Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 21 דקות, avargel כתב:

ושום מילה על הראיון המטלטל של עמית סגל ומשה סעדה?

כמה מילים.

נתחיל מזה שאם יש אפילו חשד גם ניצן וגם אלשייך צריכים להיחקר והדברים חייבים להתבהר. עוד חשוב לציין שאף אחד כולל הוא לא אומר שתיקי נתניהו נתפרו (החקירות החלו אצל הקודמים להם בתפקיד והם הובאו במטרה לעצור אותן).

ואחרי שהדבר הזה נאמר נעבור לכמה שאלות בנוגע לראיון:

1. מדוע המראיין בנושא שקשור למשטרה הוא הפרשן הפוליטי ולא כתב לענייני פלילים כמו נוסבאום או טגניה שמכירים את האנשים והתפקידים במערכת?

2. מדוע הוא לא נשאל למה שתק בזמן אמת. הוא לא אדם זוטר במערכת וכשהוא רואה דברים כאלה הוא חייב לדווח ולהציף. הוא חבר קרוב של אוחנה אז היה לו למי לפנות.

3. מדוע לא עימתו אותו עם הקשרים הפסולים עם אוחנה ושאר הדברים שהביאו לא קידומו?

4. מדוע הוא לא נשאל על העובדה שהטענות שלו על שי ניצן נבדקו על ידי מבקר הפרקליטות ונמצא שאין בהם דבר?

בקיצור, זו היתה חקירה של עורך הדין שלו ללא חקירה נגדית. כל זה כמובן לא מפחית מהחשדות שהועלו וחייבים לבדוק אותן לעומק.

הרושם שלי הוא של אדם ממורמר שלא קודם ויורה לכל הכיוונים כדי לפרוק תסכול.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4654

• SlowRide

4471

• פינדר

3521

• m3x7r3m3

2926

לפני כשעה, falou כתב:

אתה בטח מכיר את דעתי, קונפורמיזם עובד רב הזמן טוב מאוד לרב המוחלט של האנשים. זה נכון בכל דבר. קוראים לזה "חכמת ההמונים"

שינוי, תמיד עדיף שיבוא במנות קטנות, אלא אם יש קטסטרופה.

בעיות הן לא תמיד פתירות, בטח שלא לגמרי.

ביבי, בסופו של דבר, גילה שצעדים מהותיים הם מאוד לא פופולריים, לכן אנחנו לא רואים יותר את ביבי כמו שהיה במשרד האוצר. הבעיה של ביבי זו ההמנעות שלו מעימותים ישירים. הוא מתקפל, בניגוד, למשל, לשרון, שעשה לו ביצפר בקדנציה הראשונה שלו והמציא את משרד התשתיות (מלא להיות ממונה שר בממשלה הוא יצר את אחד המשרדים החזקים). יש עוד דוגמאות. אני חושש שהקונפורמיזם של לפיד מביא לשם, דווקא בתקופה שהגיע הזמן כן לחשב קצת מסלול מחדש.

למשל, ההתעסקות שלו בלחם, במקום להסביר שזה לא מהותי.

הדיבורים על האקלים, שאין לנו שום יכולת להשפיע עליו.

וכו'.

מסכים לגמרי. לא מחפש גם מהפכות גדולות, בטח לא ב״בום״. אבל כן יש לנו בעיות כאן שדורשות התייחסות כלשהי וחשיבה לטווח הרחוק מה עושים. ואני חושש שמנהיגים קונפורמיטסים מדי יתקשו להתמודד עם זה. והקשר הזה, לפחות, משהו אבד פה בהנהגה. 

לפני כשעה, hans כתב:

כמו שאני רואה את זה, המנהיג הנבחר הוא תמיד בבואה של _האופי_ של העם.

בהחלט. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיות שדורשות פה מהפכות בבום. וזה רע, אבל מה עוד יש לעשות?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

?

אתה רוצה להעיף/לשנות רדיקלית את הסתדרות המורים לא? מה זה אם לא מהפכה בבום? 

הרי המשא ומתן עכשיו לא שווה יותר מדי בטווח הרחוק נכון?

ועד הרכבת... 

ליאור מתלונן על פרקליטות, מערכת המשפט... 

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שינויים רדיקליים במהות אבל הם לא קורים ביום אחד. זה לא צפון קוריאה שאם השלטון מחליט שמשהו לא נראה לו מעלימים כמה אנשים ולמחרת בבוקר האומה מתעוררת למציאות חדשה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, falou כתב:

זה לא קשור לעניין ולא קשור לחשיבות. זה קשור ליכולת לנהל דברים ברמה "מוניציפלית" מול ציבור שבחר אותך ואתה לא בוחר אותו בשום אופן.

כאמור, אני מנהל דברים קצת יותר רציניים וחשובים מוועד בית, אני לא בוחר את רוב האנשים שאני מנהיג, ובאופן משעשע נבחרתי לכמה תפקידים שאני אוחז בהם בצורה הכי קרובה לדמוקרטית שיש בניהול מקומות עבודה.

לפני 7 שעות, falou כתב:

לא צריך לענות לביקורת שלך על לפיד, התוצאות מדברות בעד עצמן. המנהיג הפוליטי השני בחשיבותו במדינת ישראל. 

זה קבלות למה בדיוק?

לפני 7 שעות, falou כתב:

נ.ב. אין לי ספק שטרנספורטר מקרקף ביכולות מסויימות שלו את כל השכירים כאן בפורום. 

פספסת, ההשוואה לא בין טרנספורטר לאנשים בפורום אלא בין טרנספורטר ללפיד.

לפני 3 שעות, avargel כתב:

ושום מילה על הראיון המטלטל של עמית סגל ומשה סעדה?

במקום לתפוס כותרות ראשיו בכל האתרים ובכל העיתונים הגדולים  נתנו לזה עוד ריבןע קטן וגם את זה דחקו מהר מאוד כי פתאום נזכרו במורים

אם זה מה שעמית סגל הכין לנו לגמר מנאייכ, אהי מפחד לחשוב מה הוא מבשל לסוף העונה של פאודה 

זה המשך ישיר בדיוק של מה שסעדה אמר, רק שהפעם מצד התקשורת.

Follow-ups, כותרות ראשיות, ניתוחים ופרשנויות (כפי שראוי לפרשה בסדר גודל כזה) "נותנים תחמושת לנתניהו".

אז הם מעדיפים לשתוק.

לפני 3 שעות, falou כתב:

טרם הספיקותי אבל אינני מהמטילטלין בקלות, לא מסיפורים של זה ולא מסיפורים של אחר. בינתיים זה רכילותי מפה ומשם, לא, בוא נאמר, פרשת רות דוד.

קשור, ככה"נ היום יהיה ההמשך שמקשר בין פרשת רות דוד לזה.

וזה ממש לא רכילותי. עבירות חמורות בהרבה מאלה שביבי מואשם בהן למשל.

לפני 3 שעות, Night Driver כתב:

1. מדוע המראיין בנושא שקשור למשטרה הוא הפרשן הפוליטי ולא כתב לענייני פלילים כמו נוסבאום או טגניה שמכירים את האנשים והתפקידים במערכת?

כי זה לא קשור רק למשטרה, והמרואיין הוא לא איש משטרה, הוא איש מח"ש, גוף של משרד המשפטים.

2. מדוע הוא לא נשאל למה שתק בזמן אמת. הוא לא אדם זוטר במערכת וכשהוא רואה דברים כאלה הוא חייב לדווח ולהציף. הוא חבר קרוב של אוחנה אז היה לו למי לפנות.

לכאורה דווקא פנה, וזה לכאורה הגיע להחלטה של אמיר אוחנה להקים וועדת בדיקה, שמי שעצר אותה היו... מנדלבליט ובג"צ.

3. מדוע לא עימתו אותו עם הקשרים הפסולים עם אוחנה ושאר הדברים שהביאו לא קידומו?

מה הקשר בין זה לנושא הראיון?

זה וואטאבאוטיזם, ועוד אחד טיפשי.

מה גם שאוחנה לא היה השר לבטחון פנים בתקופה הרלוונטית בכלל, הוא נכנס לתפקיד ב-2020.

4. מדוע הוא לא נשאל על העובדה שהטענות שלו על שי ניצן נבדקו על ידי מבקר הפרקליטות ונמצא שאין בהם דבר?

זה בדיוק מהות הראיון והמידע שהוא חושף בראיון.

כל זה כמובן לא מפחית מהחשדות שהועלו וחייבים לבדוק אותן לעומק.

אז נבדק ואין בזה כלום או שחייב לבדוק את זה לעומק?! תחליט

לפני שעתיים, David32 כתב:

?

אתה רוצה להעיף/לשנות רדיקלית את הסתדרות המורים לא? מה זה אם לא מהפכה בבום? 

הרי המשא ומתן עכשיו לא שווה יותר מדי בטווח הרחוק נכון?

ועד הרכבת... 

ליאור מתלונן על פרקליטות, מערכת המשפט... 

מהפכה היא תמיד בבום, זה דיי אינהרנטי למילה מהפכה.

ומהפכה היא דרך פעולה שטובה כשהאחרות לא פועלות.

פרקליטות ומערכת המשפט - ניסו לשנות בהדרגתיות, ותמיד חסמו את השינויים האלה, ולכן הדרך היחידה לשינוי היא כנראה מהפכה.

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

כאמור, אני מנהל דברים קצת יותר רציניים וחשובים מוועד בית, אני לא בוחר את רוב האנשים שאני מנהיג, ובאופן משעשע נבחרתי לכמה תפקידים שאני אוחז בהם בצורה הכי קרובה לדמוקרטית שיש בניהול מקומות עבודה.

אין שומדבר דמוקרטי בניהול מקומות עבודה. מקום העבודה שלך, מטיבו, הוא מסננת של יכולות. בוועד הבית אתה צריך להתמודד עם כל מיני טיפוסים, אתה צריך שהם ייבחרו בך, אתה צריך לרצות אותם, ואתה לא מקבל כלום בעבור זה...

אתה מנוהל ע״י השכנים שלך. תנסה את זה פעם.

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

זה קבלות למה בדיוק?

לכושר הנהגה וביצוע.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, David32 כתב:

ועד הרכבת... 

עוד דוגמא ל(חוסר) תכנון:

סגרו את המסגר לדרום מצומת חשמונאים ליצחק שדה. הודיעו מראש והכל. אפילו סללו נת"צ חלופי (לכיוון דרום) בדרך מנחם בגין.

אבל בפועל? בלאגן אחד גדול. היה כל כך פקוק שהאוטובוס פתח דלתות ונתן לנוסעים לרדת באמצע הכביש.

עריכה אחרונה על ידי Gosser1860
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, falou כתב:

אין שומדבר דמוקרטי בניהול מקומות עבודה. מקום העבודה שלך, מטיבו, הוא מסננת של יכולות. בוועד הבית אתה צריך להתמודד עם כל מיני טיפוסים, אתה צריך שהם ייבחרו בך, אתה צריך לרצות אותם, ואתה לא מקבל כלום בעבור זה...

אתה מנוהל ע״י השכנים שלך. תנסה את זה פעם.

ואת כל זה אתה מניח שאין בתפקידים שלי, שאתה יודע עליהם... מה בדיוק?

חוץ מזה שאתה יודע שאני "בהייטקס"?

לפני 4 דקות, falou כתב:

לכושר הנהגה וביצוע.

שלילי לשניהם.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

אז נבדק ואין בזה כלום או שחייב לבדוק את זה לעומק?! תחליט

נבדק נושא אחד וגם בו אם עלו דברים יחדשים צריך לבדוק.

הקשרים שלו עם אוחנה חשובים כי יש עדויות שהוא איים על בעלי תפקידים שישסה בהם את אוחנה. אלה גם דברים שצריכים להיבדק.

וזה שכתב פוליטי מראיין בנושא פלילי מובהק זה תמוהה. במיוחד לאור הנושא ומה שהוא בא לעשות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Night Driver כתב:

נבדק נושא אחד וגם בו אם עלו דברים יחדשים צריך לבדוק.

שוב, אז נבדק, או שצריך לבדוק?

אתה לא החלטי היום

יש גם תשובה שלישית - אני לא יודע

לפני 3 דקות, Night Driver כתב:

הקשרים שלו עם אוחנה חשובים כי יש עדויות שהוא איים על בעלי תפקידים שישסה בהם את אוחנה. אלה גם דברים שצריכים להיבדק.

שוב - פינוי אום אל חיראן וסיפור אבו-אלקיען מחבל או לא, זה 2017.

רוצה לספר לנו מה היה תפקידו של אוחנה ב-2017? 2018? רק באמצע 2019 הוא היה שר המשפטים.

אז כרונולוגית הטענה שלך לא מחזיקה מים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, m3x7r3m3 כתב:

שוב, אז נבדק, או שצריך לבדוק?

אתה לא החלטי היום

יש גם תשובה שלישית - אני לא יודע

אתה לא טיפש אז קרא שוב מה שכתבתי. גם אם נבדק ונמצא שאין כלום אם יש מידע חדש או מידע שחושבים שהוא חדש צריך לבדוק שוב.

לפני 19 דקות, m3x7r3m3 כתב:

שוב - פינוי אום אל חיראן וסיפור אבו-אלקיען מחבל או לא, זה 2017.

רוצה לספר לנו מה היה תפקידו של אוחנה ב-2017? 2018? רק באמצע 2019 הוא היה שר המשפטים.

אז כרונולוגית הטענה שלך לא מחזיקה מים.

חבר כנסת עם המון כוח במפלגה השלטת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Night Driver כתב:

אתה לא טיפש אז קרא שוב מה שכתבתי. גם אם נבדק ונמצא שאין כלום אם יש מידע חדש או מידע שחושבים שהוא חדש צריך לבדוק שוב.

מכיוון שאני לא טיפש שאלתי, זו שאלה חצי רטורית, אני מעריך שאני יודע את התשובה הנכונה.

לפני 34 דקות, Night Driver כתב:

חבר כנסת עם המון כוח במפלגה השלטת.

מקום 32 ברשימת הליכוד שאפילו אינו יו"ר וועדה בכנסת זה חבר כנסת עם המון כוח?

אני חושב שהתבלבלת ואתה מסתכל על אמיר אוחנה של 2019 עם כוח של אמיר אוחנה של 2019, בנקודת זמן של 2017, זה לגמרי לא נכון, ולכן אני אומר שכרונולוגית הטענה שלך לא מחזיקה מים.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, falou כתב:

אני לא רוצה לגנוב את הדיון ולקחת אותו למקום אחר ואני מבין את הנקודה שלך לחלוטין, אבל שתדע שבחברת הייטק ממוצעת התרבות היום היא כזו שאם אתה מהנדס מנוסה יחסית - לחלוטין מצופה ממך להיות מסוגל לשכנע ב״אני מאמין״ שלך את כל מי שעובד בסביבה שלך - כולל עמיתים ומנהלים. וגם בהייטקס לא חסרים טיפוסים שונים ומשונים (למרות שיש יותר הומוגניות עד רמה מסוימת - כולנו עדיין חנונים +-).

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...