Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

חוק הלאום

חוק קמיניץ

הזנחה בבניית תשתיות

העלמת עין מהשתלטות של ארגוני פשע

חברי כנסת ואנשי ציבור שבאופן קבוע קוראים להם גיס חמישי ובוגדים

ואחרי זה מתפלאים שהם לא מרגישים חלק מהמדינה.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 3

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4667

• SlowRide

4484

• פינדר

3536

• m3x7r3m3

2926

לפני 8 דקות, gadik6 כתב:

מצטער להרוס לך את האשליות שבנית לך שם באירופה השלווה

bro...

אני רק 3 שנים באירופה, אני בשכונה עם הרבה מהגרים מוסלמים (אבל הם סבבה, סחבקים).

בוא, אשליות שבניתי באירופה.

גם אתה בלאזור עם הסמים...

קחו:

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, פינדר כתב:

חוק הלאום

חוק קמיניץ

הזנחה בבניית תשתיות

התנגדות לשירות לאומי

בנייה לא חוקית והשתלטות על שטחים

אי תשלום ארנונה ומיסים

התנגדות וחוסר שיתוף פעולה עם המשטרה

חברי כנסת שאופן קבוע יוצאים נגד המדינה, משתפים פעולה עם האויב ודואגים לאינטרס הפלסטיני יותר מאשר לאינטרס של ערביי ישראל

אתה יודע, זה הכל עניין של השקפה. אפשר להתווכח מה קדם למה.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 6
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, פינדר כתב:

חוק הלאום

חוק קמיניץ

הזנחה בבניית תשתיות

נכון. לא הכל מושלם מצד המדינה. אבל גם הם (והנציגים שלהם בכנסת) בעלי אחריות לסיטואציה בה הם נמצאים.

לפני 33 דקות, פינדר כתב:

לצערי לא ציטטת בדיוק לאיזה חלק אתה מגיב במשפט הזה. אבל אני מניח שתסכים איתי שזו ממש לא סיבה לפרעות (הפגנות אלימות במרכזי ערים מעורבות, שריפת רכבים, פחים, זריקת אבנים וביצוע לינצ'ים באזרחים אחרים). 

אבל זה מתחבר למה שאנחנו מדברים עליו פעם אחר פעם ובקונסטלציות שונות, בין אם באכיפת תקנות קורונה, בנייה בלתי חוקית, גניבה מבסיסי צה"ל או אפילו אכיפת חוקי תנועה בסיסיים. הכל מתחיל ונגמר ברצון וביכולת לנהל את המדינה.

אני לא יודע מי יצא לו לראות סרטונים (לא מצונזרים) מלוד ומערים מעורבות נוספות (כולל הפזורה הבדואית). אבל זה לא שונה ממה שרואים בגדה המערבית או עזה. אבל בעוד בשטחים "אפשר להבין". דווקא כשרואים (חלק מ) ערביי ישראל מתנהגים ככה, עולה השאלה, מאיפה התעוזה? ויותר מכך, מה הרגש שמניע אותם לפעול ככה?

בעוד עם החמאס, זה בגדול "עוד סבב". ההתנהגות הזו תיצרב הרבה יותר עמוק. 

• אהבתי 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.5.2021 בשעה 09:41, יובל .מ. כתב:

כי זאת האמת. הסיבה שלא נהרגו ילדים בישראל זה בגלל שנהרגו ילדים בעזה, למרות שלא הייתה כוונה להרוג אותם. אם לא התקיפות היו משוגרות לישראל פי 3 או פי 4 רקטות והיו כנראה גורמות לאבידות בנפש.

בתאריך 11.5.2021 בשעה 09:48, פינדר כתב:

זה בד"כ בדיוק הפוך, כשנהרגים אזרחים וילדים בעזה, הארגונים שם מרגישים צורך לירות יותר טילים.

אז מי מאיתנו צפה יותר טוב את העתיד? 

====

לפני 23 דקות, Gosser1860 כתב:

דווקא כשרואים (חלק מ) ערביי ישראל מתנהגים ככה, עולה השאלה, מאיפה התעוזה? ויותר מכך, מה הרגש שמניע אותם לפעול ככה?

מלכתחילה ערביי ישראל (ביטוי שהם שונאים) מרגישים יותר קרובים לקרובי המשפחה שלהם בגדה ובעזה מאשר אלינו.

אז נקודת הפתיחה היא גרועה. ומפה במקום לנסות לקרב אותם, המדינה עשתה הכל כדי להרחיק אותם.

תוסיף לזה עליה בקנאות הדתית, שבה להגיון אין תפקיד. יצא לי לדבר עם חוזרים בתשובה יהודים ועם מוסלמים ש"התחזקו". זה בערך אותו דבר. לדבר לקיר.

עריכה אחרונה על ידי פינדר

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא חושב שלמי שמשגר את הרקטות האלה אכפת מילדים בכלל. מבחינתם תמונות של ילדים מתים זה תחמושת בקרב על דעת הקהל בעולם.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
תיקון אוטומטי טיפש

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, פינדר כתב:

מה הגיע קודם, הביצה או התרנגולת?

העניין הוא בסיסי הרבה יותר, האם מדובר במדינת אויב, ואיך אנחנו (כמדינת ישראל) רוצים לנהוג במדינת אויב (ובאזרחיה/תושביה) כאשר זו תוקפת באגרסיביות, ובין היתר מכוונת לריכוזי אוכלוסיה.

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, gadik6 כתב:

אתה יודע, זה הכל עניין של השקפה. אפשר להתווכח מה קדם למה.

לגמרי

לפני 1 דקה, Gosser1860 כתב:

מה הגיע קודם, הביצה או התרנגולת?

זה לא דיון שאפשר לנהל ברצינות. בדיוק בגלל הציטוט של גדי למעלה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, פינדר כתב:

מלכתחילה ערביי ישראל (ביטוי שהם שונאים) מרגישים יותר קרובים לקרובי המשפחה שלהם בגדה ובעזה מאשר אלינו.

אז נקודת הפתיחה היא גרועה. ומפה במקום לנסות לקרב אותם, המדינה עשתה הכל כדי להרחיק אותם.

תוסיף לזה עליה בקנאות הדתית, שבה להגיון אין תפקיד. יצא לי לדבר עם חוזרים בתשובה יהודים ועם מוסלמים ש"התחזקו". זה בערך אותו דבר. לדבר לקיר.

יכול לקבל את ההסבר הזה. למרות שגם להם כנראה לא היה אינטרס מובהק להתקרב אל המדינה.

בכל מקרה גם אם מדובר בקיר, אין זה תירוץ להתנהגות כזו. הרמת אבן? הצתת רכב/פח? צפה לתוצאה לא נעימה. אבל אם התוצאה הזו לא מגיעה, אז אין באמת למה לצפות.

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

זה לא דיון שאפשר לנהל ברצינות. בדיוק בגלל הציטוט של גדי למעלה.

מסכים. אז מה נשאר לעשות?

לפני 5 שעות, falou כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה נשאר לעשות?

להמשיך לנסות לשפר את התנאים של ערבים ישראלים ובמקביל לשבור ידיים לכל מי שעובר על החוק. ואת זה צריך ליישם לא רק על ערבים ישראלים אלא גם על קבוצות של יהודים שחושבות שהן מעל החוק. 

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Gosser1860 כתב:

מסכים. אז מה נשאר לעשות?

לא יודע אם יש פתרון קסם. מה שסלואורייד כתב. וזה דורש עוד צעדים. אם ישראל לא רוצה רשמית וסופית להפוך ללבנון או סוריה - אין שום קיצור דרך שאפשר לעשות שישמר את המבנה החברתי שלנו שמורכב גם בתאוריה וגם במעשה מקאסטות עם זכויות וחובות שונים. לצערי אני לא בטוח שהארגון הפוליטי שלנו היום בכלל מאפשר את השינוי הזה. וכמובן, אם נחזור שבוע אחורה בשרשור, אני לא חושב שמאבקים על ייהוד דתי של מזרח ירושלים, למשל, שמנסים לייחס להם פה בכח פן משפטי מצומצם, משרתים אותנו יותר ממה שהפגנות עם דגלי פלסטין בישראל משרתות את הערבים. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, פינדר כתב:

====

זה לא שהם יורים יותר טילים, הם פשוט למדו שיטה לירות 100 במכה כדי לעקוף את כיפת ברזל. זה בגלל התמשכות הסבב.

אני אגיד לך למה אתה ושאר האנשים בדעה שלך צבועים?

כשנופל טיל בחולון ואזרח נרצח אתם אומרים הנה זה בגלל שנלחמים בעזה.

אבל כששלי דדון עולה על מונית אתם סותמים. כשנערים נחטפים נרצחים ונזרקים במערה אתם סותמים. כשאסתר הורגן יוצאת לריצה ונרצחת אתם סותמים. כשאורי אונסבכר הולכת להתבודד במעיין נאנסת ונרצחת אתם סותמים.

אני אשאל אותך בצורה פשוטה, מה הפאקינג הבדל בין יהודי שנרצח במלחמה ליהודי שנרצח סתם באמצע שבוע?

אין שום הבדל, וכל העניין והסתימת פיות שלכם נובעת מהעובדה שאתם עם גישה של לוזרים של יהודים בשנות ה30 שאומרת נוריד תראש והזעם כלפינו יעבור.

יהודי שישתוק מול אלימות סופו שהאלימות תרדוף אחריו. ואם כדי לחיות במדינה הזאת נצטרך לחיות על החרב וואלה כן צריך לשייף אותה מדי פעם. 

כל זה נאמר בלי קשר לזה שכואב לי פיצוצים על כל אזרח ישראלי שנפגע בסבב הזה ובכלל, מקווה שישראל תנקום את מותם וזה לא יהיה לשווא. בשאיפה עם כמה אלפי הלוויות ברצועת עזה.

• אהבתי 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לשתוק מול אלימות, אבל גם צריך להפעיל את הראש ולא לרוץ עם ראש בקיר במאתיים קמ"ש. שתי אצבעות לעיניים של הערבים בירושלים ברמאדן, מה חשבתם שיקרה? הגישה הזו של 100% הצטדקות עצמית ו-100% אטימות כבר עלתה לנו בריבונתנו במהלך בהיסטוריה.

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 2

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, יובל .מ. כתב:

אני אגיד לך למה אתה ושאר האנשים בדעה שלך צבועים?

אה זה קל. זה הכלי הנפוץ היום בכל ויכוח פוליטי. להאשים אחרים בצביעות. 

אתם עם גישה של לוזרים של יהודים בשנות ה30 שאומרת נוריד תראש והזעם כלפינו יעבור.

מי שלא מצליח להשתחרר מהגלותיות זה הימין.  אבל זה ויכוח חסר טעם.

יהודי שישתוק מול אלימות סופו שהאלימות תרדוף אחריו. ואם כדי לחיות במדינה הזאת נצטרך לחיות על החרב וואלה כן צריך לשייף אותה מדי פעם. 

הנה הבדל אחד שכנראה בחיים לא נצליח לגשר עליו:

כשנופלים פה טילים, או כשהפשע בדרום משתולל - בדיוק כמו כל השאר כאן אני בעד אכיפה ומה שנדרש כדי לעצור את הירי. לשבור את הידיים ואת הרגליים לכל מי שעובר על החוק, כמו שכתב סלואורייד.

אבל בניגוד לחלק לפחות מהחברים היותר ימניים, שכשעיריית תל אביב מציגה מפה שמספרת על הרצון לייהד את יפו אז בתור יהודי מתבייש. ומבין שגם הצד שלי תורם, לפעמים, לאלימות המתגלגלת כאן.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נגד ייהוד יפו, אני מבין שאתה נגד ערבים שיקנו דירות בתל אביב/רעננה? או שרק יהודים לא יכולים לקנות במקומות של ערבים?

@קורן בן אשר כל שני וחמישי הם מוצאים סיבה למהומות אל תביא להם עוד תירוצים. חלאס.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...