Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, David32 כתב:

כן, זה היה די ברור שאתה מותח את אותו הקו כמו עם טראמפ. אני חיכיתי למשפט בסגנון של "מי שהנחה תוכנית טלוויזיה לא יכול להיות טיפש" כמו שהיה עם טראמפ

הנחה והפיק. ומיליארדר. ולקח את המפלגה הרפובליקנית. ואה, גם הנשיאות.

בזמן שגרבצני מקלדת מסבירים למה אנשים שעושים דברים שהם לא חולמים עליהם, הם "אפסים".

פשוט להבין את הגודל הטבעי שלך מכניס קצת פרופורציה לחיים.

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4653

• SlowRide

4469

• פינדר

3518

• m3x7r3m3

2926

לפני 32 דקות, oryo כתב:

גרמת לי לקרוא שבעה עמודים של קשקושים בשרשור ההוא. 

לאן אני שולח דרישה לפיצוי / מכתב התראה מעו"ד? 

Hehe Meme - IdleMeme

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, falou כתב:

את הגודל הטבעי שלי אני רואה כול יום במראה, ובמספרים כמה פעמים בשבוע על המשקל.

הייתי מגיב על טראמפ, אבל זה לא השירשור ואין מה לחזור שוב על אותו הדיון, מקווה שאתה עוקב קצת אחרי השישי בינואר.

רק ציינתי שההקשר הזה בין לפיד לטראמפ די צפוי למי שהתדיין איתך בנושא.

אור - פיצוי?? זה הקינוח.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, falou כתב:

אתה יכול לטעון שבאותה מידה אתה יכול להיות כדורסלן בליגה הישראלית, אם רק תרצה

כדורסלן אולי לא אבל כדורגלן כל אחד יכול.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כדי להיות כדורגלן צריך רק רגליים.

כדי להיות כדורסלן צריך גם רגליים וגם ידיים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

ראית את בר און רב באולפן של רינה עם צחי הנגבי? הוא לא אמור להיות איזה פוסטר בוי של המסבירים למה צריך רפורמה במערכת המשפט וכו׳? או שאני מפספס?

לא, משלוש סיבות - רינה מצליח, צחי הנגבי, ואולפן "פגוש את העיתונות" 🤣

סיוט לשמוע כל אחד בנפרד, בלתי אפשרי שניים, אז תחשוב לגבי שלושה כאלה ביחד.

לא חושב שבר און פוסטר בוי של רפורמה במערכת המשפט.

בטח ובטח אחרי שהיה ב"קדימה". לא חושב שהיה ח"כ אחד בקדימה שתומך רפורמה במערכת המשפט.

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

אתה מפספס. ימין ושמאל זה כבר מזמן לא לפי דיעות אלא כן ליכוד או לא ליכוד. אם בן גביר יחליט שהוא לא יושב עם ביבי גם הוא יהיה שמאל.

לפי מי? לפי ביבי וביביסטים? בוודאי זו לא שאלה בכלל.

אבל לפי אנשי ימין? ממש לא.

לפני שעה, David32 כתב:

על זה מגיע לך דיסלייק

סורי כבר כמה עונות שזה לא כזה מצחיק אותי...

לפני שעה, David32 כתב:

די נו, הממשלה הזאת קיבלה מלא ביקורת גם כן.

ממי בדיוק?

הרי גם פה תקפתם את התחקיר של איילה חסון, עד שבג"צ בעצמו נזף בממשלה.

אז קודם אתם תוקפים כשמבקרים את הממשלה הזאת, ואחרי שבכל זאת מבקרים אותה, אז אתם אומרים "נו מה? גם הממשלה הזאת קיבלה ביקורת", Not thanks to you.

לפני 53 דקות, oryo כתב:

גרמת לי לקרוא שבעה עמודים של קשקושים בשרשור ההוא. 

לאן אני שולח דרישה לפיצוי / מכתב התראה מעו"ד? 

היישר למגדלים בפארק צמרת.

לפני 36 דקות, falou כתב:

קודם כל, הוא יודע הרבה מאוד דברים שאתהלא יודע, כי הוא חשוף להרבה מידע שאין לך מושג ירוק לגביו.

דבר שני, כמו שאמרתי למזלזלים בטראמפ, בו תרוץ לוועד הבית, תתפקד כמה שנים, תראה כמה זה "קל".

אם אתה חושב שיאיר לפיד ואתה באותה ליגה של יכולת... אתה יכול לטעון שבאותה מידה אתה יכול להיות כדורסלן בליגה הישראלית, אם רק תרצה.

אני עושה דברים "קצת" יותר חשובים ומעניינים וניהוליים מוועד הבית.

מה זה אותה ליגה של יכולת? בהתחשב בזה שחלק לא קטן מההתקדמות של לפיד היא בגלל שהוא חתיך, אז לא, אין לנו את אותה יכולת.

מבחינת יכולות ניהוליות או ביצועיות אין לי ספק שרוב המנהלים בחברת הייטק כלשהי שתבחר, יביישו אותו.

יודע מה? אני אומר לך שלטרנספורטר יש יותר יכולות ניהוליות וביצועיות ממנו.

שוב, אנחנו מדברים על בחור שהוא שיאן ההיעדרויות מהכנסת.

לא רק שהבנאדם עצלן בעבודה, הוא אפילו מתעצל להגיע.

הוא בסה"כ פסאדה יפה שהתבלבלה בתפקיד שיועד לה.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 38 דקות, falou כתב:

הם "אפסים"

טיפשים, לא אפסים.

מה לעשות שכדי להיות פרזנטור ושחקן לא צריך בינה יתרה? 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, falou כתב:

הנחה והפיק. ומיליארדר. ולקח את המפלגה הרפובליקנית. ואה, גם הנשיאות.

בזמן שגרבצני מקלדת מסבירים למה אנשים שעושים דברים שהם לא חולמים עליהם, הם "אפסים".

להשתחוות לתמונה עכשיו אחר או כך? :)

אני גם חשבתי על ההקבלה בין טראמפ ללפיד בתגובות הבוקר, למרות שיש פער עצום. לפיד לא זכה עדיין לתחקיר שמתייחס אליו כפיקרו (נוכל קטן) בניו יורק טיימס ואפילו לא במקבילות הישראליות שלו. בנימה רצינית יותר, אתה מתייחס לזה כמשהו בינרי. אני לא חושב שמה שהוא עושה זה קל. אבל זה לא מעיד על איזה כשרון ניהולי יוצא דופן, חשיבה אסטרטגית, כלום. חוץ מאולי כריזמה. וכריזמה, גם או בטח כזו שמבוססת לחלוטין על קיטש רדוד ודיבורים על השואה, מהסוג שיש ללפיד היא לגמרי תנאי סף להנהגה בעולם האנושי בכל תחום. אבל הבעיה היא שהיא לא אומרת שהאדם לא מטומטם. 

ואני אומר שוב. אם אתה חושב שהצלחה פוליטית היא עדות למשהו - בני גנץ היה מועמד רציני לרשות הממשלה לפני שהוציא מילה אחת מהפה ומישהו בכלל ידע אם הוא ימין או שמאל. והאמת שעד היום אני לא יודע מה גרם ללפיד להכנס לפוליטיקה. לא יודע אם מישהו יודע, חוץ מהאנשים שבנו איתו את "יש עתיד" ואני מניח שבין היתר בחרו בו להיות פרזנטור כי הוא פרזנטור טוב. אני גם לא יודע מה הדעות שלו על כלום בערך, למרות שקראתי הרבה ממה שכתב. אני לא יודע אם הוא יודע. חוץ מזה שפעם היו לו כאלו ואז הוא למד את העובדות (שגם זה לא מעיד על משהו יוצא דופן ביכולות שלו לטובה).

במקום להזכיר לנו כמה אנחנו קטנים כי לא נבחרו לועד הבית או משהו, לא עדיף שתשאל איך אתה במצב שבו ככה נראית המערכת הפוליטית כאן? 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, falou כתב:

העולם מלא במנהיגי מדינות פוטנציאליים שבדיוק היו עסוקים בויכוח בפורום.

לפני 28 דקות, יבגניפ כתב:

איך אתה במצב שבו ככה נראית המערכת הפוליטית כאן? 

זו ה-טרגדיה האמיתית, של כל העולם. מערכת התמריצים בנויה כך שרוב האנשים הטובים לא יוכלו לשרוד את המערכת הפוליטית, ומכאן הדרך סלולה. אני חושב שאחד הדברים שלפיד עשה טוב זה שהוא גרם לאנשים לראות בו דמות נורמלית, שפויה, מישהו שהיית יושב איתו לבירה בסבבה. אני לא יודע שזה נכון, פעם חשבתי שהוא באמת מגיע ממקום טוב, אח״כ התחלתי להטיל בזה ספק מסוים - וכיום אני רואה המון דמיון בינו ובין טומי קרקטי

מנגד - אנחנו רואים כי אנשים כמו עפר שלח ויועז הנדל חסומים במערכת הפוליטית, הציבור רוצה דם ודרמה, מתינות לא מייצרת מספיק באזז ורייטינג, מורכבות לא עוברת תוך משפט אחד או 140 תווים בטוויטר.

• אהבתי 2

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, David32 כתב:

מקווה שאתה עוקב קצת אחרי השישי בינואר.

קצת. לקחו איזה אפיזודה והפכו אותה "להפיכה צבאית".

נגיד ככה, בסולם ווטרגייט, אחרי שמסננים את כל הרטוריקה ההיסטרית,  זה בקושי 2.

לפני 9 שעות, oryo כתב:

מנגד - אנחנו רואים כי אנשים כמו עפר שלח ויועז הנדל חסומים במערכת הפוליטית

על יועז יש לי פחות דעה, כי לא ראיתי אותו מפרשן משחקי כדורסל שנים. שלח הוא האביטיפוס של האינטלקטואל שיודע לפרשן אבל לא יודע לשחק. הצעד הלעומתי שלו מול לפיד נעדר כ"כ הרבה מודעות עצמית, שבאמת... לתלוש את השערו... טוב, לא משנה. שים ביטוי אחר במקום. קצת מזכיר לי את ביילין, עם הפתרונות על הנייר שלו, שטובים להסכם שלום שלו עם אינטלקטואלים פלסטיניים, ורחוק שנות אור מהמציאות בשטח. אנשים עם יכולות קוגנטיביות משובחות, ששוכחים שמודלים צריכים בסוף להתלבש על המציאות, לפחות קצת.

לפיד הוא קצת ביבי 2 משתי בחינות, הוא פופוליסט ואו שאתה איתו או שאתה נגדו. זה לא נורא, כל זמן שזה לא הופך לעיקר התעסוקה.

לפני 12 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אני עושה דברים "קצת" יותר חשובים ומעניינים וניהוליים מוועד הבית.

זה לא קשור לעניין ולא קשור לחשיבות. זה קשור ליכולת לנהל דברים ברמה "מוניציפלית" מול ציבור שבחר אותך ואתה לא בוחר אותו בשום אופן.

לא צריך לענות לביקורת שלך על לפיד, התוצאות מדברות בעד עצמן. המנהיג הפוליטי השני בחשיבותו במדינת ישראל. 

נ.ב. אין לי ספק שטרנספורטר מקרקף ביכולות מסויימות שלו את כל השכירים כאן בפורום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, oryo כתב:

אני לא יודע שזה נכון, פעם חשבתי שהוא באמת מגיע ממקום טוב, אח״כ התחלתי להטיל בזה ספק מסוים - וכיום אני רואה המון דמיון בינו ובין טומי קרקטי

תמיד הנחתי שההגעה שלו לפוליטיקה היא סוג שילוב נרקיסיזים מאוד דפוק לבין מיתוג - הוא יכול להיות פרזנטור, ושלח לא. פעם הייתי יותר ציני לגבי זה, כי, בכל זאת, הוא היה פרזנטור של בנק וחלק מעגלים חברתים עם ביבי, לפחות חלקית. היום קצת פחות. והיום אני בהחלט נותן לו ולסובבים אותו את הקרדיט על הניסיון להקים את השתפ עם גנץ ובוגי בסבב הקודם, וגם את החלק בהקמת הממשלה הנוכחית עם בנט.

עופר פה כתב שלפיד הוא קצת כמו ביבי במובן מסוים, ואני מסכים עם זה. זה לא רק פופוליזם, אלא גם קונפורמיזם קיצוני, אולי הכי קיצוני שראיתי בחיים שלי. שזה עוד משהו שקשה לי איתו. כאנקדוטה צידית על משפחת לפיד, קראתי את הספר האחרון של אישתו כשיצא לפני איזה שנה. מעבר להרבה שטויות ובעיות אחרות בספר, הוא משדר ומשווק את אותו הקונפורמיזם בדיוק, וזה גם המשך הגיוני לקו מחשבה של מישהי שדמיינה את הילד שלה על מדים כשהיתה בהריון. זה אולי פילוסופי מדי לדיון אינטרנטי או לשרשור הזה בפרט, אבל לצערי קשה לי לראות אנשים עם תפיסת עולם כזו מצליחים לפתור בעיות אמיתיות כאן.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטח מכיר את דעתי, קונפורמיזם עובד רב הזמן טוב מאוד לרב המוחלט של האנשים. זה נכון בכל דבר. קוראים לזה "חכמת ההמונים"

שינוי, תמיד עדיף שיבוא במנות קטנות, אלא אם יש קטסטרופה.

בעיות הן לא תמיד פתירות, בטח שלא לגמרי.

ביבי, בסופו של דבר, גילה שצעדים מהותיים הם מאוד לא פופולריים, לכן אנחנו לא רואים יותר את ביבי כמו שהיה במשרד האוצר. הבעיה של ביבי זו ההמנעות שלו מעימותים ישירים. הוא מתקפל, בניגוד, למשל, לשרון, שעשה לו ביצפר בקדנציה הראשונה שלו והמציא את משרד התשתיות (מלא להיות ממונה שר בממשלה הוא יצר את אחד המשרדים החזקים). יש עוד דוגמאות. אני חושש שהקונפורמיזם של לפיד מביא לשם, דווקא בתקופה שהגיע הזמן כן לחשב קצת מסלול מחדש.

למשל, ההתעסקות שלו בלחם, במקום להסביר שזה לא מהותי.

הדיבורים על האקלים, שאין לנו שום יכולת להשפיע עליו.

וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Gosser1860 כתב:

הציפיה מהפוליטיקאים שלנו להיות "יותר" מהעם שבוחר אותם היא קצת מנוגדת להיגיון.

מילים כדורבנות.

כמו שאני רואה את זה, המנהיג הנבחר הוא תמיד בבואה של _האופי_ של העם. לא ייצוג מושלם ומאוזן של 100 אחוז כי אין בנאדם כזה, אבל כן מייצג. אצל ביבי הייתה תקופה שהאופי הנועז יצא יותר החוצה (כן, תעוזה זה מאפיין ישראלי נוכח), ויש תקופות שהתחמנות (עוד מאפיין ישראלי מובהק) הייתה החזות העיקרית. לא יודע איפה למקם את לפיד בדיוק, אולי הסחבקיות, לטוב ולרע?

זה תמיד לטוב ולרע. אבל מייצג.

אין מה לצפות לאובראדוביץ' או לסטיב קר. זה לעולם לא יקרה. חוסר התאמה. בלאט וגרשון, פעם כזה ופעם כזה - בוודאי.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושום מילה על הראיון המטלטל של עמית סגל ומשה סעדה?

במקום לתפוס כותרות ראשיו בכל האתרים ובכל העיתונים הגדולים  נתנו לזה עוד ריבןע קטן וגם את זה דחקו מהר מאוד כי פתאום נזכרו במורים

אם זה מה שעמית סגל הכין לנו לגמר מנאייכ, אהי מפחד לחשוב מה הוא מבשל לסוף העונה של פאודה 

• אהבתי 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, avargel כתב:

ושום מילה על הראיון המטלטל של עמית סגל ומשה סעדה?

טרם הספיקותי אבל אינני מהמטילטלין בקלות, לא מסיפורים של זה ולא מסיפורים של אחר. בינתיים זה רכילותי מפה ומשם, לא, בוא נאמר, פרשת רות דוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...