Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב 2021 אחרי תאונת מרכב ללא פגיעה בשלדה

חייםש

פוסטים מומלצים

הי, בדקתי אלנטרה 2021 במכון בדיקה. הכל תקין חוץ מזה שהוחלפה דלת נהג ובוצעו תיקונים באחורית, בעקבות תאונה מצד שמאל . לא נפגעה השילדה או המוטות כך שהמשמעות נמוכה . האם כדאי להתרחק או להתמקח על המחיר, וכמה? כללית אני נוטה לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא כמה תצליח להוריד במחיר. והאם יש היצע של מכוניות אחרות במצב דומה (בלי תאונה) בשוק.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, חייםש כתב:

האם כדאי להתרחק או להתמקח על המחיר, וכמה?

אני פסלתי טוסון בת 4 שהוחלפו לה חלקי מרכב בעקבות תאונה, מאמין שכמוני לא מעט מחפשים ברכב בן 3-4 שיהיה גם ללא תאונות קלות ועל כן זה נותן לך כח במיקוח.

לגבי הכמה, כמו שכבר כתבו לך בקש לראות דו״ח שמאי והאם נקבעה ירידת ערך. הייתי מוריד לכל הפחות את מה שכתוב שם, כנראה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש רכב מאד נפוץ. חייב להיות יסודי וסבלני. אל תעגל פינות. מבחינתי החלפת חלקי מרכב היא דיל ברייקר ולא משנה מה אחוז ההורדה בפועל. וכמובן אל תוותר על בדיקה יסודית מטעמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.5.2024 בשעה 16:16, yahaga כתב:

אתה מחפש רכב מאד נפוץ. חייב להיות יסודי וסבלני. אל תעגל פינות. מבחינתי החלפת חלקי מרכב היא דיל ברייקר ולא משנה מה אחוז ההורדה בפועל. וכמובן אל תוותר על בדיקה יסודית מטעמך.

ערכתי בדיקה במכון שהראתה שהרכב תקין לחלוטין מבחינה מכאנית - מנוע, שילדה, בלמים, גיר , התנעה. הבעיה שאני שוכר רכב וכל חיפוש מאריך את ההשכרה

ואז לא יודע אם כדאי לי להמשיך לחפש. אין לנו רכב שני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפגיעה כזו יש בעיקר משמעות מסחרית ברכבים חדשים
אם זה בא לידי ביטוי במחיר ואכן הפגיעה במשמעות נמוכה אז לדעתי סבבה, כל עוד לא מפריע לך 
לי באופן אישי מפריע להשקיע ברכב חדש ולקבל רכב שעבר פחחות וצבע

• אהבתי 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, סולל הדרך כתב:

לפגיעה כזו יש בעיקר משמעות מסחרית ברכבים חדשים
אם זה בא לידי ביטוי במחיר ואכן הפגיעה במשמעות נמוכה אז לדעתי סבבה, כל עוד לא מפריע לך 
לי באופן אישי מפריע להשקיע ברכב חדש ולקבל רכב שעבר פחחות וצבע

הייתי מעדיף רכב שלא תוקן אבל צריך סבלנות למציאה כזו. אני בטוח שיש אבל לצערי יש לנו רכב אחד והוא מושכר(אחרי טוטאל לוס שעשיתי),
אז הייתי חייב להתפשר אחרי שישה שבועות של חיפושים. בדיעבד רק עכשיו הבנתי שמאזדה 3 באותו מחיר, אז הייתי מתמקד בה. בפעם הבאה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...