Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים סינים לcx5 2019

Eldad60000

פוסטים מומלצים

בתאריך 5.4.2024 בשעה 13:00, vladclar כתב:

איפה ראית ש maxxis pragmatra mp- 15 מנצח מותגים?

לא מצאתי את הדגם בכלל במבחן השוואתי כלשהו.

מה הקשר בין צמיגי טנדר שהיו לך ( לא ברור מאיזה דגם ) לצמיג הספציפי הזה שמופיע למכירה בלינק שצירפת?

לפי התגובות, שמצאתי בעיקר ברוסית ( מרוסיה/ אוקראינה ), שם כנראה הם נמכרים לא רע,  הצמיגים רועשים בכביש.  כולם מציינים מחיר טוב בעיקר ועמידות טובה לכבישים שבורים שיש שם.

אבל יכול להיות שהם לא נופלים מצמיגי נקסן ( גם עליהם אני לא מת, אבל פותח השרשור רוצה לחסוך , אז מחפשים משהו סביר ).

את Nexen NFERA RU לפחות כן בדקו ראש בראש מול מותגים מובילים , גם אם הצמיג הזה לא ניצח אותם במבחן.

https://www.tyrereviews.com/Article/2019-SUV-4x4-Summer-Tyre-Test.htm

גם לי בעבר היום צמיגי מקסיס, מקבילים לפאלקן ze912 ( שניהם נוצרו בטיוואן באותה התקופה ), לכן החליפו אותם, מקסיס התפוררו עוד יותר מהר.

כתבתי, שלפי נתונים יבשים הוא מנצח צמיגים שעולים פי 2 ממנו בזה שיש להם נתונים יבשים גרועים יותר, על הנייר כמובן....

זה שיש מבחני השוואה זה חמוד, אבל צמיג מתנהג אחרת במידה אחרת (יש להם גם נתונים יבשים אחרים), בנוסף, בחלק מהמקרים לכל דגם יש כמה תתי דגמים שמיוצרים בכמה מדינות, ככה שאתה לא יודע איזה צמיג בדיוק נבדק, מה גם שהקשר בין מה שנבדק למה שיש בארץ יכול להיות מקרי בהחלט (לדעתי זה קורה ברוב המקרים)...

הקשר בין הצמיגים שהמלצתי והרכבתי הוא ששניהם מאותו יצרן, יצרן שמומלץ על ידי ג'יפאים בארץ בגלל שהצמיגים שלו (באופן כללי) עמידים וקשוחים, הפידבקים שקראת ואני הזכרתי מעידים על כך (ספציפי לדגם הזה),

אגב, נזכרתי גם שהסט שהחלפתי החליף סט קודם של אותו מקסיס, שהחזיקו כמה שנים יפות בעבודת כביש מרובה...

לגבי המבחן שצרפת, המבחן מ-2019, מה שאומר שהדגם של נקסן כנראה לקראת סוף חייו, במבחן הוא יצא ממש גרוע בדומה לשתיים האחרונים, המבחן הוכיח שהוא ממש גרוע, צריך לקחת בערבון מוגבל, אבל אני לא אמליץ על הדגם הזה יותר גם בהשוואה לסיני, הייתי מעדיף את המקסיס שעל הנייר יש לו נתונים יבשים טובים יותר ופידבקים חיוביים, לגבי רעש כביש, לפי הנתונים היבשים רמת הרעש במידה הזאת היא 70DB שזה מעט יותר רועש אבל סביר.

בנוגע להצהרה האחרונה שלך ("שהמקסיס שהיו לך מקבילים לפאלקן ze912"), זאת הצהרה לא מבוססת ולדעתי בגדר המצאה שלך, חלק מהצמיגים של מקסיס עדיין מיוצרים בטיוואן...

להזכירך, רישום דברים לא מבוססים הם בניגוד לכללי הפורום...

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחנים זה לא "חמוד ", זאת הדרך היחידה לבדוק איך הצמיג מתנהג. 

מצטער, אין לי דרך לספק לך מבחן במידה של פותח השרשור.

בקשר למה שרשמת  בסוף-  המצאות שלי, כללי הפורום שאתה מנסה ללמד אותי - שמח להודיע לך שלא אוכל יותר לראות את ההודעות שלך בפורום .

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.4.2024 בשעה 11:40, lei1989 כתב:

[מקסיס] היו צמיגים עמידים ומאוד מוצלחים באיסוזו למינהם בארץ.

אני כעת עם מקסיס טרפדור MT. העלות 760 ש"ח לצמיג לפני התקנה. מבחינת ביצועים הצמיג מצוין אבל אחרי 3 שנים ורק 20KKM כש מבחינת איך שהוא נראה וגם למגע היד  כמעט חדש, הוא רועש ולא חלק. מי שיתגבר על זה, הצמיג יסע ויתפקד גם 6 שנים אבל זה מחיר לשלם בנוחות.  

עריכה אחרונה על ידי Jack457

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדלק שהרכב יצרוך בגלל שזה צמיג זול עם אחיזה פחותה בכביש לאורך שלוש שנים (אם זה ישרוד שלוש שנים...) כבר יתקזז לך את המבצע

לטעמי חבל להפסיד את היציבות של מאזדה בגלל צמיגים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב בגלל התגובות החד משמעיות כאן בסוף קניתי צמיגים של דאנלופ - Dunlop SP Sport LM705W 225/65R17 102V, יצא לי 520 ש"ח לצמיג, שווה? 

IMG_20240429_162235.jpg

עריכה אחרונה על ידי Eldad60000
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

קנית צמיגים מחברה טובה,

עם ביקורות לא רעות , מציינים לטובה שקט ונוחות גם בהשוואה לצמיגים יותר יקרים. 

https://www.tyrereviews.com/Tyre/Dunlop/SP-Sport-LM-705.htm

יספיקו לך לבערך 50 אלף קילטמטרים ( ויותר, במידה ותבצע רוטציה בין קדמיים לאחוריים ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ זה לא אותו דגם. 

סיומת W נראה קצת אחרת. מופיע באתרי דנלופ של רוסיה וטורקיה

בכל מקרה כנראה עדיף מסיני עלום. ולא זכורות לי דעות שליליות לגביו שעלו בפורום. 

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.4.2024 בשעה 18:52, Tom_22 כתב:

^ זה לא אותו דגם. 

סיומת W נראה קצת אחרת. מופיע באתרי דנלופ של רוסיה וטורקיה

בכל מקרה כנראה עדיף מסיני עלום. ולא זכורות לי דעות שליליות לגביו שעלו בפורום. 

תזהר שvladclar לא יחסום אותך 🤣

בתאריך 29.4.2024 בשעה 17:32, Eldad60000 כתב:

טוב בגלל התגובות החד משמעיות כאן בסוף קניתי צמיגים של דאנלופ - Dunlop SP Sport LM705W 225/65R17 102V, יצא לי 520 ש"ח לצמיג, שווה? 

IMG_20240429_162235.jpg

מהניסיון שיש לי הדנלופ מסדרת SP מתייבשים תרם זמנם (אם יש לך אפשרות לחנות בחניון מקורה זה יאט את התהליך), בכל מקרה, קיבלת מחיר מעולה (הכי זול שראיתי זה 600) והם עדיפים על כל צמיג סיני עלום שם שהיית קונה באייס...

תתחדש.

• מצחיק 1
Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, lei1989 כתב:

הדנלופ מסדרת SP מתייבשים טרם זמנם

תיכף גם אתה 😉 

יש מספר צמיגים של דנלופ עם התחילית SP, חלקם אף מומלצים למדי. נראה לי שאתה מתייחס לדגם יותר ספציפי.

בהכללה במקרה של דנלופ, נראה שזה די משמעותי מה שוק היעד המקורי של הצמיגים וכן מה ארץ הייצור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...