Jump to content

Monopusto

 • פרסום הודעות

  589
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

16 נייטרלי

1 עוקב

אודות Monopusto

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  כפר-סבא
 • איזה רכב יש לך?
  אופל אסטרה
 • תחביבים
  מכוניות, אופנועים, ספורט מוטורי, מוסיקה, הלוואה בריבית

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. עשינו ברית לאחיין שלי אצל ד"ר ג'קסון לפני שנתיים ויצאנו מרוצים (?!). כל הנראה נחזור אליו גם עם אחיין מס' 2, שצפוי להגיח לעולם לקראת סוף החודש.
 2. הבנתי שהקאפצ'ור החדשה תושק בסוף החודש.
 3. אין לי שום קשר למודעה, ראיתי את הלינק בטוויטר, אבל אולי יעזור למישהו- https://easy.co.il/wanted
 4. רויכהן1979, אני לא בטוח שאתה צודק. באסטרה K 2018 האצ'בק שלי, החיישנים הותקנו בארץ לפני מסירת הרכב (ב"טורבו הדר", המתקין הרשמי של היבואן הקודם; התקנה גרועה). לפני כמה חודשים, התקנתי שם גם מצלמת רוורס יקרה מאוד (1,500 ש"ח). המצלמה יקרה בגלל פותח המסך, שאף אחד לא מייבא לארץ, חוץ מהם. יגאל.
 5. אני רחוק מלהיות מומחה גדול, אבל, נראה לי שהדגם הזה הוא ה-VFM הכי טוב בקטגוריה שלו, בטח- ובטח כפי שהוא נמכר ב-"0 ק"מ". כמו שרשום בחתימה שלי, אני נוהג באסטרה 2018 , לבנה, שנרכשה ב-"0 ק"מ" מהיבואן הקודם, "שלמה- סיקסט", בפברואר 2019. המכונית עלתה 93,000 ש"ח. לדעתי, אחת המכוניות הטובות שהיו לי ורכישה מוצלחת באופן כללי; נוחה, חזקה, מאובזרת (אבזור בטיחות ונוחות; התקנתי מצלמת רוורס יקרה אצל המתקין הרשמי של היבואן הקודם, "טורבו- הדר") ובנויה היטב (סבלתי מרעשי רוח בקליאו 4 הקודמת שלי). הייתי שמח לג'אנטים קצת יותר יפים של הגרסאות היקרות יותר ולא הטאסות- ליסינג הנוכחיות. אני כל כ
 6. ברכותי, נראה לי שמצאת את המוסך הנורמלי היחידי בכפר- סבא. לפי מה שהבנתי, גם את הסיוויק מצאת בכפ"ס, נכון? אתצפט אותך ברגע שתחזור לעבוד בעתיר- ידע (?).
 7. לא יכול להפסיק לבהות ב-118I. היא כל כך הרבה יותר יפה בצבע הזה, עם הג'אנטים האלה. מה הסיכוי שיש לך תמונות נוספות שלה? אני מניח שהיא היחידה בארץ, בצבע הזה?
 8. אולי אפשר להפוך את השרשור הזה לשרשור ה-F1 הרשמי של קארספורום?
 9. Monopusto

  אופניים

  כבר לא פעם נכתב, בשרשורים האחרונים שעסקו באופניים, שיש בעיה של מלאי בארץ, בגלל הקורונה בסין. מתי יגיע מלאי נוסף לארץ? עד כמה העניין חמור? זה משפיע על המחיר? (גם אני שוקל לקנות אופניים; עדיין לא יודע לאיזה מטרה)
 10. https://twitter.com/amsterdamski2/status/1311583660076863488?s=20
 11. תמיד תהיתי למה טל"ש לא הונצח כראוי בקהילה המוטורית בארץ. מגיע לו יותר טוב מזה, אבל אי אפשר לקרוא לפניה על שמו באחת המסלולים המתפרקים בארצנו, כנהוג בחו"ל? (או מסלול על שמו?).
 12. אוסוס9 @osos9, האם קרסו גמישים במחירי הקליאו או שמדובר בגמישות מסוימת רק בדגמים המפוארים? באיזה סוכנות היית? מכרתי את הקליאו 4 (2013) שלי בגלל רעשי הרוח המפורסמים ומחסור, מסויים, בכוח (75 כ"ס, ידני), אבל אני "חם" על הקליאו החדשה. תודה מראש, יגאל.
 13. סליחה על האוף- טופיק, אבל, יוסי, לפי חברים לעבודה שחזרו מאילת בסופ"שים האחרונים, העיר מפוצצת. זה נכון? אני אמור לנסוע לשם בסופ"ש הקרוב (4 ימים) ולא מתכנן לצאת מהמלון (דן אילת- יקר; הקורונה לא הורידה מחירים) מלבד גיחה לצלילת נסיון וקניה של דייסון X-משהו, אבל הצפיפות מרתיעה אותי. @yossiaviel
×
×
 • תוכן חדש...