Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות לחופשת קיץ (אירופה למבוגרים)

pl7410

פוסטים מומלצים

היי כולם, אשמח לעצה בנוגע לרעיונות לחופשה לקיץ הקרוב עבור משפחתי. 

מדובר בהורים, אחי ואשתו, אחותי ובעלה ואנוכי הבודד (והנכה, אז נגישות באופן כללי וספציפי זה חשוב). בני 30-65

מכיוון שחלק מגיעים מארה"ב וחלק אולי כבר יהיו שם חשבנו להיפגש באירופה איפשהו לשבוע יחד. 

הרעיון הכללי הוא שבוע של בטן גב ובריכה. עשינו את זה אי שם ב2021 בוילה במגדל ליד הכנרת והיה מגניב. 

אידאלית הייתי שמח למצוא וילה או בקתות או משהו דומה עם בריכה פרטית.

ייתכן שעוד יותר טוב אם זה גם מלון או מקום עם שירותים נוספים (ניקיון ואוכל). 

בכל מקרה כנראה שלא משהו מבודד מדי. 

מבחינת איזורים חשבנו על יוון וחצי האי האיברי, אבל פתוחים להכל. 

אשמח לדעת מאיפה להתחיל ואם יש המלצות מנסיון על מקומות ספציפיים. 

נ.ב.

כמובן שהכל בעז"ה ובחזקת טפו טפו שבכלל נוכל לטוס והאנטישמים יכניסו אותנו וכיו"ב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מחליטים ללכת על יוון ובמקרה על אתונה, אני יכול להמליץ בעיניים עצומות על סיור עם בוזוקי טרוול https://www.bouzoukitravel.com/

מכיר את רותם והוא אחלה בנאדם. חוויה חיובית בוודאות תהיה לכם.

ולפי הביקורות בגוגל, נראה לי שאני לא טועה..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקפריסין יש תעשיה שלמה של וילות להשכרה, שמכוונת לקהל האנגלי.

רובן עם עם בריכה פרטית, במגוון גדול של רמות מחירים.

שכרנו וילה משפחתית כזו לפני כ10 שנים והיה נחמד מאוד.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי הפורום @nitchו- @elibaba עשו בשנתיים האחרונות טיולים לצפון ספרד (גזרת פמפלונה - סן סבסטיאן) שהם גם פחות צפופים וגם לטעמי יותר ידידותיים למשתמש מאשר מדריד או ברצלונה. ניטש ספציפית היה שם בטיול משפחות (עם ילדים אבל בכ"ז), ואני יודע שלא חסר באזור אופציות לווילות או בתי הארחה שיעבדו עם הפורמט הזה. יתרון נוסף הוא שצרפת נמצאת במרחק נסיעה קצרה, וגם שם הכל נוח ונגיש + כבישים נהדרים לחובבי נהיגה.

ממליץ לבדוק את האופציה הזאת, משום שהשפה הספרדית תפתח בפניכם כמה אופציות שלא נגישות לדוברי האנגלית בלבד.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, DareDevil כתב:

אם מחליטים ללכת על יוון ובמקרה על אתונה, אני יכול להמליץ בעיניים עצומות על סיור עם בוזוקי טרוול https://www.bouzoukitravel.com/

מכיר את רותם והוא אחלה בנאדם. חוויה חיובית בוודאות תהיה לכם.

ולפי הביקורות בגוגל, נראה לי שאני לא טועה..

שכחתי לכתוב אבל אם אתם בוחרים ברותם, בחייאת תבקשו שינגן לכם בבוזוקי..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון נהדר עם סלובניה, אבל טיול די אינטנסיבי, לא בטן גב. אתרים נפלאים, אבל לאור המגבלות שאתה מתאר צריך לבדוק נגישות. ובעיקר התרשמתי לטובה מהיחס החם מאוד של המקומיים, שממש יצאו מגדרם לסייע.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי במה אתם מחפשים. לפני מספר שנים הייתי בצפון יוון (צומרקה וזגוריה). אומנם אני מעדיף טיולים אינטנסיביים, אבל ישנם אפשרויות שונות. נופים נהדרים ויחס טוב מצד האנשים. אם תתעניינו ביוון ממליץ על אתר https://www.greece-islands.co.il/  המון מידע ואנשים מקצועיים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפרי נופש בהולנד מאוד נגישים. אבל זה בד"כ מתאים לילדים. שווה לבדוק:

12 כפרי נופש מיוחדים בהולנד שכדאי לך להכיר (myholland.co.il)

• אהבתי 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפרי נופש בהולנד, לפחות כפי שהכרתי, אינם הכל כלול. אתה מקבל ביתן נחמד ומשם הכל עליך.

ואגב סלובניה, כנראה שהממשלה שם מאוד אנטי ישראלית. לא יודע איך זה משפיע על העם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.4.2024 בשעה 20:20, pl7410 כתב:

תודה לעונים! 

קיבלתי המלצות על אלבניה  (of all places), סלובניה וקרואטיה. למישהו יש נסיון שם אולי? 

אלבניה מקום מאוד יפה אבל שכח מנגישות. היא פתוחה לעולם כ 10 שנים ולכן מאוד בתולית גם מבינת תשתיות וגם מבחינת היחס לתיירים (עוד לא למדו לעקוץ).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא מה רמת הנגישות הנדרשת. קביים? כסא גלגלים?

כלל האצבע באירופה הוא ככל שאתה זז  מזרחית או אחורה (בזמן) הנגישות יורדת. 

מבחינת שבוע בטן גב - קרואטיה. או אחד האיים ביוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...