהו שקונים? ואיפה מותר השימוש בזה?

היינו בגלמפינג, שזה בעצם קמפינג מפואר -> ישנים בחדר על רמה עם מרפסת נהדרת שמשקיפה לפוג'י, וכן היה גם מנגל גז במרפסת.
היו שם חברה שישנו באוהלים והביאו מנגל מהבית.
מנגל וסופר קרוב עם בשר זה כל מה שצריך כדי להנות מחווית בשר יפנית מטורפת. הסטייקים חתוכים ומחכים לך על המדף, פשוט לקחת, לקנות עוד כמה פטריות מהמבחר שעצום שם ולהנות מארוחת ערב ברמה סופר גבוהה בשבריר המחיר.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה, זורק נקודות מהראש.

משער שאפשר גם בטוקיו, בכל מקרה יש המון מקומות עם בשר פשוט מטורף. מומלץ.

2. ברוב המלונות יש אונסנים, חוויה ממכרת, תלמדו את החוקים ותשתדלו לנצל את האונסנים. מה החוקים לגבי האונסנים? ואיך אפשר לבדוק על כל מלון מה יש לו? הכוונה שלי היא אם אני סוגר מלון דרך בוקינג, יהיה כתוב שם על אם יש אונסן ואם כן מה החוקים לגביו? רוב המלונות הסבירים ומעלה מחזיקים אונסן, לגבי קעקועים-יש לי כמה בינוניים ולא הייתה לי שום בעיה.

4. טוקיו ענקית ומטורפת, נסו לקחת לפחות ליום אחד מדריך ע"פ תחומי העניין שלכם. פחות בקטע של מדריך, אבל כן הבנתי שזה הת"א שלנו. רוצים להעביר שם את הימים האחרונים שלנו (אגב, תגובה אחת מעליך, תגיב לי מה דעתך עליה). שוב, ממליץ מאד על מדריך לפחות ליום אחד, ורושם לך אחד שטייל בכל החורים בעולם לבד בלי הדרכה... טוקיו ענקית!, בכל מקרה תלמדו טוב את הרובעים ומה אתם רוצים לראות ותתמקדו כל יום ברובע אחר.

5. אם אתה רוצה חוויה מטריפה בטוקיו- חפש את הקארטינג של סופר מריו. נהיגה בקארטינג מחופש לדמות מהסופר מריו ברחובות טוקיו... רשמנו לנו אותה, בהחלט נבצע. משהו שצריך להירשם אליו מראש או שבמקום? להירשם מראש.

6. לא לוותר על אוסקה, פוג'י וכמובן קיוטו. אוסקה, פוג'י וקיוטו ברשימה שלנו, בנוסף לטוקיו ולהירושימה שלגביה מתלבטים. שוב, זה קשור יותר לתגובה למעלה. הירושימה מעניינת אבל זה מסתכם במוזיאון ובגן שמחוצה לו. כך שתחליטו האם יש לכם מספיק זמן לזה. אנחנו התחלנו שם.

9. נהיגה קלה, אם מחליטים לקחת רכב ממליץ על רכב קטן. הכי טוב. לא בקטע של רכב

10. אתם מכוונים לא לעונה, אתה מודע לזה? סאקורה זה אפריל. כן אני יודע, אנחנו באים שם לקראת החורף (אם לא בחורף עצמו). עדיין נוכל למצוא את עצמנו, לא? לא הייתי בתקופה הזו אז לא יכול לענות.

11. קיוטו לפחות יומיים-שלושה. משהו ספציפי שבגללו אתה אומר את זה, שארשום לי בצד? אין משהו ספציפי, תקראו מה האטרקציות ששווה לראות. יש שם ארמון מאד מרשים מעץ. בנוסף העיר עצמה מהפנטת. 

12. נארה- אפשר לוותר אם קצרים בזמן. גם חושב על זה, בגדול רשמנו את נארה רק בגלל האיזור עם האיילים שם. ובגדול זה כל מה שיש שם. איילים.

13. אם עולים לתצפית על הפוג'י, רדו ברגל! התצפית רלוונטית רק בעונות כמו קיץ,אביב לא? אנחנו בחורף, לדעתי האתר נסגר.. תקן אותי אם אני טועה. ואגב לגבי זה, מה אני צריך לרשום בגוגל מאפס כדי להגיע לאחת מהתצפיות על ההר? ראה סעיף 10.

16. תשתמשו בשירות משלוח מזוודות. לא יקר וימתין לכם במלון הבא. עובד כמו רכבת יפנית-מדויק על השניה. כן שמעתי על זה, אבל איך זה עובד? לצורך הדוגמה נניח נחתנו ועשינו לילה ראשון בטוקיו ומשם אנחנו רוצים לעבור להירושימה. אז להשתמש בשירות הזה כדי לשלוח את המזוודות? איך יודעים לקשר אותן אלינו ולמלון? איך זה עובד? אתם מגיעים למלון ובדלפק הקבלה מבקשים לשלוח את המזוודות ליעד הבא, ממלאים טופס, משלמים וזהו. המזוודות יחכו לכם במלון הבא. למיטב זכרוני ניתן לבצע את זה גם בסבן אילבן.

עכשיו רואים?

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוקיו עיר מדהימה, יש שם מה לעשות אפילו שבועיים. אוכל, חיי לילה, טיולים... יש הכל מהכל.

תתעניין בטיולים מאורגנים לגבי המסלול שהם מציעים ו... תעשה לבד. לא לכל מקום ניתן לטייל בלי קבוצה ומדריך יפני. תלוי מה תרצו, שלושה שבועות ליפן זה הכי הגיוני. אחרת תצמצם ותשמור מינימום שבוע לטוקיו.

תהנה.

japanese_yukata_woman_street-1024x683.webp

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...