Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט על מאזדה cx-30, לנהגים שלא נוסעים הרבה

Erez Levi

פוסטים מומלצים

היי,

אחרי התלבטות ארוכה בין כמה רכבים (שלא כולם באותו סגמנט בכלל) כגון טויוטה קורולה, מאזדה 3, יונדאי אלנטרה, וגם הטוסון והספורטאג׳ שירדו מהר מאוד מהמשוואה

הגעתי למועמד הסופי שהוא המאזדה CX-30, מודל 2021 עם מנוע 2.0 ורמת גימור קומפורט, 

מה פחות חשוב לי?

צריכת דלק (נוסע רק 10K בשנה), חוויית נהיגה, מרווח תא מטען ומרווח במושב האחורי

מה כן חשוב?

בטיחות - מעל הכל, גם מבחני ריסוק וגם מערכות אקטיביות, אמינות ואחזקה קלה, ונוחות ואיכות תא הנוסעים

אשמח לשמוע דעות על המאזדה, בעיקר ממי שמחזיק תקופה ארוכה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נוסע קצת למה פסלת את הטוסון והספורטאג׳? 
היתרון הנוכחי של המאזדה עליהן זה בדלק.. .וגם שם המצב לא מזהיר.
בכל מקרה המאזדה הזו הרגישה לי קצת קטנה אבל מאוד מאוד מפנקת, בפנים היא לידה אחרת ממש כמו במוו או אאודי.
לא הייתי לוקח אותה בגלל שהיא מתומחרת מאוד מאוד גבוה, ואפשר להביא טוסון צורה חדשה במחיר הזה, ושווה לבדוק ביטוח כי בדרך כלל המאזדות ידועות בתור רכב עם ביטוח מאוד יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, תחבצ כתב:

אם אתה נוסע קצת למה פסלת את הטוסון והספורטאג׳? 
היתרון הנוכחי של המאזדה עליהן זה בדלק.. .וגם שם המצב לא מזהיר.
בכל מקרה המאזדה הזו הרגישה לי קצת קטנה אבל מאוד מאוד מפנקת, בפנים היא לידה אחרת ממש כמו במוו או אאודי.
לא הייתי לוקח אותה בגלל שהיא מתומחרת מאוד מאוד גבוה, ואפשר להביא טוסון צורה חדשה במחיר הזה, ושווה לבדוק ביטוח כי בדרך כלל המאזדות ידועות בתור רכב עם ביטוח מאוד יקר.

תודה, אבדוק את נושא הביטוח

הספורטאז׳ והטוסון ירדו כי המאזדה עדיפה עליהן בפער בכל מה שנוגע לבטיחות - ציונים במבחני ריסוק אמריקאים/אוסטרלים/אירופאים, מערכות אקטיביות וכו׳, וכמו שאמרתי הבטיחות היא הפרמטר מספר 1 אצלי לקניה הזאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד מאזדה CX-30 מספיק מרווחת בשבילכם, אני לא רואה סיבה למה לא לרכוש אותה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיק CX30 2021 Executive.
צריכת דלק נסיעה משולבת כ 13 קמ"ל. הביטוח יותר זול מה CX5 - פחות גניב.
מזכיר בסגנון אלפא רומאו של פעם - כיפי לנהיגה בצורה בלתי רגילה, ואוהב מדי פעם להיכנס למוסך (כנראה השנתון הספציפי הזה). אוטו עם אופי!
ה Executive כולל שלל תוספות שלא קיימות בקומפורט - גג נפתח, פנסים קדמיים אדפטיביים, משוטים מאחורי ההגה להעברת הילוכים, ועוד כמה.
ממליץ להתאמץ ל 2022 Executive.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Erez Levi כתב:

תודה, אבדוק את נושא הביטוח

הספורטאז׳ והטוסון ירדו כי המאזדה עדיפה עליהן בפער בכל מה שנוגע לבטיחות - ציונים במבחני ריסוק אמריקאים/אוסטרלים/אירופאים, מערכות אקטיביות וכו׳, וכמו שאמרתי הבטיחות היא הפרמטר מספר 1 אצלי לקניה הזאת

אתה בטוח בנושא הביטחות? לטוסון משנת 2021 יש מערכות בטיחות מתקדמות מאוד לדעתי

לפני כשעה, BassDriver כתב:

מחזיק CX30 2021 Executive.
צריכת דלק נסיעה משולבת כ 13 קמ"ל. הביטוח יותר זול מה CX5 - פחות גניב.
מזכיר בסגנון אלפא רומאו של פעם - כיפי לנהיגה בצורה בלתי רגילה, ואוהב מדי פעם להיכנס למוסך (כנראה השנתון הספציפי הזה). אוטו עם אופי!
ה Executive כולל שלל תוספות שלא קיימות בקומפורט - גג נפתח, פנסים קדמיים אדפטיביים, משוטים מאחורי ההגה להעברת הילוכים, ועוד כמה.
ממליץ להתאמץ ל 2022 Executive.

מה הכוונה אוהב להיכנס למוסך? ישנן בעיות ידועות? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי מתניידת  כבר שבועים במאזדה CX30 קומפורט שקבלנו כרכב חלופ (לאחר גניבה)י עם 40,000 קמ 

מבחינת בטיחות, מפרט מרשים ביותר, אהבתי מאוד את האזהרות במראות (שטח מת) בכלל התחושה היא של פרימיום, גם בדגם קומפורט.

מבחינת נוחות ישיבה, לי אישית הישיבה מרגישה נמוכה, (גם שהרמתי את הכיסא למקס גובה) למרות שאני בגובה ממוצע (1.74)

הניווט במולטימדיה, מרגיש מעט מיושן עם הגלגלת בקונסולה בן שני הכיסאות, כנראה הינו רגילים למסך טאץ

נוחות נסיעה בעיר....בינונית במיוחד שעוברים על פסי האטה וכבישים משובשים , מחוץ לעיר... מרגיש מעולה ומאוד יציב גם בסיבובים במהירות גבוה😊.

שורה שניה.... לא משהו לספק עליו, + חלונות דיי קטנים.

צריכת דלק.....ממש לא להיט, כרגע בממוצע עם מזגן 11.5קמ/ליטר, עבורינו זה דיל ברייקר.

בדוק את עלות הביטוח בכדי למנוע הפתעות

שיהיה בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...