Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעה, Pika007 כתב:

אני חייב להגיד שמעולם לא ראיתי אותנו בכזה שפל דעת קהל בעולם, גם לא בימי המבצעים הקודמים בעזה. אנשים ממדינות שלרוב נטולות דעה ו "איפה זה ישראל??" כבר נגדנו בצורה מאוד החלטית, מעולם לא ראיתי דבר כזה. 

מסכים.

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

אני קצת התחלתי להגיב לאנשים ב-9Gag עם עובדות, אבל זה טיפה בים.

אתה יודע איך זה נשמע מהצד?

האמת אתה לא יודע, כי לא היית כותב פה פוסטים כמו שאתה כותב אם היית יודע איך זה נשמע.

אבל מה שאתה לא מגיב להם - זה לא ממש משכנע.

בטח שלא לנסות להסביר שכמה בתים שמפנים אותם מהם בזמן הרמדאן "הם לא שלהם על פי בית המשפט". זה טיעון שלא מחזיק מים למישהו שיושב 4500+ קמ מישראל.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4623

• SlowRide

4436

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

טעיתי שמירה על חיי הדת.

מה יש בדפים שבספר החוקים שמכשיר את שופטי בג"ץ לקבוע שהפגנות הם מעל להגבלות הקורונה?

מערכת ההיררכיה של המדינה.

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

צודק בהחלט! זה תפקידו היחידי. ויש ממשלה ואו בית משפט שמחליט מה מתוך מה שהוא אומר מיישמים. כל זה הופך לתקנות הקורונה.  

כיון שהממשלה ובית המשפט לא לוקחים בחשבון את חיי הדת אז יש בית משפט נוסף שאנחנו הולכים על פיו.

אתה לא יכול לפתוח לעצמך בית משפט ולהתנהל לפיו.

תעשה לעצמך גם ספר חוקים,תחליט שאתה לא משלם מס הכנסה ומותר לך לירות עד 3 כדורים במי שתפס לך את החניה.

זה אחלה לגמרי אם אתה חיי במדינה משלך,אבל אתה חיי במדינת ישראל בה הסמכות המשפטית העליונה היא בגץ ולא מטורלל בן 90 עם דמנציה.

אתה רוצה שהוא ינהיג אותך?תמצא פיסת עולם,ותעשה שם מה שבא לך.

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

טוב זה כבר סתם שאלה חביבה. אם משה מחליט להשתעשע עם אופנוע ונחבל.

הוא לא תיכנן להיחבל,לעומת זאת דחיה של טיפול רפואי זו פגיעה במזיד.

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

או יהודה שרוצה לעבור ניתו שינוי מין האם אני חייב לשלם על זה או לא.

ממש בגדול,זה טיפול שנכלל בסל ומוכר כתופעה רפואית/נפשית.

מי שמקבל את הניתוח עובר מבחנים,וועדה וכו'.

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

כרגע מערכת הבריאות נותנת מענה לכל פונה. שזה ישתנה זה יהיה רלוונטי.

למה זה לא רלוונטי?

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

מי שלא חושב כמוך דביל? מליון איש חושבים אחרת.

לא לא,רק מי שחושב ככה.

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

היהדות היא ממש לא ערכי עולם שלישי יש מצב שאתה פשוט לא מכיר את ערכי היהדות?. שוב פעם המניפסט הבסיסי גלוי ונגיש ואפי' למי שלא רגיל בקריאה תורנית. פרקי אבות תקרא אותו עם פרשן קל ותגיד לי אם מדובר שם על ערכי עולם שלישי.

והם נכתבו הרבה לפני שערכי העולם הדמוקרטי היו קיימים.

תגיד לי אתה אמיתי?

השאלה היא מה היישום שלהם בשנת 2021.

לא לרצוח,לכבד הורים,לא להסתובב אצל זונות וכו' כנראה נכון ללפני 150 שנה וגם נכון להיום.

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

מה שכן אופייני לאנשים שלא חווים את הממשק היומיומי עם בני מיעוטים מסוג מסוים. היא צדקנות שפשוט מנותקת מהמציאות בשטח.

הוא דיבר על "במשותף" ולא על היכרות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחזור לפוליטיקה.

לו אני בנט....

1-סותם את הפה! יחד עם חברי הגוש.

2-ממתין להרגעת הרוחות ומקים ממשלה.

3-מעביר חוק נאשם בפלילים לא יכול להיבחר.

4-נותן לציבור כמה שיותר זמן להתרגל "נפתלי בנט ראש הממשלה".

5- מתחיל טרור מעזה? מורה על תגובה אגרסיבית ומכאן מה שיוצא אני מרוצה= הממשלה נפלה? בנט המושיע והגבר של הימין. הממשלה נפלה כנ"ל.

6- אין מבצע ולא נפלה ההמשלה ועוד רגע רוטציה? מפיל את הממשלה בכח על טיקט "ימין" ויוצא גיבור.

מסעיף 3 אין לביבי איך לצאת. אף אחד מחבירו לא יושיע אותו בסיבוב הבא. יש מספיק יורשים פוטנציאליים. ומעניין אם ברגע האחרון הוא ירוץ לנשיאות.

לחילופין לסעיפים 5-6 מקים ממשלת אחדות עם הימין אחרי שביבי מנוטרל.

לו אני ביבי. או פורש.

או דואג שהשטח ישאר כמו שהוא- מבצע ענק בעזה+ מבצע רחב היקף לאיסוף הנשק הערבי והחלת ריבונות ישראלית דה פקטו ב-כ-ל המדינה. 

עבאס כבר לא יצטרף לממשלת ישראל שפוגעת במקומות הקדושים.  הפריפריה והימין יעלו אותו על ראש שמחתם. ועם יחסי ציבור נכונים הוא גם ישווק לערבים שהוא ממגר את הפשיעה.

והשמאל מה יעשה יתנגד למבצע בעזה? יתנגד למיגור הפשע?

בקיצור הערבים באמת לשון המאזניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, yd b-4 כתב:

החלת ריבונות ישראלית דה פקטו ב-כ-ל המדינה. 

בטח בטח, דווקא עכשיו הוא יעשה את זה

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שזה משעשע אותי עד אין קץ כמה אתה אוהב לדבר על ניתוק, ומצד שני כמה אתה מנותק מעבר לכל הכרה. אתה אשכרה חושב שישראל יכולה להרשות לעצמה לעשות דבר כזה וההשלכות הן עניינים של "ימין ושמאל"

that's almost adorable

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Pika007 כתב:

בלי קשר לתגובות קודמות-

אני חייב להגיד שמעולם לא ראיתי אותנו בכזה שפל דעת קהל בעולם, גם לא בימי המבצעים הקודמים בעזה. אנשים ממדינות שלרוב נטולות דעה ו "איפה זה ישראל??" כבר נגדנו בצורה מאוד החלטית, מעולם לא ראיתי דבר כזה. 

בקבוצות דיון יותר מיינסטרים עושים בנו לינץ' מוחלט, בגלל התמונות מירושלים לא מעוניינים בכלל לשמוע את הצד שלנו, למרות ששוב- אפילו במבצעים מעזה לפחות שמעו את 2 הצדדים. 

קטסטרופה. 

לא בדקתי ואני גם לא רוצה לבדוק. בכל אופן זה לא מפתיע אותי כלל. ב-2014 המצב כבר היה קטסטרופלי. אני הגעתי אז למספר מסקנות, חלקן קשות מאוד.

1. האינטרס העליון שלנו הוא לשמור על שקט תעשייתי, "לנהל את הסיכסוך" (כן כולל ספיגת טפטופי רקטות באופן קבוע והבלגה) ולהמנע מאירועים כאלה. הצד השני הוא המרוויח הגדול מכל סיבוב כזה ואילו אנחנו מפסידים וחוזרים שנים אחורה.

2. בטווח לא מאוד רחוק ארה"ב תפנה לנו עורף.

3. לא תהיה לנו בעתיד שום לגיטימציה בדעת הקהל העולמית להתגונן כנגד מתקפות כלשהן. גם אם יהיו לנו 10K הרוגים.

4. יהיה מתישהו בטווח הרחוק יותר ניסיון לחזור על אירועי 1941-1945 בהקשר שלנו. אני לא יודע אם יצליח או לא, אבל אני מעריך שניסיון שכזה יהיה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

מה אתה מציע לעשות עם זה? אני קצת התחלתי להגיב לאנשים ב-9Gag עם עובדות, אבל זה טיפה בים

אם אתה נהנה מלענות ברצינות על שטויות שכותבים ילדים בני 13 אז אתה אולי צריך לעשות הסבת מקצוע להוראה.

חבל על הזמן. אין מה לנסות לרצות את מי שתגובה צבאית למתקפת טרור על אזרחים זה לא לגיטימי מבחינתו, זה חסר טעם. הוא יהיה מרוצה רק כשכולנו נמות. ואם נבחרי ציבור של מדינות אחרות חושבים בצורה דומה אז חבל מאד. הם מוזמנים להטיל חרם על המוצרים שלנו ולהפוך אותם ליותר אטרקטיביים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית, הנסיון שלי עם חו"ל זה ב"פרלמנט" חברים משלל מדינות, וקבוצות דיון כאלו ואחרות.

אפילו בפרלמנט שלי, שכולם מכירים אותי שם היטב ודיברנו על הנושא הזה הרבה, קשה מאוד להעביר שאכן מדובר בצבא שתוקף מטרות צבאיות VS ארגון טרור שתוקף אזרחים בלבד באופן ממוקד. בקבוצות הדיון- התמונות מדברות. ואין מה לעשות, הפלסטינים עם צבא הסמארטפונים שלהם עושים לנו בית ספר בהסברה. תקרית אחת מסכנה יכולה להניב 9000 סרטונים- למי איכפת שמדובר באותה התקרית משלל זויות, את הכמות זה יוצר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

נחזור לפוליטיקה.

לו אני בנט....

1-סותם את הפה! יחד עם חברי הגוש.

2-ממתין להרגעת הרוחות ומקים ממשלה.

3-מעביר חוק נאשם בפלילים לא יכול להיבחר.

4-נותן לציבור כמה שיותר זמן להתרגל "נפתלי בנט ראש הממשלה".

5- מתחיל טרור מעזה? מורה על תגובה אגרסיבית ומכאן מה שיוצא אני מרוצה= הממשלה נפלה? בנט המושיע והגבר של הימין. הממשלה נפלה כנ"ל.

6- אין מבצע ולא נפלה ההמשלה ועוד רגע רוטציה? מפיל את הממשלה בכח על טיקט "ימין" ויוצא גיבור.

מסעיף 3 אין לביבי איך לצאת. אף אחד מחבירו לא יושיע אותו בסיבוב הבא. יש מספיק יורשים פוטנציאליים. ומעניין אם ברגע האחרון הוא ירוץ לנשיאות.

לחילופין לסעיפים 5-6 מקים ממשלת אחדות עם הימין אחרי שביבי מנוטרל.

לו אני ביבי. או פורש.

או דואג שהשטח ישאר כמו שהוא- מבצע ענק בעזה+ מבצע רחב היקף לאיסוף הנשק הערבי והחלת ריבונות ישראלית דה פקטו ב-כ-ל המדינה. 

עבאס כבר לא יצטרף לממשלת ישראל שפוגעת במקומות הקדושים.  הפריפריה והימין יעלו אותו על ראש שמחתם. ועם יחסי ציבור נכונים הוא גם ישווק לערבים שהוא ממגר את הפשיעה.

והשמאל מה יעשה יתנגד למבצע בעזה? יתנגד למיגור הפשע?

בקיצור הערבים באמת לשון המאזניים.

אין לבנט ממשלה כי מנסור לא יצטרף.

גם אין לגיטמציה ציבורית לא רק מימין לשתף פעולה עם מנסור שהודיע שבגלל המהומות הוא לוקח פסק זמן...

הרעיון דיי מת.

כנראה שבחירות 5 באופק.

בנט יצא פיתה.

מה יעזור לו חוק נגד ביבי -

בכנסת הבאה בנט כנראה יצפה דרך ערוץ הכנסת.

עריכה אחרונה על ידי avi 1234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מצד שני לא חסרות באינטרנט תמונות שמדגימות כמה זה מגוחך ומעובד. יש טונות של סרטונים שרואים אנשים סוחבים "גופות" באלונקה, אחרי כמה מטרים מניחים אותה והמתים קמים לתחייה פתאום. או תמונות של "חייל צה"ל" שזה בעצם איזה שאבאב בתחפושת מהפירט האדום מרביץ לילד או משהו כזה. 

היום יש קטע כזה להיות woke שאוטומטית בעד לוחמי גרילה וארגוני "חופש" ונגד מדינות וממשלות וצבא. ככה זה, יעבור להם.

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Pika007 כתב:

אני חייב להגיד שזה משעשע אותי עד אין קץ כמה אתה אוהב לדבר על ניתוק, ומצד שני כמה אתה מנותק מעבר לכל הכרה. אתה אשכרה חושב שישראל יכולה להרשות לעצמה לעשות דבר כזה וההשלכות הן עניינים של "ימין ושמאל"

that's almost adorable

השלכות להשאיר ראש ממשלה בשלטון זהו.

לא אמרתי שזה טוב.

לא יאומן חמאס אומר ועושה "בלי טריקים ובלי שטיקים"

נראה לי גם למעלה מופתעים מהתגובה של החמאס כל תקיפות בורות השיגור לא נראה שהזיזו להם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...